Először is, új vagyok itt, úgyhogy ezúton üdvözölnék mindenkit.

Másrészt, pár mondatban bemutatkoznék. Sok év látens szimulátor-függés után léptem egy nagyot, vettem egy cockpitet, meg egy új kormányt (mert a FFEX már komolytalan volt), és belevetettem magam a szimulátoros életbe. 1-2 évente pár hétre fellángolt ez a dolog nálam, akkor LFS-ezgettem, de különösebb energiát nem fektettem bele. Az utolsó lökést a GTR-Masters "versenyezz Norbival" felhívása adta, vettem egy DFGT-t, és nekiálltam játszogatni/edzegetni. (a fórumba régebben regeltem már, de nem voltam aktív)

Harmadrészt, most jön az eredeti témához tartozó véleményem. Nekem az alulról próbálgatás a módszerem, mivel főleg iRacinggel játszogattam, ez a logikusabb, ha nem akarod azonnal nullázni a ratingedet. Elkezdtem versenyezgetni, szépen fokozatosan csökkent a köridőm ahogy egyre bátrabban estem be féktávokra, kanyarokba, aztán elértem egy pontot, ahonnan látszólag nem volt előrelépés. Majd félretettem 1 napra, átgondoltam, nézegettem verseny közben másokat, újra nekiálltam, 1-2 kör után már láttam, hol lehetne gyorsulni ismét, és megint faragtam a tizedeket, ráadásul ha nem volt a környezetemben senki, elég konzisztens "gyors" köröket is tudtam menni. A konkrét példa iRacing/MX5/Laguna Seca, és hogy konkretizáljuk: 1:49-el indultam, 1:47.5 körül volt a fal, majd 1 nappal később (30-40 körrel később) már az 1:45.8 is simán jött... Sajnos egyetlen jó módszer van, az pedig a rengeteg gyakorlás. Pláne, ha öreg vagy, és lassú, mint én...