Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (159 összesen)

Téma: DTM

  1. #76
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem nagyon nem tetszett. Priót mint legjobb Bömbit kilökték a picsába, Ralf is mit csinált már az elejétől, komolyan mondom BTCC legalja szinten voltak a srácok.
    Nagyon szigorú vagy. Ennyi sztem belefér, elvégre túrakocsi verseny vagy mi Még így is a DTMben vigyáznak leginkább egymásra a srácok. Itt nincsenek vagy legalábbis nem jellemzőek az alattomos manőverek (mint ahogy a WTCCben és a BTCCben igen), viszont ezek is versenyeznek és mivel emberek, hát néha hibáznak. Mert én ahogy láttam itt egyetlen esetnél sem merülhetett fel szándékosság.

    Azért az a hátsó hajtű ritka nehéz féktáv, gondolj csak bele még az f1ben is szokott okozni galibákat.

    Ralf... hát ja, elba... , de meg is kapta érte a büntetését ahogy Mortana is.

    Am nem Priót lökték ki, márha az első körre gondolsz hanem Wernert. Hameg a 3. körre, akkor meg Spenglert.

    Nekem különben Farfus okozott némi csalódást, és nem csak a elkrt box miatt. Neki úgy látszik több idő kell mire belerázódik.



  2. #77
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szigorú vagy. Ennyi sztem belefér, elvégre túrakocsi verseny vagy mi Még így is a DTMben vigyáznak leginkább egymásra a srácok. Itt nincsenek vagy legalábbis nem jellemzőek az alattomos manőverek (mint ahogy a WTCCben és a BTCCben igen), viszont ezek is versenyeznek és mivel emberek, hát néha hibáznak. Mert én ahogy láttam itt egyetlen esetnél sem merülhetett fel szándékosság.

    Azért az a hátsó hajtű ritka nehéz féktáv, gondolj csak bele még az f1ben is szokott okozni galibákat.

    Ralf... hát ja, elba... , de meg is kapta érte a büntetését ahogy Mortana is.

    Am nem Priót lökték ki, márha az első körre gondolsz hanem Wernert. Hameg a 3. körre, akkor meg Spenglert.

    Nekem különben Farfus okozott némi csalódást, és nem csak a elkrt box miatt. Neki úgy látszik több idő kell mire belerázódik.
    Priónál a tizenvalahányadik körre gondolok. Kerékcsere előtt az 5. volt asszem, aztán bement a boxba, kis forgalomba jött ki, és ugyanúgy kiforgatták, ahogy a BTCC-ben (meg a WTCC-ben) szokták a hátsókerekeseket. (és itt ugrik be Müller oktatása, hát kapja már be! az FWD autót mennyivel könnyebb megfogni, ő meg ahol lehet mindig taszigálja az RWD-k hátulját mocsok egy dög!)

    Lehet, hogy túl szigorú vagyok, meg oké, hogy ez túrakocsizás, de azt is lehet(ne) tisztábban csinálni.
    Itt én izgalmas versenyeket akarok látni, és győzzön a gyorsabb! Ha olyat akarnék nézni, hogy kinek van nagyobb... akkor a roncsberdire mennék ki...
    Szóval nekem ez így sok volt.

    Pont ugyanaz, mint a másik topikban a Slovakiaringen történtek: a Müller féle gyökereknek ez alap, de sokaknak ez már sok.

    Na mindegy, lehet csak én látom így, de félek nem csak én...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #78
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Priónál a tizenvalahányadik körre gondolok. Kerékcsere előtt az 5. volt asszem, aztán bement a boxba, kis forgalomba jött ki, és ugyanúgy kiforgatták, ahogy a BTCC-ben (meg a WTCC-ben) szokták a hátsókerekeseket. (és itt ugrik be Müller oktatása, hát kapja már be! az FWD autót mennyivel könnyebb megfogni, ő meg ahol lehet mindig taszigálja az RWD-k hátulját mocsok egy dög!)
    Erről a szituról beszélsz? 3:33tól:
    http://www.youtube.com/watch?v=EVp3D...eature=related

    Mert az nem Prió hanem Hand. Prió kocsija nem kék hanem lila. Ő a boly végén ment, pont ő az aki utoljára kerüli ki Handet.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy túl szigorú vagyok, meg oké, hogy ez túrakocsizás, de azt is lehet(ne) tisztábban csinálni.
    Itt én izgalmas versenyeket akarok látni, és győzzön a gyorsabb! Ha olyat akarnék nézni, hogy kinek van nagyobb... akkor a roncsberdire mennék ki...
    Szóval nekem ez így sok volt.

    Pont ugyanaz, mint a másik topikban a Slovakiaringen történtek: a Müller féle gyökereknek ez alap, de sokaknak ez már sok.

    Na mindegy, lehet csak én látom így, de félek nem csak én...
    Őszintén szólva én is, ha rajtad kívül más is egy verseny alapján alkot véleményt Majd szezon végén, vagy legalább pár verseny után nyilatkozz Meglátod, az összkép itt azért jóval pozitívabb mint másutt, eszempontból. Persze lesz itt is még crash ezután is, de itt azért nem divat annyira a másik lökdösése, kipöckölése. Én sem szeretem az állandó zúzdát.

    Am nekem vmi azt súgja, hogy azért estek ennyire rosszul ezek mert mindig egy bömös állt a dolgok rossz végén

    Persze megértelek, mert én is a BMWknek szurkolok. Nekem is sz.r volt látni ahogy sorra beszopták. (Mondjuk bevallom, én csak divatdrukker vagyok És csak azért mert az ő kocsijuk a legszebb Már tavaly amikor megláttam egyből beleestem Sztem ez a DTMes BMW a valaha épített legszebb zárt kasznis versenyautó Nameg Tomczyik miatt. Ahogy tavaly megnyerte a bajnokságot... )

    Sztem nézzük a dolgok jó oldalát. Az autó jó, időmérőn már bizonyították. Én pl. sokkal rosszabbra számítottam majd 2 évtized kihagyás után (magyarán arra, hogy ott kullognak a mezőny végén).

    Úgyhogy lesz ez még jobb is. A szerencse am is forgandó, az Audi és a Merci is fog még eldobni pontokat. A pilótákon biztos nem fog múlni semmi, mert azon a fronton sem akármilyen armadával rendelkeznek.
    Utoljára módosította: convar; 2012. 05. 02. 20:13.



  4. #79
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Gyula, remélem a tegnapi verseny már jobban tetszett Most nem voltak tör-zúz és társai, igaz, nagyon test-test elleni küzdelem sem.

    Másrészt a végeredmény miatt. Azért le a kalappal a BMW előtt, hogy 2 verseny alatt felértek a csúcsra. Am nemtom mi volt a céljuk idénre, de így lassan a bajnoki cím sem elérhetetlen.

    Legalábbis csapatszinten, mert a pilótáiknak am egyelőre elég ingadozó a teljesítményük. Most meg Prió volt az akinek látványosan nem ment


    Más, egy kérdés: van még a DTMben büntetősúly? Ezt pl. nem tudom, pedig nem mind1 ez sem a továbbiak szempontjából...



  5. #80
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    DTM futamokat le lehet tölteni valahonnan?
    Mert sajnos mostmár nincs Sportklubom
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #81
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    DTM futamokat le lehet tölteni valahonnan?
    Mert sajnos mostmár nincs Sportklubom
    Levi! A Racing for me oldalon fenn van. De magyar kommentárral még nincs.
    Utoljára módosította: raybacsi; 2012. 05. 07. 22:39.

  7. #82
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idei szabályváltozásokról mit tudni?
    Jól értettem, hogy a váz minden autó azonos? Nagyon egyformának tűnnek.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #83
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    http://www.youtube.com/watch?v=Hxfyt...feature=relmfu

    http://www.youtube.com/watch?v=e8hPd1Z-Iss

    Itt van a teljes verseny és kvali (német nyelvtudás előny) magyarul sehol nem találom,sőt azt sem tudom,hogy közvetíti egyáltalán magyar csatorna de maga a műsor is,hát nekem nagyon bejön,lenne mit tanulni tőlük (m1)

  9. #84
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    DTM futamokat le lehet tölteni valahonnan?
    Mert sajnos mostmár nincs Sportklubom
    A piranha-n is fent van, persze nem magyarul. (Én ilyenekről már nem is álmodozok De nem is olyan nagy baj ez, mert a DTMet németül nézninek is megvan a maga feelingje )
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Idei szabályváltozásokról mit tudni?
    Jól értettem, hogy a váz minden autó azonos? Nagyon egyformának tűnnek.
    http://www.autonavigator.hu/autosvil...es_c_kupe-7203
    http://formula.hu/search/67912/dtm-szezonelozetes
    http://automenedzser.hu/auto_sport/2..._Audi_uj_DTMer
    http://automenedzser.hu/auto_sport/2...721_bmw_m3_dtm

    Ezeket ollózd össze, akkor már nagyjából képben vagy Sajnos a DTM nincs annyira jelen a magyar sajtóban, és ha nincs Sportklub (mint nekem) nyelvtudás meg nuku akkor könnyen gondban az ember. A súlybüntetésekkel kapcs. pl. én is.

    Persze ha megy a német vagy az angol akkor:
    http://www.dtm.com/de/Technisches-Reglement.html
    http://www.dtm.com/de/Sportliches-Reglement.html
    http://www.dtm.com/de/Tourenwagen-de...eneration.html
    http://www.dtm.com/de/Start-in-eine-neue-Aera.html
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    sőt azt sem tudom,hogy közvetíti egyáltalán magyar csatorna
    Igen, a Sportklub.



  10. #85
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Jó lesz ez, köszönöm!
    Legalább lesz min elaludni este
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  11. #86
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Brands Hatch nem tetszett... nem is értem a DTM fejeseket... így egy autós körmenet volt az egész. Ez az indy kör gokartokhoz lehet hogy jó, de a DTMhez nem.

    Am a GP vonalvezetése nagyon jó Brands Hatchnek, sőt k.jó, de így hogy nem használják a hátsó szekciót benne a Hawthorn szakasszal így lényegében nincs rajta előzési pont.

    De a Red Bull Ring sztem már jobb lesz megint, az egy kicsit komolyabb pálya, nameg igazi stop & go típusú, szal ott majd megint lesz lehetőség kifékezni a másikat



  12. #87
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Mámma ! 2012-06-02 13:30 Autósport
    élõ - DTM, Német túraautó-bajnokság; Spielberg 16 db kéréssel Az onlinetv-n!

  13. #88
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Apa kezdődik!

  14. #89
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Na mint mondtam, a Spielberg nem gokartpálya és jó verseny is lett! Mondjuk a végén még elviseltem volna egy kis fighot az élmezőnyben de én azt mondom ne legyünk telhetetlenek

    A két legszebb manőver sztem Spengleré és Handé volt, ami u.olyan volt: arra gondolok amikor a Gösserben 1xre két autót előztek meg.

    Na mostmár az Audinak is van győzelme, bár én nem gondoltam volna hogy a play boynak jön össze először.

    Amihez azért az is kellett hogy 1x Paffetet lezavarja a pályáról, sztem jogosan pampogott miatta az angol.

    Nem mondok vele merészet: Paffet sztem bajnok lesz. Bár elég erős a mezőny, látszik hogy 1x 1x szinte bárki odaérhet a dobogó tetejére, de Paffet sokkal egyenletesebb teljesítményt nyújt a többieknél.

    Scheider ahhoz képest hogy Farfus 1x kipöckölte a sóderágyba nagyon szépen feljött.

    Aki nekem az utolsó futamokon csalódás, az Priaulx, főleg ahhoz képest hogy Hockenheimben milyen bíztatóan kezdett. Oké, a versenyek mindig vmi gebasz miatt mennek gallyra, de már az edzéseken is lassú...



  15. #90
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Egyébként itt van a tegnapi verseny:
    http://www.ardmediathek.de/das-erste...entId=10734072



  16. #91
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Nem volt rossz, de különösebb izgalmak sem voltak.
    Viszont ami a T1-ben ment, az valami katasztrófa. Tudatosan meg sem próbáltak a vonalon belül fordulni, és a VB-t nem is érdekelte.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  17. #92
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Jó kis verseny volt nekem tetszett.

  18. #93
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem volt rossz, de különösebb izgalmak sem voltak.
    Viszont ami a T1-ben ment, az valami katasztrófa. Tudatosan meg sem próbáltak a vonalon belül fordulni, és a VB-t nem is érdekelte.
    Kellene valami a T1-be mert az ott tényleg gáz, pl. szalmabála. Alig vették be páran "szabályosan" a kanyart. Nem emlékszem pontosan de mintha Kimi-nek lett volna az F1-ben valami incidense a dologból....
    A király nem Elvis volt...

  19. #94
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Kellene valami a T1-be mert az ott tényleg gáz, pl. szalmabála. Alig vették be páran "szabályosan" a kanyart. Nem emlékszem pontosan de mintha Kimi-nek lett volna az F1-ben valami incidense a dologból....
    Szerintem nem kell semmi oda. Eligazításon kihangsúlyozni, hogy fehér vonalon belül kell haladni, és az első büntetés után mindenki tudna szabályosan fordulni.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  20. #95
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hockenheimben igy ugyanígy vették a T1-et.
    Látszik, hogy nem csak a rajt miatt, hanem majdnem mindíg, mert ott van felgumizva a pálya...
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #96
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Hockenheimben igy ugyanígy vették a T1-et.
    Látszik, hogy nem csak a rajt miatt, hanem majdnem mindíg, mert ott van felgumizva a pálya...
    Jó mély kavicságy, az kellene ide.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #97
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Szabályosnak számított? Igen. Ennyi... Úgyhogy tőlem aztán szélesítsék csak nyugodtan (hamár 1x őket nem tiltja le érte a program ), engem nem zavar. Sőt, én is úgy venném.



  23. #98
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Szabályosnak számított? Igen. Ennyi... Úgyhogy tőlem aztán szélesítsék csak nyugodtan (hamár 1x őket nem tiltja le érte a program ), engem nem zavar. Sőt, én is úgy venném.
    Az oké hogy szabályos, de akkor fessék úgy a pályát
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #99
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Szabályosnak számított? Igen. Ennyi... Úgyhogy tőlem aztán szélesítsék csak nyugodtan (hamár 1x őket nem tiltja le érte a program ), engem nem zavar. Sőt, én is úgy venném.
    Nem az szerintem a probléma, hogy zavarja -e a nézőt, vagy sem, hanem nem tisztességes azokkal a pilótákkal szemben, akik tudnak, képesek koncentrálni. Ha semmi gáz nincs abból, h még 20 centit kiszélesítik az utat és tulajdonképpen ott fordulnak,ahol csak akarnak, ez összemossa a közepes és a kiemelkedő képességű pilótákat, vagyis a sport élményt veszik el.

  25. #100
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem az szerintem a probléma, hogy zavarja -e a nézőt, vagy sem, hanem nem tisztességes azokkal a pilótákkal szemben, akik tudnak, képesek koncentrálni. Ha semmi gáz nincs abból, h még 20 centit kiszélesítik az utat és tulajdonképpen ott fordulnak,ahol csak akarnak, ez összemossa a közepes és a kiemelkedő képességű pilótákat, vagyis a sport élményt veszik el.
    Amit mondasz az akkor állná meg a helyét ha tényleg csak 1-2 pilóta csinálta volna. Csakhogy az arány éppenhogy fordított volt, innentől kezdve sztem az volt a hülye aki ragaszkodott ahhoz hogy szűken forduljon mivel ebben a sportban (ill. úgy ált.ban az autósportokban ugye) a stopper dönt nem a pontozóbírók és ezt a versenyzők is tudják. Ergo magával tolt ki az a pár "becsületes", teljesen feleslegesen. Hiszen mint már mondtam szabályos volt úgy bevenni a T1et éshát arról szólna ez az egész ugye hogy a szabályok adta kereteken belül a leggyorsabb legyél.



Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •