Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (194 összesen)

Téma: Sportscar 1967 mod

  1. #101
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyesmit nem szabad kormányra állítani.
    mé?
    nekem tök jól bevált
    sokkal könnyebben elérem mintha billentyűzeten kellene matatni
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #102
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    nos..eztet hogy kő beszerezni, mer nem jöttem rá...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #103
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nos..eztet hogy kő beszerezni, mer nem jöttem rá...
    2. oldal alján a két változat. Standard: http://download.bcsims.com/Targa/GPL...tandard_v1.exe
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #104
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nos..eztet hogy kő beszerezni, mer nem jöttem rá...
    2. oldalon ott a nagy kép a link.
    Vagy direktbe (ha működik innen): http://download.bcsims.com/Targa/GPL...tandard_v1.exe

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #105
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    apróbb problémát fedeztem fel a GT40 tükrénél. azért ennél, mert ezt próbáltam..és hát azt kell mondjam a GTL GT40-e jobban bejön

    ami viszont tetszik hogy a hanggal már nem kellett bajmolódni, ezt igazán megoldhatnák már a GPL-el is...
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Sziszka; 2010. 11. 12. 20:47.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #106
    Regisztrált Miki logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 27.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    43
    Üzenetek
    73
    Sziasztok!

    Én is kipróbáltam a MOD-ot és nagyon bejön! Kúrván mennek a gépek, szerintem legkezesebb a Lola, a Porsche, a Mirage és a Chapparal 2D. A GT40 túlságosan izgága nekem, a szárnyas Chapparal az egy "spesziális téma". Használható setupot még nem volt időm faragni. Daytonában, a Nurby-n és Spa-ban próbáztam egyenlőre a gépeket.
    Remélem most már elkezdenek foglalkozni az F2-es, 37-es és az 50-es évekbeli MOD-okkal is. :-)

  7. #107
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Thumbs up

    Közben a GPLRank is felkészült a GT-s idők fogadására.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #108
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    apróbb problémát fedeztem fel a GT40 tükrénél. azért ennél, mert ezt próbáltam..és hát azt kell mondjam a GTL GT40-e jobban bejön

    ami viszont tetszik hogy a hanggal már nem kellett bajmolódni, ezt igazán megoldhatnák már a GPL-el is...
    Érdekes, tesóm is említette a fordított tükröt, nálam mindegyik jó.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #109
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Kezdek ráérezni, megvan a benchmark!

    Update time: Le Mans Sarthe 1967, Ford GT40 Mk4 time 3:23.275

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #110
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, tesóm is említette a fordított tükröt, nálam mindegyik jó.
    A srmz.net-en is van pár topik a tükröknek. Szerintem lesz rá megoldás hamarosan.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #111
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Hááááát vegyes érzelmek.Ha nagyon vártam volna akkor nagyot csalódék.Rossznak nem rossz, de olyan hude mekkorát üt-nek sem mondanám.Olyan aha elmegy.
    Szal megmarad nálam a GPL, GPL-nek Kasznis játéknak még mindíg a GTL a igaziEngem nem tudott meggyőzni ez a mod.A porse olyan kis házi kedvences lett mint egy hűséges kiskutya A többi meg megy Mindenesetre a kipróbálást megérte.Jók a pótkerekek
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  12. #112
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    már előre ezt nekem de...
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Hááááát vegyes érzelmek.Ha nagyon vártam volna akkor nagyot csalódék.Rossznak nem rossz, de olyan hude mekkorát üt-nek sem mondanám.Olyan aha elmegy.
    Szal megmarad nálam a GPL, GPL-nek Kasznis játéknak még mindíg a GTL a igaziEngem nem tudott meggyőzni ez a mod.A porse olyan kis házi kedvences lett mint egy hűséges kiskutya A többi meg megy Mindenesetre a kipróbálást megérte.Jók a pótkerekek
    érdekes kivételesen egyetértünk
    kipróbáltam a legtöbb kocsit igaz némelyiket csak 1 vagy fél körre LeMansban, de azt kell mondjam hogy tartom magam a korábbi látatlan kijelentésemhez:
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    értem én, hogy szimulátorok öregapja meg minden, de akkor már inkább a GTL...nekem...
    de most télleg..még egy igazi füstölőset se tudtam benne igazán fékezni, pedig elnéztem elsőre elég sok féktávot és a GT40 egy kezesbárány benne - az Eagel-hez képest mondjuk, ami nem is csoda, de a GTL-es verziójához képest is. Aztán ahogy nézegettem visszafelé m,megtaláltam ezt:
    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, én kipróbáltam a GTL-t...
    Remélem, egy kicsit jobb lesz a MOD...
    Nagyon játéktermi érzéseim voltak, a két dijoni (?) pályán mentem, amit a demo enged, hát a GPL sokkal inkább szimulátor. De győzz meg az ellenkezőjéről
    úgyhogy gondoltam még 1 próbát teszek és kivittem a GTL-es GT40-et a most következő VLM LeMans pályára.
    Javaslom ha tehetitek próbáljátok meg....
    bár úgyse fog meggyőzni benneteket mert arra már rájöttem hogy teljesen másképp látjuk ezeket a dolgokat...de asszem magáért beszél

    jah..meg ezt is most láttma
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Többünknek van összehasonlítási alapja, egyszer én is nekiveselkedtem komolyabban a GTL-nek. Vannak dolgok, amiket valszeg idővel megszoknék, de másokon meg sztem az idő sem változtat: pl. azonnal feltűnt, hogy még a hátsókerekes autók is olyan orrtolósak a GPL-hez képest, hogy valami borzalom. Aztán az a módi sem jött be nekem, hogy az utolsó 1-2 mp-et úgy találod meg, hogy minden kanyarnál megkeresed a határt vágással, amit még nem büntet a progi...
    Szóval pár nap gyak után én is feladtam, maradtam a bevált receptnél.
    gyanítom akkoriban a versenyzők is hasonlóképp keresgélték az időt a pályán, mert kétlem hogy lett volna olyan szintű telemetria mint a RA és ez a "világ legélethűbb szimulátorára" építő kampányban nekem furi, nem is használom - gondolom ez meg is látszik - de nem is nagyon tudom mit kellene nézzek benne hogy gyorsabb legyek.

    egy a lényeg, érdekes-érdekes, és biztos temérdek meló van benne, de engem nem győzött meg, és elhiszem hogy a GPL szimulátrnak jobb de nekem a szórakozás a fontosabb, és abban a GTL verhetetlen - az F1 élménymiatt még csak-csak maradok kicsit a GPL mellett, de ez a mod nálam nagyon nem üti a GTL-t, biztos ebben közrejátszik a megszokás is

    plusz ott a GEM+ macera is úgyogy uninstallGPLsecrets....
    De nektek azért jó szórakozást!

    (nem akarok GTL vs GPL háborút, és lécci ne is úgy reagáljatok rá, csak szimplán így látom, érzem, és azt hiszem óhatatlan az összehasonlítás, hiszen egy téma )
    Utoljára módosította: Sziszka; 2010. 11. 13. 09:02.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #113
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Nem lesz háború, nyugi.

    Sokan vártuk ezt a modot, mert valami tényleg új volt.
    Én is azzal kezdtem a beszámolót, hogy kipróbálni jó, de kábé ennyi. Elképzelhetetlennek tartom, hogy ezzel mondjuk bajnokságot menjünk, szóval kinek mennyire jön be, majd annak függvényében szán rá időt. A rank-et azért valszeg megcsinálom ezzel is, ha a többi már megvan.

    A GTL-es párhuzamhoz visszatérve pedig, hát ja, azért egy GPL-t, ami F1-re készült, átgyúrni sportkocsikra, úgy, hogy elérje a GTL szintjét, ami eleve erre készült, az valszeg nem egyszerű. Mondjuk a GTL-nél nekem így is jobban tetszik, de ez full szubjektív.

    Viszont amiben semmi nem veri a GPL-t, az a 67-es autók fizikája, szóval asszem maradok a kaptafánál.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #114
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645
    Nekem is kicsit messzinek tűnik ez a MOD a GPL-től, de nincs túl sok tapasztalatom túraautó versenyzésben, nem tudom, mennyire lett élethű. Kicsit ThunderCar-os utánérzéseim vannak, itt van pár szörnyeteg, ami 350 fölé gyorsul, egyenletesen adja le a nyomatékot egyes sebességben 0-tól 180-ig, de nagyon tetszik a kivitelezés, jó munkát csináltak a modderek.
    Magam részéről azért továbbra is az F1 modokat várom nagyon, 1937, 1951, 1955, de full respect mindenkinek, aki éveket dolgozott ezzel, hogy ilyen jól összehozza a GPL-lel.

    GPLRA-t én sem használom, és gyakran felmerül bennem is, hogy harcolunk az ezredmásodpercekért, megyünk 15-20 komoly versenyt egy adott 67-es pályán, az akkori versenyzők meg talán 8-10 alkalommal jutottak el pl. Nürburgringre F1es, F2es autóval egész életük során, és ebből a fele esetleg esős, ködös, vagy karambolos verseny volt, és nem néztek replayeket, pribludát, meg ilyesmit...
    De nekem így is a legjobb szimulátor marad mindig a GPL, hihetetlen, hogy évek óta nem tudom megunni, és ezzel így vagyunk még párezren
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  15. #115
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Felraktam én is kiprószáltam a tükör nekem rendben volt kell hozzá az újj rastesriser vagy opengl( v2). szerintem a nékül csinálnak vicceket a kocsik. Mondjuk nekem meg így pribulám nincs mert ehhez meg az új kell a dll fáljt meg nem tudom hozzá előkeríteni. Mindegy. Kipróbáltam a lolát gt40 miraget A hangja egy pöttyet elkeserít de lehet hogyx valamit nem jól állítottam elég limós. Kezesbárány vagy sem ezeket is vezetni kell, nem kell összemosni a gtl-lel.Mindenesetre nem ütött akkorát mint vártam biztos fogják még piszkálni meg javítgatni.(ugye fogják) Mert van egy két dolog amit azé kicsit fényesebbre vettem volna(dukkózás?). Ugyanazzal grafikai beállítással a gpl fényévekkel jobb vizuális élményt nyújt mint a gt. Azé erre is lehetne adni.

  16. #116
    Regisztrált Miki logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 27.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    43
    Üzenetek
    73
    Lenne egy kérdésem. A cockpit nézetben nem lehet megcsinálni hogy a képernyő alján láthatóak legyenek a különböző értékek ( ford. szám, sebességfokozat stb.... ) tehát úgy mint a külső nézetben?

    Másik kérdésem az hogy a pribiben nem szerepel sportkocsis idő csak a többi.

    Köszi as segítséget.

  17. #117
    Regisztrált Miki logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 27.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    43
    Üzenetek
    73
    Illetve bocs, Replay Analyzer-ben nincs sportkocsis idő...

  18. #118
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Miki írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy kérdésem. A cockpit nézetben nem lehet megcsinálni hogy a képernyő alján láthatóak legyenek a különböző értékek ( ford. szám, sebességfokozat stb.... ) tehát úgy mint a külső nézetben?

    Másik kérdésem az hogy a pribiben nem szerepel sportkocsis idő csak a többi.

    Köszi as segítséget.
    Az elsőre a megoldás a pribluda. Kiír sebességet, fokozatot, olaj hőfokot, benzin mennyiséget, meg még jópár dolgot.

    A másodikat nem teljesen értem. A kocsik neve más, de teljesen jól kezeli a gt-s repit, sőt én már rank-re is töltöttem fel köridőt. Milyen RA verziód van?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #119
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Mert van egy két dolog amit azé kicsit fényesebbre vettem volna(dukkózás?). Ugyanazzal grafikai beállítással a gpl fényévekkel jobb vizuális élményt nyújt mint a gt. Azé erre is lehetne adni.
    Én a 65 modnál vettem észre u.ezt... a műszerfalak pl. a kék Brabi kivételével u.olyan szépen kivitelezettek mint az alap gplben, de a kasztnik fényezése az nem 67es színvonal, vhogy sokkal mattabb



  20. #120
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Na még egyszer nem is olyan gagyi a grafikaszokni kell. A hangok kívülről és jól felhangosítva jók. Mennek mint a zsírzott ménkű az biztos de fék az nincs rajtuk.hogy kell ezekkel fékezni a monzai sikánt csak totálkáros kocsival tudtam bevenni vagy 35-40 km/h val alapjáraton. jóóóóóóóóóóóó na

  21. #121
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    [QUOTE=Ocean;118300]Az elsőre a megoldás a pribluda. Kiír sebességet, fokozatot, olaj hőfokot, benzin mennyiséget, meg még jópár dolgot.

    Na ezt én (pontosabban az újabbat nem tudtam feléleszteni felraktam a grafikai ubdatét de a pribit már nem sikerül,t mert a letöltési helyen már a dll linkje halott volt ezért kérdem én valaki tudna ebben segíteni hogy legyen pribim.

    Más!
    Miki!!
    Lenne egy kérdésem. A cockpit nézetben nem lehet megcsinálni hogy a képernyő alján láthatóak legyenek a különböző értékek ( ford. szám, sebességfokozat stb.... ) tehát úgy mint a külső nézetben?
    Nos a digital display modifierre van neked szükséged ha ugyanazt akarod ami külső nézetben van. GPL Digital Display Modifier v2.0.1. (Full package)
    GPL Digital Display Modifier v2.0.1. (Executable Only)
    Az elsőt telepíted a másodikat (az EXE-t) utánna belemásolod. Elindítod megmutatod neki a gpl exe-t beállítod a betüméreteket és enjoy

  22. #122
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Miki írta Hozzászólás megtekintése
    Másik kérdésem az hogy a pribiben nem szerepel sportkocsis idő csak a többi.
    A GPLRA még nem tudja kezelni külön a GT-s időket. Ha a rankra akarod tölteni, akkor a placGT.ini a barátod
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #123
    Regisztrált Miki logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 27.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    43
    Üzenetek
    73
    Köszi a segítséget mindenkinek!

    Egyébként az RA verzióm 7.8 Beta6

  24. #124
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Nálatok is ilyen lassú az AI?
    Csatolt képek Csatolt képek
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #125
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Na ezt én (pontosabban az újabbat nem tudtam feléleszteni felraktam a grafikai ubdatét de a pribit már nem sikerül,t mert a letöltési helyen már a dll linkje halott volt ezért kérdem én valaki tudna ebben segíteni hogy legyen pribim.
    Asszem ez kell neked:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ll=1#post81641
    Nézz körül előtte és utána is, pár hsz.-nyit.
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2010. 11. 13. 21:35.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •