Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (148 összesen)

Téma: HGTLM5 - Nordschleife VLN

  1. #101
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Megy a kvali! gyerünk, gyerünk!
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #102
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Féltávig hiba nélkül eljutók 10mp belül Tilushoz és Nibihez, erre a bokszban rányomok véletlenül az enterre:S
    Maradék 1-1.5 liter benzinnel eljutottam a bokszbejáratig és ott kifogyott a benya.
    Kár, hogy az XD-ben nem lehet boksztaktikát állítani, mint gtr2-ben.
    Kíváncsian várom, hogy Tilus elkap titeket a végére.

  3. #103
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Féltávig hiba nélkül eljutók 10mp belül Tilushoz és Nibihez, erre a bokszban rányomok véletlenül az enterre:S
    Maradék 1-1.5 liter benzinnel eljutottam a bokszbejáratig és ott kifogyott a benya.
    Kár, hogy az XD-ben nem lehet boksztaktikát állítani, mint gtr2-ben.
    Kíváncsian várom, hogy Tilus elkap titeket a végére.
    áááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
    szétvetne az ideg

    valaki majd felnyomhatna egy replay-t

  4. #104
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Nem vagyok én olyan.
    Majd legközelebb jobban sikerül.

  5. #105
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Életkor
    39
    Üzenetek
    307
    Én 1 Esc-et nyomtam véletlenű, mikó bementem S&G-t letölteni, amit azé kaptam, me a szaros gép, mikó letesz a boxba a kerékcsere végesztekor, kikapcsolja a limitert... Kezd 1 kicsit idegesítő lenni ez a játék. A többit történést meg má le se írom!

  6. #106
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Sziszka a mindenedet. Rossz kisifiú, nagyon rossz!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #107
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    ez a pálya borzasztó koncentrációt igényel, nem csodálom ha az ember egy kicsit megáll pihizni és örömében összevissza nyomkod mindent

    valójában amellett, hogy későn értem haza fentiekért nem mertem elindulni, attól féltem, mikor pont elfáradok nagyjából akkor kezdtetek volna lekörözni

    jó ég tudja milyen galibát okoztam volna

    jó az a 107%

  8. #108
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    huhh...hát akkor kezdjük az elején.
    Imádom a Nordschleifét..még mindig
    Mid-ohion csirke voltam vinni a corvettet, így most elhatároztam hogy akármi lesz azzal megyek.
    Gyakorlás során már láttam hogy nagyon jót lehet vele menni, de zabálja a gumit és a benyát. Eleinte 3 kerékcserével nézett ki. Aztán mentünk Tilussal egy tesztversenyt, és muszály volt felülvizsgálni a terveimet. Először arra gondoltam hogy valahogy kellene spórolni és az utolsó kiálláskor nem cserélni kereket, így elkezdtem kísérletezni hogy egy gumival 5 kört menjek. Aztán egyszer csak azt láttam hogy a nagy spórolásban az XD 29,6 litert ír egy körre fogyasztásnak. Innen meg már történelem. Első 3 körbe agyatlanul eltolni hogy mindenki elhiggye küzdök az életemért, aztán utána 4-4 kör spórolós menet - mondjuk így is 10:10 körül tudtam menni. 6000-nél elváltottam, és néha nem raktam 2-t a kanyargóson csak 3-ba csordogáltam. Szerencsére a Vette izomból húzott Mint utólag kiderült Nibihez kellett is ez a kis furmány
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #109
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    huhh...hát akkor kezdjük az elején.
    Imádom a Nordschleifét..még mindig
    Mid-ohion csirke voltam vinni a corvettet, így most elhatároztam hogy akármi lesz azzal megyek.
    Gyakorlás során már láttam hogy nagyon jót lehet vele menni, de zabálja a gumit és a benyát. Eleinte 3 kerékcserével nézett ki. Aztán mentünk Tilussal egy tesztversenyt, és muszály volt felülvizsgálni a terveimet. Először arra gondoltam hogy valahogy kellene spórolni és az utolsó kiálláskor nem cserélni kereket, így elkezdtem kísérletezni hogy egy gumival 5 kört menjek. Aztán egyszer csak azt láttam hogy a nagy spórolásban az XD 29,6 litert ír egy körre fogyasztásnak. Innen meg már történelem. Első 3 körbe agyatlanul eltolni hogy mindenki elhiggye küzdök az életemért, aztán utána 4-4 kör spórolós menet - mondjuk így is 10:10 körül tudtam menni. 6000-nél elváltottam, és néha nem raktam 2-t a kanyargóson csak 3-ba csordogáltam. Szerencsére a Vette izomból húzott Mint utólag kiderült Nibihez kellett is ez a kis furmány
    Bazz ha nem dobom el... és a végén vérszemet kapok huhúúúú. Kinyomtam volna a lelkét is szegény Ferkának.

    Szép volt, gratula!

    Legalább időmérőn jól elvertelek!!!
    Esélyed se volt ledolgozni azt a hatalmas előnyt.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2010. 04. 01. 23:37.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #110
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Legalább időmérőn jól elvertelek!!!
    Esélyed se volt ledolgozni azt a hatalmas előnyt.
    utolsó próbálkozásnál 3 mp-et dobtam el az M7 végén a dombtetőn, anynira kapaszkodtam a balosba a kormányba hogy nagyhirtelen visszahúztam 2-be
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #111
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    utolsó próbálkozásnál 3 mp-et dobtam el az M7 végén a dombtetőn, anynira kapaszkodtam a balosba a kormányba hogy nagyhirtelen visszahúztam 2-be
    Persze persze, azt mondasz amit akarsz, úgyse látta senki.
    Nekem se volt tökéletes a kör kb még 1 mp van benne.
    Az 59.6-os köröd végét láttam, mikor az M7-est a fűről kezdted, az épp elég volt. Izgultam is végig, hogy ne előzz meg.
    Bazi szoros lett.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #112
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Gratulálok Sziszka!

    A taktikám nekem is hasonló volta Haley-vel. Én mentem 3 kört, azután 4-et, majd gumicsere és ismét 4 kör.
    Egyszer borultam egy hatalmasat, amikor azt hittem, hogy "itt ez még egy padlógázas kanyar". Ez volt 20 mp bukta, mivel egy darabig azt sem tudtam, hogy merre kéne tovább menjek.

    Sajnálom, hogy a végén Balázst nem tudtam tiszta versenyben megelőzni, az utolsó körben kétszer is összeakadtunk. A második esetért bocsánatot kérek, féktávon megindult a Haley feneke és pont Balázs elött álltam kersztbe. Azért volt meglepő a dolog, mert egész verseny alatt nem volt ilyen alattomos megcsúszása a kocsimnak.
    Biztos rámentem egy olajfoltra.

  13. #113
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, hogy a végén Balázst nem tudtam tiszta versenyben megelőzni, az utolsó körben kétszer is összeakadtunk. A második esetért bocsánatot kérek, féktávon megindult a Haley feneke és pont Balázs elött álltam kersztbe. Azért volt meglepő a dolog, mert egész verseny alatt nem volt ilyen alattomos megcsúszása a kocsimnak.
    Biztos rámentem egy olajfoltra.
    Semmi gond, a végén már én sem mozogtam egészségesen azokkala gumikkal, mondjuk ki is szolgálték a két órát! Igen kétszer is összakadtunk, az elsőnél én a másodiknál meg te voltál a hunyó- amúgy hátulról úgy tűnt mintha a bekötőről akarmál befordulni?? - ez aztem 1-1!
    Amúgy semmi esélyem se lett volna, a végén otthagytál volna a fenébe, kicsit rossz is volt, hiába taposom semmi esélyem.

  14. #114
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Féltávig hiba nélkül eljutók 10mp belül Tilushoz és Nibihez, erre a bokszban rányomok véletlenül az enterre:S
    Maradék 1-1.5 liter benzinnel eljutottam a bokszbejáratig és ott kifogyott a benya.
    Kár, hogy az XD-ben nem lehet boksztaktikát állítani, mint gtr2-ben.
    Kíváncsian várom, hogy Tilus elkap titeket a végére.
    Sajnálom Dani! Nagyon, nagyon szépen mentél!
    Nagyon keményen próbáltam, de a végére úgy alakult hogy nem volt reális esélyem megfogni az erősebb autókat, és én is elkövettem egy hibát..utolsó boxkiállásnál kevés benyát nyomtam és ki kellett jönni negyedszer is..holott 2 kiállásból is megoldható lett volna, de nem volt kedvem spórolgatni.
    Mindez semmin se változtat, a negyedik kiállásnál már 15mp előnye volt Nibinek (amit egyébként nem teljesen értettek, de teljesen mind1)
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #115
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Azt hiszem érdemes volt ezeket az autókat választani erre a futamra! Általában nagyon szétszóródik itt a mezőny, és ha egyszer szétszóródott akkor semmi sem történik. Így legalább a boxkiállások után össze össze találkoztunk és volt egy kis izgalom, hogy kinek/hogyan sikerül a taktikája.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #116
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    huhh...hát akkor kezdjük az elején.
    Imádom a Nordschleifét..még mindig
    Mid-ohion csirke voltam vinni a corvettet, így most elhatároztam hogy akármi lesz azzal megyek.
    Gyakorlás során már láttam hogy nagyon jót lehet vele menni, de zabálja a gumit és a benyát. Eleinte 3 kerékcserével nézett ki. Aztán mentünk Tilussal egy tesztversenyt, és muszály volt felülvizsgálni a terveimet. Először arra gondoltam hogy valahogy kellene spórolni és az utolsó kiálláskor nem cserélni kereket, így elkezdtem kísérletezni hogy egy gumival 5 kört menjek. Aztán egyszer csak azt láttam hogy a nagy spórolásban az XD 29,6 litert ír egy körre fogyasztásnak. Innen meg már történelem. Első 3 körbe agyatlanul eltolni hogy mindenki elhiggye küzdök az életemért, aztán utána 4-4 kör spórolós menet - mondjuk így is 10:10 körül tudtam menni. 6000-nél elváltottam, és néha nem raktam 2-t a kanyargóson csak 3-ba csordogáltam. Szerencsére a Vette izomból húzott Mint utólag kiderült Nibihez kellett is ez a kis furmány
    Szép győzlem volt Gratula!

    Ha tartani tudod azt a tempót amit az első 3 körben akkor teljesen mind1 milyen taktikán mész. Mindenképpen Tied lett volna a győzelem. Így sem vagyok biztos benne, hogy ez volt a gyorsabb módszer. Hiszen 8 körön át körönként 10-12mpet dobtál el spórolással, abba bőven belefér +1kiállás 2 körre tankolásal + kerékcsere is. Arról nem is beszélve hogy az a 2 kiállásod így valamivel hosszabb lett..csodálkoztam is hogy megelőztünk az első box után...csurig kellett tankolnod. LOL
    Picit túl erős volt ide a Corvette a többihez képest. Alpine vs Ferrari vs Alfa csata éppoly izgalmas lett volna, még szorosabb is.

    Én is gondolkoztam, hogy meg lehetne húzni ezt, de 10:20-25ös köröket kellett volna menni 13-14helyett. Ezzel is csak egy alig 15másodperces kiállást + box ki/be spóroltam volna meg, ami 40mp.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 04. 02. 02:18.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #117
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    igazából magamhoz néztem a dolgot, így hogy nem erőltettem, kevesebbet hibáztam - két apró palánkkocc volt csak semmi komoly, meg néha a karussel-be nem sikerült "befeküdni". Az első boxom volt a gyorsabb, mert ott volt még némi benya - olyan 50mp plusz ki-be hajtás, a második 1 perc volt kb szóval úgy matekoztam hogy én így jövök ki jobban, mintha nyomom idegből végig aztán hibázok. 4. körben így is akadt gond a hátsó gumikkal
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #118
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Mentem vagy 10 kört prekvalon, úgyhogy nagyon éreztem a pályát mire jött a qualy.
    Versenyen egész jól tartottam magam a gyakorlási mennyiséghez képest, aztán belementem Nagy Laci lagjába és lefulladt a motor, fél perc volt mire újra indítottam mert nem tudtam hogy itt üresbe kell rakni hozzá, nem úgy mint a GTR-ben... Innentől nyomtam neki ahogy bírtam hátha utol érem a mezőnyt, ennek meg az lett a vége, hogy majdnem minden körben a korlátnak csaptam a verdát és futómű már nem nagyon volt alatta. Végső döfés volt, hogy boxba menet rossz gombot nyomtam a limiter helyett úgyhogy stop/go aztán nyomtam is az esc-et mert nem volt kedvem tök egyedül autózgatni tovább.
    Kár hogy nem volt időm készülni rendesen a pályára, mert azért a Nord-on egy jó versenyt menni az szép lett volna.

  19. #119
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Életkor
    39
    Üzenetek
    307
    Sziszka, Nibi! Grat! Óriásit mentetek időmérőn is!
    Az autok viszont télleg yo össze lettek válogatva!
    Ilyen alattomos megcsúszásom nekem is volt, méghozzá a célegyenes végi féktávon. Elöttem is pont megcsúsztak ha yo emléxem, azt jött a farbatosz! Elnézést kérek! Ez szét is cseszte a versenyem, hót ideg vótam onnan!
    Utoljára módosította: _Bishop_; 2010. 04. 02. 08:09.

  20. #120
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Az utóbbi napokban sikerült begyakorolnom a pályát, így már tudtam nagyjából, mi történik úgy a 8-adik percig. Utána viszont egy kicsit homály volt.
    A rajt után hagytam egy kicsit, hadd lépjenek el előttem, aztán meg már nagyon elléptek. Mikor épp azon mosolyogtam, hogy előttem ketten összementek és lám, egy ekkora pályán hogy nem lehet elférni, akkor megpöcköltem hátluról Horváth Csabit... Bocs Csabi!
    Később Belényesi kollégát próbáltam behozni, de csak a tempóját tudtam tartani. Majd egyszer hibázott, akkor átvergődtem magam rajta (szó szerint...) és el tudtam lépni. A 9-edik helyen Lakatos Lacit kergettem 8mp-es hátránnyal, de csak nem sikerült közelebb érni. Egyszerre mentünk ki a boxba, a különbség nagyjából megmaradt. Ekkor minden mindegy alapon megpróbáltam nagyobb tempót diktálni és sikerült is sokat hozni rajta. Az utolsó előtti kör végén a hosszú egyenesben már ott ment előttem 2-300 méterre, mikor láttam, hogy 0,9 környi benzinem van. Na mondom remek, sikerült elszámolnom. Kiálltam a 4-edik boxomra is (amit megint sikerült elvéteni, már másodjára...), de ott szét is estem. Kijövet egyből becsúsztam a kavicsba, ott elment Albert is, majd később még 3-4 hiba az utolsó körben és még egy hely mínusz.
    Már a 9-edik is szép eredmény lett volna figyelembe véve a pályaismeretemet (ill. annak hiányát), de ha még esetleg sikerült volna megfogni a 8-adikat is, az maga lett volna a kánaán. Ehelyett maradt a pokol...

  21. #121
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Az utóbbi napokban sikerült begyakorolnom a pályát, így már tudtam nagyjából, mi történik úgy a 8-adik percig. Utána viszont egy kicsit homály volt.
    A rajt után hagytam egy kicsit, hadd lépjenek el előttem, aztán meg már nagyon elléptek. Mikor épp azon mosolyogtam, hogy előttem ketten összementek és lám, egy ekkora pályán hogy nem lehet elférni, akkor megpöcköltem hátluról Horváth Csabit... Bocs Csabi!
    Később Belényesi kollégát próbáltam behozni, de csak a tempóját tudtam tartani. Majd egyszer hibázott, akkor átvergődtem magam rajta (szó szerint...) és el tudtam lépni. A 9-edik helyen Lakatos Lacit kergettem 8mp-es hátránnyal, de csak nem sikerült közelebb érni. Egyszerre mentünk ki a boxba, a különbség nagyjából megmaradt. Ekkor minden mindegy alapon megpróbáltam nagyobb tempót diktálni és sikerült is sokat hozni rajta. Az utolsó előtti kör végén a hosszú egyenesben már ott ment előttem 2-300 méterre, mikor láttam, hogy 0,9 környi benzinem van. Na mondom remek, sikerült elszámolnom. Kiálltam a 4-edik boxomra is (amit megint sikerült elvéteni, már másodjára...), de ott szét is estem. Kijövet egyből becsúsztam a kavicsba, ott elment Albert is, majd később még 3-4 hiba az utolsó körben és még egy hely mínusz.
    Már a 9-edik is szép eredmény lett volna figyelembe véve a pályaismeretemet (ill. annak hiányát), de ha még esetleg sikerült volna megfogni a 8-adikat is, az maga lett volna a kánaán. Ehelyett maradt a pokol...
    0.9-el jobban jártál volna ha nekimész annak a körnek spórolós tempóban, hamarabb felváltva, váláltásoknál felengedett gázzal, egyenesek végén picit hamarabb elengedett gázzal. Simán meglett volna. 20/30%-ot is el lehet spórolnii egy körben.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 04. 02. 10:26.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #122
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    0.9-el jobban jártál volna ha nekimész annak a körnek spórolós tempóban, hamarabb felváltva, váláltásoknál felengedett gázzal, egyenesek végén picit hamarabb elengedett gázzal. Simán meglett volna.
    Igen, utlóg belegondolva ezt kellett volna tennem, de olyan gyorsan történtek az események abban az utolsó hosszú egyenesben, hogy nem volt időm átgondolni...

  23. #123
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    Én 1 Esc-et nyomtam véletlenű, mikó bementem S&G-t letölteni, amit azé kaptam, me a szaros gép, mikó letesz a boxba a kerékcsere végesztekor, kikapcsolja a limitert... Kezd 1 kicsit idegesítő lenni ez a játék. A többit történést meg má le se írom!
    Már bocs, de ez egy versenyzői mulasztás a részedről. Mindenki nagyon jól tudja (aki csak akár egyszer is megnézni, hogy működik a box), hogy a limiter a boxmunkák alatt kikapcsol és újra be kell kapcsolni, mikor elindulsz kifelé.

    A Box a verseny része, nem véltetlenül gyakorolják annyit a kiállást a versenycsapatok is, pontosan azért, hogy éles helyzetben ne csináljanak ilyen bakikat.

  24. #124
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocs, de ez egy versenyzői mulasztás a részedről. Mindenki nagyon jól tudja (aki csak akár egyszer is megnézni, hogy működik a box), hogy a limiter a boxmunkák alatt kikapcsol és újra be kell kapcsolni, mikor elindulsz kifelé.

    A Box a verseny része, nem véltetlenül gyakorolják annyit a kiállást a versenycsapatok is, pontosan azért, hogy éles helyzetben ne csináljanak ilyen bakikat.
    Szerintem az a legbiztosabb, ha megpróbálod begyakorolni limiter nélkül a sebességhatárt...

  25. #125
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az a legbiztosabb, ha megpróbálod begyakorolni limiter nélkül a sebességhatárt...

    Na ezt végképp nem ajánlom! Elég ha jókor nyomod meg a gombot..
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •