Szavazás eredménye: Megvennéd-e a RACE-ON-t a következő bajnoksághoz?

Szavazók
61. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Már megvan

    22 36,07%
  • Hamarosan megveszem

    5 8,20%
  • Ha mindenképpen szükséges a bajnokságokhoz, akkor megveszem

    22 36,07%
  • Nekem nem ér annyit, inkább nem veszek részt a bajnokságokban

    12 19,67%
Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (83 összesen)

Téma: Ismételt RACE-ON felmérés

  1. #26
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy vélemény. Természetesen értem én hogy több autó meg pálya, de csak akkor ha ki is vannak használva. Ha megint csak egy WTCC bajnokságot rendeznek akkor szerintem nem nagyon éri meg megvenni.De ha esetleg több bajnokság kerül megrendezésre, párhuzamosan, ezzel a játékkal, akkor már igen. Tudom hogy több bajnokság macerásabb meg több szervező kell, de ha már megvan akkor használjuk is ki. Ha el akarok indulni a Masters által rendezett bármelyik bajnokságában akkor megveszem, de ha nem akkor nem fizetek. Ennyi.
    Bajnokságokat tekintve valóban jó lehetőségeket jelentene az ON. A sok új S2000-es autó sokat dobhatna a HTCM sorozaton. Ami még potenciális jóság, az a Formula Masters. Nem kell idegbeteg reflexjátékot űzni vezetés helyett mint pl. az F3000-es autókkal, viszont nem is olyan lomha dögök, mint egy Formula BMW. Amit máris el tudnék képzelni, az egy HTCM-mel párhuzamos bajnokság szerdánként Formula Masters autókkal. Így az oldalon a GPL mellett lenne egy modern open-wheel kategóriás bajnokság is a sok (igaz, hogy általam jobban preferált) karosszériás sorozat mellett. Ez persze csak egy elképzelés, ami plusz sok-sok szervezést és szabadidőt igényel, de szerintem mindenképpen megfontolandó!

  2. #27
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Csak hogy bonyolodjon a dolog:

    Ha továbbra is ekkora lesz a választék -magyarán marad a Race07 autó és pályapalettája- ,akkor nem vagyok hajlandó indulni a HTCM4-ben (vagy éppenséggel lenyomok még egy évadot az Accorddal)... Már más külföldi és nemzetközi bajnokságokban lassan fél éve On-oznak, mi miért húzzuk-halasztjuk ezt a bevezetést...?

    Ennyire nagy sz*rrágást nem lehet csinálni az autósportból, kedves versenyzőtársak!

    Mi az a 4500 HUF???? Egy nyamvadt póló ára... vagy 3 mekis menü...

    Hozzunk már meg egy igazi tuti döntést, le a maradisággal!!! Már lassan retró kupa lesz a '06-'07-es sorozat.

    Mire jóváhagyjuk, már lesz Race In is
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2010. 05. 10. 23:36.

  3. #28
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Amit máris el tudnék képzelni, az egy HTCM-mel párhuzamos bajnokság szerdánként Formula Masters autókkal.
    Na ez már döfi!

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Gyári Leon Tdi, Peugeot 308, Audi A4, Mercedes C-Klasse, Volvo C30-S60, BMW SEQ 6-speed, Lada 110...
    Én csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ezek az autók pont olyan gyorsak, mint az alap WTCC-és dögök? Szóval, hogy biztos hogy lehet vegyíteni őket egy futamon, vagy ez csak nekem hangzik furin?

  5. #30
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ezek az autók pont olyan gyorsak, mint az alap WTCC-és dögök? Szóval, hogy biztos hogy lehet vegyíteni őket egy futamon, vagy ez csak nekem hangzik furin?
    jaja, lehet, h nagy lesz a választék, de megint csak 3-4 versenyképes autó lesz

    mindenesetre ha sok új autó lesz, akkor a nyári kupán jó lenne, ha váltani lehetne a verdákat

    Formula Masters jól hangzik, hasonlóan kéne rendezni a versenyeket mint HGTRM-ben, a lassabb barátságosabb kocsikkal kéne először menni az adott pályán (WTCC), utánna meg ugyanazon a pályán a komolyabb gépekkel (Formula Masters)

    amúgy a Race On-tól nem vagyok elájulva, így is rengeteg olyan autó és pálya van, amit még nem próbáltam ki, de a bajnokság kedvéért beszerezném

  6. #31
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ezek az autók pont olyan gyorsak, mint az alap WTCC-és dögök? Szóval, hogy biztos hogy lehet vegyíteni őket egy futamon, vagy ez csak nekem hangzik furin?
    Hát, szerintem vegyíteni nem nagyon lehetne, illetve megoldható, de súlyozni kéne őket rendesen.
    Pl. A gyári 2008-as C30 Volvo 5-6 tizedet ver bármelyik autóra és ugyanez igaz az STCC-ből származó autókra is (kivéve a C30-as volvót, mert ezt gyárilag megsúlyozták egy patch-el). 6 Sec. BMW szintén erősebb a sima BMW-nél, nem csak a sebességi fokozatok miatt. Elmondható, hogy átlagosan 15-20 lóerővel erősebbek és a fizikájuk sincs rendben, legalábbis a többihez képest.

    Külföldi ligában történtek miatt mondom ezeket, lásd (angol):

    Since we started Pre-Qualify for season 4 it came to our attention that some cars have an unfair advantage over other cars. Especially the Volvo C30 WTCC 2008 and BMW E90 Seq (STCC) seem 'too fast' compared to the other cars.
    We have checked this with Simbin and the advantage was indeed significant. According to Simbin it will be addressed in a future patch, but a time-frame could not be given.

    We have been discussing the matter for over a week now behind the scenes to address it in a fair way for (almost) everyone. I think we have worked out something good in this matter.

    - The following cars will be EXCLUDED from the league before the start of round 1, so please pick another for Round 1.

    • Volvo C30 2008
    • Alfa Romeo 156 STCC
    • BMW E46 320i STCC
    • BMW E90 320si STCC
    • BMW E90 320si STCC Seq
    • Chevrolet Lacetti STCC
    • Honda Accord R STCC
    • Seat Leon STCC

  7. #32
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    4-es pontra szavaztam. Nem azért mert nem érdekelne egy jó túraautó bajnokság, hanem azért mert Race ON szerintem nem az Persze nekem Race 07 se tetszett.
    - túl rövid futamok (esetleg a BTCC szabályait - 3 picit hosszabb futam - lehetne alkalmazni)
    - többnyire elsőkerekes autók
    - bmw-vel indulni szinte öngyilkosság
    - számomra nem beállítható cockpit nézet

    Ezek a fő eltántorító szempontok. Azt pl nem tudom, hogy a sötétség végleg elmúlt (?) és hogy a vicces race on gumihangok kicserélhetőek e? illetve müködni fog e a súlyozás?

    Jó lenne mostmár a gmotor2-n picit túllépni..
    Viszont a formula masters érdekesen hangzik, bár nem próbáltam még, de valamilyen hátsókerekes bajnokság érdekelne.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #33
    Veres Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Város
    Bp
    Életkor
    43
    Üzenetek
    271
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy vélemény. Természetesen értem én hogy több autó meg pálya, de csak akkor ha ki is vannak használva. Ha megint csak egy WTCC bajnokságot rendeznek akkor szerintem nem nagyon éri meg megvenni.De ha esetleg több bajnokság kerül megrendezésre, párhuzamosan, ezzel a játékkal, akkor már igen. Tudom hogy több bajnokság macerásabb meg több szervező kell, de ha már megvan akkor használjuk is ki. Ha el akarok indulni a Masters által rendezett bármelyik bajnokságában akkor megveszem, de ha nem akkor nem fizetek. Ennyi.
    lesz több bajnokság nyugi, ha nem is a mastersen lesz egyszerre 2-3.

  9. #34
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    lesz több bajnokság nyugi, ha nem is a mastersen lesz egyszerre 2-3.
    Köszi Ákos, most hogy mondod, már teljesen megnyugodtam.
    .

  10. #35
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Szerintem 4,5k nem egy eget verő összeg a RaceOn-ért. Tartalmaz szerintem annyi pluszt, hogy megéri megvenni, gondolok csak a pályákra. A kocsik tárháza sem korlátozódna le 4-re (Seat, Honda, Alfa, BMW) hanem lenne még pár. Sokkal színesebb lehetne a mezőny.
    Akik attól rettegnek, hogy a gépük nem fogja bírni, azok meg ne tegyék. Ugyanaz a gépigénye mint a 07-nek, semmivel se több.

    Scuderia Giudice #099#

  11. #36
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Délutánra végzek a HTCM3 ügyes bajos dolgaival, utána terveztem nekiesni egy kicsit az On-nak. Próbálok egy viszonylag semleges pályán minden autóval menni alapbeállítással 5 kört, hogy legalább valami viszonyítási alapom legyen a különbségekről. Utána egy hosszabb lélegzetű buherálás következik, mégpedig a többek által említett súlyozós és minden mást tudó kis szoftver próbálgatása.

    Tilusnak abban igaza van, hogy elég öregecske már a motor, de szerintem még mindig a legnormálisabb túraautó sim. Szabó Gabi esete erősen rávilágít viszont arra, hogy a BMW nem veszett fejsze nyele. A picit más futamrendszer nekem is megfordult a fejemben, a 90-es évek BTCC rendszere, miszerint 1 rövid sprint futam, és egy hosszabb, 1 kötelező boxkiállással. De ez csak ötlet, egyelőre dőljön el az ON kérdés...

  12. #37
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Meg, ha eldőlt az ON javára, akkor nem ártana a nyári futamokat már azzal menni, hogy kiderüljenek az esetleges bugok.

  13. #38
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Meg, ha eldőlt az ON javára, akkor nem ártana a nyári futamokat már azzal menni, hogy kiderüljenek az esetleges bugok.
    Természetesen! Ezért szeretnénk minél hamarabb pontot tenni a ügy végére.

  14. #39
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Én a 4. körbe tettem a pontot. Maga a túraautózás nem fogott meg annyira,hiába van meg a '07 és próbáltam vele játszani a bajnokságban. Az ON nem tudom milyen, milyen ligák,futamok vannak benne ezért nem is tudok véleményt mondani róla. De az biztos,hogy a GTR 2 ideje lassan lejár és nagyon sajnálom,hogy az EVO olyan lett amilyen. Persze,ha az ON lenne a elkövetkező bajnokság motorja,akkor megvenném.
    A király nem Elvis volt...

  15. #40
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Délutánra végzek a HTCM3 ügyes bajos dolgaival, utána terveztem nekiesni egy kicsit az On-nak. Próbálok egy viszonylag semleges pályán minden autóval menni alapbeállítással 5 kört, hogy legalább valami viszonyítási alapom legyen a különbségekről. Utána egy hosszabb lélegzetű buherálás következik, mégpedig a többek által említett súlyozós és minden mást tudó kis szoftver próbálgatása.

    Tilusnak abban igaza van, hogy elég öregecske már a motor, de szerintem még mindig a legnormálisabb túraautó sim. Szabó Gabi esete erősen rávilágít viszont arra, hogy a BMW nem veszett fejsze nyele. A picit más futamrendszer nekem is megfordult a fejemben, a 90-es évek BTCC rendszere, miszerint 1 rövid sprint futam, és egy hosszabb, 1 kötelező boxkiállással. De ez csak ötlet, egyelőre dőljön el az ON kérdés...
    Amennyiben szükséges, örömmel vennék részt a szoftver tesztelésben, akár segítek a későbbi állítgatásokon, próbákon. Számolgatom is a súlyokat ha kell, nekem ez beleférne az időmbe, mivel nem egy nagy meló. Azért merem mondani, hogy nem nagy dolog, mert az említett másik ligában tökéletesen fut, egyszer kell csak beállítani, persze minden futam előtt és onnantól kész van. Persze azért elgondolkoztató dolgok is felmerülnek, pl. a prekval rendszer. Jelenleg a program annyit tud, hogy új/következő "session"-kor automatikusan hozzáadja a súlyokat a bent lévő embereknek. Szintén hozzáadja akkor is ha valaki belép a szerverre, de csak azoknak akik már bent vannak, tehát annak, aki éppen belép, nem adja oda. Ez ugye amiatt lehet probléma, hogy a preqvalnál, vagy várni kell arra, hogy valaki belépjen és frissítse a játék a súlyokat, vagy új session-t kell hívni.

    A versenynél megoldható, egyetlen kritérium kell a szabályzatba, miszerint, csak az indulhat a futamon, aki már a "practice session" alatt bent van a szerveren, hiszen váltáskor mindenki megkapja a súlyát, tehát Qualification alatt belépők nem kapják meg autómatikusan (persze lehet közben is hozzáadni, csak akkor kell egy admin, aki ráfrissít).

    Szóval vannak hátrányai is, de előnyei szerintem sokkal több van.

    Ami pedig a BMW-t illeti, sosem volt veszett fejsze nyele, mindig is az volt a leggyorsabb, csak tudni kell vezetni. A lebonyolítással kapcsolatban pedig, rövid és hosszú futam, 3 futam, számomra kb. mindegy, nyitott vagyok bármire.

  16. #41
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Nah .. pont ezt akartam írni, amit Balázs Súlyozás fasza, csak át kell gondolni, és ha ON (én arra szavaztam, mivel megvan mióta kijött), akkor bannolni kell a wtcc08as (és akár STCCt is) volvót és a szekis bimmert, viszont imho a többi svéd autó jöhet, érdekessé teheti a mezőnyt.

    Amit még hozzáfűznék, remélem a Masters nem indul el ebbe a "volt már ez a pálya, legyenek mások a köv idényben" irányba, kellenek az addon mapok, de ne csináljunk RDTCC-t a bajnokságból, hogy indianapolis meg algarve... Mindenképp legyenek benne a 08-as gyári pályák, nagyon nagy a hangulatuk, bőven nagyobbat ad kb az összes, mint a 07-esek.

    A többi kérdésben kajak +1 :P

  17. #42
    Szabó Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 06. 03.
    Üzenetek
    125
    Szerintem a jelenlegi rendszerben nem lenne érdemes váltani az On-ra. A program szinte semmi ujdonságot nem hozott. A fizika tök ugyanaz a grafika és minden. Csak egy mod a 07-hez. Megint lenne egy autó, amivel a mezőny fele versenyeze, mint a htcm3ban a Honda.
    De ha mindenki ezt akarja használni, akkor elgondolkozom rajta. Egy ötlet, hogy színesebb legyen a mezőny autók tekintetében, én bevezetnék egy handicap rendszert. Minden autónak megvolna az értéke és minden pilótának korlátozott számú kredite lenne. Így nem kéne kizárni egy autó sem, maximum elérhetetlenül drága lenne .
    A hoszabb versenyeket jó ötletnek tartom és a Formula Masters bajnokság is tetszik .

  18. #43
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyiben szükséges, örömmel vennék részt a szoftver tesztelésben, akár segítek a későbbi állítgatásokon, próbákon. Számolgatom is a súlyokat ha kell, nekem ez beleférne az időmbe, mivel nem egy nagy meló. Azért merem mondani, hogy nem nagy dolog, mert az említett másik ligában tökéletesen fut, egyszer kell csak beállítani, persze minden futam előtt és onnantól kész van. Persze azért elgondolkoztató dolgok is felmerülnek, pl. a prekval rendszer. Jelenleg a program annyit tud, hogy új/következő "session"-kor automatikusan hozzáadja a súlyokat a bent lévő embereknek. Szintén hozzáadja akkor is ha valaki belép a szerverre, de csak azoknak akik már bent vannak, tehát annak, aki éppen belép, nem adja oda. Ez ugye amiatt lehet probléma, hogy a preqvalnál, vagy várni kell arra, hogy valaki belépjen és frissítse a játék a súlyokat, vagy új session-t kell hívni.

    A versenynél megoldható, egyetlen kritérium kell a szabályzatba, miszerint, csak az indulhat a futamon, aki már a "practice session" alatt bent van a szerveren, hiszen váltáskor mindenki megkapja a súlyát, tehát Qualification alatt belépők nem kapják meg autómatikusan (persze lehet közben is hozzáadni, csak akkor kell egy admin, aki ráfrissít).

    Szóval vannak hátrányai is, de előnyei szerintem sokkal több van.

    Ami pedig a BMW-t illeti, sosem volt veszett fejsze nyele, mindig is az volt a leggyorsabb, csak tudni kell vezetni. A lebonyolítással kapcsolatban pedig, rövid és hosszú futam, 3 futam, számomra kb. mindegy, nyitott vagyok bármire.
    Köszi előre is!
    Viszont ahogy nézem, egy korrektül működő ballasztrendszer egy laza 24 órás szerverügyeletet jelentene...

  19. #44
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi előre is!
    Viszont ahogy nézem, egy korrektül működő ballasztrendszer egy laza 24 órás szerverügyeletet jelentene...
    Prequalra minek súlyozni?
    Egyébként se lenne szerencsés, hogy a bajnokságban elöl álló amiatt ne jusson A szerverre.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #45
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi előre is!
    Viszont ahogy nézem, egy korrektül működő ballasztrendszer egy laza 24 órás szerverügyeletet jelentene...
    Hát nem feltétlenül, elég egyszer belőni, miután kiszámoltuk, hogy ki mennyit kap. A preqval megint más, ott nem biztos, hogy van értelme használni.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Prequalra minek súlyozni?
    Egyébként se lenne szerencsés, hogy a bajnokságban elöl álló amiatt ne jusson A szerverre.
    Ebben is van valami, hiszen akkor nem kell felügyelet :P

  21. #46
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Na a délután termése. RaceOn, minden segítség kikapcsolva, full alap setupok, Time Attack, Curitiba 08, minden autóval 2 mért kör. (BMW-k, TDI hiányzik, képtelen vagyok velük menni...) Nekem nem tűnik olyan durvának a szórás, bár ez lehet a time attack miatt.
    Csatolt képek Csatolt képek

  22. #47
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Hogyhogy a "ha szükséges megveszem" pontra szavaztál? Vagy most még csak offline van meg neked?
    Utoljára módosította: Abarth; 2010. 05. 11. 18:49.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Na a délután termése. RaceOn, minden segítség kikapcsolva, full alap setupok, Time Attack, Curitiba 08, minden autóval 2 mért kör. (BMW-k, TDI hiányzik, képtelen vagyok velük menni...) Nekem nem tűnik olyan durvának a szórás, bár ez lehet a time attack miatt.
    Kiindulásnak nem rossz (sőt! ), bár az alap setup és az 5 kör nem tudom mennyire lehet mérvadó. Lehet egyes kocsikank jobb, vagy rosszabb az alap setupja, vagy egyiket/másikat könnyebb/nehezebb megszokni és igazán jól vezetni, és még egy csomó minden... szóval mindenképpen igen alapos tesztelést igényel még a dolog.

    Az is kérdés még, hogy nálatok hány tized szórás fér bele a dologba a kocsikinálatott illetően.


    Amúgy csak azért ekkora a szám, mert a GTL kreditrendszerét (~30 kocsi) emlékszem nem volt kis meló összepakolni és ott mi elég sok mindent néztünk: elérhető legjobb köridő, menetbiztonság (stabil jó körök), gumikopás, üzemanyagfogyasztás, vezetés nehézsége... aminek nagy része itt ugye nem annyira releváns, de azért lesz meló vele bőven...

  24. #49
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ha sikerül bevezetni a súlyozásos rendszert, akkor szerintem a kreditrendszer értelmét veszti. Mert aki alapvetően jó autóval indul, és tud is vele menni, az hamar megkapja a súlyát. Aki meg nem tud vele gyorsan menni, az nem kap súlybüntetést, ezért kábé egálba kerülnek idővel. Talán
    De pl. hiába nyert Szabó Gábor idén a BMW-vel, kevesen tudnak vele jó időt menni. Tehát "igazságtalan" lenne előre büntetni a BMW-t, mint autót azzal, hogy az a legjobb.
    A GTL-ben eleve hatalmas különbségek vannak autó és autó között, itt azért az autók majd mindegyike 2000cm3-s, szívó benzines, ugyanolyan súllyal, kábé egyforma mérettel és motorerővel, és kevés különbséggel. Más, mint egy 100lovas, de 600 kilós Alfa GTA-t összehasonlítani egy 250 lovas, másfél tonnás Mustanggal.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A GTL-ben eleve hatalmas különbségek vannak autó és autó között, itt azért az autók majd mindegyike 2000cm3-s, szívó benzines, ugyanolyan súllyal, kábé egyforma mérettel és motorerővel, és kevés különbséggel. Más, mint egy 100lovas, de 600 kilós Alfa GTA-t összehasonlítani egy 250 lovas, másfél tonnás Mustanggal.
    Persze, én mindössze a munka komolyságát akartam érzékeltetni, mert attól még hogy itt kábé egyformák az autók, attól még mindegyiket alaposan meg kell hajtani több pályán is, no meg setupol is játszani kicsit, hogy kiderüljenek a különbségek, turpisságok és az nem kis meló...

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •