Oldal: 8 / 9 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (207 összesen)

Téma: IndyCar

  1. #176
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez is megoldás, meg azt is szokták mondani, hogy a sárga sárgát szül,
    Ja, ezt mondta is.
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    de azért elég feltünő, hogy ez évekig jól ment, most pedíg 2 éve képtelenek normálisan rajtolni. Félek inkább a színvonallal van a baj ott, idióta manőverek és próbálkozások vannak.
    Sőt, ezt is Úgyhogy ja, ez is belejátszhat.

    Nameg Hinchcliffe szerint a pálya is ludas. De neki más baja is volt:
    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...ene-a-rajtokon

    Nyilván ez is jogos.
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is olyan nagyon rég (úgy 30-40 éve ) még az F1-ben is voltak 3-as rajtkockák.
    Igen, meg mentek a Nürburgringen is, meg Spában is fák meg épületek között. Aztán meg nem.

    Komolyra fordítva, a moto2ben is tudtak "ritkítani", amikor bevezették a 3as rajtrácsot a 4es helyett. Lehet itt sem ártana.



  2. #177
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Azt nem tudom, hogy Brazíliában miért nem Interlagosban mennek. Illetve sejtem, hogy van valami apróbetűs rész a F1-es szerződésben, de akkor is...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #178
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom, hogy Brazíliában miért nem Interlagosban mennek. Illetve sejtem, hogy van valami apróbetűs rész a F1-es szerződésben, de akkor is...
    Na igen, tudtommal Börni bá a mai napig úgy köti a szerződéseket hogy akkor az indynek tilos odatennie a lábát.

    Mondjuk ettől még mehetnének vmi roadra, mert azért még Interlagoson kívül is van egypár (ott van pl. Curitiba, vagy Jacarepaguá, bár ezzel nemtom hogy jelenleg mi van). Márcsak azért is, mert a versenynaptárt tekintve elvileg igyekeznének tartani az 1/3 oval 1/3 road 1/3 street arányt, ami így idén sem sikerült maradéktalanul


    Más:
    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...resere-keszuel
    Na ez nagyszerű lenne, nekem a szívem szakadt meg amikor tavaly decemberben bejelentették hogy nem tudják folytatni. Csak aztán nehogy ez is csak ígérgetés maradjon mint az idei indy500 Alesivel


    Ez meg ma olvastam. Mondjuk nem vagyok meggyőződve a hatékonyságáról, de úgysem az én véleményem számít:
    http://kavicsagy.blogspot.com/2012/0...lesetekre.html



  4. #179
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Indy 500-hoz tud valaki egy elfogadható streamet, ahol nézni lehet?
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #180
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Indy 500-hoz tud valaki egy elfogadható streamet, ahol nézni lehet?
    http://www.vipbox.tv/watch/53386/3/i...am-online.html
    sky sportos remélem jó lesz.

  6. #181
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Köszi!
    Szokásosan förtelmes képminőség, de sajnos az ESPN nem adja, sportklubom pedig nincs
    Úgyhogy kénytelen vagyok ezt nézni .
    Ráadásul reklám orrbaszájba
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  7. #182
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Nincs mit ez van.

  8. #183

  9. #184
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ez valami meghívót kér tőlem a regisztrációnál.
    Meg mostmár azt a 8 sárga kört kibírom valahogy...
    De a DTM-hez jól jönne, mert az is a sportklubon megy.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #185
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Á bazzzki há ráhúzta! Mekkora egy mák! Ezért az öt körért mentek 195 kört. Sato egy igazi szamuráj nem vette el pedig .... szerencsére nem lett semmi gáz. Andrettiéket sajnálom ennek a Marconak gyakran remeg meg a keze. Küldök neked egyet nemsokára megkapod,remélem. Már bírálják is.A profilodban jó az email cím? Mert azt küldtem el
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 05. 27. 21:32.

  11. #186
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    A lotusokkal elég sok még a baj Alesira kiváncsi lettem volna hány kört bír ki.

  12. #187
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Az utolsó 4 kör :
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  13. #188
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Á bazzzki há ráhúzta!
    Dario teljesen szabályos volt. Hagyott helyet. (igaz, nem sokat, dehát ez az indy500, ide nyerni jön az ember nem pontokat gyűjteni )

    Am még össze is értek, szal am tényleg mákja volt Darionak hogy nem a falban végezte ő is.
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért az öt körért mentek 195 kört.
    Igen, de azt a 195 kört túl is kell élni (és bizony már az sem 1xű, sem a versenyzőknek, sem a technikáknak)

    Sztem nagy verseny volt.

    És nagyon jól vizsgázott oválon is a DW12 (bár a Fontana típusú pályák megint egy másik műfaj még Indihez képest is)

    Dario... Hölgyeim és Uraim, kérem tisztelettel: a Bajnok visszatért! ))

    Ezzel együtt a Honda is --> Ganassi 1-2

    Szegény Sato... mi mehetett le a fejében az ütközés után...

    Kanaannak kár hogy nem volt több kraft a kocsijában.

    Briszkó a pole után nekem csalódás lett kicsit. Helio még inkább. (vagy inkább a kocsijaik)


    Bebizonyosodott hogy nincs az a tálentum, ami ellensúlyozni tudna ekkora felkészületlenséget. Burdéra gondolok.

    Power nem tehet semmiről, (már megint) így járt. Amikor Conway fejjel radírozta a kerítést én aggódtam egy kicsit.

    Alesi... ááá, szánalmas volt, de nem ő... a rajtrácsra bezzeg kellettek hogy meglegyen a létszám de aztán mintha csak azt mondták volna nekik hogy "Ugye ti sem gondoljátok komolyan hogy tényleg indulhattok?"




    Satoról még pár szót: én am nem érzem úgy hogy elkrta volna. Meg kellett próbálni, uccsó kör volt, és ha a T3ban még ilyen közel sem lett volna hozzá? Arra meg végképp nem apellálhatott hogy majd a téglacsíknál úgyis előrébb lesz az autója. Mert az uccsó előttiben sem volt.

    Győzni akart, így kockáztatni kellett. Sztem ebben most nem volt semmi kamikáze.

    Az már egy más kérdés, hogy egy Darioval, az évek meg a rutinjával szemben mekkora esélye volt kivitelezni ekkora nyitótávolságból azt az előzést

    Ezért én azt mondom így is le a kalappal amilyen versenyt futott (meg egyáltalán amilyen idényt fut, még jobban egyáltalán ahogy fejlődik az indyben - tavaly már poleok, idén dobogó, most meg már az első helyért meccselt olyan indy legendákkal mint Franchitti és Dixon)... igaz, lehet a végét elkapkodta, dehát az vesse rá az első követ aki biztos benne hogy ő meg tudta volna oldani hideg fejjel. Mások is eldobták már hasonlóképp, ill. itt is, Andretti és Carpenter is, még hamarabb. Elvileg jóval több tapasztalattal. Ez az indy500, nem a Barber Park, ide győzni jön az ember nem pontokat gyűjteni (jah, ezt már írtam ) Persze hogy itt többet vállalnak.

    Sztem már így is messze Japán eddigi legjobb autóversenyzője. (remélem nem felejtettem el vkit, ha igen, nyugodtan szóljatok rám ;D)

    Am sztem onnantól hogy teljesen lehiggad, kitisztul a feje és elmúlik a "fájdalom" még lehet büszke is lesz magára... mert azt fogja gondolni hogy azért így is megmutattam a világnak hogy velem érdemes számolni és de jó hogy volt esélyem, hogy küzdhettem az első helyért... nem úgy mint Kánaántól lefele senki.
    Utoljára módosította: convar; 2012. 05. 29. 23:27.



  14. #189
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Satoról még pár szót: én am nem érzem úgy hogy elkrta volna. Meg kellett próbálni, uccsó kör volt, és ha a T3ban még ilyen közel sem lett volna hozzá? Arra meg végképp nem apellálhatott hogy majd a téglacsíknál úgyis előrébb lesz az autója. Mert az uccsó előttiben sem volt.

    Győzni akart, így kockáztatni kellett. Sztem ebben most nem volt semmi kamikáze.

    Az már egy más kérdés, hogy egy Darioval, az évek meg a rutinjával szemben mekkora esélye volt kivitelezni ekkora nyitótávolságból azt az előzést

    Ezért én azt mondom így is le a kalappal amilyen versenyt futott (meg egyáltalán amilyen idényt fut, még jobban egyáltalán ahogy fejlődik az indyben - tavaly már poleok, idén dobogó, most meg már az első helyért meccselt olyan indy legendákkal mint Franchitti és Dixon)... igaz, lehet a végét elkapkodta, dehát az vesse rá az első követ aki biztos benne hogy ő meg tudta volna oldani hideg fejjel. Mások is eldobták már hasonlóképp, ill. itt is, Andretti és Carpenter is, még hamarabb. Elvileg jóval több tapasztalattal. Ez az indy500, nem a Barber Park, ide győzni jön az ember nem pontokat gyűjteni (jah, ezt már írtam ) Persze hogy itt többet vállalnak.

    Sztem már így is messze Japán eddigi legjobb autóversenyzője. (remélem nem felejtettem el vkit, ha igen, nyugodtan szóljatok rám ;D)

    Am sztem onnantól hogy teljesen lehiggad, kitisztul a feje és elmúlik a "fájdalom" még lehet büszke is lesz magára... mert azt fogja gondolni hogy azért így is megmutattam a világnak hogy velem érdemes számolni és de jó hogy volt esélyem, hogy küzdhettem az első helyért... nem úgy mint Kánaántól lefele senki.
    Egyetértek.

    Sato az F1 előtt 4-5 évet már Angliában élt és versenyzett, valószínűleg azért is másabb mint az előtte megismert japán F1-esek.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #190
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Na az a hely azért nem volt elég de tény és igaz hogy ez az Indy 500!Én a körös dolgot Satora értettem ,nagyot ment. Más
    2012-06-03 21:30 Autósport
    élõ - IndyCar, Chevrolet Detroit/Belle Isle GP, Detroit MI 9 db Kéréssel az online tv-n
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 06. 02. 12:49.

  16. #191
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Nektek nem volt dejavutok Montrealra?



  17. #192
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Azt se tudom mi lett mert elaludtam addig vártam hogy leaszfaltozzanak
    Mondjuk ez elég cinkes volt szétesett a pálya betont aszfalttal vagy mi a tökömmel foltoztak be nem futotta egy kis jófajta betonra? Verseny előtt két héttel befoltozzák a betonhoz kevernek egy kis gumidaralékot meg vasport az életbe nem jön ki onnan még tankkal sem lehet kirobbantani. ez a versenybírói meg pályamunkási amatőrség meg áááá tiszta dili.
    ja ez kimaradt nagyon lol
    http://www.youtube.com/watch?v=5J771xECXH0
    Ebbe benne a káromkodás is igaz kicsit kifütyülték.
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Z0x9WKVCDUM
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 06. 04. 23:27.

  18. #193
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Na igen, ez tényleg ciki volt. Persze máshol is előfordult már ilyen (f1ben Montreal, nascarban Daytona, Martinsville pl.), csakhogy a többiekkel szemben az indycar még csak most építené ki az ázsióját (ne feledjük, az indycar újkori történelme csak 2008ban kezdődött el) így ilyen bakikat, mit bakikat, botrányokat nem engedhet meg magának. A többieknél belefér, itt nem.



  19. #194
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Ma néztem meg a texasi versenyt. Vá milyen fura ez a chevys mizéria hullanak mint a legyek. Rahal jól el b..ta. Sato háromból semmi ez elég gebasz. Tetszett Barichello offolt kár mert benne volt a zsíros középmezőnyben és a sebessége is megvolt(második ovál).Lotus

  20. #195
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Ma néztem meg a texasi versenyt. Vá milyen fura ez a chevys mizéria hullanak mint a legyek. Rahal jól el b..ta. Sato háromból semmi ez elég gebasz. Tetszett Barichello offolt kár mert benne volt a zsíros középmezőnyben és a sebessége is megvolt(második ovál).Lotus
    Én meg csak tegnap.

    Az hogy ennyien elhullottak nemcsak a motoroknak volt köszönhető hanem az idei aerodinamikának is. Kanyarkijáraton hihetetlen túlkormányzottak ezek az autók (ilyenkor mindig eszembe jutnak azok a f1fan vérpistike tudatlan vélekedések, miszerint mennyire 1xű az oválversenyzés, merthogy csak mennek körbe körbe ), főleg ahogy mindjobban kopnak a gumik. És nagyon koptak. Ezek a Firestone gumik sztem még rosszabbak mint az f1es Pirellik Mondjuk nekem nem baj, ez is egy plusz izgalom (hamár idén úgyse lehet olyan hogy 20 körig mennek side by sideba)

    Szal idén nem 1xű az oválozás, dehát ők akarták hogy vezetni is kelljen ne csak nyomni neki mint süketnek a csengőt. Megkapták

    Ja Lali, és látod itt még több értelmet nyert amit Indy kapcsán mondtam hogy a célig el is kell jutni

    Egyébként sztem is jó verseny volt. Mondjuk volt egy időszak amikor Dixon nagyon dominált, de aztán az ő ideje is lejárt

    Bari am ha különösebb gond nélkül végigmegy akár 7. is lehetett volna mert ha jól emlékszem összvissz 6an maradtak a végén körön belül (feltéve ha nem koptatja el a gumikat úgy mint Helio, aki az utolsó negyed körül úgy tűnt a győzelemre is esélyes, erre 10 kör múlva kört kapott)

    Szegény Kanaan... vele is mindig kibaknak. Vagy a technika vagy egy másik versenyző. Ide kapcsolódik, Dixon örüljön hogy Power áthajtásost kapott Kanaan blokkolásáért, így nem került akkora hátrányba. (ami ettől függetlenül is még nőhet, mert látszik hogy Will mostmár oválokon is versenyképes)

    Lotus: hát ja, azokba az autókba 1xűen nincs kraft.



  21. #196
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...zes-fenykoraba

    Egyetértek a cikkel, hogy az egyik adminisztrátorunk szavaival éljek itt: ez így mostmár sport is, nem csak autóverseny



  22. #197
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Szal idén nem 1xű az oválozás,"
    Pont most, a közvetítés végén beszéltek róla az amerikai kommentátorok.
    Sose volt egyszerű, de amióta ez az újabb fajta IndyCar van, azóta jóval visszaesett az autók teljesítménye, és van kétféle ovál pálya. Az egyik, a nagy ovál, ahol ki lehet nyomni a szemét, végig padlógáz, és csak a szélárnyékot kell keresni. Aztán vannak a kisebbek, ahol kicsit fékezni kell, a kisebb döntés miatt csúszkál az autó, szóval ott már észnél kell lenni. Szegény Rahal, az utolsó előtti körben beszélhetne erről órákat.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #198
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    "Szal idén nem 1xű az oválozás,"
    Pont most, a közvetítés végén beszéltek róla az amerikai kommentátorok.
    Sose volt egyszerű, de amióta ez az újabb fajta IndyCar van, azóta jóval visszaesett az autók teljesítménye, és van kétféle ovál pálya. Az egyik, a nagy ovál, ahol ki lehet nyomni a szemét, végig padlógáz, és csak a szélárnyékot kell keresni. Aztán vannak a kisebbek, ahol kicsit fékezni kell, a kisebb döntés miatt csúszkál az autó, szóval ott már észnél kell lenni. Szegény Rahal, az utolsó előtti körben beszélhetne erről órákat.
    Ezek a dolgok tudtommal egész máshogy vannak

    De, volt időszak amikor 1xű volt, legalábbis az olyan 1,5 mérföldes oválokon mint Texas. Konkrétan 2003 és 2011 között, amikor a Dallara IR-03t használták, mivel az az autó hatalmas leszorítóerőt termelt.

    Nagy ovál: mivel Texas is egy tipikus agyondöntött Nascar pálya, így annak számít. ÉS mégis, láttuk hogy idén itt is vége a padlógáz stílusnak. Meg merem kockáztatni hogy még a 2 mérföldes Fontanában is el fogják venni a gázt. Ha edzésen még nem is, versenyen igen, főleg ahogy mindjobban kopnak a gumik.

    ***

    Am Iowát még nem láttam, de remélem itt is a texasi volt a forgatókönyv

    A Milwaukee versenyről annyit hogy Dixonnal azért jól kib.sztak... tényleg nem ártana vhogy kompenzálni neki azt a blamázst. És ha év végén ezen múlik a bajnoki cím??? Erről van szó különben:
    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...-buentetesenel



  24. #199
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Am Iowát még nem láttam, de remélem itt is a texasi volt a forgatókönyv
    Hálistennek így volt, csak itt azért nem koptak úgy a gumik. (feltételezem azért mert itt láthatóan több leszorító erővel mentek)

    Ja, és itt még side by side is volt körökön át (pl. az elején Hinch és Józsi között, meg később is, de arra már nem emlékszem kik közt)

    Mert oké, pack nélkül megvagyunk, de egy kis side by side azért sosem árt




    Am nem hittem el mivel kezdődött... Darionak ritka sz.r éve van.



  25. #200
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    :)

    http://racingnews.hu/indycar-a-digi-...ozat-futamait/

    Mindenkinek merem ajánlani kiegészítésnek/alternatívának az f1 mellé/helyett, attól függően hogy kit mennyire sokkolt a Melbourneben látottak







    Mennyivel jobb, nagyobb sebességérzetet ad mint az f1...



Oldal: 8 / 9 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •