Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)
  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    F1-kiállítás, Bp.

    "A Forma-1 technológiai partnere és fő támogatója, az LG Electronics "Formula One - Versenyben a technológiával" címmel elsőként hozza el a régióba a nagy sikerű londoni F1-kiállítást. A száguldó cirkusz és a csúcstechnológia szerelmesei testközelből csodálhatják meg a Forma-1 lenyűgöző versenyautóinak 50 évét bemutató autókollekciót és a dél-koreai gyártó legújabb csúcstechnológiás érdekességeit Budapesten 2010. július 3. és augusztus 1. között."

    "A kiállításon egy Cooper T51 (1959), egy McLaren M7A (1968), egy McLaren MP4-4 (1988), egy Williams FW14B (1991), két BRM-autó és nem utolsó sorban az a Lotus is látható lesz majd, amellyel Stirling Moss győzött 1961-ben."


    http://www.vezess.hu/forma1/forma_1_...apesten/24937/



    A két BRM nem tudom mikori lesz, de a 68-as McLaren miatt asszem kötelező minden GPL-esnek
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #2
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Wow .. ez nagyon komoly Jegyárak se drágák, és ha megyek a WSR-re lehet oda is be fogok lesni .. Nem mindennap lát ilyet az emberke

    Scuderia Giudice #099#

  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    "A Forma-1 technológiai partnere és fő támogatója, az LG Electronics "Formula One - Versenyben a technológiával" címmel elsőként hozza el a régióba a nagy sikerű londoni F1-kiállítást. A száguldó cirkusz és a csúcstechnológia szerelmesei testközelből csodálhatják meg a Forma-1 lenyűgöző versenyautóinak 50 évét bemutató autókollekciót és a dél-koreai gyártó legújabb csúcstechnológiás érdekességeit Budapesten 2010. július 3. és augusztus 1. között."

    "A kiállításon egy Cooper T51 (1959), egy McLaren M7A (1968), egy McLaren MP4-4 (1988), egy Williams FW14B (1991), két BRM-autó és nem utolsó sorban az a Lotus is látható lesz majd, amellyel Stirling Moss győzött 1961-ben."


    http://www.vezess.hu/forma1/forma_1_...apesten/24937/



    A két BRM nem tudom mikori lesz, de a 68-as McLaren miatt asszem kötelező minden GPL-esnek

    Volt már valaki?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #4
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #5
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Zsír a videó. Sajna nem tudok elmenni de ú megnézném szinte a sírás kerülget!

  6. #6
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Húú tegnap nekem sikerült nyernem két jegyet a Totalcarral, szerencsére ! Amúgy is elakartam menni, de így...
    Mondjuk arra kíváncsi vagyok mennyire lehet közel menni az autókhoz a földi halandóknak. Remélem nem csak kilóméterkről lehet látni őket

  7. #7
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk arra kíváncsi vagyok mennyire lehet közel menni az autókhoz a földi halandóknak. Remélem nem csak kilóméterkről lehet látni őket
    Ma sikerult megneznem a kiallitast. Kozel lehet menni az autokhoz, viszont ha jo kepeket szeretnetek csinalni, erdemes profi geppel menni, mert nem lehet vakuzni, es eleg keves a feny.

    HPIM2018_640x480.jpg
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  8. #8
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Ma sikerult megneznem a kiallitast. Kozel lehet menni az autokhoz, viszont ha jo kepeket szeretnetek csinalni, erdemes profi geppel menni, mert nem lehet vakuzni, es eleg keves a feny.
    És nem akarod feltölteni valahová a többi képet?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #9
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Zsír a videó. Sajna nem tudok elmenni de ú megnézném szinte a sírás kerülget!
    Nem érsz rá, vagy egyéb ok miatt nem tudsz elmenni?
    Egyedül én sem szívesen mennék...
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #10
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Ma sikerult megneznem a kiallitast. Kozel lehet menni az autokhoz, viszont ha jo kepeket szeretnetek csinalni, erdemes profi geppel menni, mert nem lehet vakuzni, es eleg keves a feny.
    Kössz a tippet! Azért az megnyugtató, hogy nem csak távcsővel lehet nézni az autókat!

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Én mindenképpen elmegyek valamikor, akkár össze is szervezehtjük...

  12. #12
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    És nem akarod feltölteni valahová a többi képet?
    Szivesen feltoltenem, de nincs akkora tarhelyem (400 Mby, bar teljesen feleslegesen 7 megapixelesek a kepek, mert mindegyik zajos), illetve most kb 2 hetig nem leszek netkozelben. Remelem addig keszulnek majd jobb kepek, de ha nem, feltoltom valahova az enyemeket.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  13. #13
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Szivesen feltoltenem, de nincs akkora tarhelyem (400 Mby, bar teljesen feleslegesen 7 megapixelesek a kepek, mert mindegyik zajos), illetve most kb 2 hetig nem leszek netkozelben. Remelem addig keszulnek majd jobb kepek, de ha nem, feltoltom valahova az enyemeket.
    Már írtam Ulrich Tominak, hogy fogja a profi gépét és húzzon fotózni
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #14
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Szivesen feltoltenem, de nincs akkora tarhelyem (400 Mby, bar teljesen feleslegesen 7 megapixelesek a kepek, mert mindegyik zajos), illetve most kb 2 hetig nem leszek netkozelben. Remelem addig keszulnek majd jobb kepek, de ha nem, feltoltom valahova az enyemeket.
    Tárhely sem kell, felnyomod a toldacuccot-ra és leszedjük. De ahogy érzed.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #15
    Pénteken voltunk a kiállításon, szerintem GPL-eseknek kötelező! A P83-as BRM egyszerűen gyönyörű. Láttuk már képen, mentünk vele szimulátorban, de élőben lenyűgöző. Valóban egy tank, iszonyú masszív benyomást kelt. Nekem a 68-as McLaren is nagyon tetszett a klasszikus narancs fényezéssel. A P160-as BRM-en volt egy-két technikai érdekesség, pl a hátsó féktárcsák elhelyezése. A Senna féle McLaren meg szerintem a valaha épített leg letisztultabb, amolyan egyszerű de nagyszerű versenyautóforma, semmi sallang. Ja, és hová volt kivezetve a kipufogócső? Hát persze hogy a kasztni aljára, a diffúzorba... Nem ez az első megoldás a mai F1-ben amikor azt érzem hogy újra feltalálták a spanyolviaszt... Volt még kiállítva egy "mai" McLaren de vicces volt: 2006-os autó (ha jól emlékszem), idei festéssel, 1-es rajtszámmal, rajta Button nevével.

    Nagyon szépek voltak a korabeli programfüzetek, érdekes volt élőben látni ezeket a GPL után
    Babinszki Gábor

  16. #16
    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    A P160-as BRM-en volt egy-két technikai érdekesség, pl a hátsó féktárcsák elhelyezése.
    Miért, hol volt? Középre gondolsz?

  17. #17
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, hol volt? Középre gondolsz?
    Igen!
    Babinszki Gábor

  18. #18
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Az Alfámom volt a difin (vagy a kuplungon, vagy a váltón, merthogy egybe volt az egész, hátul) a féktárcsa. A gumisnál várakozók párszor furcsán néztek, hogy nincs rajta hátsófék. Amikor közelről megvizsgálták, mindig meglepődtek, hogy azért van, csak nem ott, ahol megszoktuk. Találtam is egy képet a hátsó részről.
    alfa.jpg
    Utoljára módosította: Morgo; 2010. 07. 24. 23:39.


  19. #19
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Pénteken voltunk a kiállításon, szerintem GPL-eseknek kötelező! A P83-as BRM egyszerűen gyönyörű. Láttuk már képen, mentünk vele szimulátorban, de élőben lenyűgöző. Valóban egy tank, iszonyú masszív benyomást kelt. Nekem a 68-as McLaren is nagyon tetszett a klasszikus narancs fényezéssel. A P160-as BRM-en volt egy-két technikai érdekesség, pl a hátsó féktárcsák elhelyezése. A Senna féle McLaren meg szerintem a valaha épített leg letisztultabb, amolyan egyszerű de nagyszerű versenyautóforma, semmi sallang. Ja, és hová volt kivezetve a kipufogócső? Hát persze hogy a kasztni aljára, a diffúzorba... Nem ez az első megoldás a mai F1-ben amikor azt érzem hogy újra feltalálták a spanyolviaszt... Volt még kiállítva egy "mai" McLaren de vicces volt: 2006-os autó (ha jól emlékszem), idei festéssel, 1-es rajtszámmal, rajta Button nevével.

    Nagyon szépek voltak a korabeli programfüzetek, érdekes volt élőben látni ezeket a GPL után
    Ezek után pláne képekért fogunk pitizni.
    Én nagyon sajnálom, hogy nem tudok felmenni, de egyrészt időt is nehéz találni rá, másrészt az oda-vissza út ki se jön egy 10-esből, úgyhogy a beugró ára már tényleg apróság lenne.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #20
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Pénteken voltunk a kiállításon, szerintem GPL-eseknek kötelező! A P83-as BRM egyszerűen gyönyörű. Láttuk már képen, mentünk vele szimulátorban, de élőben lenyűgöző. Valóban egy tank, iszonyú masszív benyomást kelt. Nekem a 68-as McLaren is nagyon tetszett a klasszikus narancs fényezéssel. A P160-as BRM-en volt egy-két technikai érdekesség, pl a hátsó féktárcsák elhelyezése. A Senna féle McLaren meg szerintem a valaha épített leg letisztultabb, amolyan egyszerű de nagyszerű versenyautóforma, semmi sallang. Ja, és hová volt kivezetve a kipufogócső? Hát persze hogy a kasztni aljára, a diffúzorba... Nem ez az első megoldás a mai F1-ben amikor azt érzem hogy újra feltalálták a spanyolviaszt... Volt még kiállítva egy "mai" McLaren de vicces volt: 2006-os autó (ha jól emlékszem), idei festéssel, 1-es rajtszámmal, rajta Button nevével.

    Nagyon szépek voltak a korabeli programfüzetek, érdekes volt élőben látni ezeket a GPL után
    Nekem Kiss Szabi hívta fel a figyelmemet erre a valszeg nagyon frankó kis kiállításra.
    Csak egy kis adalék a BRM-hez: nem csak a fék volt érdekes ezen a bringán (volt már ilyen azelőtt is, pl. az Ezüstnyilak közül nem kevés, csak dobfékkel!), de a motor igazi kuriózum. A II. világháború végefelé agyalták ki a Napier repülőgépmotor akkori legeszementebb változatát, a 24 hengeres Sabre-t, aminek a különlegessége a H elrendezés volt: mintha két boxermotort egymásra pakolnánk. Két főtengellyel!
    Nos, a háború után néhány fejlesztő innen kalandos vargabetűkkel az akkor nemzeti büszkeségnek szánt BRM-hez került, és elővették a régi nagy ötletet. Ennél a fűrésznél ilyen motort láthattok, csak éppen 16 hengerrel. Nem gyenge! Mindenképpen érdemes megnézni!

  21. #21
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem Kiss Szabi hívta fel a figyelmemet erre a valszeg nagyon frankó kis kiállításra.
    Csak egy kis adalék a BRM-hez: nem csak a fék volt érdekes ezen a bringán (volt már ilyen azelőtt is, pl. az Ezüstnyilak közül nem kevés, csak dobfékkel!), de a motor igazi kuriózum. A II. világháború végefelé agyalták ki a Napier repülőgépmotor akkori legeszementebb változatát, a 24 hengeres Sabre-t, aminek a különlegessége a H elrendezés volt: mintha két boxermotort egymásra pakolnánk. Két főtengellyel!
    Nos, a háború után néhány fejlesztő innen kalandos vargabetűkkel az akkor nemzeti büszkeségnek szánt BRM-hez került, és elővették a régi nagy ötletet. Ennél a fűrésznél ilyen motort láthattok, csak éppen 16 hengerrel. Nem gyenge! Mindenképpen érdemes megnézni!
    Egy régi GPL-esnek mondjuk nem újdonság a H-motor
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #22
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy régi GPL-esnek mondjuk nem újdonság a H-motor
    Huuu anno mennyit olvastam róla....

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kábé mennyi idő végigjárni a kiállítást?

  24. #24
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kábé mennyi idő végigjárni a kiállítást?
    Futva szerintem 1-2 perc

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Futva szerintem 1-2 perc
    És békaugrásban, vagy fókajárásban?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •