Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (101 összesen)
  1. #1

    Nulláról kezdeni...

    Tudom, kicsit olyan ez a kérdés, mint a festészetről zongorázni (vagy hogy is mondják), de magamtól nem jutok előrébb, itt pedig rengeteg rutinos emberke gyűlt össze...

    Szóval olyan érzésem van, hogy hiába körözgetek egy-egy pályán akár ugyanazzal az autóval versenyképes eredményt nem nagyon tudok elérni.
    Ennek oka nyilván a rossz autóbeállítás, a pálya nem ismerete is, de ami egyelőre sokkal jobban hátráltat az a „vezetés technika”. (Igen, esetemben így, idézőjelben )

    Ezért arra gondoltam, hogy félreteszem azt a khm... „rutint” amit eddig szereztem és más megközelítéssel próbálkozom. Eddig a „bele a média résébe” megközelítéssel próbálkoztam, ami ide (vagyis leginkább sehova ) vezetett. Ez úgy nézett ki, hogy az autó és a pálya kiválasztása után próbáltam minél gyorsabban körbeérni, esetleg az elején mentem egy-két lassabb kört is, hogy azért mégis lássam merre megy az aszfalt.

    A kérdés tehát az: hogyan érdemes nekifutni autót, pályát tanulni? (Játéktól függetlenül!)
    Sok lassú kört menni, majd fokozatosan gyorsítani?
    Mennyire mérvadóak a játékokban a „felgumizott ívek”? (Akár a féktávokat, akár a vonalvezetést tekintve.)
    Ok, az tiszta, hogy sokat kell(ene) menni. (Mondjuk időm nem sok van, de ez az én egyéni szociális problémám.)

    Szóval, nulláról, hogyan kéne?

    Köszi!
    Utoljára módosította: dingo; 2010. 06. 01. 11:29.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Igyekszem pár pontban összefoglalni a legfontosabb összetevőket:

    1. Helyezd el kényelmesen és minél realisztikusabban a kormányod, a pedálod, a széked és a monitorod... ez nagyon fontos ahhoz, hogy kellőképpen bele tud élni magad a vezetésbe! Ügyelj rá, hogy ne teherautósan ülj, ha kell pakolj be pár lexikont a pedálod alá és told be a falig, hogy viszonylag nyújtva lehessen a lábad mint egy sportautóban és persze alaposan rögzíts le mindent! A képernyő legyen minél közelebb és az a legtutibb ha a közvetlenül a kormányod mögé teszed úgy, hogy a valós volán pont kitakarja a képernyőn lévő virtuálisat, amit így akár ki is lehet kapcsolni. Kép1, Kép2
    2. Gondoskodj elég FPS-ről, 60 alá sose menjen, de minél több, annál jobb. (árnyékok és tükröződés részletességének, valamint a látótávolság csökkentése sokat segít és nem ront az élményen se különösebben)
    3. Állíts be jól a kormányod: kormány beállítasok
    4. Válassz egy olyan kocsit, ami nem túl erős, gyengébb kocsival jobban lehet gyakorolni az íveket, mert nem lehet erőből megoldani a dolgokat.
    5. Tanuld a kocsit és a pályát, kör kör után ez máshogy nem megy (ha nem vagy jártas a setupolásban, akkor itt még ne piszkálj el túl sok mindent). A kezdők gyakran elkövetik az a hibát, hogy minél később és túl keményen akarnak fékezni, de ez nem jó, mert túlcsúsznak az ideális nyomvonalon és elfüstölik a gumijukat is. A féket a féktáv elején keményen kell nyomni, aztán fokozatosan felengedni a kanyarba érve, ne hagyd blokkolni a kerekeket! Próbálj meg arra koncentrálni, hogy a lendületet a legkisebb töréssel át tud vinni a kanyaron és leginkább a kigyorsításra összpontosítani az erőket! Egy rossz féktávval nem buksz annyit, mint egy rossz kigyorsítással, tehát inkább a féktávban hagyj bent egy kicsit a jobb kimeneti kanyarív érdekében. A pálya teljes terjedelmét használd ki, még a kerékvetőket is, ez igaz a be- és kijáraton, de még a kanyar csúcspontján, az apex-nél is... ha lecsúszol az ideális ívről akár csak kis mértékben is, az már súlyos tizedek jelenthet a köridőben. A felgumizott rész gyakran sokat számít tapadásban, sok esetben érdemes azon maradni.
    6. Ha itt már magabiztos vagy, akkor eközben lehet óvatosan elkezdeni setupolni, amihez itt találsz irodalmat a cikk alján: Tippek, trükkök, turpisságok. Az alapok elsajátítása nem nehéz, a váltó, a fékek, a differenciálmű és adott esetben a szárnyak beállítása sima rutin művelet ezen kis Setup Guide segítségével... de a setupolásnak csak az egyik része, hogy gyorsabb legyen az autó, ennél sokkal fontosabb, hogy a Te ízlésednek megfelelőre állítsd be a viselkedését. Mondhatod, hogy neked fogalmad sincs, hogy milyen az ízlésed, de ez nem igaz. Mikor mész folyamatosan próbáld megfogalmazni magadban, hogy mi nem tetszik a kocsi jelenlegi viselkedésében (pl nehezen fordul be a kanyar bejáratánál, kifele viszont könnyen eldobja a seggét) és utánanézni, hogy milyen értékek állítgatásával lehet ezen változtatni. Apránként, lépésről-lépésre! Ez az elején (első pár év ) még bizonytalanság és káosz, aztán szép lassan már magától értetődő rutinfeladattá válik.
    7. Ami még rendkívül fontos, az a koncentráció. A futam idején teljesen le kell kapcsolnod a fejedben mindent, kizárni a külvilágot és folyamatosan - kihagyás nélkül! - csak a versenyzésre összpontosítani. A versenyzés olyan, mint a kártyavár építés, hiába tudsz magad mögött tizenX hibamentes nagyon gyors kört, ha egyszer elkalandozol és kihagysz, akkor egy pillanat alatt leomlik minden, amit addig építettél. Erről majd Sinka Dani fog írni bővebben pár hsz-szel később...


    Dióhéjban ennyi.

    A fórumon egyébként érdemes szétnézni a különböző játékok/bajnokságok topikjaiban, hiszen sok hasznos leírást található itt a vezetés illetve a setupolás különböző fortélyairól, és mindez javarészt olyan emberek tollából, akik tudják mit beszélnek és nem "csak" a gép előtt ülve szerezték a tapasztalataikat...


    Az aktuális versenyeinket meg itt találjátok, ezekhez rendszerint tartozik gyakorló szerver is (katt a futamokra): Masters futamnaptár
    Utoljára módosította: neilszab; 2023. 10. 10. 00:35.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ja és a legfontosabb: nem nyafogunk, hanem Gyakorlunk! Sokat!

    A különböző okos írások bújása és az elméleti tudás felhalmozása fabatkát se ér, ha nem fordítasz eközben legalább 2x-3x annyi időt a gyakorlásra...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 12. 14:56.

  4. #4
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #5
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és a legfontosabb: nem nyafogunk, hanem gyakorlunk! Sokat! A különböző okos írások bújása és az elméleti tudás felhalmozása fabatkát se ér, ha nem fordítasz eközben legalább 2x-3x annyi időt gyakorlásra...

  6. #6
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és a legfontosabb: nem nyafogunk, hanem gyakorlunk! Sokat! A különböző okos írások bújása és az elméleti tudás felhalmozása fabatkát se ér, ha nem fordítasz eközben legalább 2x-3x annyi időt gyakorlásra...
    Köszi!
    Nem nyafinak szántam, csak szeretném tudni mit csinálok rosszul. Nem ugyanaz.

    +
    Máris kiderült, hogy az eddigi megközelítés nem feltétlenül volt a legjobb. És nem csak szerintem. Tehát már megérte.
    Utoljára módosította: dingo; 2010. 06. 01. 13:07.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  7. #7
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    A kérdés tehát az: hogyan érdemes nekifutni autót, pályát tanulni? (Játéktól függetlenül!)
    Sok lassú kört menni, majd fokozatosan gyorsítani?
    Ehhez hozzá tudok szólni érdemben (pontosabban: talán érdemben ), a többit, a lényeget neilszabnál jobban, részletesebben úgysem lehet leírni

    Sztem kifizetődőbb az a módszer, hogy egyből gyorsan akarsz menni. Miért? Mert így hamarabb megtudod a határokat. Sőt, úgy is fogalmazhatnék, hogy így meg fogod érezni, amúgy meg lehet hogy sose. Pl. látok nem egy simes versenyzőt, hogy számomra érthetetlen módon pl. elveszi olyan kanyarban is, amelyikben én tudom, hogy át lehet fullgázon menni. Lehet hogy ő nem tudja, mert nem is próbálta soha? És nem lehet a setup miatt, mert én a lehető leglooseabb setuppal megyek

    Tehát az én taktikám: ha egy új pályát tanulok be, először mindent túlvállalok (úgy értem tehát, hogy a féktávot a kanyarsebességet és kigyorsot is) mint az állat. És aztán fokozatosan, körröl körre fogom vissza magam egészen addig, amíg 1xcsak sikerül bevenni

    Igaz, van egy hátránya ennek a módszernek, mert ilyenkor elfogy vagy fél doboz cigi meg egy levél Xanax + közbe öregedek vagy 5 évet, dehát nincsen rózsa tövis nélkül Szal persze sok ideget megesz így az ember az elején, amikor még csak esik-kel (ilyenkor örülök, hogy ez csak egy szim ), de amikor egyszercsak összeáll egy kör, hát az érzés.

    Összegezve a lényeg, sztem hatékonyabb a már nem jó - már nem jó - most a tuti, mint a még nem jó - még nem jó - talán ez már a tuti? elv

    De azzal fejezném be, amivel elkezdtem: tehát csak sztem! Nekem így működik.



  8. #8
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Szabi megfogalmazta az egyik felét ahhoz, hogy elérj egy jó kört.
    Én pl, Ha leülők gyakorolni, vagy egy futamon veszek részt, feltekerem a fülesemen a hangerőt és próbálok, minden külső zavaró tényezőt kizárni, egy jó kör elérése érdekében.
    Gyorskor megyekezdése előtt felszökik az adrenalin és tudod, hogy most megfutod a legjobbadat.( Akik láttak versenyezni azt mondták, hogy elég furán veszem a levegőt vezetés közben.xD)
    Mind1es féktávra külön rákoncentrálsz melyik pillanatba kell a fékre taposni, hol kell elkezdeni a a kanyar bemenetet és, hogy mikor kezdesz kigyorsítani, rengeteg dolog van amire emlékezned kell egyetlen egy kör gyors megtételéhez.
    Ha az egy gyors kör megvan, amivel te megelégszel akkor jön a nehéz dió, végig futni 20,30 vagy akár 90 percet hiba nélkül nagy tempóban.
    Lényeg az, hogy nagyon sok mulik azon, hogy mennyire tudsz ráhangolódni az egészre, én szinte minden futam után izzadtan megyek zuhanyozni, pedig 5-6 évet sportoltam versenyszerűen, így nem a fizikumommal van baj. Mentálisan nagyon megtud terhelni ez a dolog, de megéri.
    Utoljára módosította: sinka; 2010. 06. 01. 14:40.

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Akik láttak versenyezni azt mondták, hogy elég furán veszem a levegőt vezetés közben.xD)
    Én állítólag folyamatosan "cisszegek"....



    Amúgy találtam közben egy hasonló témát: GTL Hotlap verseny - FunRace Spa-ban
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 08. 10. 10:57.

  10. #10
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én állítólag folyamatosan "cisszegek"....
    Én meg a számat rágom szana szét, folyamatosan! De az izzadás nálam is jelentkezik! Futam után, mintha zuhanyoztam volna!

  11. #11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én állítólag folyamatosan "cisszegek"....
    cöcö
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  12. #12
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Akkor ha pl metált hallgatok közben, akkor ezexerint van még reményem ha kikapcsolom akkor gyorsulok? csak akkor mi lesz veled Szabi nem fogsz utolérni hihi
    Egyébként csatlakoznék Convar kolléga rendszeréhez annyi finomséggal, hogy csak annyira told, hogy még épphogy ne ess le az útról.(persze úgy is le fogsz, de az most tökmindegy)
    A setupoláshoz igazából Kiss Norbi írta le anno az alap dolgokat nagyon jól, és az tényleg elég ahoz, hogy gyors köröket menj.Amúgy a pálya ismerete fog elsőnek segíteni a gyorsabb körben(szerintem).Szal itt meg Szabi mondta a tutit körözni-körözni
    A sokk az nem kevés, viszont a soknál is lehet több.
    Na meg ki kell választani egy jó "könnyü" szimet mondjuk GPL vagy GTL és azokon gyakorolni.Utána nem lesz probléma gyorsan menni
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 02. 19:41. Indoklás: linkelés
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #13
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én állítólag folyamatosan "cisszegek"....
    jogtalan turbóhasználat?
    így már kezdem érteni...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #14
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    De az izzadás nálam is jelentkezik! Futam után, mintha zuhanyoztam volna!
    Én azt hinném hogy ez mindenkinél alap, vagy nem?
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként csatlakoznék Convar kolléga rendszeréhez annyi finomséggal, hogy csak annyira told, hogy még épphogy ne ess le az útról.
    Nade akkor honnan tudja meg hogy mennyi az az annyira? Hadd sokalljon csak be, úgy lehet rájönni, hogy "na, ez sok volt", "na, még ez is", "na, még ez is"...
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Na meg ki kell választani egy jó "könnyü" szimet mondjuk GPL...
    Micsodaaaaa?



  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nade akkor honnan tudja meg hogy mennyi az az annyira? Hadd sokalljon csak be, úgy lehet rájönni, hogy "na, ez sok volt", "na, még ez is", "na, még ez is"...
    Talán az igazi versenyzőket kéne megkérdzni erről, sztem ők nem így tanulják be a pályát...

  16. #16
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nade akkor honnan tudja meg hogy mennyi az az annyira? Hadd sokalljon csak be, úgy lehet rájönni, hogy "na, ez sok volt", "na, még ez is", "na, még ez is"...
    Szerintem szimulátorban mindegy, hogy "alulról" vagy "felülről" próbálja az ember a határokat kitapogatni, de alulról azért lényegesen több sikerélménnyel jár.
    Egy kezdőnél a lelkiállapot elég fontos, nehogy idő előtt feladja az egészet.
    Nem mindenki olyan mazochista mint te.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  17. #17
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Talán az igazi versenyzőket kéne megkérdzni erről, sztem ők nem így tanulják be a pályát...
    Na jó, arra én is céloztam az itteni 1. postomban, hogy ez a technika csak simben kifizetődő Ez csak egy módszer, nyilván van más is.



  18. #18
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mindenki olyan mazochista mint te.
    Há mér ne, nekem nem fáj, a kormány meg még bírja



  19. #19
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Szia,

    Én az új pályákat a TimeTrialban szeretem tanulni, mert mindig mást ívet használva látom a szellemkocsihoz képest, hogy az adott kanyarban mi volt a gyorsabb! Utána megpróbálom úgy és a következőt is úgy, majd felépül a pálya vonalvezetése a saját elképzelésemben!
    Aztán nem árt a "nagyokat" is figyelni a motorháztetejükre ülve! Ott nagyon fülelek, hogy hányasban vesz egy-egy kanyart, vagy esetleg hol megy más íveken. Majd kipróbálom Én is!
    Aszem' ezek még hiányoztak az előző kommentekből!

  20. #20
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Én a Race07-ben ajánlom a pályarajz bekapcsolását rotate üzemmódba. Így látod miilyen kanyarok következnek.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  21. #21
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Nem tudom, írta-e ezt valaki, de pl. azzal is sokat tanulhatsz, hogy mások gyorskörének replay-jét nézed vissza többször, egymás után. Majd akár össze is vetheted a sajátoddal, s megnézheted, hol s hogyan veszed másképpen a kanyarokat/féktávokat.

  22. #22
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és a legfontosabb: nem nyafogunk, hanem gyakorlunk! Sokat! A különböző okos írások bújása és az elméleti tudás felhalmozása fabatkát se ér, ha nem fordítasz eközben legalább 2x-3x annyi időt gyakorlásra...
    ennyi a lényeg

  23. #23
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Én az új pályákat a TimeTrialban szeretem tanulni, mert mindig mást ívet használva látom a szellemkocsihoz képest, hogy az adott kanyarban mi volt a gyorsabb! Utána megpróbálom úgy és a következőt is úgy, majd felépül a pálya vonalvezetése a saját elképzelésemben!
    Aztán nem árt a "nagyokat" is figyelni a motorháztetejükre ülve! Ott nagyon fülelek, hogy hányasban vesz egy-egy kanyart, vagy esetleg hol megy más íveken. Majd kipróbálom Én is!
    Aszem' ezek még hiányoztak az előző kommentekből!
    Nah ez a szellemkocsis dolog nem is hangzik hülyeségnek!

  24. #24
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Én a Race07-ben ajánlom a pályarajz bekapcsolását rotate üzemmódba. Így látod miilyen kanyarok következnek.
    Hát én erre nem szoktatnék rá senkit...megszokod hogy nem megtanulni kell hanem a rajzot figyelni. Részemről ez nagyon felejtős. 4-5 kör alatt megtanulható egy pálya, 10 kör alatt már tudod hol kéne fékezni elfordulni. Ez nem olyan sok idő.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #25
    Ha sokat vezetsz egyre jobban megy, de mindig fogsz találkozni olyannal aki gyorsabb.

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •