Oldal: 14 / 14 ElsőElső ... 4 10 11 12 13 14
Találatok: 326 - 343 (343 összesen)

Téma: Volvo 240 Turbo 1986

  1. #326
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem jól értelmezted! Ha tisztán Volvo-kal, azon belül is 1-4 skin verzióval. Ha engedek 5. vagy több skint, akkor kezdődik a gond. Szerintem az most mellékes, hogy GTL Car Tools-al, vagy mappába rendezéssel érem ezt el, bár ez utóbbit nem próbáltam, nem hiszem hogy ezen sok múlna FPS szempontjából. Kőkorszaki vassal tolom, szerintem ennyire gyenge gépe senkinek nincs itt, gyanítom ez is közre játszik, hogy nem tudok jobb eredményeket elérni.
    Ui: mi van akkor ha a local gépen nem engedélyezek csak néhány skint? A versenyen lehet más autókat fogok látni, vagy semmit?
    Kedves Csaba!

    Gyanítom, nem a skinekkel vagy a típusokkal van itt alapvető gond, hanem a géppel, mint minden baj forrásával.
    Azt, sajnos, tudomásul kell venni (megértem, hogy fájó dolog), hogy ehhez a játékhoz (is) kell egy gépminimumot biztosítani, enélkül nem fog menni.
    Pont most nézegettem a magyar srácok által fejlesztett Lada típusok legújabb kiadását, el is gondolkodtam, érdemes lenne belőle egy igazán jó kis móka-autót faragni... De! Akkora pixelhegyeket raktak be ezek az aranyos fiúk a kocsi minden részletébe, hogy egy olyan átlag-géppel, amivel egy átlag magyar felhasználó rendelkezik, garantáltan nem lehet 30-35 autós mezőnnyel folyamatos és megfelelő sebességű lejátszást biztosítani.
    Ilyenkor látom azt, hogy egy öncélú fejlesztéssel semmire sem megyünk, de azt is érzékelem, hogy a technika azért már egy pár fényévvel előbbre lépett, mint a jó öreg GTL kiadásának idején volt.
    Nincs mese, kell a gépfejlesztés, mert elmennek mellettünk a jó kis játékok, mi meg csak lesni fogunk nagy pislogó szemekkel.

  2. #327
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Ha tisztán Volvo-kal, azon belül is 1-4 skin verzióval. Ha engedek 5. vagy több skint, akkor kezdődik a gond.
    És mindegy melyik az a 4-5 skin? Gyári autók add-on festéseivel nincs ilyen gond?

  3. #328
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Az előbbiekhez két illusztráció (a Lada témához).
    Ha én ennyi poligont raknék egy áramtalanító kapcsolóba vagy egy kormánykerékbe, szerintem más rég agyonütöttetek volna...
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #329
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    52
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Gyanítom, nem a skinekkel vagy a típusokkal van itt alapvető gond, hanem a géppel, mint minden baj forrásával.
    Azt, sajnos, tudomásul kell venni (megértem, hogy fájó dolog), hogy ehhez a játékhoz (is) kell egy gépminimumot biztosítani, enélkül nem fog menni...

    ... Nincs mese, kell a gépfejlesztés, mert elmennek mellettünk a jó kis játékok, mi meg csak lesni fogunk nagy pislogó szemekkel.
    Nem akarom szét off-olni a topikot! Sorry! Inkább priviben.

  5. #330
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarom szét off-olni a topikot! Sorry! Inkább priviben.
    Üzenet ment!

  6. #331
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarom szét off-olni a topikot! Sorry! Inkább priviben.
    Nem offolod szét a topikot.
    Mit értessz gépfejlesztésen Ervin?
    Kérdésem csak azért teszem fel, mert nem hiszem, hogy egy olyan játékhoz egy quados proci(intel) és a hozzá tartozó minőségbeli cuccok kellenének, amit p4-re írtak.Ráadásul 1GB ram, 2giga proci, 256os grafikus kártya.Igaz ez az ajánlott.
    Bár nekem a p4-en ati kártyával 2.6-od proci 2giga rammal is elég szépen ment.Igaz a volvot ott még nem próbáltam, de most majd biztos megnézem, hogy azon miként fut(fps).Az valóban igaz, hogy a p4 az már régi, nade nehogy már egy kétmagos procival felszerelt a hozzá tartozó dolgokkal futó gépet fejleszteni kelljen már egy 5 éves programhoz, azért itt álljunk már meg egy kicsit!Az mondjuk igaz, hogy a grafikus kártyám nekem sajna csak egy 9600-os, de ehez a játékhoz untig elég, sőt.Ha beletennék egy valamire való grafikus kártyát, valszeg egy legújabb Nfs szélsebesen futna rajta, de azt ezen a játékon nem hinném, hogy annyira megérezném.
    Ezt csak azért bátorkodtam leírni, mert nem elöszőr olvastam, hogy fejleszteni kéne...szerintem meg nem kéne, ennek a játéknak 80 fps-el el kell futnia egy átlagosnak nevezhető gépen, révén, hogy a magamét átlagosak tekintem : emese alaplap P35 neo2, Intel 7xxx proci, 3gb ram, 9600gt.
    A tévedés jogát fenntartom, ha esetleg már matuzsálem lenne a fennt felsorol konfigom
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 12. 30. 20:10.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  7. #332
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Nem offolod szét a topikot.
    Mit értessz gépfejlesztésen Ervin?
    Kérdésem csak azért teszem fel, mert nem hiszem, hogy egy olyan játékhoz egy quados proci(intel) és a hozzá tartozó minőségbeli cuccok kellenének, amit p4-re írtak.Ráadásul 1GB ram, 2giga proci, 256os grafikus kártya.Igaz ez az ajánlott.
    Bár nekem a p4-en ati kártyával 2.6-od proci 2giga rammal is elég szépen ment.Igaz a volvot ott még nem próbáltam, de most majd biztos megnézem, hogy azon miként fut(fps).Az valóban igaz, hogy a p4 az már régi, nade nehogy már egy kétmagos procival felszerelt a hozzá tartozó dolgokkal futó gépet fejleszteni kelljen már egy 5 éves programhoz, azért itt álljunk már meg egy kicsit!Az mondjuk igaz, hogy a grafikus kártyám nekem sajna csak egy 9600-os, de ehez a játékhoz untig elég, sőt.Ha beletennék egy valamire való grafikus kártyát, valszeg egy legújabb Nfs szélsebesen futna rajta, de azt ezen a játékon nem hinném, hogy annyira megérezném.
    Ezt csak azért bátorkodtam leírni, mert nem elöszőr olvastam, hogy fejleszteni kéne...szerintem meg nem kéne, ennek a játéknak 80 fps-el el kell futnia egy átlagosnak nevezhető gépen, révén, hogy a magamét átlagosak tekintem : emese alaplap P35 neo2, Intel 7xxx proci, 3gb ram, 9600gt.
    A tévedés jogát fenntartom, ha esetleg már matuzsálem lenne a fennt felsorol konfigom
    Az örök kérdés: mihez képest (mármint: kellene fejleszteni)?
    Csabával levelezünk ez ügyben, ez most tényleg nem ide tartozik.
    Azt azonban remélem, Te is elismered (ha ránézel a mostanában kiadott egyéb modokra), hogy bizony, a fejlesztők nem spórolnak a pixeleken! (Nézd meg a fenti képeket a Lada moddal kapcsolatban!)
    Kell haladni az új játékok által támasztott igényekkel (és ebben itt mi eddig igencsak szerény mércét állítottunk, ezt beláthatod). Nem lehet öt-hat év után is egy hatéves konfigra idomítani egy új modot!
    Ezt most nem a saját autóimra mondom - hangsúlyozom, hogy azok bizony NAGYON szerény gépi kapacitást igényelnek!
    Nézzél meg egy korszerű modot pl. az rFactor alá (pl. a készülőben lévő WSGT modot), és elborzadsz, mit kér ma UGYANAZ a játék gépkapacitásban az öt évvel ezelőtti szintekhez képest.
    Kell haladni, kell fejleszteni - erről szól minden a mai világunkban, ha eddig nem tűnt volna fel...

  8. #333
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    52
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És mindegy melyik az a 4-5 skin? Gyári autók add-on festéseivel nincs ilyen gond?
    Mindegy melyik, eddig csak a bogárral volt hasonló.

  9. #334
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Az örök kérdés: mihez képest (mármint: kellene fejleszteni)?
    ...
    Amit pl leírtam, ahoz képest.Igaz most nem vagyok képben az árakkal teljesen, de ez csak azért, mert egyenlőre meg sem fordul a fejemben, hogy ennél a gépnél kelljen jobb.Miért? Mert az ár érték arány nem áll egyenes arányosságban egymással.Az értékvesztésről meg ne is beszéljünk
    Mondjuk azt elfogadom, ha NFS rajongó lennék, akkor valószínü kéne egy másik vidkari, de szerencsére nem vagyok hanem inkább jáccok a GTL-lel amit, p4 idejében bocsátottak a piacra
    S mindehez hozzátartozik, hogy én az "igénytelenek" táborába tartozok, mármint fps tekintetben.Viszont egy autós játéknál nem mindegy, hogy valaki 30 vagy 80 fps-el jáccik.Tudom, mert a két gépem között ha nem is ekkora, de valami ilyesmi különbség van, aztán lehet, mégis ekkoraEz bármilyen furcsa van jelentősége, méghozzá pozitív, gyorsulni fogsz, ha több az fps.Ugyanis gyorsabban reagálod le a történéseket.Ezért nem mindegy, hogy 60 vagy netán 80-90 fps-el szaladgálunk a futamon.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  10. #335
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    .Viszont egy autós játéknál nem mindegy, hogy valaki 30 vagy 80 fps-el jáccik.Tudom, mert a két gépem között ha nem is ekkora, de valami ilyesmi különbség van, aztán lehet, mégis ekkoraEz bármilyen furcsa van jelentősége, méghozzá pozitív, gyorsulni fogsz, ha több az fps.Ugyanis gyorsabban reagálod le a történéseket.Ezért nem mindegy, hogy 60 vagy netán 80-90 fps-el szaladgálunk a futamon.
    Ezzel legalább megnyugtattál Dávid! Nekem álltalában 45-50 Fps-el megy a dolog, bár most a Volvo futam előtt mindent kibutítottam amit csak lehet.
    Amikor gyakorolni kezdtem a célegyenes előtti hátsó egyenesben 37 FPS volt, úgy hogy senki nem volt rajtam kívül. A menüben leszedtem szinte mindent, így lett 50. Azután a "Tippek-Trükkökben" leírtakkal 60 körülre ment fel ugyanott. Majd "leszereltem a kormányt" a menüben és ezzel 73 körülre mászott fel az FPS ugyanott.

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezt tegye meg mindenki, akinek FPS gondja szokott lenni.

  11. #336
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    6.1-es patch: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post122353

    Szükséges a futamon való induláshoz

  12. #337
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel legalább megnyugtattál Dávid! Nekem álltalában 45-50 Fps-el megy a dolog, bár most a Volvo futam előtt mindent kibutítottam amit csak lehet.
    Amikor gyakorolni kezdtem a célegyenes előtti hátsó egyenesben 37 FPS volt, úgy hogy senki nem volt rajtam kívül. A menüben leszedtem szinte mindent, így lett 50. Azután a "Tippek-Trükkökben" leírtakkal 60 körülre ment fel ugyanott. Majd "leszereltem a kormányt" a menüben és ezzel 73 körülre mászott fel az FPS ugyanott.

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezt tegye meg mindenki, akinek FPS gondja szokott lenni.
    Kedves Barátaim!

    Mielőtt mindenkinek BUÉK-ot kívánnék, előjött a fejemben egy módosítási javaslat a későbbiekre nézve (a Volvo-t már azzal a "kiszereléssel" kéne tolni, amit Szabi fentebb kirakott, azt hozzáteszem, hogy a fizikában vannak NAGYON üdvös jobbítások vannak, remélem, mindenkinek pozitívan fog bejönni!).
    Később (offban lepörgetett konzultáció alapján) először meghegesztek egy verdát olyanra, ami futamra biztonsággal és mindenki által elfogadottan alkalmas (fejet hajtok Sziszka és Szabi abszolút jogos elvárásai, valamint a Ti jogos kritikáitok előtt), de a mostani volvós tapasztalatok alapján (részben Dawe felvetésére is válaszolva) azt még ki fogom próbálni (Csabával is váltottunk erről üzeneteket), hogy kisebb méretű képfájlokat fogok berakni a kocsik mappáiba, mert gyanítom, hogy a géplassulások hátterében ez is állhat, nemcsak a poligonok száma.
    Ebben persze majd várom mások (nálam szakértőbb srácok) gondolatait, esetleg egy másik topikban: számít-e, számíthat-e esetleg az fps értékek srófolásában, ha kisebb képfájlokat kell a gépnek folyamatosan feldolgozni? Gondolom persze, hogy igen.
    Csak irányadó értékek miatt írom a következőket:
    a Volvo esetében (a szebb megjelenítés miatt) 2048X2048 méretű képek adják a kocsik egyedi mappáiban egy-egy verda festését, ugyancsak ekkora képfájl a szélvédő-banner, meg az ablak képe is.
    Összehasonlításul: a gyári kocsiknál ezek a képek általában 1024X512 méretűek (kaszni festés), a szélvédők-bannerek meg 512X512, vagy esetleg 256X256 méretűek. Természetesen nem olyan részletesek, mint a Volvo képei, de kérdés, hogy megér-e ennyit a szebb és részletesebb kép?
    Aki tapasztaltabb számítástechnikában (én kifejezetten műkedvelő vagyok), esetleg gondolja át, érdemes-e ebbe az irányba elmenni.
    De mindezt már csak jövőre!

    Mindenkinek Boldog Új Évek Kívánok, és eredményesebb, jobb futamokat, megbékélést, barátságot, jó társaságot!
    Mint amilyen ez a remek kis csapat itt, a kis súrlódásaival meg zsörtölődéseivel együtt!

    Tuza Ervin

  13. #338
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel legalább megnyugtattál Dávid! Nekem álltalában 45-50 Fps-el megy a dolog, bár most a Volvo futam előtt mindent kibutítottam amit csak lehet.
    Amikor gyakorolni kezdtem a célegyenes előtti hátsó egyenesben 37 FPS volt, úgy hogy senki nem volt rajtam kívül. A menüben leszedtem szinte mindent, így lett 50. Azután a "Tippek-Trükkökben" leírtakkal 60 körülre ment fel ugyanott. Majd "leszereltem a kormányt" a menüben és ezzel 73 körülre mászott fel az FPS ugyanott.

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezt tegye meg mindenki, akinek FPS gondja szokott lenni.
    Még egy kis szöszenet: sajnos, attól hogy éppen nem látszik egy ellenfél autó, a gép még rendületlenül kiszámolja és felrakja, aztán a végleges kép kialakítása előtt "kitakarja", ha az elméletileg beállított látástávolságon belül van abszolút értelemben.
    Mit jelent ez?
    A célegyenes előtti hosszú egyenesben (Doningtonról beszélek) a két párhuzamos pályaszakasz pont belül van azon a távolságon, amit beállítottunk a kocsi kasznijának, kerekeinek látótávolságára. Ekkor tehát hiába nem látod pl. a garázsban dekkoló két-három-négy ellenfelet meg pl. a célegyenesben hasító versenyzőket, a gép ezeket is "látszó" autóként értékeli, és pazarolja a kapacitást ezek számolgatására. Ezzel sajnos nincs mit tenni, mert a látótávolság a játék programjában egy elméleti gömbfelületet jelent természetesen, nem pedig azt, hogy ténylegesen látszik-e előttünk az adott jármű.
    Ennek következtében a takarásban látszó kocsik is vidáman terhelik a gépet, pl. még akkor is, mikor előttünk/mögöttünk egy dombhát takarásába kerülnek, de mi éppen nem látjuk őket.
    Ugyancsak fogyasztja a számítástechnikai kakaót, ha pl. részletesebb tükör-beállítással nyomulunk, hiszen ebben is ki kell számolnia a gépnek a látott autókat, sajnos, teljes részletességgel.
    A kormány "leszerelése" természetesen segít a jobb fps érték elérésében, mert ekkor nemcsak a mi autónkban "tűnik el" a kormánykerék, hanem minden látott autóban is, tehát a nyereség nem kicsi!
    Amúgy persze, sajnálom a jó kis kormányom száműzését, mert elég sokat gályáztam vele, de ha ez az ára a jobb teljesítménynek, kíméletlenül irtsátok ki!
    Jó szórakozást, gazdag fps-t kívánok Nektek a Volvo-hoz is, meg minden más játékhoz is!

    Tuza Ervin

  14. #339
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    azt még ki fogom próbálni (Csabával is váltottunk erről üzeneteket), hogy kisebb méretű képfájlokat fogok berakni a kocsik mappáiba, mert gyanítom, hogy a géplassulások hátterében ez is állhat, nemcsak a poligonok száma.
    Ebben persze majd várom mások (nálam szakértőbb srácok) gondolatait, esetleg egy másik topikban: számít-e, számíthat-e esetleg az fps értékek srófolásában, ha kisebb képfájlokat kell a gépnek folyamatosan feldolgozni? Gondolom persze, hogy igen.
    Csak irányadó értékek miatt írom a következőket:
    a Volvo esetében (a szebb megjelenítés miatt) 2048X2048 méretű képek adják a kocsik egyedi mappáiban egy-egy verda festését, ugyancsak ekkora képfájl a szélvédő-banner, meg az ablak képe is.

    Összehasonlításul: a gyári kocsiknál ezek a képek általában 1024X512 méretűek (kaszni festés), a szélvédők-bannerek meg 512X512, vagy esetleg 256X256 méretűek. Természetesen nem olyan részletesek, mint a Volvo képei, de kérdés, hogy megér-e ennyit a szebb és részletesebb kép?

    Aki tapasztaltabb számítástechnikában (én kifejezetten műkedvelő vagyok), esetleg gondolja át, érdemes-e ebbe az irányba elmenni.
    Hát én nem vagyok szakértő, de vélhetően ezek a textúrák a videókari memóriájába töltődnek be és akkor okozhatnak lassulást, ha ott elfogy a hely és folyamatosan töltögetni kell a videókarinak a memóriájából ki-be az ép használt/nem használt elemeket.

    Szóval sztem mindenképpen érdemes lenne megnézni, hogy mekkora felbontás csökkenés nem okoz még számottevő minőségvesztést és ezeket a textúraméreteket is optimalizálni a VGA kímélése érdekében.

  15. #340
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    előjött a fejemben egy módosítási javaslat a későbbiekre nézve...

    Később (offban lepörgetett konzultáció alapján) először meghegesztek egy verdát olyanra, ami futamra biztonsággal és mindenki által elfogadottan alkalmas (fejet hajtok Sziszka és Szabi abszolút jogos elvárásai, valamint a Ti jogos kritikáitok előtt),
    Igen, akkor kábé hasonló gondolat fogalmazódott meg a fejünkben : Autófejlesztés...másképp

  16. #341
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    További képek az eredeti autóról:

    Az 1-es rajtszámú vason olyan RONAL Turbo felnik vannak, mint amilyenek az én jettámon voltak.
    Imádom a kocka vasakat!
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  17. #342
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése

    Az 1-es rajtszámú vason olyan RONAL Turbo felnik vannak, mint amilyenek az én jettámon voltak.
    Imádom a kocka vasakat!
    Jesszus... Te végignézted az egész 14 oldalas topikot?
    Nos, ehhez a bringához csak egy mondat: sajnos, nem váltotta be maradéktalanul a várakozásokat, ráadásul azóta két különböző grafikával "szerelt" változata is megjelent, és mit tagadjuk, azok a grafok sokkal szebbek ennél az ősi változatnál.
    Említettem korábban (valakinek), hogy tervezem még megcsinálni ezt a "kockavasat" a Race-ból konvertált új és roppant impresszív grafikával és teljesen átírt fizikával, már csak a személyes érintettség okán is (volt ilyen autóm, az ősi időkben... valójában ez volt az első "nyugati" autóm 1990-ben, egy 240 Turbo kétajtós, a kocka-Ladák meg a Moszkvicsok után).
    De most minden időmet elveszi a Muscle pack, és remélem, ez már mindenkinek teljes megelégedésére fog szolgálni!
    Tuza Ervin

  18. #343
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Én tudok várni.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

Oldal: 14 / 14 ElsőElső ... 4 10 11 12 13 14

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •