Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (43 összesen)

Téma: HGTRM7-BMW M3 Dubai GP 2010.05.16.

Tímár Sándor Szervertag 2020 Tímár Sándor logója
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.956

HGTRM7-BMW M3 Dubai GP 2010.05.16.

Időpont: május 16. vasárnap
    Pálya: Dubai GP
    Autó: BMW M3
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 13.00
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: repülőrajt

Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A C-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 51-75 helyezett illetve a nem nevezett pilóták vehetnek részt.

Futamra érvényes büntetések:

1. Ceglédi Csaba: utolsó rajthely (Valencia)
    2. Borda Csaba: bokszutcai áthajtás (Barcelona)
    3. Orsós János: bokszutca áthajtás (Valencia)
    4. Tóth Zsolt: utolsó rajthely (Estoril)
    5. Balogh Tamás: utolsó rajthely és bokszutca áthajtás (Valencia)
    6. Gulyás Attila: utolsó rajthely (Valencia)
    7. Szabó Gábor: bokszutcai áthajtás (Anderstorp)
    8. Biksza Levente: utolsó rajthely és bokszutca áthajtás (Valencia)
    9. Biesz Zsolt: utolsó rajthely (Valencia)

Jó versenyt mindenkinek!
    Utoljára módosította: Tímár Sándor; 2010. 05. 15. 18:12. Indoklás: Pontosítás

Scuderia Giudice #099#

Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Üzenetek
    1.159
    Sziasztok!
    Nem tudok indulni, mert valami gebasz van a gépemmel, ha lehet töröljetek és..
    ..Esetleg "B"-re be lehetne-e szólni Szloboda Gusztávnak hogy mehet "A"-n ? Mehet egyáltalán?

Ledzényi László Szervertag 2020
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    már nem lehet.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"
    http://kepfeltoltes.hu/thumb/120521/...toltes.hu_.jpg

Benczédi Zsolt Regisztrált
    Üzenetek
    36
    Elnézést mindazoktól akiknek gondot okozhattam, lefagyott a gépem, pedig jó versenynek indult

Regisztrált
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    303
    Miközben ezeket a sorokat írom, is csikar a belem... rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    A táv feléig bírtam, utána megadtam magam a sorsomnak, nem tudtam már odafigyelni, a fejem is fájt, futás a W.C.-re.
    Pedig jó futam lett volna, folyamatosan lehetett meccselni a pozícióért.
    Bocsi Tecám, hogy összeakadtunk, szerintem nem láttad, hogy melletted vagyok. Egészen lehúzódtam, amennyire csak tudtam...

Váradi Gergő Regisztrált
    Város
    Kiskunmajsa
    Üzenetek
    118

Thumbs down

Megszakadt a kapcsolat!

Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    40
    Üzenetek
    3.832
    Jó kis futam volt. Tomcy...remélem nem miattam léptél ki....hatalmasat lagoltál 2x is ott, és neked is mentem Kicsit megtört a szekerem, de tudtam folytatni.

Elég fáradtan indultam, ahhoz képest elég jól sikerált a futam.

Cola idejét pedig javítani kell majd valszeg!

Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    471
    Csecse!

Sorry, kicsit húzós előzés volt...

Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Város
    Szolnok
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Zoltán Almási írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Tecám, hogy összeakadtunk, szerintem nem láttad, hogy melletted vagyok. Egészen lehúzódtam, amennyire csak tudtam...
    Jó lett volna ha nincs az az eset az elején akkor ott tudtam volna maradni a mezőnyben. Orral neki a falnak aero pusztult kicsit amúgy sem kanyarodott utána sem javult meg. Visszanézem az elejét mert az érdekes volt és kívácsi vagyok ki a hunyó. Hiába hámoztam lassan vissza magam akkorra a gumik is elkoptak nem volt esélyem feljebb jönni. A box sem volt jó azt hittem,hogy persze-persze pedig dehogy-dehogy!
    A király nem Elvis volt...

Végre vmi sikerélmény nekem is, annyi szar futam után. Senki nem lökött ki, és én sem aludtam el futam közben.
    Egyedül Biesz Zsolttól kell elnézést kérnem, mert megpöcköltem kigyorsítás közben.
    Én azt láttam a replayból, hogy én korábban léptem a gázra, és nem számítottam, hogy ennyivel lassabban fogsz kigyorsítani.
    Sajnálom ha miattam buktál helyeket!
    Az igazsághoz tartozik, hogy siettem, mert Taky nagyon meglépett.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Cola idejét pedig javítani kell majd valszeg!
    Dehogy kell.
    Én meg udvariasan elengedtem, mert azt hittem előrébb van...

Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.770
    A!
    Q!elég jól mentek a körök pp
    R! Hát Nibi grat főleg az előzésértnagyon meglepett de nem tudtam már mit tenni,inkább hagytam is had menjél majd lessz valahogy,sokat próbálkoztam de semmi nem jött be annyira jól védekeztél,aztán jött az első box,rendben volt minden stratkó is jó volt,dehát nem álitottam semmit se át az xd-ban igy a 2-ik boxnál tankoltam meg cseréltemazta a béna eget rám,na mindegy kimentem a boxbol eléestem Taky-nak,leis gyürt a hiderg gumik miatt,aztán folyamatosan támadtam,össze is mentünk kétszer annyira erőltettem de nem sok sikerrel aztán végül is az uccsó szektorban sikerült.Taky elnézést a koccokért.
    a végén mikor ráfordultam a célegyenesre,eltünt előlem Bazsy,de nem intettek le,asszem 27.5 el értem be.
    Grat Nibinek izgi volt az első rész
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    A!
    Q!elég jól mentek a körök pp
    R! Hát Nibi grat főleg az előzésértnagyon meglepett de nem tudtam már mit tenni,inkább hagytam is had menjél majd lessz valahogy,sokat próbálkoztam de semmi nem jött be annyira jól védekeztél,aztán jött az első box,rendben volt minden stratkó is jó volt,dehát nem álitottam semmit se át az xd-ban igy a 2-ik boxnál tankoltam meg cseréltemazta a béna eget rám,na mindegy kimentem a boxbol eléestem Taky-nak,leis gyürt a hiderg gumik miatt,aztán folyamatosan támadtam,össze is mentünk kétszer annyira erőltettem de nem sok sikerrel aztán végül is az uccsó szektorban sikerült.Taky elnézést a koccokért.
    a végén mikor ráfordultam a célegyenesre,eltünt előlem Bazsy,de nem intettek le,asszem 27.5 el értem be.
    Grat Nibinek izgi volt az első rész
    Tomcy megfagyott az 5. kanyarban, érdekes volt kikerülni, buktam majd 1 mp-et vele.
    A rajtnál szemfüles voltam, az első féktávon már láttam, hogy elspórolod, de ott kívülről nem tudtam mit tenni, majd a jobbosokról jól lecsúsztál én meg megpróbáltam... Aztán hallom, hogy elveszed, na mondom jóvan ez megvan.
    Utána védekezés mindenféle praktikákkal, ahogy csak bírtam. (Azé illett volna elmenned amennyivel gyorsabb voltál... ) Nagy nehezen féltávig kivédekeztelek , aztán láttam, hogy eltérő a taktikunk, és ha nem hibázol szerintem kijössz elém, ha csak 1-2 mp-el is de elversz.
    Dehát te ott csücsültél a boxban, mikor már rég a kijáratnál kellett volna lenned.
    Onnantól meg volt 25 mp-es előnyöm, jól elspóroltam a végét, amit már nagyon vártam.
    Melós és jó verseny volt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Város
    Kisbér
    Életkor
    34
    Üzenetek
    3.616
    URH+áthajtás...

Verseny jó volt amíg tartott.
    Jöttem fel mint a talajvíz(mindjárt megyek is le merni ).
    Majd amikor ledobott a 2. box elött, nem szakadt meg nálam a játék így nyomtam tovább mind a 46 kört, kíváncsi voltam hogy hol érhetnék be, és idő alapján simán top 10 meglett volna.

Nem baj, bünti letudva, van még egy verseny, de most a GT a fontos...
    Remélem a netem szarakodása csak a fantasztikus időnek köszönhető, ami remélem jövőhétre elhúz innen a jó büdös csába!

Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.432
    Q: URH miatt sok izgalmam nem volt az időmérőm.

R:
    A verseny elején szokásos akciók miatt sikerült 5-6 helyet előrébb jönnöm, amit igyekeztem nem átadni senkinek, aminek leginkább Szummer Tibi nem örült. Egyszer sikerült megelőznie, de elég tiszavirág életű volt. Viszont olyan gyorsan elfogyott a gumim, mint gyerek szájában a nyalóka. Úgy terveztem, hogy csak egyszer cserélek kereket, de kis számolgatás után kiderült, megéri 2× cserélni, 6-8 kör alatt visszajön az a +20mp ami a kerékcserére elmegy.
    Amennyi gumit elkoptattam tegnap este, szerintem sikerült 1 évre előre felgumizni a pályát.

Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Egyedül Biesz Zsolttól kell elnézést kérnem, mert megpöcköltem kigyorsítás közben.
    Én azt láttam a replayból, hogy én korábban léptem a gázra, és nem számítottam, hogy ennyivel lassabban fogsz kigyorsítani.
    ...
    Semmi gond, már gyakorlatilag felnin mentem annyira nem volt gumim. Annyit meg nem vesztettem, hogy előrébb végezhettem volna.

„A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Tömöl Tomi Szervertag 2020 TT Echo logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.511
    A - 10. (vagy 11.)

A qualin sikerült PB-t futnom, ami a 11. helyre volt elég. Az első körben Csecsével harcoltam nagyot, volt egy-két kisebb kocc is, bocsi, ha túl kemény voltam. Az első etapban próbáltam tartani Holly és Hajmási Norbi tempóját, ami úgy-ahogy sikerült is. Az első boxkiállásom viszont horribilisre sikerült, nem akarták a srácok elkezdeni a melót... Két kerékcserén voltam, ami jó is lett volna, ha nem hagyok még a rossz boxon túl a pálya szélén is vagy 10 mp-et. Az utolsó etapban Fehér Norbit üldöztem, majd meg is sikerült előzni. Előttem Leitner úr hibázott, így megörököltem a 11. helyet.
    Összességében egész jól ment a csapatnak, úgyhogy örülök és magabiztosnak érzem a helyzetünket az utolsó GT futam előtt, ahol a 4. helyünket kell megvédenünk!

Leitner Norbert Versenyző
    Város
    Budapest
    Életkor
    29
    Üzenetek
    565
    A Kiállásig elég jól álltam, de kiderült, hogy Fehér Norbival ugyanazt a box személyzetet kaptuk így 3szor jártam a pitben, így elúszott a dobogós helyezés
    Ezt a bugot nem lehetne megszüntetni vagy kijavítani?? Elég idegesítő volt hogy ez miatt ment el a jó helyezés

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.981
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    A Kiállásig elég jól álltam, de kiderült, hogy Fehér Norbival ugyanazt a box személyzetet kaptuk így 3szor jártam a pitben, így elúszott a dobogós helyezés
    Ezt a bugot nem lehetne megszüntetni vagy kijavítani?? Elég idegesítő volt hogy ez miatt ment el a jó helyezés
    KIállás előtt jelezni kell a boxnak. Ha mind a ketten megteszitek akkor nincs ilyen probléma...

Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen helyzetben (azt mondják), arrébb kell tolni a helyeden állót és akkor téged elkezdenek bütykölni, és őt is még befejezik. Bukta így is, de mégse kell megvárni, míg ő végez...
    NIBI

Viszont olyan gyorsan elfogyott a gumim, mint gyerek szájában a nyalóka. Úgy terveztem, hogy csak egyszer cserélek kereket, de kis számolgatás után kiderült, megéri 2× cserélni, 6-8 kör alatt visszajön az a +20mp ami a kerékcserére elmegy.
    Az ilyen hátsó kerék zabáló pályákon szvsz jobb a 2 kerékcserés stratégia.

Fehér Norbert Szervertag 2020 White logója
    Város
    Baja
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.493
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    KIállás előtt jelezni kell a boxnak. Ha mind a ketten megteszitek akkor nincs ilyen probléma...
    Én még a kör elkezdésekor jeleztem a boxnak, hogy ki akarok állni, amit vissza is igazoltak. Ha nem szolnak vissza és a kék pit jelző lámpa sem világít, akkor tudom, hogy már valaki lefoglalta a boxomat, de itt minden azt jelezte, hogy szabad a box. Az első kiállásnál Leitner Norbi tartott fel engem a boxban, a másodiknál én őt.

Leitner Norbert Versenyző
    Város
    Budapest
    Életkor
    29
    Üzenetek
    565
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen helyzetben (azt mondják), arrébb kell tolni a helyeden állót és akkor téged elkezdenek bütykölni, és őt is még befejezik. Bukta így is, de mégse kell megvárni, míg ő végez...
    Amikor én bent voltam akkor Norbi eléggé nekem jött ahogy láttam, és mégse mozdultam el a helyemről. Aztán amikor én nem tudtam beállni próbáltam mellé állni, hogy hátha de csak azt mondta a főnök, hogy rosszul álltam be és próbáljak beállni a helyemre
    Talán ha megvártuk volna míg a másik befejezi a szerelést akkor kevesebb időt vesztettünk volna.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.981
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Én még a kör elkezdésekor jeleztem a boxnak, hogy ki akarok állni, amit vissza is igazoltak. Ha nem szolnak vissza és a kék pit jelző lámpa sem világít, akkor tudom, hogy már valaki lefoglalta a boxomat, de itt minden azt jelezte, hogy szabad a box. Az első kiállásnál Leitner Norbi tartott fel engem a boxban, a másodiknál én őt.
    Nekem már előfordult hogy jeleztem hogy kiállok és visszaszóltak hogy a box már foglalt. A következő körben már visszaigazolták hogy minden ok. Én általában a T1 után szoktam jelezni hogy kiállok. Nyilván ez csak akkor működik ha mindenki használja.

Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen hátsó kerék zabáló pályákon szvsz jobb a 2 kerékcserés stratégia.
    A hátsó kerék volt a kisebbik probléma. nekem a bal első volt igazán gázos.

„A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233
    Az első körben kb ugyanúgy előztem meg Colát, mint ahogy Curitibában Fehér Gábort akartam volna...
    Ebben az az érdekesség, hogy abban a kanyarban sem lehet elvileg előzni, mégis betettem Cola mellé, és érdekes módon Cola figyelt rám, elemelte a lábát a gázról és befértünk együtt a kanyarba! (Sőt ki is jöttünk belőle. )
    Pedig a köv kanyar neki kedvezett volna, mégis hagyott nekem helyet, nem kellett rámcsuknia...
    Micsoda hasonlóság mi?!
    Hát ez lett volna a jó megoldás Fehér Gábortól Curitibában... Kis gondolkozás, mint hogy kipörögjön...
    NIBI

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •