Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 49 (49 összesen)

Téma: HGTRM7-BMW M3 Valencia GP 2010.05.02.

  1. #26
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg geriszon írta Hozzászólás megtekintése
    Gabe na hari a megpörgetésért.
    Nincs Harag, bár kicsit zokon esett, hogy a 3. helyről a 11. helyre csúsztam vissza emlékezetem szerint, de még nem néztem vissza.

    Kicsit kizökkentett, hogy szemben álltam a forgalommal, később azért önerőből sikerül többször is nagyot hibáznom. A féltávos taktika megette az első gumijaimat. Fárasztó egy futam volt.

  2. #27
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    3 x próbáltam átmenni a boxon, de egyszer sem sikerült, auto pilóta megállított minden körben.(Ezt a hülyeséget nem is értem, hogy lehet egy ilyen programba ilyen hülyeséget csinálni hogy autopilóta...).
    azt ki lehet (sőt, célszerű) kapcsolni vhol a menüben

  3. #28
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    3 x próbáltam átmenni a boxon, de egyszer sem sikerült, auto pilóta megállított minden körben.(Ezt a hülyeséget nem is értem, hogy lehet egy ilyen programba ilyen hülyeséget csinálni hogy autopilóta...). Remélem a bt értékelni fogja a próbálkozásomat.
    Beállításoknálk van egy boxutca irányító rendszer....na, azt kapcsold ki

  4. #29
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Verseny, első kör T3-4 Terjék A. a kanyar közepén valamiért nyomott egy satut aztán Csecse engem megforgatott utána meg próbáltam menekülni de nem sikerült és jó kis tömegkarambol alakult ki...
    Ehhez hozzá jön az is, hogy Csecsét pont megpöcköltem kicsit abban a kanyarban, és Terjék is pont akkor fékezett be, így Csecse neked rongyolt.
    Hülye egy helyzet volt, mert külön-külön nem lett volna semmi baj.
    Gondolom majd én kapom ezért a büntit szokásosan, de a tegnapi versenyt nézve ez már nem is érdekelne.
    Borzalmas volt. Ilyen szarul rég mentem már.
    qual: Itt már éreztem, hogy nem stimmelek, mert 32.7-et azonnal kellett volna futnom, így a 32.9 nagyon gázos volt.
    Race: Baleset, előzés kilökéssel (az nem volt korrekt, de már nem tudom ki volt), hiba, hiba, stop & go, semmi kedvem, + betegség fasza közérzettel. Ennyi volt.
    White köszi az előzékenységet, de annyira nem koncentráltam mint láthattad, hogy ha te mentél előttem az jobb volt.
    Közben stratégiát váltottam, hátha új gumikon jobb vagyok, de folyamatosan valaki mögött voltam. Ráadásul lekörözöttként sokszor gyorsabb voltam az előttem haladóknál, de nem voltak kedvesek.
    A végére annyira elment a kedvem, hogy cikkcakkban bohóckodtam a pályán.
    Utoljára módosította: nortsen; 2010. 05. 03. 10:30.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  5. #30
    Szabó Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 06. 03.
    Üzenetek
    125
    Köszönöm, sikerült kikapcsolni.

  6. #31
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Verseny, első kör T3-4 Terjék A. a kanyar közepén valamiért nyomott egy satut aztán Csecse engem megforgatott utána meg próbáltam menekülni de nem sikerült és jó kis tömegkarambol alakult ki...
    Gondoltam mivel ott annyira nem nagy a tempó megpróbálok hátramenetben elmenekülni de nem jött össze...
    A tolatási manőver egy teljesen jó reakció volt az elmenekülésre és a tömegkaramból elkerülésére, de amit te csináltál azt nem igazán nevezném elmenekülésnek. Gyakorlatilag tolatás közben irányba állítottad az úton az autót, majd megindultál előrefelé a téged kerülgető kb. 10 autó között, csak ez nem teljesen egyenes vonalban tetted, így pont nekem jöttél, amikor melléd értem és lelöktél a pályáról.
    Ha egyenes vonalban tolattál volna, vagy minél gyorsabban le a pályáról, hogy minél több helyet biztosíts az ütközés elkerülésére, akkor megdicsértelek volna, hogy milyen f@sza gyerek vagy, de te nem félreálló manővert csináltál, hanem megfordulót, amivel szinte az egész pályát elfoglaltad.

  7. #32
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    White köszi az előzékenységet, de annyira nem koncentráltam mint láthattad, hogy ha te mentél előttem az jobb volt.
    Tudom, hogy gyorsabb vagy, ezért engedtelek előre, de aztán láttam, hogy nem vagy a helyzet magaslatán, így köszi, hogy visszaadtad a pozíciót. Sajnos nem tudtalak sokáig felvezetni, mert hamar jött a boxkiállás és én inkább úgy döntöttem, hogy félidőig megyek, mert akkor talán tudok a saját tempómban menni, és nem ragadok be mások mögé, ahogy az első fél órában. Úgy érzem, hogy ez most bevált annak ellenére, hogy nagyon nehéz volt már vezetni az etap végén az autót.
    Bocsi Varga Péter, hogy nem adtam vissza a körödet egyből a futam vége felé, de nagyon figyeltem, hogy mennyi időt veszíthetek ilyen manőverrel, hogy a mögöttem borzasztó tempóban közeledők ne legyenek veszélyesek rám. Ennek ellenére a lekörözők elengedése miatt Benczédi Zsolt utolért és majdnem el is ment az egyikük szélárnyékában. Zsolti bocs, ha miattam mentél a kavicsba, de nem csináltam semmit másképp, mint ahogy azt az előző körökben.

    Végeredményben a 17.rajhelyről indulva és 2x visszaesve a mezőny végére (Biesz Zsolttól is kaptam egy bodicseket talán nem szándékosan, ami után szinte mindenki elment mellettem) a 11.hely bőven az elfogadható kategóriába tartozik.

  8. #33
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen futamom még nem volt. Qual 2. hely, tudtam volna jobbat, de Cola ideje lesokkolt. Versenyen a repülőrajtot jól eltoltam, de azzal nem is volt baj, mert volt egy boxutca áthajtásos büntetésem.(nem értem miért kaptam, amikor nem is voltam hibás na de mind1) 3 x próbáltam átmenni a boxon, de egyszer sem sikerült, auto pilóta megállított minden körben.(Ezt a hülyeséget nem is értem, hogy lehet egy ilyen programba ilyen hülyeséget csinálni hogy autopilóta...). Remélem a bt értékelni fogja a próbálkozásomat. Azért végigmentem 1.5 kör hátrányból kezdtem, ebből a végére lett 3 kör, pedig a tempóm biztos, hogy jó volt. Végig 33ban jöttem. A vége előtt bejöttem egy friss szett softért, gondoltam a legjobb időt megfutom, 32.4 re javítottam, leszedtem még 2 tizedet az 50 literes medes időmből.
    Természetesen letöltöttnek nyilvánítja a Versenybíróság a büntetésedet!

    Scuderia Giudice #099#

  9. #34
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A quali nem sikerült jól, sőt meglehetősen rosszul ment, 0,5mp-el maradtam el a PB-től. A Tomcy-s kaszkadőr mutatványból én sem maradtam ki, már épp dörzsöltem a tenyerem, hogy a surranó pályán elslisszolok, de Tomcy keze mindenhová elér... a 3 Dexterből 2-t el is kapott...
    Ezek után a hátsó régióban nagy csatákat vívtam, izgalmas volt és rendkívül fárasztó. A végén még megkergethettem volna Almási Zolit, de sajnos hibáztam egy nagyobbat...

  10. #35
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Varga Péter, hogy nem adtam vissza a körödet egyből a futam vége felé, de nagyon figyeltem, hogy mennyi időt veszíthetek ilyen manőverrel, hogy a mögöttem borzasztó tempóban közeledők ne legyenek veszélyesek rám.
    Semmi gond, egy kicsit kellett rád vigyázni, meg csodálkoztam, hogy miért éri meg neked "menekülni" és emiatt hibázni, ami végülis bejött, de így utólag teljesen érthető.
    Gondoltam, hogy vki elől menekülsz, ezért nem engedsz "vissza"...
    Amúgy Hajmási kollégát üldöztem volna, de hamar be kellett látni erre semmi esély sincsen.

    A verseny eleje egész jó volt, a balhék miatt sikerült feljönni a 16ik helyre és beálltam a Biesz Zsoltot üldözők táborába, és mint mindenki én sem voltam elég türelmes így megforogtam egy rázókövön és sikerült visszaesni. Innentől már nem találtam a tempót és szépen lassan visszestem, ami azért reálisan nézve várható is volt. A célegyenes ráfordítóban volt még egy kavicsozás, utána már csak az utolsó softos etap nyújtott némi izgalmat Fehér Norbi "üldözésével". Sajnos a 21hely teljesen reális...de az hogy ez sorozatban a 4.-5. A futamos versenyem határozottan pozitív fejlemény.
    A cél a tavalyi pontjaim megduplázása kell hogy legyen...erre jók is az esélyek.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  11. #36
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A tolatási manőver egy teljesen jó reakció volt az elmenekülésre és a tömegkaramból elkerülésére, de amit te csináltál azt nem igazán nevezném elmenekülésnek. Gyakorlatilag tolatás közben irányba állítottad az úton az autót, majd megindultál előrefelé a téged kerülgető kb. 10 autó között, csak ez nem teljesen egyenes vonalban tetted, így pont nekem jöttél, amikor melléd értem és lelöktél a pályáról.
    Ha egyenes vonalban tolattál volna, vagy minél gyorsabban le a pályáról, hogy minél több helyet biztosíts az ütközés elkerülésére, akkor megdicsértelek volna, hogy milyen f@sza gyerek vagy, de te nem félreálló manővert csináltál, hanem megfordulót, amivel szinte az egész pályát elfoglaltad.
    Az volt a baj, hogy amikor betettem hátramenetebe és elkezdtem neki tolni elindult befele a kocsi és mivel ott volt Szummer Tibi ezért elrántottam a kormányt, hogy ne menjek neki, és gondoltam ha már elrántottam akkor megpróbálom azzal a lendülettel egyenesbe rakni.
    Amúgy ha nem akarok előre elindulni akkor is belém jössz mert nem fértél volna el úgy sem.
    Félre állni azért nem tudtam és nem akartam mert láttam, hogy a külső íven is jönnek meg a belsőn is így nem volt sok választásom sajna, próbáltam menteni a menthetőt és mozgásba tartani a kocsit, hogy ne legyen akkora sebesség különbség az ütközéseknél mert nem akartam ott befejezni a versenyt...


    Amúgy meg elnézést mindenkitől akinek okoztam pár kellemetlen pillanatot, nem így akartam én sem!!!

  12. #37
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Ez a meglepetések versenye volt.

    Ezen a pályán nekem is mindig Barcelona feeling-em van, azzal a különbséggel hogy az legalább nem ilyen bugos. De ez nem változtat azon hogy nemtudokrajta egy normális kört menni.

    1. Első meglepi hogy siekrült hazaérnem, de természetesen már csak este 7 után hogy nevezni már netudjak...
    2. A következő meglepi a rajtrácson várt, hogy honnan jött az a sűrű-nagy sötétség... Éjszakai futamra nem emlékeztem a versenynaptárban. Na gondoltam faxa hogy pont itt lessz éjszaka ahol még nappal is összevissza ugrál az FPS. Ment is a levesbe, 40 és 120 között volt mindenhol. Egy két kanyar elég érdekesvolt.
    3. Aztán hogy még szinesítsem a helyzetet, sikerült magamatis meglepni mert a felvezetőkörben jutott eszembe hogy elfelejtettem visszevenni a fordulatszámot... Az első etap elisment arra hogy újratanuljam a pályát motorfék nélkül. Megsemtudnám számolni hogy hányat hibáztam.
    Mindettől függetlenül a versenyt nagyon élveztem. Mindenki nagyon fair volt. Köszi mindenkinek aki vissza adta a körömet és a lekörözöttek is nagyon előzékenyek voltak.

  13. #38
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a meglepetések versenye volt.

    Ezen a pályán nekem is mindig Barcelona feeling-em van, azzal a különbséggel hogy az legalább nem ilyen bugos. De ez nem változtat azon hogy nemtudokrajta egy normális kört menni.

    1. Első meglepi hogy siekrült hazaérnem, de természetesen már csak este 7 után hogy nevezni már netudjak...
    2. A következő meglepi a rajtrácson várt, hogy honnan jött az a sűrű-nagy sötétség... Éjszakai futamra nem emlékeztem a versenynaptárban. Na gondoltam faxa hogy pont itt lessz éjszaka ahol még nappal is összevissza ugrál az FPS. Ment is a levesbe, 40 és 120 között volt mindenhol. Egy két kanyar elég érdekesvolt.
    3. Aztán hogy még szinesítsem a helyzetet, sikerült magamatis meglepni mert a felvezetőkörben jutott eszembe hogy elfelejtettem visszevenni a fordulatszámot... A
    A BMW kegyetlen jól bírja a gyepálást, teljesen fölösleges visszavenni a fordulatát...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #39
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    A szerver!
    Q1 volt még bennem pedig főleg a t1-2-ben hagytam min 2 tizedet.
    R1,szinte végig eseménytelen volt a versenyen,a közepén a Sinka Danit követtem,végül is tudtam hogy más taktikán van, meg szépen ment előttem,aztán villantot én elmentem mellette,utána nibi akciózott a sóderban,majd kiállt a boxba,onnan meg már semmi dolgom nem volt csak beérni.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #40
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver!
    Q1 volt még bennem pedig főleg a t1-2-ben hagytam min 2 tizedet.
    R1,szinte végig eseménytelen volt a versenyen,a közepén a Sinka Danit követtem,végül is tudtam hogy más taktikán van, meg szépen ment előttem,aztán villantot én elmentem mellette,utána nibi akciózott a sóderban,majd kiállt a boxba,onnan meg már semmi dolgom nem volt csak beérni.
    Látod milyen uncsi gyorsnak lenni?!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #41
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver!
    Q1 volt még bennem pedig főleg a t1-2-ben hagytam min 2 tizedet.
    R1,szinte végig eseménytelen volt a versenyen,a közepén a Sinka Danit követtem,végül is tudtam hogy más taktikán van, meg szépen ment előttem,aztán villantot én elmentem mellette,utána nibi akciózott a sóderban,majd kiállt a boxba,onnan meg már semmi dolgom nem volt csak beérni.
    Elintéztem neked, hogy megnyerd a versenyt
    Féltávig feltartottam Nibit, de egy párszor megtudott volna előzni csak elvette(miért vetted el?). Egy párszor koccoltunk meg féktávon és kanyarban mellém bejött de vissza tudtam verni a támadásait, ahol nem vette el a gázt
    Jó csata volt!

    Grat Taky! Nem tudom, hogy hogy előztél meg a kiállások után, mert én 33 végéket mentem miután kijöttem.
    Azt hiszem ideje lesz a féltávos taktikámat kicsit átalakítani

  17. #42
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 13.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    303
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A quali nem sikerült jól, sőt meglehetősen rosszul ment, 0,5mp-el maradtam el a PB-től. A Tomcy-s kaszkadőr mutatványból én sem maradtam ki, már épp dörzsöltem a tenyerem, hogy a surranó pályán elslisszolok, de Tomcy keze mindenhová elér... a 3 Dexterből 2-t el is kapott...
    Ezek után a hátsó régióban nagy csatákat vívtam, izgalmas volt és rendkívül fárasztó. A végén még megkergethettem volna Almási Zolit, de sajnos hibáztam egy nagyobbat...

  18. #43
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Elintéztem neked, hogy megnyerd a versenyt
    Féltávig feltartottam Nibit, de egy párszor megtudott volna előzni csak elvette(miért vetted el?). Egy párszor koccoltunk meg féktávon és kanyarban mellém bejött de vissza tudtam verni a támadásait, ahol nem vette el a gázt
    Jó csata volt!

    Grat Taky! Nem tudom, hogy hogy előztél meg a kiállások után, mert én 33 végéket mentem miután kijöttem.
    Azt hiszem ideje lesz a féltávos taktikámat kicsit átalakítani
    Az első féktávos koccunknál, te hirtelen bemozdultál féktávon... Repiből jól látszik. Na sebaj ez belefér egyszer! De mivel akkor nem tudtam biztosra, hogy te vagy én hibáztam amiből a kocc lett, így inkább visszaengedtelek.
    Második alkalmat is határesetként értékeltem a melléd vágódásom, így inkább megint elengedtelek. Repiből persze látszik, hogy ugyan volt egy kis kocc, de simán tovább mehettem volna. Akkor úgy éreztem, hogy kicsit erősebbre sikerült a manőverem.
    Mondjuk ezeknek az előzménye az volt, hogy Bazsyt is csak bodycsekkel tudtam megenni. Bár ott éreztem, hogy ő nem hagyott helyet... Szóval azok után nem akartam már kétes esetbe belemenni, nem hiányzik egy URH a hajrába.
    Ja meg bíztam a taktikomba, hogy elverlek a boxba.

    Amúgy kajak élveztem a csatákat. SŐŐŐŐT: annyira élveztem, hogy rámentem az élvezetre és inkább támadtalak ahogy csak bírtalak, ahelyett, hogy beállok mögéd és együtt elhúzunk Bazsyéktól. Mert amikor nem csatáztunk, akkor kicsivel gyorsabbak voltunk. Tudtam is hogy közelednek, de ha verseny, hát legyen kemény.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #44
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az első féktávos koccunknál, te hirtelen bemozdultál féktávon... Repiből jól látszik. Na sebaj ez belefér egyszer! De mivel akkor nem tudtam biztosra, hogy te vagy én hibáztam amiből a kocc lett, így inkább visszaengedtelek.
    Második alkalmat is határesetként értékeltem a melléd vágódásom, így inkább megint elengedtelek. Repiből persze látszik, hogy ugyan volt egy kis kocc, de simán tovább mehettem volna. Akkor úgy éreztem, hogy kicsit erősebbre sikerült a manőverem.
    Mondjuk ezeknek az előzménye az volt, hogy Bazsyt is csak bodycsekkel tudtam megenni. Bár ott éreztem, hogy ő nem hagyott helyet... Szóval azok után nem akartam már kétes esetbe belemenni, nem hiányzik egy URH a hajrába.
    Ja meg bíztam a taktikomba, hogy elverlek a boxba.

    Amúgy kajak élveztem a csatákat. SŐŐŐŐT: annyira élveztem, hogy rámentem az élvezetre és inkább támadtalak ahogy csak bírtalak, ahelyett, hogy beállok mögéd és együtt elhúzunk Bazsyéktól. Mert amikor nem csatáztunk, akkor kicsivel gyorsabbak voltunk. Tudtam is hogy közelednek, de ha verseny, hát legyen kemény.
    Hát igen, így kell csinálni
    Amíg van rá esély, hogy megelőzd az előtted lévőt addig próbálkozol amíg nem sikerül, mert ha kicsit szünetelteted a próbálkozást akkor lehet, hogy elveszted a lendületed és te fogsz lemaradni arról akit támadtál, de persze van olyan amikor jobb ha nem csatáztok

  20. #45
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, így kell csinálni
    Amíg van rá esély, hogy megelőzd az előtted lévőt addig próbálkozol amíg nem sikerül, mert ha kicsit szünetelteted a próbálkozást akkor lehet, hogy elveszted a lendületed és te fogsz lemaradni arról akit támadtál, de persze van olyan amikor jobb ha nem csatáztok
    Hát az egyértelmű volt, hogy nem éri meg támadoznom, mert annyival nem vagyok gyorsabb. Ilyen helyzetben legtöbbször tuti beállok a sorba.
    De most annyira jó volt támadni téged. Asszem most csatáztunk először, pláne ilyen keményet.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #46
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Grat Taky! Nem tudom, hogy hogy előztél meg a kiállások után, mert én 33 végéket mentem miután kijöttem.
    Azt hiszem ideje lesz a féltávos taktikámat kicsit átalakítani
    Rutin, meg az évek!
    Vennél már inkább mikrofont, azt beszéljünk róla!

  22. #47
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Életkor
    53
    Üzenetek
    298
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Barta Tibi 1000 bocsi a forgatásért, azt hittem elférünk...
    Lemondó sóhajjal csak annyit mondok: nem haragszom.
    Tudod Tomi, amikor megláttalak a visszapillantómban, két dolog jutott eszembe:
    1. gyorsabb vagy, szinte biztos hogy megelőzöl.
    2. de lehet, hogy kilöksz.
    Mindkettő bejött.
    Gyorsabb voltál, megvárhattad volna a célegyenest, vagy egy tisztább előzési pontot és akkor nincs ez a kalamajka. Úgy számolom, a kiforgatás miatt három helyet buktam összesen.
    Na mindegy, legközelebb talán jobban sikerül.
    Mindesetre óvtam.

  23. #48
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Barta Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Lemondó sóhajjal csak annyit mondok: nem haragszom.
    Tudod Tomi, amikor megláttalak a visszapillantómban, két dolog jutott eszembe:
    1. gyorsabb vagy, szinte biztos hogy megelőzöl.
    2. de lehet, hogy kilöksz.
    Mindkettő bejött.
    Gyorsabb voltál, megvárhattad volna a célegyenest, vagy egy tisztább előzési pontot és akkor nincs ez a kalamajka. Úgy számolom, a kiforgatás miatt három helyet buktam összesen.
    Na mindegy, legközelebb talán jobban sikerül.
    Mindesetre óvtam.

    Sajna így alakult...
    A kör elején volt 2,5sec előnyöd, majd a visszafordítóban lecsúsztál az ívről és arra számítottam, hogy le akkor tempó előnyöm, hogy simán elférünk, csak korábban fékeztem, hogy legyen hely neked is de sajna nem jött össze együtt elfordulni.
    Bocsi még egyszer!

  24. #49
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Sajnos most van csak idő egy kis értékelésre.

    25. -ként jutottam be A szerverre, és csak 0,024mp-en múlott, szóval kicsit necces volt..
    Túl jó eredményre nem számítottam így az utolsó előtti rajthellyel nincs is semmi baj.
    Aztán az első körben történt kavarodásnak köszönhetően sikerült 5-6 helyet előrébb jönni, így végig olyanok voltak mögöttem, akik gyorsabbak voltak nálam. De sikerült sokáig magam mögött tartani őket. Főleg a két Norbi (Fehér és Hajmási) nyomult nagyon. Aztán jött Tomcy, és ekkor kicsit féltem, hogy a túlzott akarásának és az én ragaszkodásomnak a pozíciómhoz, nem lesz jó vége, de nagyon korrekt volt. És számomra a verseny fénypontja, amikor a célegyenesre ráfordulva megelőzött, de a célegyenes végén vissza tudtam előzni.
    Úgyhogy végeredményben azzal, hogy nem lettem utolsó (19. hely), elégedett vagyok.


    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    ... Biesz Zsolttól is kaptam egy bodicseket talán nem szándékosan, ami után szinte mindenki elment mellettem ...
    Elnézést, valóban nem volt szándékos. Kicsit keresztbe csúsztam a kanyarban, de ettől annyira lelassultam, hogy sajnos összementünk. Sajnos nem igazán volt kontroll alatt az autó.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •