Szavazás eredménye: Indulsz a HGPLM22 East London bajnoki futamon?

Szavazók
12. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen / valószínű

    11 91,67%
  • nem / nem valószínű

    1 8,33%
Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (94 összesen)

Téma: East London (HGPLM22)

  1. #51
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nabazz, bekaptam valami nyavalyát, este 38.8-as lázam volt...

    Tesóm, mindenképp megpróbálok jönni este, bedrogozom magam, aztán valahogy csak kibírom a versenytávot. Legfeljebb te végzel előrébb.
    Óh, rosszul hangzik, azért csak óvatosan a drogokkal, akkor meg nagyon betompulsz, jobbulást!
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  2. #52
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nabazz, bekaptam valami nyavalyát, este 38.8-as lázam volt...

    Tesóm, mindenképp megpróbálok jönni este, bedrogozom magam, aztán valahogy csak kibírom a versenytávot. Legfeljebb te végzel előrébb.
    Estig bírd ki valahogy, aztán a verseny heve úgyis segíteni fog
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #53
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nabazz, bekaptam valami nyavalyát, este 38.8-as lázam volt...

    Tesóm, mindenképp megpróbálok jönni este, bedrogozom magam, aztán valahogy csak kibírom a versenytávot. Legfeljebb te végzel előrébb.
    Jobbulást!
    Joz Jozko

  4. #54
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nabazz, bekaptam valami nyavalyát, este 38.8-as lázam volt...

    Tesóm, mindenképp megpróbálok jönni este, bedrogozom magam, aztán valahogy csak kibírom a versenytávot. Legfeljebb te végzel előrébb.
    Jobbulást!!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  5. #55
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Exclamation

    Okulva az előfutamon történtekből arra kérnék mindenkit, hogy ha az időmérőn túlcsúszik a sikánon, akkor utána bőven rontsa el a szektor/kör további részét, nehogy az legyen a legjobb köre.

    Ha mégis sikerülne összehozni egy új pb-t, akkor a békesség kedvéért jobb kilépni a szerverről, sisakszínt váltani offline, majd visszalépni új versenyzőként.

    Ha már nincs idő a ki-/belépésre, akkor a fairplay jegyében javaslom a boxutcai rajtot -- ami itt szerencsére nem okoz körhátrányt.

    Jó versenyt mindenkinek!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #56
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    [QUOTE=Leo67;104175]Okulva az előfutamon történtekből arra kérnék mindenkit, hogy ha az időmérőn túlcsúszik a sikánon, akkor utána bőven rontsa el a szektor/kör további részét, nehogy az legyen a legjobb köre.

    Ez ugye értelemszerűen nem vonatkozik a kerékvetők megfelelő használatára?!
    Joz Jozko

  7. #57
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    befutó!
    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #58
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    befutó!
    utolsó kör replay!
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  9. #59
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    utolsó kör replay!
    Köszi! Mint kiderült végül, az én rpy-mben is látszik Milán, csak éppen nem számolódott. Lényeg, hogy itt az (ideiglenes) eredmény: http://hgplm.gtr-masters.hu/9_versen...LM22&race=2210
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #60
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Beszámoló

    Nagyon rossz emlékeim voltak egy évekkel ezelőtti bajnokiról, sőt azt hiszem másoknak is okoztam hasonló élményeket akkor, szóval, leginkább kötelességből jöttem meg VROC-ra fél 8 körül, aztán 8-tól már be is mentem. A setupom borzasztó volt, nagyon csirke korszaki, ezzel nem is tudom hogy mentem annó... Pár kattintás a standard-ek felé, és máris csak a pályára kellett koncentrálni. Mentem kb. 10 kört, még állítottam dőlésen, diffin, jött egy 22,4 körüli kör, de hát még gyakorlatilag a féktávokat mértem fel. Betankoltam a gépet 43 körre, és egy hosszabb etapot terveztem futni, ami alatt jobban elsajátítom a pályát, meg kifigyelem a gumikat. Ez teljes mértékben sikerült, bár sokat nem mentem, de a lényeget megláttam. Szóval 10 perccel a vége előtt le is léptem kb. a szerverről.

    Aztán qualon újra kevés üza, és jöttek a szektorok. Szorongattak hátulról, sőt Gabó meg is előzött egy 22,2x-es körrel, szóval muszáj volt menni. A végére egészen összeállt a ritmus egykét kritikus helyet kivéve, így a pribi már 21,5x volt, sőt, az utolsó körömön meg is volt a 21,65 körüli idő, de az utolsó kanyarban túlcsúsztam... Mindegy, nem osztott, nem szorzott, harmadik helyen jó helyen voltam.

    Pláne úgy, hogy a rajtot Ricsi bealudta, de annyira, hogy még szélárnyékra se volt igazán jó, gyakorlatilag ki kellett kerülni. Telitankkal nem mentem qualon, érdekes volt a T1, de sikerült megoldani, senki nem akart azt hiszem kötözködni. Aztán volt egy elváltásom, azaz 2. helyett 3-ban fordultam és a kigyors az egyik jobbosból nem nagyon torzította a szemgolyómat, Ricsi itt vissza is előzött. A futam első szakaszában Milán és Ricsi kicsit gyorsabbak voltak, aztán visszalassultak, volt olyan, hogy vagy 5-6 kört is mentem elől, ha jól rémlik. Ilyenre abszolút nem is számítottam. Eléggé oda tudtam figyelni kb. 10-15 körig, ilyenkor jött a tempó is, bár még mindig voltak olyan helyei a pályának, ahol körről körre tizedeket buktam. Volt itt T1-ben előzés (meglepetésre működött a hatodik fokozat), kifékezés, visszaelőzés, éppen elkerülés, koccanás, minden, ami kellhet. Aztán a 30. kör után folyamatosan szétesett a ritmus, ebben benne volt az is, hogy össze-vissza felváltottam, mert a kazán hátul a futam addigi részében kapott rendesen. Nem tudtam odafigyelni, meg is pördültem egyszer, Gabóék utol is értek... jól van, mondom, akkor most nem lesz felváltás, megpróbálok lemenni 21 közepe-aljára, mert így csak esek vissza. Aztán másfél körön belül egy féktávon 3->2 váltás során el is durrant a BRM, a TDi-t meg Bernie továbbra sem engedi... Lényeg, hogy egész jó futam volt, addonon nem is számítottam hasonlóra sem magamtól.


    Köszönöm mindenkinek a futamot, a ZORRO-nak és Milánnak pedig gratulálok a címhez! Kijárt már!
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  11. #61
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Erre a futamra megint sikerült rendesen felkészülnöm, de a pályarutin azért még mindig jócskán elmaradt mondjuk egy alap pályához képest. A szabadedzésre is bementem pár körre, de nem volt valami megnyugtató az a 24 alja idő... Szerencsére az időmérőn összeszedettebb voltam, a 22.5-ös kör még a vártnál is jobb volt. De szükség is volt rá, mert nagyon sűrű volt a mezőny közepe.

    A rajtnál jól jöttem el, egy rövid időre sikerült Norbi Ferrariját is sakkban tartani, de aztán leggyorsult, sőt Convart is megelőzte a kör végére. Mögöttem Gyula haladt biztonságos távolban, úgyhogy igyekeztem lépést tartani az előttem haladókkal. Norbi a második körben kicsúszott előlünk, majd néhány körrel később Convar is követte. Erre valahogy kiengedtem, mert egyre inkább lemaradtam Gabótól, Gyula pedig zárkózott felfelé.

    Aztán a tizedik kör környékén közénk csöppent Ricsi is, aminek az lett az eredménye, hogy Gyula teljesen felért rám. Ricsi második próbálkozásra átgázolt rajtunk, mi egy elég stresszes fogócskába kezdtünk. Előttünk Gabó hibázott egy kicsit, és újra lőtávolba került. Gyula éppen ekkor előzött meg engem, kissé le is maradtam, de aztán összeszedtem magam, megfutottam a legjobb köreimet és visszaértem a nyakára. Persze megint jött egy hiba és ott álltam méginkább lemaradva... :argh:

    Szerencsére ekkor már hátra nem nagyon kellett figyelni, újra nekivágtam a felzárkózásnak. Milán közben kiszállt a játékból, Szeglet pedig visszacsúszott Gabó és Gyula elé/közé/mögé. Mire leült a por, Szeglet kilépett én pedig ismét ott voltam nem sokkal Gyula mögött. A következő körben Gabó is benézhetett valamit, mert mindketten meg tudtuk előzni. Két körrel később Gyula esett ki a ritmusból, Gabóval nyertünk egy-egy helyet. Az utolsó körben aztán még mindenki odatette magát, Gabónak ez egy kicsúszásba torkollott a sikánnál, így simán beértem másodiknak.

    Ezek az utolsó körök mindenesetre erősen megdobogtatták a szívemet. Egészen hasonló feeling volt mint annak idején a 16. kupás versenyen. Főleg jó volt, hogy jól jöttem ki az egészből : )

    A verseny után aztán kiderült, hogy Milán végig bent volt, csak a gép nem számolta a köreit, úgyhogy a második hely az valójában harmadik, és Milán pedig végre bezsebelte a bajnoki címet. HATALMAS GRAT!!

    Ez a befejezés azt hiszem, passzolt a szezonhoz. Nagyon komoly meccsek voltak jóformán minden versenyen. Köszi mindenkinek a részvételt! Grat a ZORRO csapatnak a bajnoki címhez! Külön köszönet Benőnek, a Slower Power erősebbik felének : ) Majdnem megcsíptük az első helyet ; )

    Aki tud, jöjjön nyáron is versenyezni! : )
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #62
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    befutó!
    Most nézem csak, levetted a műszerfalról az iránytűt?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #63
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987
    Azt hiszem lázasan sosem versenyeztem még, most már emellé is pipát tehetek.
    Nehéz volt felvenni a ritmust az edzésen, forgalom is volt, így aztán teljesen meglepődtem, amikor a 4. mért köröm új PB lett. Ekkor az előkelő 4. helyen álltam a 22.7-el. Nem tudtam mi jön még...
    Az jött, hogy gyakorlatilag ezt a teljes középmezőny überelte, és az edzés végére a 9. helyen találtam magam. De legalább a feltankolt autóval megbarátkoztam közben.

    Kicsit féltem a versenytől abból a szempontból, hogy mások közelségét hogyan reagálom majd így le, lázasan, de remélem azért nagy gondot senkinek nem okoztam. Főleg Janival és Gabóval voltak szoros körök, de az elején, míg én voltam az üldöző, nekem is el kellett vennem párszor Jani mögött, így talán nem vetted zokon, ha fordítva is megesett.
    Lényeg a lényeg, a 9. rajthelyről gyakorlatilag előzés nélkül haladtam felfelé az 5. helyig.
    Ez azért volt fontos, mert tudtam, hogy nem engedhetem el Janit, akkor oda a csapat-arany. Így is rizikós volt, hogy ha tesóm nem hoz annyi pontot Benőn, mint én bukok Janin, akkor övék a cím.
    Jani egyszer rosszul jött ki a 4. szeki elején a jobbosból, és az utolsó kanyarban kifékeztem. Pár körig keményen támadott, de közben ráestünk Gabóra, és amire nem is készültem, sikerült elé kerülnöm. Ekkor viszonylag biztonságban éreztem magam, mivel láthatóan közelről gyilkolták egymást. Ez lett a vesztem, 2 körrel a vége előtt egy sima célegyenes eleji kigyorson megbokrosodott az olasz ménes, és mire ráncbaszedtem őket, mindketten elmentek. Ekkor azt hittem maradok 5., és izzadva figyeltem előttem a csatát a dobogóért, mondom ha Jani elmegy, nekünk bukta. Végül a sikánban Gabó hibázott, én meg befutottam Jani mögött, teljesítettem a tervet.

    Nagyon izgalmas befejezés volt mindkét címet illetőleg, főleg az esti kavarással, örülök, hogy végig bírtam a tempót.

    És természetesen GRAT Milánnak a címhez, amiért már rég megdolgozott!
    Utoljára módosította: Ocean; 2010. 06. 02. 09:43.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #64
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Well, most úgy értékelek hogy még nincs hivatalos végeredmény, lehet egy hellyel hátrébb kerülök majd. Edzésen hoztam az időmet amit tudok, valahogy nem fekszik nekem ez a pálya, így elég hátulról indultam. Rajtnál Gergő megtorpant előttem, én meg már nem tudtam kikerülni, így sajnos kiforgattam, mégegyszer bocsánat, restellem a dolgot. Ezek után sikerült hiba nélkül, bár nem a legjobb tempóban végigérni, Gergő gyorsabb volt mögöttem, kétszer is utólért, de hibázott is mindkétszer. Megint elég sok volt a kilépő, így lecsökkent a köztem és Benő között lévő versenyzők száma, ami a csapatbajnoki szempontjából volt kritikus, de úgy tűnik még a büntetéssel együtt is behúztuk. Grat tesómnak a betegen nyújtott teljesítményhez, kellett a címhez, grat a Slower Powernek is, eszméletlen mennyiségű pontot szedtek össze, izgalmas volt a vége. Grat Milánnak is, és egyáltalán mindenkinek, aki jelenlétével emelte a bajnokság színvonalát. Szezon végére kicsit megcsappant a létszám, remélem következő szezonra lesznek visszatérők, régi motorosok, és juniorok. Igazából elég egyhangú szezonom volt, kiemelkedő eredményt most nem sikerült hozni, lehet ehhez minimum egy Ferrari kell nekem, de az is igaz mióta win7 alatt tolom vhogy nem az igazi, még mindig nem találom magam. Ja és jöjjön mindenki funolni nyáron, jó kis programnak tűnik, még ovál is lesz, jee!
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  15. #65
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987
    Milán csak megcsináltad, szép ez az oldal így:

    http://hgplm.gtr-masters.hu/9_versen...hp?raceid=2210


    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #66
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    befutó!
    Mondjuk én azt akkor nem értem, hogy nálad pribin akkor mi az a 30 mp???
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Lényeg, hogy itt az (ideiglenes) eredmény: http://hgplm.gtr-masters.hu/9_versen...LM22&race=2210
    Akkor én még mindig várok a nyilatkozattal

    És Jani, az a +17,840 mp amúgy honnan van? Na nem mintha nem tűnne jó adatnak, mert én pl. 17,59 és 17,55-öt mértem



  17. #67
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor én még mindig várok a nyilatkozattal

    És Jani, az a +17,840 mp amúgy honnan van? Na nem mintha nem tűnne jó adatnak, mert én pl. 17,59 és 17,55-öt mértem
    Megnéztem a rpy-t, felírtam a mp-eket, aztán kivontam-összeadtam. Tizedeket nem néztem.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #68
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én azt akkor nem értem, hogy nálad pribin akkor mi az a 30 mp???
    Azzal a 30 seccel sztem nem kell foglalkozni, valahol egy ponton a szerver elvesztette Milánt, aztán biztos ahhoz viszonyítva írogatott a pribi mindenfélét.

    Egyébként a pribi "normál" működése közben is csinál hasonlókat, szóval nem perdöntő ezesetben sem.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #69
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal a 30 seccel sztem nem kell foglalkozni, valahol egy ponton a szerver elvesztette Milánt, aztán biztos ahhoz viszonyítva írogatott a pribi mindenfélét.

    Egyébként a pribi "normál" működése közben is csinál hasonlókat, szóval nem perdöntő ezesetben sem.
    Jaja, minden kör végén "normalizál". Főleg Nürbin feltűnő ez, amikor az 5-6 mp hátrányból egyszercsak 14-15 lesz a második kör elején
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #70
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Nem nagyon szeretem a palyat, nem is vagyok valami jo rajta, ehhez kepest egesz jol sikerult a verseny 2/3-a, a dobogosoktol 10-15mp-re lemaradva, de 2-5mp elonnyel Jani-Gyula paros elott haladtam. Amikor kiautoztam egy kis elonyt Janiekkal szemben, akkor mindig hibaztam, kellett, hogy fenyegetve erezzem magam, csak akkor tudtam normalisan menni Kb 7-10 korrel a vege elott beesett Szeglet elem, nagyon megzavart, teljesen kiestem a ritmusbol, igy tobb hiba utan, Gyulaek konnyen utolertek. Egesz eddig egyedul autoztam, ezert nem nagyon tudtam igy hirtelen felmerni az elottem halado autok fekezesi pontjait, foleg Jani a Hondaval okozott neha riadalmat szamomra, kesz csoda, hogy 1-1 kanyarban nem futottam ra. Kovetkezo evadban az ilyen helyezeteket higgadtabban fogom kezelni
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  21. #71
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, minden kör végén "normalizál". Főleg Nürbin feltűnő ez, amikor az 5-6 mp hátrányból egyszercsak 14-15 lesz a második kör elején
    Nem is erre gondolok, mert ezt tényleg normálisnak tartom.
    Hanem arra, hogy konkrétan East Londonnál ráfordultunk a célegyenesre Gabó, Jani, Gyula sorrendben, majd hirtelen nálam a pribin megjelent zölddel Benő. Na mondom lekörözés, oké, aztán kiérek az első szekiből, nézem mennyire van Benő, és valójában tök máshol járt a pályán, visszaállt a Gabó-Jani-Gyula sorrend.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #72
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Egesz eddig egyedul autoztam, ezert nem nagyon tudtam igy hirtelen felmerni az elottem halado autok fekezesi pontjait, foleg Jani a Hondaval okozott neha riadalmat szamomra, kesz csoda, hogy 1-1 kanyarban nem futottam ra. Kovetkezo evadban az ilyen helyezeteket higgadtabban fogom kezelni
    Én szerencsére a Honda fékpontjait megtapasztaltam az előfutamon!
    Tényleg figyelni kellett, elég beteg helyeken kellett elvennem, amivel egy csomó időt vesztettem, de hát nem mertem később fékezni.
    Jó kis futam volt, alig várom hogy hazaérjek, nézem is vissza rögtön.

    Jani viszont meglepett, mikor a T1-nél próbált előzni. Előtte már Ricsi és Szeglet is toltak végig a célegyenesen, majd elvették és befordultak mögöttem. Jani azonban betette belülre, valahogy egymás hegyén-hátán abszolváltuk a T1-et, követtem, majd a hajtűnél sikerült visszaelőznöm. Persze közben Gabó felért ránk!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #73
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Jani viszont meglepett, mikor a T1-nél próbált előzni. Előtte már Ricsi és Szeglet is toltak végig a célegyenesen, majd elvették és befordultak mögöttem. Jani azonban betette belülre, valahogy egymás hegyén-hátán abszolváltuk a T1-et, követtem, majd a hajtűnél sikerült visszaelőznöm. Persze közben Gabó felért ránk!
    Bevágtam melléd mint Vettel Webber mellé!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #74
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Bevágtam melléd mint Vettel Webber mellé!


    Mégis megoldottuk, pedig durva nagy harc volt mindkét címért! (mármint egyéniben én nem voltam érintett).

    Jelentkezzünk a prémiumukért a Red Bullnál?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  25. #75
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Most nézem csak, levetted a műszerfalról az iránytűt?
    Ja, mikor áttértem a win7-re eltűnt sok gplplusz+, meg egyéb verziók pakolgatása közben, de ha neked kéznél van szívesen feltenném.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •