Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 53 (53 összesen)

Téma: HGTLM5 - Nordschleife Büntetések

  1. #51
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben az esetben bemehetek eléd akármilyen hirtelen és nyomhatok egy satuféket! Ez a blokkolás tökéletes definiciója.
    Pont ez nem hiányzik még a szabályzatból.
    Nos, ha figyelmesen elolvasod, amit írtam, abban csak arról van szó, minek nem szabadna történnie a fékezési pont után. Hogy előtte mi történik, azt szerintem szintén szabályozza a szabályzat: "Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, leszorítani az útról."

  2. #52
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, ha figyelmesen elolvasod, amit írtam, abban csak arról van szó, minek nem szabadna történnie a fékezési pont után. Hogy előtte mi történik, azt szerintem szintén szabályozza a szabályzat: "Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, leszorítani az útról."
    Tényleg nem kötekedésből mondom, de ebben a sorban is benne van, hogy blokkolni eleve tilos. Az én értelmezésemben van egy lehetőséged az egyenesben (nem kanyarban és nem féktávon) hogy ideálistól eltérő ívet felvéve védd a poziciódat.

  3. #53
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem kötekedésből mondom, de ebben a sorban is benne van, hogy blokkolni eleve tilos. Az én értelmezésemben van egy lehetőséged az egyenesben (nem kanyarban és nem féktávon) hogy ideálistól eltérő ívet felvéve védd a poziciódat.
    Így van, pont ezért idéztem: benne van, hogy blokkolni tilos. Ennyi. Nem is értem, mire célzol azzal a satufékes dologgal...

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •