Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (41 összesen)
  1. #1
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    iRacing setupok

    Sziasztok!

    Ezt a topicot mint ahogy a címéből is kiderül azért hoztam létre, hogy az autók beállításait és azokkal kapcsolatos ötleteket tapasztalatokat megoszthassuk egymással.
    Arra kérek mindenkit, hogy ha konkrét setupot illeszt be a forumba, akkor rövid magyarázatot füzzön hozzá. Pl. gumikopásról, viselkedésről, egyensúlyról, illetve feltétlenül írja bele hogy hanyadik szezonhoz/autóhoz készült a setup, ugyanis az állandó frissítések miatt a régebbi setupok sok esetben nem jól müködnek illetve nem feltétlenül müködnek.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  2. #2
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Kezdem én a sort:

    Mustang ugyan csak a minap jött ki, de megpróbáltam picit fürgébb viselkedésüvé varázsolni.
    Jobban fordul rá a kanyarokra, szebben viselkedik gázelvételkor. Még van rajta mit csiszolni, de kiindulási pontnak valószinüleg jó lesz. Több pályán is mentem vele, ez az autó kevésbé érzékeny a kerékvetőkre és a pálya jellegzetességeire, ezért szinte mindenhol jól müködött:

    Tehát a mustang setup, 2010 season 2
    til mustang 01.rar
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 06. 29. 16:11.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #3
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Két nagyon érdekes gyári dokumentumot találtam a mustang beállításáról:

    http://www.fordracingparts.com/Musta..._FR500S_v1.pdf

    http://www.fordracingparts.com/Musta..._FR500S_v1.pdf
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #4
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327
    Itt van az ossszes setup amit 2 ev alatt osszeszedtem, nemelyikhez replay is van. Egyik sem sajat.
    Az utobbi evben csak a Lotus-szal foglalkoztam, ahhoz megvan a teljes keszlet.
    Datumokat figyeljetek mert elavultak is vannak.

    files.me.com/idevman/c5hs05

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdem én a sort:

    Mustang ugyan csak a minap jött ki, de megpróbáltam picit fürgébb viselkedésüvé varázsolni.
    Jobban fordul rá a kanyarokra, szebben viselkedik gázelvételkor. Még van rajta mit csiszolni, de kiindulási pontnak valószinüleg jó lesz. Több pályán is mentem vele, ez az autó kevésbé érzékeny a kerékvetőkre és a pálya jellegzetességeire, ezért szinte mindenhol jól müködött:

    Tehát a mustang setup, 2010 season 2
    til mustang 01.rar
    Tilus, köszi szépen a setupot, nekem nagyon bejött, jól összebarátkoztunk a pónival!

    Viszont találkoztam egy furcsasággal:
    Volt egy igen kemény figth-om egy faszival, aki érdekes módon valahogy gyorsabb volt az egyenesekben mint én. Mid-Ohi, hosszú egyenes előtt kanyar, remekül jövök ki belőle a pasas mögött vagyok max 2 méterrel a kigyorsításom sem rosszabb mint az ővé, sőt! Erra b@szki, az egyenesben szélárnyék ide-vagy oda, legyorsul, több mint 2 autó távolságot lemaradok. Mitől lehet ez?

    Amit észrevettem, hogy teljesen máskor váltott mint én, Ő 5-ösbe is felkapcsolt, pedig ott 4-esben sem forog le a gép. Lehet, hogy korábban kéne felváltani? Vagy az létezik, hogy a clutch help ennyit lassít kocsin... mondjuk ez nem magyarázat arra, hogy miért válott fel 5-ös ig.

    Ötlet?

  6. #6
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tilus, köszi szépen a setupot, nekem nagyon bejött, jól összebarátkoztunk a pónival!

    Viszont találkoztam egy furcsasággal:
    Volt egy igen kemény figth-om egy faszival, aki érdekes módon valahogy gyorsabb volt az egyenesekben mint én. Mid-Ohi, hosszú egyenes előtt kanyar, remekül jövök ki belőle a pasas mögött vagyok max 2 méterrel a kigyorsításom sem rosszabb mint az ővé, sőt! Erra b@szki, az egyenesben szélárnyék ide-vagy oda, legyorsul, több mint 2 autó távolságot lemaradok. Mitől lehet ez?

    Amit észrevettem, hogy teljesen máskor váltott mint én, Ő 5-ösbe is felkapcsolt, pedig ott 4-esben sem forog le a gép. Lehet, hogy korábban kéne felváltani? Vagy az létezik, hogy a clutch help ennyit lassít kocsin... mondjuk ez nem magyarázat arra, hogy miért válott fel 5-ös ig.

    Ötlet?
    Auto clutch, és blip kikapcsolása kb 1 sec gyorsulást eredményez.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Auto clutch, és blip kikapcsolása kb 1 sec gyorsulást eredményez.
    A blip ki van kapcsolva, a kuplunggal még ismerkedem, mert a leváltások úgy már elég "izgalmasak"... viszont úgy vettem észre felváltáskor nem kell elvenni a gázt...


    Amit nem értek, hogy a fazon teljesen máskor váltott, mint én és a Póniban meg nem lehet az áttételt változtatni...szóval itt még valami más is lesz a dologban szerintem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 06. 28. 02:57.

  8. #8
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A blip ki van kapcsolva, a kuplunggal még ismerkedem, mert a leváltások úgy már elég "izgalmasak"... viszont úgy vettem észre felváltáskor nem kell elvenni a gázt...


    Amit nem értek, hogy a fazon teljesen máskor váltott, mint én és a Póniban meg nem lehet az áttételt változtatni...szóval itt még valami más is lesz a dologban szerintem.
    Kuplung sokat számít. Amit még ki kéne próbálni az a H váltó. Mintha az is picit gyorsabb lenne bizonyos autókon mint a szekis...de ezt le kéne alaposan tesztelni.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Kuplung sokat számít. Amit még ki kéne próbálni az a H váltó. Mintha az is picit gyorsabb lenne bizonyos autókon mint a szekis...de ezt le kéne alaposan tesztelni.
    Itt van a replay az említett esetről:

    Mustang1 - Bob Brodeur-t kell nézni, beülve a kocsijába hallható, hogy teljesen máskor vált, 5-ig felkapcsol, én meg lemaradok

    Mustang2 - Itt végül sikerül megelőzni, de csak mert a féktávon hibázik.. egyenesben még totális szélárnyékban is kevés a gépem hozzá.


    15,9 helyett 21,2 litert tankoltam bele, nem hiszem, hogy az ennyit számítana...
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 06. 28. 09:23.

  10. #10
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Itt van a replay az említett esetről:

    Mustang1 - Bob Brodeur-t kell nézni, beülve a kocsijába hallható, hogy teljesen máskor vált, 5-ig felkapcsol, én meg lemaradok

    Mustang2 - Itt végül sikerül megelőzni, de csak mert a féktávon hibázik.. egyenesben még totális szélárnyékban is kevés a gépem hozzá.


    15,9 helyett 21,2 litert tankoltam bele, nem hiszem, hogy az ennyit számítana...
    Auto kuplung OFF
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Auto kuplung OFF
    Ok, ezt mindenképpen kipróbálom, bár a fékezés + kuplung + blip kombótol még egyelőre eléggé fosok iR-ben

    És mit gondolsz arról, hogy lehetséges-e, hogy nem kell teljesen kipörgetni a Mustang-ot és úgy jobban gyorsul... ez létezik?

  12. #12
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, ezt mindenképpen kipróbálom, bár a fékezés + kuplung + blip kombótol még egyelőre eléggé fosok iR-ben

    És mit gondolsz arról, hogy lehetséges-e, hogy nem kell teljesen kipörgetni a Mustang-ot és úgy jobban gyorsul... ez létezik?
    Hogyne létezne, nagy büdös V8. Max teljesítmény 6000rpm-nél, max nyomaték 4250rpm
    Én 6500 körül váltom el, de lehet hogy addig se kéne forgatni, nem véletlenül villan egész hamar pirosba, ott már váltani kéne. Más kérdés az 5. sebesség mert az overdrive.

    Többi iracing autónál is megfigyelhető hasonló. Pl spec fordot egészen hamar kell elváltani, de 5500 fölé egyáltalán nem érdemes forgatni. Skippyt én 6000-6200 körül váltom el.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  13. #13
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Skip Barber RT2000

    Ez az autó megszokást igényel. Ha megszoktad, akkor fantasztikus járgány és mindent meg lehet vele úszni és bármit meg lehet vele csinálni. Összeállítottam 4 setupot, kezdők és haladók is megtalálják benne a számukra kényelmes beállítást. Érdemes megérteni a müködését, hisz mindössze a guminyomást, hátsó stabot és első rugótányér magasságát lehet állítani, de minden kattintásra erőteljesen reagál az autó.

    A kezdő setupot pálya tanulásra szoktam használni, a haladó setupokkal versenyzem pályától függően, és a profi beállítást Qualira használom, ez a leggyorsabb, de ha nem szokod meg teljesen akkor könnyü megpördíteni, vagy elcsúszkálni az időt.

    rt2000.rar
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #14
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát a mustang setup, 2010 season 2
    til mustang 01.rar
    Elindult a Mustang Cup, első pálya Mid-Ohio!
    Ez egy eléggé közepes quali kör, 2 helyen is lecsúsztam, de talán segít valakinek. Köridő 1:36.0

    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Elindult a Mustang Cup, első pálya Mid-Ohio!
    Ez egy eléggé közepes quali kör, 2 helyen is lecsúsztam, de talán segít valakinek. Köridő 1:36.0

    Szia, köszi szépen, esetleg egy replayt is tudnál küldeni?

    Egyelőre 1:36 legtetején vagyok, igyekszem kuplunghelp nélkül is megtanulni a leváltásokat és akkor az talán segít majd még valamit, aztán majd jól elverlek


    Juhúúúú! (ez a Mustang Cup-nak szól! )

  16. #16
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Nagyon szép quali kör Sándor Tibitől V8 supercar-al Watking Glen-en. Setup is érkezik nemsokára.

    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #17
    http://igarage.uw.hu/index2.php

    SG fórumos kezdeményezés (Alex jóvoltából), bár gondolom sokan ismeritek

    feltöltés link: http://igarage.uw.hu/upload.php hogy meg legyen tömve

  18. #18
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szép quali kör Sándor Tibitől V8 supercar-al Watking Glen-en. Setup is érkezik nemsokára.

    Feltöltöttem ide: http://igarage.uw.hu/index2.php

  19. #19
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    De mennyi a kör?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #20
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    De mennyi a kör?
    1:51:928

    opt:1:51.393

  21. #21
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    1:51:928

    opt:1:51.393
    Jóvan, akkor már nem sokat kell gyorsulnom.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #22
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Radical v8 ; Mosport
    Iracing forumról letöltött setupon állítgattam picit és egész jót mentem vele, érdemes kiprobálni.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  23. #23
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Star Mazda; Mosport; 1.14.135

    Egy-két szó a beállításról:
    Úgy probáltam belőni a kocsit, hogy a legkisebb szárny állás mellett eltudjak fordulni az első 2 kanyarba teli gázon.
    Ha nagyon túlkormányzottnak érzitek az autó a gyors kanyarokban, akkor a hátsó szárnyon katintsatok fel 2-3, míg az elsőn 0,5-1et.
    Nem érdemes a legmeredekebb szárnyállást használni, mert kevés az olyan kanyar, ahol szükséged lenne több leszórítóerőre.
    A felfügesztés Tilussal nagyon szépen belöttük Zandvorta, de ha a lassú dupla jóbbosban nagyon kitőr a segge, akkor az első boundokat -11 ről vegyétek "fel" -9re.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  24. #24
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Én a Mustangot próbálgattam ezen a héten is. Road Americára teljesen átalakult az autó beállítása. Ezúttal elöl hátul a legkeményebb stabrudak vannak felszerelve. 1:30 körüli időket lehet a verseny elején, a videon látható kör 1:29.7.
    Ha úgy érzed, hogy túl kemény az autó, akkor érdemes Medium/Soft stabokat is letesztelni.

    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Én a Mustangot próbálgattam ezen a héten is. Road Americára teljesen átalakult az autó beállítása. Ezúttal elöl hátul a legkeményebb stabrudak vannak felszerelve. 1:30 körüli időket lehet a verseny elején, a videon látható kör 1:29.7.
    Ha úgy érzed, hogy túl kemény az autó, akkor érdemes Medium/Soft stabokat is letesztelni.
    Stabokon kívül állítottál még valamit?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •