Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Smile GTR2 Online Setup helyett

    Üdv.

    A szerverek haldoklása kapcsán már régebben felmerült nálam a setup csere problémája, amire készítettem egy kis programocskát. A mainap rámszakadt a szabadidő bank így kicsit faragtam rajta, és próbaképpen készítettem egy olyan verziót amit bárki használhat. A program még elég erősen bétás állapotban van, de az alapfunkciók már működnek. Aki hiányát érzi az önkéntesen nekiláthat kipróbálni. Az egyetlen kérésem hogy a program telepítéséhez csak az kezdjen hozzá aki a linken található leírást hajlnadó végigolvasni és az ottleírtakat beis tartani! Support-ot azt nem vállalok hozzá, a leírás kellőképpen részletes és szájbarágós. Persze kérdezni azért lehet. (Legfeljebb nem értem a kérdést. )
    http://hangyaboy.uw.hu/forum/viewtopic.php?t=23

  2. #2

    Post online

    szia online szeretnék játszani de nem tudok mert nem lehet csatlakozni a szerverre tudol küldeni egy beállitást hogy online is tudjak játszani kösszi elöre is

  3. #3
    Idézet Eredetileg frici16 írta Hozzászólás megtekintése
    szia online szeretnék játszani de nem tudok mert nem lehet csatlakozni a szerverre tudol küldeni egy beállitást hogy online is tudjak játszani kösszi elöre is
    Ha csak egy szerverre nem tudsz csatlakozni, akkor passz.
    Ha sehova, akkor online patch fenn van?

    Egyébként én is azon töröm a fejem, hogy leporolom a GTR2-t.
    Jólesne néha hosszabbat menni, mint a kétszer félóra.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •