Oldal: 3 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (279 összesen)

Téma: HGTLM6 Ötletelés

  1. #51
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mennyi esély van rá, de lehetnének valamennyivel korábban a futamok.Legalább fél órával előbb az ideihez képest.
    Nekem nem lenne jó. Én így is elég későn érek haza, 20-21 között kell, hogy ráhangolódjak a versenyre. De persze ha lehet erről szavazni, akkor szavazzunk.

  2. #52
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mennyi esély van rá, de lehetnének valamennyivel korábban a futamok.Legalább fél órával előbb az ideihez képest.
    ez sajna a munkanap átka, nem kezdhetünk túl korán mert van aki nem ér haza, illetve gyerekes apuciknak fürdetés/fektetés stb...szóval ezen nem tudunk változtatni.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #53
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ez sajna a munkanap átka, nem kezdhetünk túl korán mert van aki nem ér haza, illetve gyerekes apuciknak fürdetés/fektetés stb...szóval ezen nem tudunk változtatni.
    Quali idő 30 percesre való lecsökkentésével 15 percet nyerhetnénk, az elég sok.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  4. #54
    Rugg Ferenc Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    446
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Quali idő 30 percesre való lecsökkentésével 15 percet nyerhetnénk, az elég sok.
    Az is valami..néha mikor még este 10 után rójuk a köröket már elég nehéz odafigyelni.

  5. #55
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Quali idő 30 percesre való lecsökkentésével 15 percet nyerhetnénk, az elég sok.
    a TDF-ben pont ennyi a quali, és nem ez az egyetlen benne ami többé kevésbé "tesztjellegű"
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #56
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Életkor
    39
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Az is valami..néha mikor még este 10 után rójuk a köröket már elég nehéz odafigyelni.
    Én 8kor még tolok 1 kávét! Így vmivel kibírhatóbb, de az uccsó 5-7 kör a kritikus nálam is!
    De szerintem szokás kérdése is! Én kb december óta tolom az ipart és most az uccsó pár versenyen tudom azt mondani, h egyre kevesebb hibát követek el fáradtság és dekoncentráltság miatt!

  7. #57
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Életkor
    46
    Üzenetek
    609
    Bocs mindenkinek majd törlitek.Szabi törölj privit.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Hétfő délután/este fele összeülünk Sziszkával egy(két) sörre és hivatalos keretek között megtervezzük a jövő évi bajnokságot. Ha valakinek van bármi ötlete a jövőre nézve, vagy vmi nagy szívfájdalma az előző bajnokságból, azt most jelezze...

    ...és a harmadik, vagy a negyedik sör után megbeszéljük!


    Illetve lehet hozzánk csatlakozni is... valahol a Nyugati környékén leszünk!

  9. #59
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hétfő délután/este...
    Illetve lehet hozzánk csatlakozni is... valahol a Nyugati környékén leszünk!
    áhhh.. rendszergazdát helyettesítem egész héten, kur#&@va sokági leszek, így nem tudok menni..

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg yoda73 írta Hozzászólás megtekintése
    áhhh.. rendszergazdát helyettesítem egész héten, kur#&@va sokági leszek, így nem tudok menni..
    Hát akko pötyögd le ide, amit mondanál és mi megbeszéljük szépen helyetted

  11. #61
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Akkor én már meg is kezdeném. Gondolom megint lex Őszi és Tavaszi bajnokság, bajnokságonként 10 futammal. Mivel a GTL rendelkezik 35-40 különböző autó típussal, ezért le lehetne szűkíteni a futamonkénti autó választékot 3-4 egymáshoz közelálló teljesítményű verdára, és 1-2 futamon azonos teljesítményűre, persze pályához megfelelően. Így mind az Őszi, mind a Tavaszi bajnokságban minden autóval mennénk legalább 1X vagy 2X. Vagy az első futamon mindenki azonos verdával indul, majd a többi futamra kiválasztott 2-3 egymáshoz nem túl messze álló teljesítményű autóval, az előző futamon elöl végzett pilóták a gyengébbik, a hátul végzett pilóták az erősebb autóval indulnának.

  12. #62
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Pálya terén meg lehetne

    Pannonia ring: http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=3342
    Russian ring: http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=7142
    70-es Charade: http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=28575 de a 09-es verzó is nagyon brutál
    Balaton Public Road: http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=27840
    Interlagos 1979: http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=23768
    Vitus International ami a maga 8.868 km hosszával és kanyarjaival igen idegtépő kihívás: http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=26394
    és még lehetne sorolni bár a Rába ringet azt még nem találtam. De a gyári pályák sem rosszak azért. Dióhéjban ennyi.

  13. #63
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor én már meg is kezdeném. Gondolom megint lex Őszi és Tavaszi bajnokság, bajnokságonként 10 futammal. Mivel a GTL rendelkezik 35-40 különböző autó típussal, ezért le lehetne szűkíteni a futamonkénti autó választékot 3-4 egymáshoz közelálló teljesítményű verdára, és 1-2 futamon azonos teljesítményűre, persze pályához megfelelően. Így mind az Őszi, mind a Tavaszi bajnokságban minden autóval mennénk legalább 1X vagy 2X. Vagy az első futamon mindenki azonos verdával indul, majd a többi futamra kiválasztott 2-3 egymáshoz nem túl messze álló teljesítményű autóval, az előző futamon elöl végzett pilóták a gyengébbik, a hátul végzett pilóták az erősebb autóval indulnának.
    A közel álló nem megfogalmazás.
    A már szinte tökéletesre fejlesztett kreditrendszert ne dobjuk ki. Nagyon jól működött, irtó változatos versenyek voltak így.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Ami biztosnak tűnik, hogy a Őszi szezonban a gyári pályákat fogjuk preferálni, mert többen jelezték, hogy nincs elég idejük mindig új pályákat megtanulni, remélem így még többen leszünk, bár asszem e tekintetben idén egyáltalán nem panaszkodhattunk. (De tavaszal majd AddOn-ozunk!)

    A kocsik közti különbségek alakulását meg fogom vizsgálni az elmúlt 20 futamon és lehet, hogy majd ennek fényében szűkítunk a futamonkénti palettán és valószínűleg a handycap-en is fogok majd kicsit finomítani. Illetve persze lesz majd Challenge futam is Ervin autóival.

    Különösebb változást azonban a lebonyolításban egyelőre nem tervezünk, mivel úgy látom, elég jól bevált idén a dolog.
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 08. 08. 21:01.

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Ja igen, a büntetési szisztémánkat érte néhány rossz szó tavaly, esetleg most lehente még ezzel kapcsolatban is ötleteket megfogalmazni!

    Az alapvető szisztémánk, hogy:
    • nagyon apró dologért: 1 kredit jelképes bünti
    • apróbb koccért/lökésért: figyelmeztetés és/vagy 1-2-3 kredit levonás
    • megforgatás/kilökés vagy egyéb súlyos szabálytalanság: URH és 1,2,3,4 kreditlevonás
    • nagyons súlyos, rendkívüli, esetleges sorozatos szabálytalanságok: egyedi elbírálás
    • 2 db figyelmeztetés továbbra is URH-t von maga után.


    Ami miatt kaptunk pár megjegyzést régebben, hogy a 2. figyelmeztetés bevarrása helyett, ha csak tényleg apróbb hibáról volt szó, akkor mi méltányosságból (legalábbis mi azt hittük ) kreditet vontunk le, hogy ilyen apróságért ne gyűljün össze már mégis az URH. A kérdés az, hogy akkor ilyet többet ne csináljunk, hanem inkább az URH, mint 2-3 kredit?
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 08. 08. 20:55.

  16. #66
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja igen, a büntetési szisztémánkat érte néhány rossz szó tavaly, esetleg most lehente még ezzel kapcsolatban is ötleteket megfogalmazni!

    Az alapvető szisztémánk, hogy:
    • nagyon apró dologért: 1 kredit jelképes bünti
    • apróbb koccért/lökésért: figyelmeztetés és/vagy 1-2-3 kredit levonás
    • megforgatás/kilökés vagy egyéb súlyos szabálytalanság: URH és 1,2,3,4 kreditlevonás
    • nagyons súlyos, rendkívüli, esetleges sorozatos szabálytalanságok: egyedi elbírálás
    • 2 db figyelmeztetés továbbra is URH-t von maga után.


    Ami miatt kaptunk pár megjegyzést régebben, hogy a 2. figyelmeztetés bevarrása helyett, ha csak tényleg apróbb hibáról volt szó, akkor mi méltányosságból (legalábbis mi azt hittük ) kreditet vontunk le, hogy ilyen apróságért ne gyűljün össze már mégis az URH. A kérdés az, hogy akkor ilyet többet ne csináljunk, hanem inkább az URH, mint 2-3 kredit?
    Apróbb koccok és lökések mindig is lesznek ilyen esetekért kaphatna az elkövető 5 mp-s büntetést amit a verseny végén hozzá lenne adva az idejéhez. Megforgatásért/kilökésért annyi mp büntetést kapna a kilökő fél, ami szintén a verseny végidejéhez lenne hozzá adva, ahány mpvel később fejezi be a körét az előző köréhez képest a megforgatott/kilökött fél,(kis pista 15mpvel megy lassabb kört mint elötte, akkor kis józska kapna 15 mp-t az idejéhez) így nem lenne vita hogy aki kilökött valakit az sokkal előrébb fejezi be az adott futamot mint a kilökött és az hogy URH-ról indulna a köv futamon, míg a kilött lehet hogy az első 10-ből akár. Nagyon súlyos, sorozatos esetekért maradhat az URH. ( mivel a boxutca áthajtásos bünti nem megoldható abba a körbe)

  17. #67
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A kocsik közti különbségek alakulását meg fogom vizsgálni az elmúlt 20 futamon és lehet, hogy majd ennek fényében szűkítunk a futamonkénti palettán és valószínűleg a handycap-en is fogok majd kicsit finomítani. Illetve persze lesz majd Challenge futam is Ervin autóival.

    Különösebb változást azonban a lebonyolításban egyelőre nem tervezünk, mivel úgy látom, elég jól bevált idén a dolog.
    Ahogy Nibi is írta csatlakozok hozzá, a tavaszi szezonban szerintem is hihetetlenül jól lettek "belőve" a kocsik ezen szerintem sem kéne változtatni.A kredit rendszer nagyon jó!( igen Szabi ezt akár dícséretnek is veheted)
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  18. #68
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja igen, a büntetési szisztémánkat érte néhány rossz szó tavaly, esetleg most lehente még ezzel kapcsolatban is ötleteket megfogalmazni!


    Az alapvető szisztémánk, hogy:
    • nagyon apró dologért: 1 kredit jelképes bünti
    • apróbb koccért/lökésért: figyelmeztetés és/vagy 1-2-3 kredit levonás
    • megforgatás/kilökés vagy egyéb súlyos szabálytalanság: URH és 1,2,3,4 kreditlevonás
    • nagyons súlyos, rendkívüli, esetleges sorozatos szabálytalanságok: egyedi elbírálás
    • 2 db figyelmeztetés továbbra is URH-t von maga után.

    Ami miatt kaptunk pár megjegyzést régebben, hogy a 2. figyelmeztetés bevarrása helyett, ha csak tényleg apróbb hibáról volt szó, akkor mi méltányosságból (legalábbis mi azt hittük ) kreditet vontunk le, hogy ilyen apróságért ne gyűljün össze már mégis az URH. A kérdés az, hogy akkor ilyet többet ne csináljunk, hanem inkább az URH, mint 2-3 kredit?
    Nagyon apró dolgokért, szerintem nem kéne bünti, mert oda juthatunk mint F1.
    Apró koccért szintén nem hiszem, hogy kéne valami, ha nem származott belőle hátrány.
    A többivel egyetértek.
    S az utolsó felvetés, szerintem URH és nem kreditlevonás.Szerintem ez az egyértelmű és nincsen utána vita, mert mindenki tudja, hogy van egy figyelmeztetése, ha kap megint akkor urh.Ráadásul utána nem figyelmeztetés halmozás van, hanem eltűnik a figy.Természetesen ha egyből a köv futamon történik valami az ugyebár automatikusan a következő bünti tipust veti fel, tehát ezért is egyértelműbb, mint a kredit levonás.S ha reményeink szerint leszünk sokan, akkor az URH tényleges bünti tipus lesz.26 ellenfél ellen már van értelme ezen típusu büntetésnek.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon apró dolgokért, szerintem nem kéne bünti, mert oda juthatunk mint F1.
    Apró koccért szintén nem hiszem, hogy kéne valami, ha nem származott belőle hátrány.
    Az apróbb kocokkal úgy vagyunk, hogy ha mindkét fél egyformán van benne a buliban, belefér a verseny hevébe és különösebb gondja/hátránya senkinek sem származik belőle, akkor azokat eddig is elnéztük. De ha csak a szerencsén, vagy a másik fél ügyességén múlik, hogy végül nem lett gond, akkor már magáért a felelőtlenségért is meg szoktuk büntetni a vétkes versenyzőt. Igen komplex dolog ez, az okozott kárt, magát az incidenst és az elkövető felelőtlenségét is mindig mérlegelni szoktuk.

    Pont ezért nem jó az, hogy mondjuk annyi bünti mp-t szabunk ki, amennyit az áldozat veszítet az incidenssel, mivel ez csak az egyik tényezőt veszi figyelembe és nem kalkulálja bele azt sem, hogy míg lehet egy ügyesebb versenyző a kapott ütéstől még úgyahogy úton tartja a kocsiját és mondjuk 5 mp-t veszít az incidens során, még egy kevésbé rutinos pilóta fél percig a homokban kavirnyázik ugyan attól az ütközéstől mire a pályára visszavergődik, ami meg már végképp nem a vétkestől függ.

    Az időbüntetés már többször terítékre került már itt a GTR-Masters berkeiben, úgy tudom volt is rá példa régebben hogy alkalmazták, de vmiért nem jött be (nem tudom az okokat, akkor még nem voltam). Viszont van egy olyan alapvető szándék, hogy a Masters bajnokságok amennyire csak lehet, azért hasonlítsanak egymásra (hogy egységes legyen a kép, és könnyű az váltogatás a bajnokságok között) ezért a büntetésekben sem lenne cél alapjaiban eltérni a többiektől.

    És annak is megvan a maga előnye, ha a vétkes a következő futamán kénytelen bűnhődni, ha másért nem is, de azért biztosan, hogy jó eséllyel nem fogja zavarni a köreidet a következő futamon annyira. Tehát jó eséllyel az áldozat visszanyeri a pozicióját a vétkeshez képest, csak 1 futammal később.


    Ha a kredit vs. URH kérdéssel a többség egyetért, akkor a jövőben könyörtelenül bevarjuk a második figyelmetetéseket is. De remélem akkor senki sem fog majd nyávogni, hogy ezért a kis pöccintésért ugyan már miért kaptam má' URH-t!!!!
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 08. 09. 01:08.

  20. #70
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Akár kisebb, akár nagyobb egy koccanás, szerintem a sértett fél úgyis óv. Ha nem óv egyikük sem akkor egyértelmű: elnézték egymásnak, belefér, stb. Én nem aggatnék felesleges melót a VB nyakába, ha nem muszáj.

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Akár kisebb, akár nagyobb egy koccanás, szerintem a sértett fél úgyis óv. Ha nem óv egyikük sem akkor egyértelmű: elnézték egymásnak, belefér, stb. Én nem aggatnék felesleges melót a VB nyakába, ha nem muszáj.
    Persze, mi alapból csak az első kört nézzük, de azt nagyon

    A másik pedig, hogy úgy lenne a fair mindenkivel szemben, hogy ha mindenki óvna, de hívjuk inkább ezt az "eset kivizsgálási kérelmének", mert az óvást mindenki bemószerolásank gondolja, pedig nagyon nem erről van szó. Viszont úgy korrekt, ha a szabálytalanságért mindenki megkapja a maga kis büntijét és nincs olyan hogy egyszer elnézem, egyszer meg nem...
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 08. 09. 11:33.

  22. #72
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja igen, a büntetési szisztémánkat érte néhány rossz szó tavaly, esetleg most lehente még ezzel kapcsolatban is ötleteket megfogalmazni!

    Az alapvető szisztémánk, hogy:
    • nagyon apró dologért: 1 kredit jelképes bünti
    • apróbb koccért/lökésért: figyelmeztetés és/vagy 1-2-3 kredit levonás
    • megforgatás/kilökés vagy egyéb súlyos szabálytalanság: URH és 1,2,3,4 kreditlevonás
    • nagyons súlyos, rendkívüli, esetleges sorozatos szabálytalanságok: egyedi elbírálás
    • 2 db figyelmeztetés továbbra is URH-t von maga után.


    Ami miatt kaptunk pár megjegyzést régebben, hogy a 2. figyelmeztetés bevarrása helyett, ha csak tényleg apróbb hibáról volt szó, akkor mi méltányosságból (legalábbis mi azt hittük ) kreditet vontunk le, hogy ilyen apróságért ne gyűljün össze már mégis az URH. A kérdés az, hogy akkor ilyet többet ne csináljunk, hanem inkább az URH, mint 2-3 kredit?
    Értem amit írsz.
    Jól is hangzik. De engem, mint "kisangyalt" kérdezni ilyenről...
    De mittomén, legyen URH az izgibbnek tűnik.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #73
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Időbüntetést nem eröltetném, lehet hogy fair megoldás, de szétbombázza a kialakult végeredményt. Ezt személyszerint mélyen elitélem.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Időbüntetést nem eröltetném, lehet hogy fair megoldás, de szétbombázza a kialakult végeredményt. Ezt személyszerint mélyen elitélem.
    Hehe, erről már többször vitatkoztunk egymással, hogy ahogy én látom nem az időbüntetés bombázza szét a végeredményt, hanem az elkövetett szabálytalanság (kilökés) módosítja meg rendellenesen a befutót és az időbüntetés meg csak korrigálja valamennyire ezt a csorbát.

    Ejj, a régi szép idők... ..viszont megnyugtatlak, a korábban említett egyéb okok miatt biztosan nem lesz időbüntetés.

  25. #75
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Ha a kredit vs. URH kérdéssel a többség egyetért, akkor a jövőben könyörtelenül bevarjuk a második figyelmetetéseket is. De remélem akkor senki sem fog majd nyávogni, hogy ezért a kis pöccintésért ugyan már miért kaptam má' URH-t!!!!
    Több mint valószínü, hogy oda lesz írva : Összradódott a 2 figyelmeztetés és ezért jár a URH.
    Egyébként meg nem ezzel lesz probléma(kis pöccéert meg nem is jár semmi)
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 08. 09. 20:17.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


Oldal: 3 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •