Találatok: 1 - 22 (22 összesen)

Téma: Replayek

  1. #1
    Janos Zizics Adminisztrátor Zizics János logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 03.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    858
    Utoljára módosította: Leo67; 2006. 11. 21. 23:26. Indoklás: Hum Peti replayes oldala megszűnt

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Replayek

    Monaco BRM 1:31.486 -- új PB
    Utoljára módosította: Leo67; 2006. 11. 15. 15:59.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Replayek

    Grat Jani

    Azt bírom benned, hogy téged tényleg boldoggá tesznek az élet apró örömei.

  4. #4
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Grat Jani

    Azt bírom benned, hogy téged tényleg boldoggá tesznek az élet apró örömei.
    1 mp javulás az nem éppen apró öröm Köszi amúgy
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #5
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Monaco BRM 1:31.486 -- új PB
    Monaco BRM 1:31.026
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #6

    Re: Replayek

    Tegnap mentem egy uj Ferrari PBt Kyalamin amit szeretnek megosztani veletek .
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  7. #7
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap mentem egy uj Ferrari PBt Kyalamin amit szeretnek megosztani veletek .
    Ez remek idő! Grat!

  8. #8
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Replayek

    No, az érdekesség kedvéért én is elkezdtem összeszedni a leggyorsabb köreim replay fájljait Az egyelőre elég csekély kis gyűjteményt a http://janos3.uw.hu/papyruspb.html címen találjátok.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    No, az érdekesség kedvéért én is elkezdtem összeszedni a leggyorsabb köreim replay fájljait Az egyelőre elég csekély kis gyűjteményt a http://janos3.uw.hu/papyruspb.html címen találjátok.
    A www.historic.rc.hu -ra költözött és némileg frissült is a gyűjtemény. Egyelőre még nincs fent minden rpy, de töltödik...
    Utoljára módosította: Leo67; 2007. 03. 24. 23:47.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #10
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Fun Race!!!!!

    Replay Monzáról, egy igen szoros "fun race-ről" Szeglet ellenében. 9 perc tömény előzgetés, körönként olykor 2-3 poziciócserével, szélárnyékozás, sok-sok kifékezés.... picit leizzadtam a végére...

    http://users.atw.hu/szegletg/replay/monza_fun.zip

    u.i: Szeglet ma 27,08at zúzott ferrarival itt, ez a szerény 6. idő a Ranken ferkával... komolyan fontolgatom a G25öt... csak tudnám hová teszem meglévő momokat..

  11. #11

    Re: Fun Race!!!!!

    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Replay Monzáról, egy igen szoros "fun race-ről" Szeglet ellenében. 9 perc tömény előzgetés, körönként olykor 2-3 poziciócserével, szélárnyékozás, sok-sok kifékezés.... picit leizzadtam a végére...

    http://users.atw.hu/szegletg/replay/monza_fun.zip

    u.i: Szeglet ma 27,08at zúzott ferrarival itt, ez a szerény 6. idő a Ranken ferkával... komolyan fontolgatom a G25öt... csak tudnám hová teszem meglévő momokat..
    Elnézegetve Szeglet idejeit én is nagyon erősen gondolkodóba estem hogy vajon ennyit számit az a r.hadt kuplung?! Mert ha igen akkor nincs mese be köll ruházni egy G25 re mert egyszerűen le fog tolni minket!
    Utoljára módosította: ATM1990; 2007. 08. 08. 21:11.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  12. #12
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Replayek

    Köszi srácok a véleményeket, amiből kiderül, hogy az időt a G25 miatt futottam, és hogy Szabi mennyire figyel MSN-en. Tények: kuplungot nem használom a váltáshoz, és ez Monzán körülbelül olyan másfél-két tizedet hoz gyors körön, qualin. Futamon visszaváltáskor meg elmelegszik tőle a hátsó. De én lennék a legboldogabb, ha jönnétek G25-tel, és akkor megszűnnének az ilyen jellegű hozzászólások.

    Más pályán kevesebbet hoz a gyorsabb váltás, ahol nem ilyen hangsúlyos az egyenes, kb. azzal arányosan. Adjatok hozzá két tizedet minden Monza körömhöz, a Watkisosokhoz meg mittudomén, hat-hét-nyolc századot, és akkor össze tudjátok mérni.

    Szabi inkább gyere gyakni, mikor mentünk utoljára együtt on-line HGPLM-en kívül? Ott a 0-24 Monza szerver...

    Replayek elérhetőek a szokott helyen, mindenki össze tudja hasonlítani, mennyit kap váltásnál. Szerintem a 2 tizeddel is már felfelé kerekítettem, és ez még egy egyenes pálya, szerintem itt kéne jól kijönnie.

    További tények, számokkal: MOMO-s Honda Pribim 26,64 volt, ezzel most 26,52. Akkor 26,82-t tudtam menni, most 26,60-at. A gyorsulás több mint két tized, szektoridőkben kevesebb. Mindkettőbe beleszámít a gyors felváltás, a pontos kormány, a pontos pedálok, sőt, még a gyakorlás is.

    Ha jól emlékszem, a HGPLM-es Monzán, MOMO-val is gyorsabb tempót tudtam menni, volt honnan kiindulni, és most két napja Monza megy.

    Szóval, számít a G25, de nem tudom annyit-e, amennyit ti itt sugalltok.

    És, hogy ne legyen teljesen off a hozzászólásom: replayek a szokott helyen, lehet hasonlítgatni, és meg lehet cáfolni (a megfelelő topikban), amiket itt leírtam , főleg érzésből és szektoridőkből következtetve.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  13. #13
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Replayek

    Ma esti (tegnap esti?) Watkins tesztfutam első 3 körének visszajátszása, forró. Ricsivel ereszd el a hajamat játszunk. Sajnos a végén kiderül, miért kell tétfutamon ennél sokkal óvatosabbnak lenni.

    Itt.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  14. #14
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Thumbs up Re: Replayek

    Ezúttal jobban vigyáztunk egymásra, és 12 kört mentünk rengeteg helycserével.

    Itt.

    Tegnap este egyébként nem piskóták voltak a qual idők sem.

    Kód:
    Pos No Driver                           Team     Nat      Time      Diff Laps
     1   9 Ulrich Tamas                     Lotus    USA 1m04.132s             50
     2  15 Milan Krajsek                    Ferrari  GBR 1m04.151s   00.019s   51
     3   4 Richard Kiss                     Honda    MON 1m04.248s   00.116s   42
     4  16 Gabor Szegletes                  BRM      ITA 1m04.470s   00.338s   48
     5  14 Laszlo Porczio                   Ferrari  CHI 1m06.770s   02.638s   52
     6   3 Cs Beno                          Ferrari  USA 1m07.135s   03.003s   13
     7  17 Norbert Szeredi                  Ferrari  URU 1m07.260s   03.128s   44
    Mint látjátok heten voltunk. : ) Ricsi nete határterhelésen.

    Szabi pedig a Rankre töltött fel egy 04,63-at, grat!
    Replayt, setupot elfogadok. : )
    Utoljára módosította: SzegletG; 2007. 12. 28. 18:47.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  15. #15
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Replayek

    Jajj, és ha valakinek vannak régi MoG vagy egyéb VB visszajátszásai, ne legyen rest és valahogy legyen szíves ossza meg. : )
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  16. #16
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi pedig a Rankre töltött fel egy 04,60-at, grat!
    Látom, Szabi beüzemelte a G25-öt
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #17
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Látom, Szabi beüzemelte a G25-öt
    Nem tudom, lehet! : D
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  18. #18

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Látom, Szabi beüzemelte a G25-öt
    Mester! Lelőtted a poént! Semmi baj nincs félreértés ne essék!! Úgyse lett volna sokáig titok pláne azután az 1:04.625 ös kör után tuti átszáguldott Szeglet agyán is hogy ez G25!

    Köszönöm a gratulációt Szeglet! Igyekszem versenyen is gyors és stabil lenni!

    Igen, beüzemeltem a G25öt és rengeteg gyakorlással jött ez a kör. Itt a replay, setup pedig semmi extra: alap GH2 10477 es BRM setup. Pribim 1:04.47 van róla képes bizonyítékom is ha esetleg vki kételkedne!

    Reményeim szerint hasonlóan jó köreim lesznek a többi autóval a többi pályán is!

    Szabi
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  19. #19
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Replayek

    H-val csaptad, vagy szeki?

    (Ezzel el is árultam, h most nem tudom megnézni a repyt, mert Watkinnnns)
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  20. #20

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése

    Reményeim szerint hasonlóan jó köreim lesznek a többi autóval a többi pályán is!

    Szabi
    Íme hát 3 új PB az elmúlt néhány hétből. Itt lenne (csak nem tudom csatolni mert túl nagy még megvágva is) a tegnapi EOLC versenyes Pole időm is amiben van 2tized hiba tehát a WR nincs annyira messze ám. A Lotis körömben is van még bőven mert 17.55 a Pribi és bőven megfutható majd nekifeszülök. A Monacoban futott Ferraris körről pedig annyit hogy az utolsó szektort elrontottam és ezért nem lett meg a 23as kör de majd idővel erre is sor kerül remélem.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  21. #21
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Replayek

    Tegnap kaptam meg az ausztrál bajnokság 5. évadjának (2002) Monzai visszajátszását Luke McLean autójából, állítólag fent volt valahol RSC-n, de a nagy leállás során valszínűleg elveszett, ezért feltöltöttem. : )


    21 körös futam, Greg Stewart, Luke McLean, Paul Wintrip, Ashley Miskelly, mindannyian Lotusszal, és végig csatázgatnak. Greg és Luke gyorsabb egykét tizeddel, de mivel támadják egymást, nem tudnak elszakadni Ash-től és Paultól. Végül sikerül vagy másfél mp. előnyre szert tenniük, de a 21 kört végigharcolják. A vége felé Ash kiesik, Ascari előtt ütközik valakivel (aki nem látszik ezen a visszajátszáson), viszont Paul megérkezik Gregre és Luke-ra, utolsó kört együtt kezdik meg. Paul átveszi a vezetést a Grande után, de a Lesmo1-ben hibázik, nem ad helyt Gregnek, de csak ő esik ki. Greg és Luke egymás mellett fordulnak az utolsó kör Parabolicájában, Greg hibázik, ütköznek, a futamot végül Jamie Rosenzweig nyeri (a képen hátul), aki egyébként szintén brutális tempót ment, csakhát a többiek még gyorsabbak voltak. Ilyen visszajátszásokat kellene még szerezni : )

    SCREENSHOT, az utolsó kör megkezdésekor.
    EREDMÉNYEK (Nézzétek a qual időket)
    REPLAY
    Utoljára módosította: SzegletG; 2008. 07. 22. 12:38.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  22. #22
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Replayek

    Ha már Monza következik a bajnokságban, itt egy EOLC2 funrace, szerintem megéri megnézni. Ashley Miskelly, Johnny Ackerman és Tomek Suterski volt ott rajtam kívül. Nézzétek az én belsőmből, úgy nem lagos.

    + 1 hsz-szel fentebb még mindig ott van az a nem mindennapi ausztrál bajnoki, szintén Monzáról. : )
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •