Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)
  1. #26

  2. #27
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ez is Nordschleife. Egy kicsit hasonlít a McNish Lemans-i balesetére.

    http://www.automobil.hu/hv353/bezuha...ringen___video
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  3. #28
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    2020

    Most nemazért, de én idén érzem azt hogy a 24 órás Nürburgring jobb volt mint a LeMans24. Igazi versenyzés, igazi autókkal, igazi körülmények között. Ahogy esett az eső, ilyen küzdéseket kocsival, sötétben, ködben, áde rég láttam. Centikkel egymástól, sokszor már énis csak hunyorítva mertem nézni, honnan hova merik berakni a kissebb kocsiknak. Persze potyogtak is. Végén ~10mp döntött az első helyről. Nulla reklámblokk.

  4. #29
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Most nemazért, de én idén érzem azt hogy a 24 órás Nürburgring jobb volt mint a LeMans24. Igazi versenyzés, igazi autókkal, igazi körülmények között. Ahogy esett az eső, ilyen küzdéseket kocsival, sötétben, ködben, áde rég láttam. Centikkel egymástól, sokszor már énis csak hunyorítva mertem nézni, honnan hova merik berakni a kissebb kocsiknak. Persze potyogtak is. Végén ~10mp döntött az első helyről. Nulla reklámblokk.
    Pár éve én már így vagyok vele. 2 éve még hóban, jégesőben is hagyták menni őket egy kicsit
    Most sok helyen olvastam, hogy az éjszakai állás "csak egy kis eső" miatt mekkora gáz. Hát, az Arenberg után, ami sebesség különbség van, azokban a látási viszonyok között megnézem ki engedte volna szívesen tovább a versenyt.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •