Oldal: 6 / 9 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (207 összesen)

Téma: IndyCar

  1. #126
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Üzenetek
    87
    Dan Wheldon, nyogodjék békében!
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  2. #127
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    RIP Wheldon

    Néztem a közvetítést, de a baleset után lefeküdtem, nem vártam meg a (végül be sem következett) restartot holnap (ma) meló lévén. Hát csak pislogtam rajta, dehát az ember próbál úgy hozzáállni hogy "a big one az big one, ez egy ilyen műfaj, de annyit megúsztak már, ezt is miért ne?".

    Csak reggel hallottam a rádióban a rossz hírt.

    Ennek az érának nem így kellett volna véget érnie ((



  3. #128

  4. #129
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    "Néhány éve versenyzek ezeken az oválokon, a rémálmom, hogy repülök, és a kerítésben végzem. A kerítés megsemmisíti a kocsit és a benne ülőt, nagyon komoly balesetek történtek már így. Most én is azt gondoltam, ennyi volt, megyek a kerítésbe. Először viszont az aszfaltra érkeztem, aztán a falnak csapódtam, és lángokat láttam, többre nem emlékszem. Sajnos Dant a kerítés fogta meg, ez ölte meg" - mondta a 30 éves klasszis."

    http://sportgeza.hu/forma1/2011/10/1...edia_receptje/
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #130

  6. #131
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Én is néztem a versenyt de elaludtam. Éreztem hogy nagy a baj de úgy voltam vele rázós de eddig megúszták most sem lesz gáz,lett. Közhely de akkor is technikai sportok veszélyes üzemnek számítanak.A gombóc mégis ott van a torkomban.
    Nyugodjon békében.

  7. #132
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Azért Powerről köztudott hogy utálja az oválokat...ha rajta múlna csak roadon mennének.

    Én egy kicsit túlzónak tartom a pack versenyzési forma körül kialakult "hisztit". Persze, nyilván veszélyes, dehát az autósportok többsége az nem? Ennyi erővel be lehetne tiltani a nascarban Daytonát és Degát (mivel azokon ők is fullgázzal tudnak menni) is, vagy a rallyt, sőt mindenféle road versenyt (Surtees). Mert ennyien roadon is meghalnak... Az indyben sem volt 5 éve halálos baleset. Rengeteg big one-t megúsztak, és most is a 15ből 14 ember megúszta. Egy sajnos nem. De ahogy Andretti is mondta, az autóversney az autóverseny, ez benne van, benne volt és mindig is benne lesz...

    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...-veletlen-volt

    "Ennek ékes bizonyítékát adta, hogy a legtöbb versenyző a horrorisztikus baleset ellenére is karcolások nélkül szált ki az autójából. Sajnos soha nem lesz 100% biztonság. A fatális véletleneket pedig sohasem lehet kiszűrni."
    "Bárcsak 100%-ban ki tudnánk szűrni a veszélyt, de ilyen soha az életben nem lesz."

    Vagy ahogy Tony Stewart is mondta:

    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...gat-kritizalni

    "Szerintem mindenkinek venni kell egy mély levegőt és hagyni, hogy egy kicsit lenyugodjon. Természetesen most mindenki Danre és a családjára gondol, a feleségére és a két gyermekére, nagyszerű jótékonysági dolgok indultak el és büszkék lehetünk rá, hogy mi is részesei vagyunk ennek, mindezzel együtt arra kérek mindenkit, tegyen egy lépést hátra és vegye észre, hogy ez autóversenyzés."
    "Mindig nagyon veszélyes volt, mégis mindenki csinálja tovább. Ha annyira rossz lenne, egyikünk se folytatná, de mégis hétről-hétre élvezettel tesszük a dolgunkat - az ilyen események sajnos részei a sportnak. Soha nem lesz 100% biztonság."

    A.J. Foyt:

    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...ovalversenyeit


    Persze a kerítéssel mindenképp kezdeni kellene vmit. Tracynek javaslata is lenne rá hogy mi kellene:

    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...-a-versenyzest



  8. #133
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    http://sportgeza.hu/sport/2011/12/16...ilota_halalat/

    Ez valószínűleg rengeteg pénzébe fog kerülni a pályának...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #134
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Ennek örülök:
    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...olasos-szabaly

    Így még az is lehet hogy nézek road versenyt is Bár lehetne karakánabb is Barfield, pl. ha ennek írásos nyomot is adna a szabálykönyvben. St. Petersburgben kiderül így mit ér ez.



  10. #135
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...a-sportklubbon

    Sportklubon IndyCar?
    Benne az Indy500-al?
    Királyság!
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  11. #136
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.irace.hu/indycar/izod-ind...a-sportklubbon

    Sportklubon IndyCar?
    Benne az Indy500-al?
    Királyság!
    Nabaz, pont amikor csomagot váltottam és már nincs sportklub a házban... Megint kereshetem a streameket mint tavaly...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #137
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    nabazz királyság nálam is kikerült a sportklub a repertoárból nem baj majd vadászgatok.

  13. #138
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Sportklubon IndyCar?
    Benne az Indy500-al?
    Királyság!
    Ja, csak nem a digiseknek És akkor fogom kitépni a maradék hajam is ha kiderül hogy DTMet is adnak újra.

    Ettől függetlenül örülök neki hogy lesz tvben is, hiszen az az azért mégiscsak lépcsőfokot jelent a minél szélesebb társadalmi elfogadottság felé itt, kis hazánkban
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Megint kereshetem a streameket mint tavaly...
    Szintén zenész. Jani, ha esetleg nem találnál, nézz be ide, itt biztos van vagy ha mégsem akkor kérj:
    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9007978



  14. #139
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Ehun e:
    http://www.vipbox.tv/sports/formula-1.html
    én itt szoktam nascart nézni meg inden olyat ami nincs a tvben
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 03. 25. 16:48. Indoklás: mert most jutott eszembe

  15. #140
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #141
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Na ez ko nincs egy értelmes stream sem((

  17. #142
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez ko nincs egy értelmes stream sem((
    A livetv.ru-n a LiveStreamet nézem két perce és még nem akadt meg egyszer szem

    DE mikor kezdődik a futam?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #143
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

  19. #144
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Ja hogy már megy a futam... Feladom. Majd letöltöm szerdán.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #145
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A livetv.ru-n a LiveStreamet nézem két perce és még nem akadt meg egyszer szem

    DE mikor kezdődik a futam?
    bakker azt nézd amit küldtem
    már két sárga volt most reklám van.

  21. #146
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Hát ez fárasztó volt.Ami előzés volt arról az lemaradt, Bari feljött a nyolcadik helyig a kerékcserékkel,jó érzéke van hozzá ugye, aztán nem volt több helyzet és visszaesett a béka segge alá17 egy kör hátrány Sato vezetett aztán kiesett Burdé feljött a hetedik helyre aztán kiesett. Valami hiányzik mert ha valaki kijött a szélárnyékból mintha visszatartotta volna valami. Lehet kéne még egy kis kraft ehhez a kasznihoz, ami nagyon tapad egy ember kötött ki a falban.

  22. #147
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez fárasztó volt.Ami előzés volt arról az lemaradt,
    Hát ja. Az ABC monnyon le.
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Valami hiányzik mert ha valaki kijött a szélárnyékból mintha visszatartotta volna valami.
    Az a "valami" a P2P. Egyelőre nincs benne a kocsikban, mert ugye új motorok és nem akarták egyből még egy ilyen plusz terhelésnek kitenni őket. De hamarosan lesz bennük megint.
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet kéne még egy kis kraft ehhez a kasznihoz, ami nagyon tapad egy ember kötött ki a falban.
    És ő is csak fékhiba miatt


    Ahogy én láttam: az tény hogy az f1 futam jobb volt

    Node még nagyon az elején vagyunk, majd lesz ez még jobb is. Különben az oválokra külön is kíváncsi leszek, hogy azokon mi lesz.

    Teccett a Barfield által beígért enyhített új blokkolásos szabály. Végre lehet belső ívet védeni. Eddig nemigen. (már amennyire tudom, mert eddig pont emiatt nem néztem a road versenyeket )

    A külsőt meg lehet szokni (eleve csak a seggét kell), a motorhang nekem kifejezetten tetszik.

    Burdétől sokat várok idén. Ill. várnék, ha a Lotus is úgy akarja.


    Darioról nem is beszélve Látványosan szenvedett. Igaz, nem csak ő hanem a Hondája is. Ez az első futam bizony látványos Chevy fölényt hozott, remélem nem lesz tartós dominancia belőle.


    Poweréknek grat a taktikájukhoz


    Am azt nemtom mennyi idő lesz mire nem Danicára gondolok egy Go Daddys kocsi láttán


    Na kb. ennyi


    Viszont Lali, tőled hadd kérdezzek már vmit: mindig csak az ex f1es pilótákkal foglalkozol itt is. Ezt is csak miattuk nézed, mint tavaly tavalyelőtt a WRCt? Ha pl. Kimi profi golfozónak állna akkor onnantól golfot is néznél?

    Ne értsd félre, nem akarlak megbántani, de nekem mindig fura az ilyen hozzállás. Én ha nézek egy sportot a sportért nézem. Engem pl. itt egyáltalán nem érdekelnek az f1es pilóták, sőt, ők érdekelnek a legkevésbé (kivéve Burdé, de ő más tészta mert neki épp az f1 volt csak egy kis kitérő anno).

    Node persze nem tragédia ha ilyen vagy, nem lehetünk mindenben egyformák Csak feltűnt.



  23. #148
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Egen valóban. Most hogy rámutattál igaz .Talán azért van mert autóversenyt nekem más nem jelentett sokáig mint az F1-et. 86 ban láttam élőben futamot, Ausztriában és Magyarországon Frankl András hívta meg a nagybátyámat és elvitt magával. 10 éves voltam! Zsá beleégett az agyamba, nincs más ,mostanában kezdtem mást is nézni. Felvételről már láttam indyt ez volt az első élő amit végignéztem, nekem ezek a pilóták a kapcsolódási pont.
    Kimi az egyetlen aki miatt újra érdekelt az f1. Senna nélkül inkább nem néztem,meg volt egy kis buli is azokban az években. Kiböjtöltem két évet bámultam a wrc-t pedig nem szeretem, de most újra F1. Ja és A wtcc is érdekel meg pláne hogy ligatársam Tim Gabi etcc-s lett. Ja és néha ha elcsípem nézek golfot is
    Ne offoljak tovább
    És a lefulladásgátló az valahogy nem jött be. Nem a meki gyártja? Lehet szabotálták a technikát
    Egyébként az a roados blokkolásos szabály ezt ahogy olvastam lazábbra akarják venni,jó lesz. Viszont azt is ígértek hogy jelentősen rövidül a sárga szakaszok hossza na ez most nem volt ,eléggé sokat köröztek sárga alatt szerintem.Az előzéses dolgot nem tudtam lemérni mert lemaradt a közvetítésből.
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 03. 27. 20:16.

  24. #149
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont azt is ígértek hogy jelentősen rövidül a sárga szakaszok hossza na ez most nem volt ,eléggé sokat köröztek sárga alatt szerintem.
    Jogos, de azt mint gondolom tudod, Amerikában kissé mások a televíziózási szokások. Még több a reklám, és a sárga szakaszok bizony ideálisak ehhez. (Persze, mint látjuk, még így is képesek zöld alatt is berakni reklámblokkot.)

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy persze, ígérik hogy így meg úgy lesz rövidebb, de közben az a helyzet hogy azért a tv társaságok érdekeit is nézniük kell.


    Előtte köszi hogy kifejtetted amivel megtaláltalak Jól van, megértelek. Am te tényleg Frankl Andrással néztél futamokat? :O

    Nameg a golf. Azt viszont csak fricskának szántad mi?



  25. #150
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    off
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Előtte köszi hogy kifejtetted amivel megtaláltalak Jól van, megértelek. Am te tényleg Frankl Andrással néztél futamokat?
    Igen ,bár nem volt ott végig de az nagyon jó volt ,amikor lementünk a boxokhoz. Tök barátságosak voltak az emberek . A legszebb kocsi az a jps lotus volt ,ült benne egy ember valami Senna .A Hungaroringen volt ahol még kajak festékszag volt. Emlékszem azokra a felfoghatatlan méretű hátsó gumikra majdnem akkorák voltak mint én.

Oldal: 6 / 9 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •