Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)

Téma: HTCM3 - Curitibai szabályváltozások

  1. #26
    Horváth Henrik Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    440
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Igen csak pont az a nagy hátránya hogy egyszerűen fingod sincs mi az eredmény. Még a futam után se tudod megnézni sehol... Jó pár nap kellett (mikor én ott jártam), hogy akár a változtatás nélküli eredményt kitegyék.
    Ez nekem egyáltalán nem bejövős.
    Akkor inkább maradjon az URH meg hasonlók.
    Most komolyan, nem teljesen mindegy mikor tudod meg a pontokat? Azt kb ugy is erzed, hogy teljesitettel es a tobbiek hol vegeztek hozzad kepest

  2. #27
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan, nem teljesen mindegy mikor tudod meg a pontokat? Azt kb ugy is erzed, hogy teljesitettel es a tobbiek hol vegeztek hozzad kepest
    Hát engem nagyon zavar ha napokkal később (vagy olykor 1 hét múlva ) tudom meg...
    Lehet hivatalos eredmény fóbiás vagyok.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    http://matz13.redio.de/TOOLS/mWeight..._V2_index.html

    Ezzel csinálják. Kb. mindent meg tudsz változtatni, akár a súlyokat is.
    Ha jól tudom, 45 fő a max amit be lehet engedni vele 1 szerverre, kérdés persze, hogy elfér ennyi autó a pályán :P

    Hűű ha, na ezt remekül lehetne használni a büntetésekre, aki kilök vkit, az kap egy zsák cementet legközelebb az autójába, aztán úgy ugráljon ha tud!

    Le kellne tesztelni, hogy pl 10 kiló többlet hány tizedet jelent a pályán és ahhoz belőni a dolgokat..

  4. #29
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hűű ha, na ezt remekül lehetne használni a büntetésekre, aki kilök vkit, az kap egy zsák cementet az autójába, aztán úgy ugráljon ha tud!

    Le kellne tesztelni, hogy pl 10 kiló többlet hány tizedet jelent a pályán és ahhoz belőni a dolgokat..
    Nincs mit tesztelni, az utsó VSR-es ligában, átlagosan 35kg többlettel mentem, pályánként változó, de elmondható, hogy ez kb. 5-8 tized hátrányt jelent időmérőn, versenyen pedig akár 1 mp-it is, hiszen ott még belejön a 35 liter benya is.
    10 kg, kb. 1-2 tized lehet, annyira nem vészes, de érezhetően más az autó.

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs mit tesztelni, az utsó VSR-es ligában, átlagosan 35kg többlettel mentem, pályánként változó, de elmondható, hogy ez kb. 5-8 tized hátrányt jelent időmérőn, versenyen pedig akár 1 mp-it is, hiszen ott még belejön a 35 liter benya is.
    10 kg, kb. 1-2 tized lehet, annyira nem vészes, de érezhetően más az autó.
    Jól értem, hogy a VSR-ben ezt handycapre használták és nem büntetésre?

  6. #31
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jól értem, hogy a VSR-ben ezt handycapre használták és nem büntetésre?
    Hát hívhatod handycap-nek is, bár én büntetésnek éltem meg :P
    Mindenesetre jól bevállt a dolog, sokkal izgalmasabb.
    A büntetések inkább a pont levonásra mentek rá, kb. mint amit most az utsó futamra csináltak a szervezők, talán ennyire drasztikusan nem, de volt ott is büntetés.

  7. #32
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Lehet hogy későn merült fel ez a több fős szerver, de megmondom őszintén,jelenleg penge élen táncolok a prequaliban ,és mindenképp jó lenne az A szerverre bekerülni,mert talán úgy lenne esélyem összetettben az első húszba bennmaradni, de ha nem férek be csak a B-re, akkor lehet hogy el sem indulok.Semmi bajom a B-vel, az utolsó egy két versenyen ott voltam de 6-8 fő az nem igazán tud feldobni.
    .

  8. #33
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekkel a szabályváltoztatásokkal én simán kihagyom az utolsó versenyt. Ha jól számolok akkor már megvan a bajnoki cím, csak veszíteni valóm van. Mindenkinek jó versenyt kívánok!
    Ha jól néztem akkor 151 pont a különbség közted és Henrik között, na most Henrik legtöbb versenyén min 160 pontot szokott kapni. Lehet hogy valamit benéztél?

    ui.: ebbe még nincs benne a csapattársi segítség.

  9. #34
    Szabó Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 06. 03.
    Üzenetek
    125
    Az összetettből még lejön a 2 legrosszabb eredmény. Mivel én most nullázok tőlem már nem fognak pontot levonni. Henrikről még lejön 80 pont.

  10. #35
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Az összetettből még lejön a 2 legrosszabb eredmény. Mivel én most nullázok tőlem már nem fognak pontot levonni. Henrikről még lejön 80 pont.
    igazabol 2 futam jön le, tehat fognak töled is pontot levonni

    szerk: ha jol szamoltam, akkor ha henrik 2ös gyözelmet arat, akkor meg 1ponttal megverhet azlenne A vegkifejlet

  11. #36
    Szabó Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 06. 03.
    Üzenetek
    125
    Ami porossal van azt nem számolja, tehát már mindenkitől levonták a legrosszabb futamát.

  12. #37
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekkel a szabályváltoztatásokkal én simán kihagyom az utolsó versenyt. Ha jól számolok akkor már megvan a bajnoki cím, csak veszíteni valóm van. Mindenkinek jó versenyt kívánok!
    Szerintem ez nem lenne szép dolog egy leendő bajnoktól.
    Ilyen alapon meg sem kéne rendeznünk a versenyt, minek indulnak a többiek ha már úgyis eldőlt volna a bajnoki cím sorsa.

    Jó versenyző vagy, nem csinálsz hülyeségeket, ebből következik hogy alapvetően nem véletlenül vezeted a tabellát. Miért gondolnád hogy pont Neked lenne vesztenivalód?

    Kérlek inkább mutasd meg az utolsó versenyen is, hogy megérdemelten viszed haza a fődíjat!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •