Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (159 összesen)

Téma: DTM

  1. #101
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Amit mondasz az akkor állná meg a helyét ha tényleg csak 1-2 pilóta csinálta volna. Csakhogy az arány éppenhogy fordított volt, innentől kezdve sztem az volt a hülye aki ragaszkodott ahhoz hogy szűken forduljon mivel ebben a sportban (ill. úgy ált.ban az autósportokban ugye) a stopper dönt nem a pontozóbírók és ezt a versenyzők is tudják. Ergo magával tolt ki az a pár "becsületes", teljesen feleslegesen. Hiszen mint már mondtam szabályos volt úgy bevenni a T1et éshát arról szólna ez az egész ugye hogy a szabályok adta kereteken belül a leggyorsabb legyél.
    Nem csak erről beszélek, magáról a jelenségről, hogy leaszfaltoznak bukótereket, és ezáltal pálya vonala tulajdonképpen csak tájékoztató jellegű adat. Nem lehet hibázni, mert mindenhonnan vissza tudsz jönni. Régebben egyszer elmérted a féktávot, és vége volt a versenynek.

  2. #102
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Szabályosnak számított? Igen. Ennyi... Úgyhogy tőlem aztán szélesítsék csak nyugodtan (hamár 1x őket nem tiltja le érte a program ), engem nem zavar. Sőt, én is úgy venném.
    Szerintem nincs igazad, mert nem volt szabályos! Ha átmegyek a piroson, a rendőr végignézi de sz@arik rá, attól az még nem szabályos!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  3. #103
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem csak erről beszélek, magáról a jelenségről, hogy leaszfaltoznak bukótereket, és ezáltal pálya vonala tulajdonképpen csak tájékoztató jellegű adat. Nem lehet hibázni, mert mindenhonnan vissza tudsz jönni. Régebben egyszer elmérted a féktávot, és vége volt a versenynek.
    Nincs ezzel semmi baj, csak találjanak ki olyan megoldást, amit nem lehet kihasználni előnyszerzésre.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  4. #104
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Attól hogy a verseny nem a két fehér vonal között zajlik, attól az még autóverseny, csak már nem sport.

  5. #105
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Attól hogy a verseny nem a két fehér vonal között zajlik, attól az még autóverseny, csak már nem sport.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  6. #106
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem csak erről beszélek, magáról a jelenségről, hogy leaszfaltoznak bukótereket,...
    Erről nem a DTM tehet hanem az f1. Vagy akkor innentől csak olyan (infrastruktúrát ill. magát az állapotát tekintve) harmadrangú pályákon menjenek mint Salzburgring, tehát kerüljék az f1es pályákat, tehát sz.rni a hagyományra és hagyják el Hockenheimet is, merthogy ott is le van az f1 miatt aszfaltozva a T1ben a bukótér?


    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nincs igazad, mert nem volt szabályos! Ha átmegyek a piroson, a rendőr végignézi de sz@arik rá, attól az még nem szabályos!
    Nem jó a hasonlat, mert ha már párhuzam akkor nem ez van hanem az hogy engedélyezték a KRESZben a piroson való áthajtást.




  7. #107
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Erről nem a DTM tehet hanem az f1. Vagy akkor innentől csak olyan (infrastruktúrát ill. magát az állapotát tekintve) harmadrangú pályákon menjenek mint Salzburgring, tehát kerüljék az f1es pályákat, tehát sz.rni a hagyományra és hagyják el Hockenheimet is, merthogy ott is le van az f1 miatt aszfaltozva a T1ben a bukótér?
    Mondjuk ennek a Hockenheimnek már mindegy, nem sok hagyománya maradt...

    Aszfaltozott bukótér ide vagy oda, a T1 rázókon túlra egy 4-5 soros gumifalat húzhatnának. Rögtön megérné a pályán elfordulni.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #108
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Erről nem a DTM tehet hanem az f1. Vagy akkor innentől csak olyan (infrastruktúrát ill. magát az állapotát tekintve) harmadrangú pályákon menjenek mint Salzburgring, tehát kerüljék az f1es pályákat, tehát sz.rni a hagyományra és hagyják el Hockenheimet is, merthogy ott is le van az f1 miatt aszfaltozva a T1ben a bukótér?

    Mestere vagy a szavak kiforgatásának Általában a bukótérben kanyarodás lassabb köridőkhöz vezet. Itt T1 ben gyorsabbak,és engedik is, akkor tehát az a versenyvonal.. Tessék szépen átrajzolni a pályarajzot és nem szólok egy szót sem :P Érted.. akkor mondják azt, h az nem is bukótér,hanem az a pálya. De válasszuk el a kettőt, mert más a funkciója.
    Utoljára módosította: Enzooka; 2012. 06. 11. 09:29.

  9. #109
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Múltkor valami miatt elővettem a GTR2-őt, és Oscherslebenben találtam magam. Hááát, nagyon elcsodálkoztam, ahogy az AI a Triple nevű kanyart elkezdi.

    oschersleben_map.gif
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #110
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Nekünk műkedvelő embereknek tényleg szemet szúr az ilyen hernyóság .Ha mi lennénk a versenybírói posztokon nem élné túl egy versenyző sem a Dtm-ben! Ha megengedik megcsinálják, ilyen az ember feszegeti a határokat. Csak a műértőknél veszít az értékéből az előadás.

  11. #111
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nem jó a hasonlat, mert ha már párhuzam akkor nem ez van hanem az hogy engedélyezték a KRESZben a piroson való áthajtást.

    Nem párhuzamot akartam vonni, csak ami szabálytalan, az akkor is az, ha a szabályok betartását ellenőrző emberek nem törődnek vele.
    Amúgy ha igazán frappáns párhuzamot akarok vonni, akkor:
    Ha megyek az autómmal és átmegyek a záróvonalon ...


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  12. #112
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem párhuzamot akartam vonni, csak ami szabálytalan, az akkor is az, ha a szabályok betartását ellenőrző emberek nem törődnek vele.
    Értem én, de mi van ha a DTM szabálykönyvében sincs ilyen pont?



  13. #113
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Lausitzringen a célegyenes végén, ahol befordulnak az oválról a belső részre, telepakolkák szép nagy kerek fekvőrendőrökkel a bukótérnek azt a részét.
    Lehet próbálkozni a kanyar levágásával, de nem célszerű.

    df35c96807c27901a4324a9155ccf0e0.jpg
    Utoljára módosította: vlevi; 2012. 06. 12. 17:23.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #114
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Lausitzringen a célegyenes végén, ahol befordulnak az oválról a belső részre, telepakolkák szép nagy kerek fekvőrendőrökkel a bukótérnek azt a részét.
    Lehet próbálkozni a kanyar levágásával, de nem célszerű.

    df35c96807c27901a4324a9155ccf0e0.jpg
    hehe.. és még így is indokolatlanul sok a fekete csík azon részen ...

  15. #115
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Norisringet nézte valaki? Mekkora verseny volt már!!!


    http://www.ardmediathek.de/das-erste...entId=11003778 (a teljes verseny)


    Mondjuk itt szinte mindig jó versenyek vannak. Lehet hogy az 1xűségében rejlik a pályának a nagyszerűsége?




    A Merciknek megint milyen tempója volt már! Paffet honnan jött fel, szétalázva a mezőnyt! Aki a tempója alapján min. fél körrel verhetett volna mindenkit, csakhogy Green kiforgatta a rajt után. (remélem azért a futám után ment Garynek egy sry a nagy ünneplés után ) Aki, hamár így akarva-akaratlanul nyílt előtte egy lehetőség, is mekkorát ment a végén! Hogy levadászta már a BMWket!


    Szegény Tomcsik. Nem is értettem igazán, miért hagyott akkora helyet Greennek? Én úgy védtem volna a belső íveket mint anyatigris a kölykeit. Oké, úgy tudta még lesz egy kör (az eső miatt érvénybe lépett az 1 óra 15 perc versenyidő limit), nade akkor is... hát nem lett, és így az utolsó kanyarban vesztette el a versenyt!!!


    És szegény Ralf. Sajnáltam. Nem biztos hogy nyert volna, de egy dobogó mindenképpen kinézett volna neki ha nem kezd el rakoncátlankodni a technika.


    Az Audik am ma megint sehol nem voltak, Scheider teljesítménye meg külön érthetetlen számomra. Nem csak ma, hanem idén... de Prióxé is, még mindig...



  16. #116
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Norisringet nézte valaki? Mekkora verseny volt már!!!
    Pont én is akartam írni. Gyönyörű futam volt!

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Szegény Tomcsik. Nem is értettem igazán, miért hagyott akkora helyet Greennek? Én úgy védtem volna a belső íveket mint anyatigris a kölykeit. Oké, úgy tudta még lesz egy kör (az eső miatt érvénybe lépett az 1 óra 15 perc versenyidő limit), nade akkor is... hát nem lett, és így az utolsó kanyarban vesztette el a versenyt!!!
    Szerintem már semmi gumija nem volt, azok az esős gumik elég lerágottak voltak a végére. Gondolom túl is voltak melegedve rendesen.
    Utoljára módosította: Matyesz; 2012. 07. 01. 23:25.

  17. #117
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Vagy nem számított rá, hogy Green olyan távolságból megpróbálja. De szép volt az angol előzése mindenképpen.

    Amilyen unalmas volt a tavalyi év, az idei annyira izgalmas. Úgy látszik, a BMW némiképp jót tett a sorozatnak.

    Ergo, BMW: azért annyira rossz hétvégét nem zártak ám! DTM 2-3. hely, Blancpain Endurance Series 2. hely...

  18. #118
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem már semmi gumija nem volt, azok az esős gumik elég lerágottak voltak a végére. Gondolom túl is voltak melegedve rendesen.
    Igen, valószínű az történt hogy a Merci jobban bánt az esőgumikkal mint a BMW. Green a végén már 1-1,5 seceket hozott rajtuk, és annyi biztos nincs az autók között normál körülmények közt, a pilóták közt meg pláne nem.



  19. #119
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    nem tom olvastátok-e, én a héten olvastam hogy Zanardi egy bömivel szeretne indulni a DTM-ben,még nem készpénz de lehet összejön neki,nem nagyon követtem eddig ezt a bajnokságot pár versenyt láttam csak,no de ha összejön hajrá Alex
    rövid cikk http://www.motorsportal.hu/forma1/za...et-c46203.html
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #120
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Gyula, azóta hogy állsz a DTMmel?

    Nem akarnám elhinni hogy tényleg hátat fordítottál a szérának mikor jön az utolsó futam ahol minden esélye megvan a BMWdnek hogy bajnok legyen Na jó, pontosabban Spenglernek, egy BMWvel. (bár elvi síkon a konstruktőri cím is összejöhet még)


    Mert ez a hockenheimi zárófutam abszolút ki-ki futam lehet, mivel olyan kicsi a pontkülönbség hogy ha Spengler nyer akkor ő a bajnok, függetlenül attól hogy Paffet hol végez, tehát nem függ tőle, "önerőből" is meg tudja csinálni.

    Más kérdés hogy a nyitófutamon eléggé dominált a Merci, majd meglátjuk hogy fél év alatt mi változott...



  21. #121
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Gyula, azóta hogy állsz a DTMmel?

    Nem akarnám elhinni hogy tényleg hátat fordítottál a szérának mikor jön az utolsó futam ahol minden esélye megvan a BMWdnek hogy bajnok legyen Na jó, pontosabban Spenglernek, egy BMWvel. (bár elvi síkon a konstruktőri cím is összejöhet még)


    Mert ez a hockenheimi zárófutam abszolút ki-ki futam lehet, mivel olyan kicsi a pontkülönbség hogy ha Spengler nyer akkor ő a bajnok, függetlenül attól hogy Paffet hol végez, tehát nem függ tőle, "önerőből" is meg tudja csinálni.

    Más kérdés hogy a nyitófutamon eléggé dominált a Merci, majd meglátjuk hogy fél év alatt mi változott...
    Hát pedig sajnos de...

    Na nem a nyitófutam milyensége miatt, hanem egyszerűen nem volt rá időm.
    Még a WRC-vel is úgy állok, hogy Loeb már rég bajnok, én meg még a nyár eleji futamokat nézem.

    Valahol sport-mániás vagyok, és annyi a néznivaló, hogy a végén szinte semmiből nem látok semmit.
    Na jó, azért valamiből mindent, össze is írom vázlatosan, hogy érezd:
    - F1 abszolút naprakész, élőben nézem az időmérőt és a futamokat is
    - WTCC szintén
    - DTM terveztem, de csak az első futamot láttam, később letöltve azt is
    - WRC mindig letöltögetem, de valahol a Görög versenynél járok
    Érdekelne még a MotoGP és a Kamion is, de ezekre már végképp nincs kapacitás, ha véletlen a tévében ráakadok megnézek valami összefoglalót, vagy netes videókat.

    És ami nem technikai sport, de szintén ad heti pár óra néznivalót:
    - NFL: és itt kurva hosszú egy meccs, általában késve és darabokban nézek meg egy meccset, hetekkel le vagyok maradva
    - foci: hát ebből aztán végtelen a sor: válogatott meccsek alap, magyar csapatok nemzetközi meccseit próbálom, illetve a két külföldi kedvenc meccseit próbálom + Bajnokok ligája, stb.
    - snooker: ez meg olyan, hogy előre ritkán tervezem, de sokszor adnak, és akkor mindig előtte ragadok
    - volt még nyáron olimpia is, szóval mondom, több hónapos késésben vagyok.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #122
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    OFF


    Az elmúlt 3 év alatt, amióta megvan a "kánaán", tehát van Digim és netem is nálam is kikristályosodott hogy melyek azok az autó-motorsportok amelyek igazán érdekelnek... azok pedig: f1, motogp, DTM.

    Úgy két hete még az indycar is a tagja volt ennek a hármasfogatnak, egészen addig be nem jelentették jövőre a duplafordulókat. Azért az oválversenyeiket majd továbbra is megnézem "csemege" gyanánt hogy ne csak road versenyeket nézzek de mint bajnokságot a jövő évtől nem fogom követni, így teljesen érdektelen lesz számomra.

    A Nascar is egy olyan "átmenet" lett, csak kicsit máshogy. Élőben ill. teljes hosszában nekem túl hosszúak a versenyeik, és túl sok is van egy naptári éven belül (ugye gyak.lag minden hétvégén, tetejébe sokx késő este, éjszaka). Egész 1xűen nincs annyi időm rá mint amennyit a széria megkívánna (és ez még semmi, az indexen vannak olyan nickek aki néznek még Nationwideot és Truckot is ). De a honlap race rewindjeit azért mindig megnézem és figyelemmel követem a széria dolgait is.



    A többi ilyen-olyan szempontból végül teljesen kibukott a rostán... bár jellemzően azon okból, hogy egy hétvégén több versenyük is van, ezzel számomra komolytalanná téve az egész bajnokságot. Ezért nem tudok értékelni a DTMen kívül egyetlen túraautós sorozatot sem, ahogy pl. az SBKt sem...

    Ja, és van még két szakág, a hosszútávú versenyzés és a rally. Előbbi azért nem érdekel mert az meg végképp túl hosszú (), akkor már inkább a sprintversenyzés, utóbbi pedig azért nem mert a műfaj sajátosságából adódóan nincs test-test elleni küzdelem.

    De: pl. jutubon, onboard felvételeknél viszont mégis a rally onboard videókat favorizálom leginkább. Ha unatkozok a cégnél, mindig rally onboardot keresek a jutubon és máris jobban érzem magam, mert úgy, arra az 5-10 percre sztem nincs jobb kikapcsolódás mint beülni egy hegyi vagy erdei szakaszra McRae, Loeb, Solberg vagy akárki mellé és figyelni az utat ))




    Mondjuk nekem annyival könnyebb dolgom van nálad hogy a technikai sportokon kívül viszont engem csak a tenisz érdekel, és csak az. És a női is, még jó hogy a páros meg vegyespáros már nem mert am a tenisz is egy olyan sportág hogy non-stop lehetne nézni. Ezért úgy tervezem hogy jövőre is jobbára csak a Grand Slameket fogom "normálisan" követni, meg persze azt a pár komolyabb Premier tornát amelyeknek még "súlyuk van"... a többinél esetleg Ana meccseit meg a végén párat amit el tudok kapni, elődöntőket, döntőt, férfiaknál meg ha a négy gigász játszik vagyis szintén a végét azt csá. Többre nincs időm, ilyenkor pl. amikor egy hónapja a US Open ment 2 hétig én is mindennel elmaradtam, szal olyankor én sem győzőm utolérni magam. Ha mindenféle torna érdekelne az már mondhatni egy teljes embert kívánna, vagyis annyi lemondással járna amit már nem vagyok hajlandó felvállalni


    Viszont a Grand Slamekre jövőre már azt tervezem hogy szabit fogok kivenni rájuk, legalább a 2. hétre, hogy tudjam követni az Ausztrál Opent is és a két európai GSen meg tudjam nézni a nappali meccseket is, a US Openen meg az estieket, azokat amik nálunk ugye hajnali 1kor meg 3kor kezdődnek
    Utoljára módosította: convar; 2012. 10. 12. 10:31.



  23. #123
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Szegény Paffett! Hatalmasat ment végig. Belsőkamerás felvételekből látszott, hogy mennyire elszánt.

  24. #124
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Megjelent a 2013-as naptár.
    Új helyszín Moszkva, kikerült Valencia és München. Ez azt is jelenti, hogy egy verseny helye még kiadó a naptárban.
    Én azt mondom, jöjjenek ide a ringre
    Viccet félretéve, tényleg rá lehetne startolnia a Hungaroring vezetőségének a dologra, Gyulai Zsolt úgyis több helyen beszél arról, hogy a Forma-1 mellett más szériákat is ide kell hozni, hogy jobb legyen a pálya kihasználtsága.
    Na, és akkor itt beleért a kezem a bilibe és felébredtem

    http://www.touringcartimes.com/article.php?id=8329

    05/05 Hockenheim
    19/05 Brands Hatch Indy
    02/06 Red Bull Ring
    16/06 Lausitzring
    07/07 Norisring
    21/07 Zandvoort
    04/08 Moscow
    18/08 Nürburgring
    15/09 Oschersleben
    29/09 TBA
    20/10 Hockenheim
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  25. #125
    Valencia kikerült de spanyol helyszínnel akarják pótolni...
    Sajnos jövőre is kicsi az esély, hogy Mogyoródra jöjjenek...
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Megjelent a 2013-as naptár.

    Új helyszín Moszkva, kikerült Valencia és München. Ez azt is jelenti, hogy egy verseny helye még kiadó a naptárban.
    Én azt mondom, jöjjenek ide a ringre
    Viccet félretéve, tényleg rá lehetne startolnia a Hungaroring vezetőségének a dologra, Gyulai Zsolt úgyis több helyen beszél arról, hogy a Forma-1 mellett más szériákat is ide kell hozni, hogy jobb legyen a pálya kihasználtsága.
    Na, és akkor itt beleért a kezem a bilibe és felébredtem

    http://www.touringcartimes.com/article.php?id=8329

    05/05 Hockenheim
    19/05 Brands Hatch Indy
    02/06 Red Bull Ring
    16/06 Lausitzring
    07/07 Norisring
    21/07 Zandvoort
    04/08 Moscow
    18/08 Nürburgring
    15/09 Oschersleben
    29/09 TBA
    20/10 Hockenheim

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •