Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (139 összesen)

Téma: HGTRM Nyári Bajnokság 2010

  1. #51
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látom még előre a jövőt, mint egy JEDI, nem tudom mi van ma 20:00-ra tervezve otthon. De ha minden OK. akkor milyen autókkal tesztelnénk?
    Nekem tokmindegy. Legyen pl. BMW, Ferka, Saleen, etc.

  2. #52
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    .....Interlagos palya (v.2.0.) .....
    Ez hol található? (Brazílián kívül)

  3. #53
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Ez hol található? (Brazílián kívül)
    Itt:
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=5962

  4. #54
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Sziasztok!

    Esetleg egy Canada, vagy Adelaide?

  5. #55
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Allitolag tokeletes, annyi kitetellel, hogy max. 24 pilota mehet egy szerveren.
    ez épp elég arra hogy ne teszteljük
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #56
    Huhh! Nézegetem az időket, amiket mentetek...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  7. #57
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Huhh! Nézegetem az időket, amiket mentetek...
    ne nézd, hanem döntsd meg!

  8. #58
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    ne nézd, hanem döntsd meg!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #59
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    Srácok!

    Holnapi futammal kapcsolatban.

    Én új vagyok még itt, s prekvalin indultam Laszló Péter néven.
    Futottam egy bizonyos időt, nevezést leadtam, s a nevem szürkével s csillaggal volt jelölve.
    Utánanéztem itt a fórumon s azt találtam róla hogy a játékban fordított néven csináljunk profilt.
    Megtettem futottam 1 picivel jobb időt, így most 2x szerepelek rajta.
    Elnézést érte.
    Kérdésem hogy most mit tegyek?
    Játékban hogy szerepeljen a nevem?
    Olvasom szombat estig le kell adni a nevezést, s hogy milyen autó illetve itt ez esetben hogy melyik csapat kocsijával megyek? ( Michelin v Dunlop v Pirelli-s )
    Segítséget kérnék itt, holnap szeretnék indulni .
    Előre is köszi.

  10. #60
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!

    Holnapi futammal kapcsolatban.

    Én új vagyok még itt, s prekvalin indultam Laszló Péter néven.
    Futottam egy bizonyos időt, nevezést leadtam, s a nevem szürkével s csillaggal volt jelölve.
    Utánanéztem itt a fórumon s azt találtam róla hogy a játékban fordított néven csináljunk profilt.
    Megtettem futottam 1 picivel jobb időt, így most 2x szerepelek rajta.
    Elnézést érte.
    Kérdésem hogy most mit tegyek?
    Játékban hogy szerepeljen a nevem?
    Olvasom szombat estig le kell adni a nevezést, s hogy milyen autó illetve itt ez esetben hogy melyik csapat kocsijával megyek? ( Michelin v Dunlop v Pirelli-s )
    Segítséget kérnék itt, holnap szeretnék indulni .
    Előre is köszi.
    itt mindent megtalálsz a névhasználattal kapcsolatban, ennél jobban nehéz elmagyarázni
    http://forum.gtr-masters.hu/showpost...2&postcount=24
    amint rendbe lesz a neved tudsz is majd nevezni, amit egyébként holnap estig kell
    gumikat passzolom...amelyik szimpi, bár a legtöbben a Michelinre esküsznek ahogy a skineket nézem.
    Arra figyelj hogy illik "gyári" kocsival indulni azaz '04-es évjárattal.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #61
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem hogy most mit tegyek?
    Játékban hogy szerepeljen a nevem?
    Igy legyen a neved a játékban: Péter László
    (nem kell csupa nagybetűvel írni, és használhatsz ékezeteket)

  12. #62
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    köszi rendesek vagytok.

    most ez a problémám.

    online idegen szerver nem gond, a többieket betölti tudnék állítani, autózni, csevegni stb..
    de a GTR szerveren ma délután csak a nevek villognak, semmit nem tudok vele csinálni, örüök ha ki tudok lépni belőle. Képet mellékeltem róluk, minőségért bocs, de talán látható.
    Ami furcsa hogy újratelepítés után, mindent felraktam, még a GTR skineket is, de a NOcd-s patchet nem engedi telepíteni. Vmi bink32.dll fájlt nem talál.


    Pedig úgy indultam volna holnap
    Csatolt képek Csatolt képek

  13. #63
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Nekem akkor villogtak a nevek, amikor nem a legújabb skin-pack volt telepítve. Nézd meg, mert van 1 tavaszi frissítés BMWM3, vagy valami ilyesmi névvel ,-szintén a letöltések közt, azzal jónak kell lennie.

  14. #64
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    A BMW skin-pack a Porsche RSR-eknél nem szükséges, viszont 1-2 évvel ezelőtt versenyeztünk ezekkel az autókkal és lehet, hogy valaki egy akkori festésű kocsit választott, ami ha neked nincs meg, akkor villoghat.

  15. #65
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem akkor villogtak a nevek, amikor nem a legújabb skin-pack volt telepítve. Nézd meg, mert van 1 tavaszi frissítés BMWM3, vagy valami ilyesmi névvel ,-szintén a letöltések közt, azzal jónak kell lennie.
    És a skin pack biztos hogy okozhatja? mert anélkül simán mentem délelött rajta, 1 max 2 ember volt ott, de volt hogy senki. Vagy lehet délután olyanok voltak akik skines autóval mentek?
    Egyébként letöltöttem a nagyobb skinpackot s automatice letelepítette szépen, de én nem láttam sehol privát autót, nem tudtam volna vele körözni. Akkor utána betettem a ..... már nem tom melyik gtr-es mappába aminek a neve "team" s utána már láttam csapatneveket a játékban de autókról képet nem
    Sorry de nekem ez magas Nem értem miért nem megy, pedig elötte tök egyedül simán elsőre feltelepítettem játékot+patcheket, mindent. Ment gyönyörűen.
    Bár a mostani telepítésnél nem kérte a játék cd key sorszámát. Uninstallálva töröltem.
    Lehet vmiket nem törölt le amit kellett volna? Hogy kell teljesen letörölni ezt a progit, s lehet újra kén telepíteni mint első alkalommal...
    Bocs az OFF-ért legközelebb a megfelelő témánál fogok ilyeneket kérdezni.
    Ha vki tud megoldást azt megköszönném

  16. #66
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Whitének igaza van, az RSR-hez tényleg nem kell az M3 pack.Viszont nem tudom melyikben, de van egy csomó Porsche skin is. A játékban meg tudod nézni az RSR-ek között, alapból talán 5 v. 6 van benne, ha telepítve van akkor meg legalább 20 (de inkább több). Ha ez neked nincs és valaki azok közül használja valamelyiket akkor lehet ilyen név-villogós gond.

    Ja igen ha csak simán uninstallálod, akkor újratelepítésnél nem kér kódot.Ahoz előbb minden maradékot le kell szedned a gépről (uninstallálás után), pl. valamelyik registry tisztítóval.

    1.1 patch-et telepítetted?
    Utoljára módosította: mikkkka; 2010. 06. 20. 00:24.

  17. #67
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Whitének igaza van, az RSR-hez tényleg nem kell az M3 pack.Viszont nem tudom melyikben, de van egy csomó Porsche skin is. A játékban meg tudod nézni az RSR-ek között, alapból talán 5 v. 6 van benne, ha telepítve van akkor meg legalább 20 (de inkább több). Ha ez neked nincs és valaki azok közül használja valamelyiket akkor lehet ilyen név-villogós gond.

    Ja igen ha csak simán uninstallálod, akkor újratelepítésnél nem kér kódot.Ahoz előbb minden maradékot le kell szedned a gépről (uninstallálás után), pl. valamelyik registry tisztítóval.

    1.1 patch-et telepítetted?
    Nnna. Most ott tartok hogy egyedül simán be tudok menni, minden ok.
    Nogripről szedtem le a Nocd-t, azt kibontottam s beillesztettem a GTR könyvtárba.
    Ha jól látom az online patch ugyanaz itt és Nogripen is.
    Viszont az 1.1 patch az a Nogripes lett felrakva ( European Patch 1_100 by 10 tade.rar ) ami feltelepítve játék elején V 1.1.0.0 verziót ír.
    Lehet hogy a GTR oldalas http://www.gtr-masters.hu/download/addon//GTR2/GTR2_1100_WE_Update.rar más lehet?????
    Szerintetek???
    Amúgy skin ügyben, letölt s 2 katt és feltelepíti ahová kell??? Mert én úgy csináltam de nem látok privát festéseket, csapatokat???
    Már csak ezt kell vhogy megoldani aztán go
    Thx

  18. #68
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nnna. Most ott tartok hogy egyedül simán be tudok menni, minden ok.
    Nogripről szedtem le a Nocd-t, azt kibontottam s beillesztettem a GTR könyvtárba.
    Ha jól látom az online patch ugyanaz itt és Nogripen is.
    Viszont az 1.1 patch az a Nogripes lett felrakva ( European Patch 1_100 by 10 tade.rar ) ami feltelepítve játék elején V 1.1.0.0 verziót ír.
    Lehet hogy a GTR oldalas http://www.gtr-masters.hu/download/a..._WE_Update.rar más lehet?????
    Szerintetek???
    Amúgy skin ügyben, letölt s 2 katt és feltelepíti ahová kell??? Mert én úgy csináltam de nem látok privát festéseket, csapatokat???
    Már csak ezt kell vhogy megoldani aztán go
    Thx
    A Patch-hez nem tudok hozzászólni, de azt tett fel, ami a Mastersen is fent van. A skinek viszont okoznak ilyen galibát. Roppant 1xű a feltelepítése, rá fogsz jönni gyorsan..... Ha ez megvan, akkor a nevek villogása is meg fog szűnni!!

  19. #69
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Most jutott eszembe hogy a skin telepítője nem a játék mappájába akar telepíteni (-hanem talán a program files-ba?), ezért a GTR2 elérési utját mindenképp neked kel beállítani! Ugyanígy jártam nemrég amikor gyorsan végig nextnextfiniseztem.

  20. #70
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Whitének igaza van, az RSR-hez tényleg nem kell az M3 pack.Viszont nem tudom melyikben, de van egy csomó Porsche skin is. A játékban meg tudod nézni az RSR-ek között, alapból talán 5 v. 6 van benne, ha telepítve van akkor meg legalább 20 (de inkább több). Ha ez neked nincs és valaki azok közül használja valamelyiket akkor lehet ilyen név-villogós gond.

    Ja igen ha csak simán uninstallálod, akkor újratelepítésnél nem kér kódot.Ahoz előbb minden maradékot le kell szedned a gépről (uninstallálás után), pl. valamelyik registry tisztítóval.

    1.1 patch-et telepítetted?
    Megnéztem és nálam 07-es évszámmal vannak az RSR-ek. Szóval a 2007-es HGTRM skinpack-et kellene feltenni valahonnan

  21. #71
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem és nálam 07-es évszámmal vannak az RSR-ek. Szóval a 2007-es HGTRM skinpack-et kellene feltenni valahonnan
    2.1-be benne van minden
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #72
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72

    KÖSSZ!!!

    Srácok!

    Csak most értem haza, s olvassom hogy milyen rendesek vagytok, egyből segítettetek
    Nagyon köszönöm, úgy néz ki működik a dolog
    Most rágyúrok hogy tudjak este menni, idő nem számít a részvétel a lényeg most.

    Jó versenyt Nektek, nekünk estére!!!

  23. #73

    Queensland

    Kicsit előre gyúrok, hátha így lesz esélyem legalább megközelíteni a mezőnyt... :-)
    Szóval amikor a TimeTrial elindul, fenn kiírja, hogy „TT Started”, „X másodperc múlva tied a volán”, de utóbbi helyére, először egy villanás erejéig valami hibát ír ki, de nem tudom elcsípni, mert tényleg rövid ideig látszik. Valaki találkozott már vele?
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  24. #74
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit előre gyúrok, hátha így lesz esélyem legalább megközelíteni a mezőnyt... :-)
    Szóval amikor a TimeTrial elindul, fenn kiírja, hogy „TT Started”, „X másodperc múlva tied a volán”, de utóbbi helyére, először egy villanás erejéig valami hibát ír ki, de nem tudom elcsípni, mert tényleg rövid ideig látszik. Valaki találkozott már vele?
    nem

  25. #75
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Essington Long setup
    Pár kört mentem, de sztem kiindulásnak jó lehet. Nekem kb. 1.35. eleje benne van (offline)
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •