Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 112 (112 összesen)

Téma: Riverside (HGPLM22)

  1. #101
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Az időmérő elért 4. hely számomra is meglepő volt, bár offline elért legjobb időmtől több, mint egy mp-re volt sajnos. A versenyt megelőzően eldöntöttem, hogy nem is megyek időmérőn mert, vagy eldobom a vasat, vagy kiütnek, de aztán a csapattársam, főnököm, s remélem már így interurbán barátom is meggyőzött, hogy de menjek, így mégis mentem és milyen jól esett az a 4. hely.
    Aztán a versenyen is estem. Elnézést kérek, ha vkit vmilyen úton módon akadályoztam a kicsúszásommal, nyilván nem állt szándékomban Nehéz autóval, hideg gumikon, on-line az a 1. kört, kanyarokat csak nehezen tudom abszolválni. Ezt még gyakorolnom kell.
    Aztán visszatámolyogtam és elkezdtem üldözni a többieket. Egy pár előzést követően, hiba, aztán a pálya kb. ugyanazon részén 5 körön belül 2x eldurrant a motor, már megint. Még csiszolnom kell a vezetési stílusom is, vahogy nem megy ez a motor-váltó kímélősdi.
    Ezt követően próbáltam magamra talánli, Janiék után eredni, ami inkább kevesebb sikerrel járt. A verseny hátralévő részében új célként lebegett a szemem előtt, hogy csak kört ne kapjak, ami a végére sokasodoó hibák miatt tegnap elérhetetlen volt. Legalább vmi maradt a jövő 7re is.

    Összességében nagyon élveztem a versenyt, szerintem nagyon jó pálya.
    Joz Jozko

  2. #102
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    ... Első kanyarban az előttem levő hibázott, én természetesen lassítok, erre mit kapok a többiektől, két oldalról rám rontanak mint az éhes hiénák, gyakorlatilag sárga zászló alatt, a 2.-3. kanyarban, úgy hogy enyém az ideális ív, mégis mi értelme ennek? ...
    A magam részéről annyit mondhatok, hogy a lassításodból nem sokat érzékeltem, mert Captaint figyeltem a balomon. De amikor ketten ütköztetek, akkor én elvettem a gázt. Captain jobbra pörgött, te pedig balra sodródtál, én meg középen elmentem. És akkor már én voltam ideális íven. Nézd vissza a szerver rpy-t, nekem ott nem volt mit úriemberkedni.


    Szerk.: Megnéztem mi történt előtted. Semmi. Gabó óvatosan elrajtolt, T1-ben figyelve a belső ívre. Vagy rossz rpy-t nézek? :S
    Utoljára módosította: Leo67; 2010. 04. 28. 10:51.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #103
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy ha a mögöttem levő két másodperccel gyorsabb nálam körönként, engedjük már az útjára, ha volt olyan marha hogy rendesen felkészült, és szeretne tempót menni.
    Csak erre az egyre reagálnék: sztem nem attól gentleman az ember, hogy félrehúzódik, hanem attól, hogy csak addig és úgy védi a pozícióját, amíg az nem vezethet egy esetleges baleset bekövetkeztéhez.

    A fagyással kapcs.ban: Gabó, nemtom nézted-e a repit, hogy méterre pontosan u.ott távoztunk a kibertérbe, szinte karöltve



  4. #104
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Csak erre az egyre reagálnék: sztem nem attól gentleman az ember, hogy félrehúzódik, hanem attól, hogy csak addig és úgy védi a pozícióját, amíg az nem vezethet egy esetleges baleset bekövetkeztéhez.

    A fagyással kapcs.ban: Gabó, nemtom nézted-e a repit, hogy méterre pontosan u.ott távoztunk a kibertérbe, szinte karöltve
    Még ezzel sem értenék egyet, mert gentlemen módjára is vívtam igen élvezetes csatákat a briteknél például. De annak a ligának is megszűnt a varázsa számomra, miután PRO bajnokságban (értsd no reset, és realistic damage) pole-ból indulva megtorpedóztak az első kanyarban.

    De különösebben én nem mennék most itt bele ebbe a dologba: egyet tisztán kell látni: ez nem egy profi bajnokság abban a tekintetben, hogy nem szabjuk meg, hogy ki jöhet, hány kör készüléssel, és milyen köridőkkel. Elsősorban itt mindenki szórakozásból versenyez, és tudja ezt olyan szinten művelni, amennyire ideje engedi.
    Sajnos én is azt látom magamon, hogy közel sincs már annyi időm készülni egy versenyre mint régen, vagy mint szeretnék. Pedig még gyerek sincs, mint pl. Janinál.
    Mondjuk azért remélem nem kerülök emiatt olyan szituba, hogy a gyakorlás hiánya miatt kiüssek bárkit a versenyből.
    Sokan sokfélék vagyunk, így például nem ugyanúgy reagálunk egy versenyhelyzetben, van aki bevállal bizonyos szitut, van aki inkább nem, ez mindenkinél egyéni dolog. És a sérelmeket is másként éljük meg, fogadjuk el ezt is.

    Tesóm, te meg készülj csak Monzára, ránk jönnek az ellenfelek csapatban!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #105
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Még ezzel sem értenék egyet, mert gentlemen módjára is vívtam igen élvezetes csatákat a briteknél például.
    Én lényegében u.ezt írtam, vagy nem?



  6. #106
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Én lényegében u.ezt írtam, vagy nem?
    Most így újra elolvasva: de!
    Elsőre egy árnyalatnyit másképp értelmeztem amit írtál.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #107
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    A fagyással kapcs.ban: Gabó, nemtom nézted-e a repit, hogy méterre pontosan u.ott távoztunk a kibertérbe, szinte karöltve
    Nem neztem, de sajnos varhato volt, az elso kanyarban es hatul, ahol mi is elszalltunk, valami gond van a palyaval. Mikor epitettem a vLigetet, akkor tapasztaltam, hogy a GPL eleg kenyes egyes (akar csak apro) hibakra. Valoszinuleg ott session illesztesi hiba lehet, vagy valamelyik trace rossz, ha valaki rafut, menthetetlenul kifagy. Javaslom, hogy ezt a palyat tobbet ne hasznaljuk bajnokin.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  8. #108
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése

    Szerk.: Megnéztem mi történt előtted. Semmi. Gabó óvatosan elrajtolt, T1-ben figyelve a belső ívre. Vagy rossz rpy-t nézek? :S
    Hát Jani, megnéztem én is a repy-t, lehet te néztél rosszat.
    Bevallom először azt gondoltam, tesóm túloz kicsit. De az első körben hárman vagy négyen is nekimentek, köztük te is, amikor elmentél mellette a bal hátsód megpöckölte a jobb elsőjét, igaz ezt össze tudta szedni.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #109
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát Jani, megnéztem én is a repy-t, lehet te néztél rosszat.
    Bevallom először azt gondoltam, tesóm túloz kicsit. De az első körben hárman vagy négyen is nekimentek, köztük te is, amikor elmentél mellette a bal hátsód megpöckölte a jobb elsőjét, igaz ezt össze tudta szedni.
    A 2-3. kanyarról volt szó nem az első körről. Én nem mentem neki. Bal hátsóval nem tudok nekimenni.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #110
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Meg kell hogy mondjam végtelenül csalódott és kiábrándult vagyok. Az egésznek az értelme kérdőjeleződött meg bennem. ... Szóval én nem erre szerződtem, eltapossuk a másikat csakhogy pár pillanatra előrébb kerüljünk, én szerettem azt hinni hogy ez egy gentleman leauge, tartottam magam az írott és íratlan sportszerűségi szabályokhoz, akkor is hogyha ezzel sokszor nagy hátrányba hoztam magam, de kezdem azt tapasztalni hogy ezzel egyedül vagyok, ezek az értékek csak nekem fontosak. Tudnám is a megoldást, el kell törölni a resetet, nagyon örültem tavaly a -r-res bajnokságnak, az egyik legjobb szezonom volt, nem véletlenül, teljesen más úgy versenyezni, ne a shift-r nyomkodásról szóljon az egész.
    Ez a téma, már többször felmerült, és ezt úgy érzem mindig le is kell írnom: A shift-r totális tiltásának azért nincs sok értelme, mert pl. a véletlenszerűen előforduló motor elszállástól, hasonlóan csalódott lennél, kemény két heti felkészülés után, ha az esetleg egy dobogós helyen történik meg veled, a második körben. Mellékes ugyan, de öt-hat célbaérőből nem felemelő érzés, jó helyen befutni, még ha életed legjobbját hoztad is. A gond most, ezután és ezelőtt is, az online gyakorlás hiánya. Nem várható el senkitől, hogy egy pályán 3 különböző íven, tudja hogy mi fér még bele, ha előtte csak és kizárólag az ideális íven próbált több-kevesebb sikerrel haladni. Az AI, sem ember, még mielőtt ezzel jön valaki. Az az alap, hogy szándékosságot, gondolom nem feltételez senki.
    Két lehetőség van szerintem, minden futam előtt előfutamot tartunk, vagy kibökünk egy napot a héten ahol rendezvényszerűen, fix időben/feltételekkel, együtt gyakorolhatunk, mindenki a szokásos "társaival". A mai net sebességekkel, a host már 19 főre sem jelent gondot. Sajnos azt tudom jól, hogy ennek nincs értelme, mert pont az nem fog jönni akire ráférne, mert nincs ideje. Vissza is értem ugyanoda a hol indultam...

    Ricsivel (és Convarral) mi egy elég jól összeszokott párost alkotunk. Ami szerinted talán nincs meg ebben a bajnokságban, azt nálunk megtalálod az első néhány körben. Semmi több, egyszerűen csak nem most csináltuk először. Pedig mostanában én sem vagyok aktív, sajnos...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  11. #111
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973
    Megnéztem a replayt, én vágtam be Gábor elé. Belülről úgy éreztem megvan a tempóelőny a manőverhez.
    Babinszki Gábor

  12. #112
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Hagyjuk már a csudába az egészet, túlreagáltam a dolgot, meg kellene tanulnom befogni a számat néha, ami történt megtörtént, koncentráljunk az eljövendő időkre, kár lenne ezt a jó kis közösséget összeugrasztani.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •