Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (207 összesen)

Téma: IndyCar

  1. #51
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra ez még nem okozna gondot, így a leggyorsabb győz és tényleg van esélye..engem az állandó safety car bosszant. Futamonként 5-6x Tényleg mindenre behívják, hogy összerázhassa a mezőnyt. Ilyenkor persze kerékcserék, tankolások minden futamon 3-4x/autó ezzel megint teljesen felborítva a sorrendet és kezdődhet előröl az előzgetés. Tény hogy jól ki van találva mert állandóan megy az akció, a safety car közben meg állandóan mehet a reklám De valahol a legtisztább versenyzés mégis az mint most f1ben..feltankolják csurig a kocsidat, aztán toljad a finisig...ha elkopik a gumid akkor cserélsz. Viszont azt nem értem, hogy miért pont ettől vártak izgi futamokat f1ben

    Mindenesetre a versenyek jók Indycarban..csak szomorú, hogy a safety car/stratégia miatt nagyon nagy a szerencse szerepe is...de ha így gondolkozunk...akkor ilyenkor milyen jó hogy lehet gyorsan előzni
    Kábé ebben a hsz-odban benne van, hogy én miért nem szeretem az indycart. Persze más is belejátszik, például lehet más lenne a megítélésem, ha az F1-es menők mennének hasonló körülmények között.
    De így, hogy 33 kvázi ismeretlen figura, 33 féle festésű tökidegen autóval rendben, hogy halomra előzgeti egymást, de ettől még számomra az a verseny nem jó. Persze, hogy előznek, csak olyan művi az egész.
    Meg akkor jön egy safety car, és aki addig vezetett ezután 27. és vica cersa. Az F1 sem jó most, de egy teljesen más szint. (Szerencsére még magasabb).

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #52
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Ha követed a futamokat akkor nem ismeretlen a mezőny...sokan jó régen nyomják és van 5-6 kiemelkedően tehetséges figura is..meg Sato Jut eszembe..Sato! 2 futam 3 hatalmas baleset! Viszont jól néz ki a Lotus/Honda festése

    Nem tudom elépzelni, hogy fogja túlélni épp csontokkal/autóval az első pár ovál futamot

  3. #53
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

  4. #54
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Futamon még volt egy esete...orral állt bele a falba..olyan volt mintha nem tudta volna milyen kanyar jön
    Az megvan valakinek?

  5. #55
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha követed a futamokat akkor nem ismeretlen a mezőny...sokan jó régen nyomják és van 5-6 kiemelkedően tehetséges figura is..
    Ez így igaz. Ott u.úgy vannak nagy egyéniségek és karizmatikus figurák, csak ők nem számunkra azok, mert nem is tudhatjuk, hogy azok Az amcsik meg szinte csak Sumit (meg talán a 2 angolt) ismerik, és f.ngjuk sincs, ki pl. az a Rosberg vagy Kubica, vagy Massa

    Az tény, hogy ha nincs kiért szurkolni, akkor máris fele olyan izgis sincs az egész...és akkor előzgethetik egymást orrba-szájba, akkor se fogja úgy felvillanyozni az embert. Pszichológia ez...

    De minden csak az ismertségen múlik. Pl., ha lennének Európában indy futamok, és ezt a sorozatot adná a retek vasárnaponként, akkor ezt néznék az emberek, és akkor mindjárt más lenne a leányzó fekvése.

    Remélem értitek, mire akartam kilyukadni



  6. #56
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így igaz. Ott u.úgy vannak nagy egyéniségek és karizmatikus figurák, csak ők nem számunkra azok, mert nem is tudhatjuk, hogy azok Az amcsik meg szinte csak Sumit (meg talán a 2 angolt) ismerik, és f.ngjuk sincs, ki pl. az a Rosberg vagy Kubica, vagy Massa

    Az tény, hogy ha nincs kiért szurkolni, akkor máris fele olyan izgis sincs az egész...és akkor előzgethetik egymást orrba-szájba, akkor se fogja úgy felvillanyozni az embert. Pszichológia ez...

    De minden csak az ismertségen múlik. Pl., ha lennének Európában indy futamok, és ezt a sorozatot adná a retek vasárnaponként, akkor ezt néznék az emberek, és akkor mindjárt más lenne a leányzó fekvése.

    Remélem értitek, mire akartam kilyukadni
    Értem is, meg nem is.
    Megmondom mire gondolok: azért nem úgy értettem, hogy nem tudnék felsorolni 6-10 nevet az Indycarból. Sőt, 93-tól, amikor Mansell átment, tesómmal igencsak követtük a sorozatot. Mansell, Fittipaldi, Al Unser, két Andretti, Paul Tracy, és sorolhatnám, csupa egyéniség, volt miért nézni. Ma meg: számomra csupa sótlan emberke. Még Massában is több a spiritusz.

    A másik meg, hogy nem is feltétlen kell ismerjem őket: ott van pl. az amcsi foci. Imádom nézni, mert borzasztó nagy a taktika, érdekes, leköt. Pedig jó, ha a legutóbbi döntő két irányítóját meg tudom nevezni, több játékost nem is ismerek. Szóval?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #57
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Megmondom mire gondolok: azért nem úgy értettem, hogy nem tudnék felsorolni 6-10 nevet az Indycarból. Sőt, 93-tól, amikor Mansell átment, tesómmal igencsak követtük a sorozatot. Mansell, Fittipaldi, Al Unser, két Andretti, Paul Tracy, és sorolhatnám, csupa egyéniség, volt miért nézni. Ma meg: számomra csupa sótlan emberke. Még Massában is több a spiritusz.
    De most meg van egy Milka Duno és egy Takuma Sato! Mi/ki kéne még?

    Én az előző hsz-emet nem konkrétan rólad írtam, persze nem vagyunk egyformák, mindenkinek más számít. Amiről írtam, csak egy tendencia, mert igenis a magyaroknak egy jó része nyilvánvalóan azért a F1-et nézi és nem mást, mert az ő pilótáival, arcaival tud azonosulni, mert ez megy az rtl-en. Az emberek már csak ilyenek, jusson eszünkbe, hogy anno 800.000 nézője volt a fekete képernyőnek

    A másik, ami mindig is a F1 malmára hajtja a vizet, az a sajtó. Ez a másik ok, amiért annyival könnyebb befogadni az F1 sztárjait, hiszen róluk hall az ember állandóan a médiában. De pl. a neten is az autó-motorsport hírek 75 %-a F1 hír, 10 % wrc (az is sokszor csak Kimiről szól, és az irc-ről már semmi), 10 % motogp (de annak is nagy része Talma, a sbk-ról már megint csak semmi), a maradék 5 % egyéb

    Persze érthetőek az arányok, mert a sajtó arról ír, ami/aki érdekli az embereket. Csakhogy az emberek csak arra lehetnek kíváncsiak, akit a média felkarol... Naszal ördögi kör ez, a F1 szerencséjére és a többiek bánatára.



  8. #58
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    De most meg van egy Milka Duno és egy Takuma Sato! Mi/ki kéne még?
    Nekem Danica kéne, csak csajom ne olvassa...

  9. #59
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem Danica kéne, csak csajom ne olvassa...
    Szándékos volt, hogy nem Danica-val humorizáltam. Ő tényleg nem rossz pilóta, és nemcsak ahhoz képest hogy nő.



  10. #60
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem Danica kéne, csak csajom ne olvassa...

  11. #61
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Jaj, ezt hogy felejthettem el belinkelni Sato továbbra sem hazudtolja meg önmagát, sőt, most sikerült 2x is kitennie magáért egy verseny alatt. Először 3:01-nél egy érdekes boxutcai találka résztvevője volt, de később sem engedett a 48-ból, mert ő a Sato, 5.05-től:





    Ami még érdekes, hogy mennyit jelent oválon csak egy paraszthajszállal több gázelvétel a kelleténél, 3:53-tól. Egyből körbeautózták 2-en is



  12. #62
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Jaj, ezt hogy felejthettem el belinkelni Sato továbbra sem hazudtolja meg önmagát, sőt, most sikerült 2x is kitennie magáért egy verseny alatt. Először 3:01-nél egy érdekes boxutcai találka résztvevője volt, de később sem engedett a 48-ból, mert ő a Sato, 5.05-től:

    Ami még érdekes, hogy mennyit jelent oválon csak egy paraszthajszállal több gázelvétel a kelleténél, 3:53-tól. Egyből körbeautózták 2-en is
    Azért az amcsik tudják hogy kell show-t csinálni, az akciók garantáltak, megvan a szépsége ennek is meg a nascarnak is.

    Takuma mióta megy Lotus színekben? Ha jól emlékszem nem úgy kezdte a szezont.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  13. #63
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Azért az amcsik tudják hogy kell show-t csinálni, az akciók garantáltak, megvan a szépsége ennek is meg a nascarnak is.

    Takuma mióta megy Lotus színekben? Ha jól emlékszem nem úgy kezdte a szezont.
    Nem az az oka, hogy menet közben hozták tető alá, hogy két KV-s autó Lotus néven fog futni? Nekem mintha valami ilyesmi rémlene, de ahhoz túlságosan is fél szemmel követem a szériát, hogy biztosra állítsam.

  14. #64
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Takuma mióta megy Lotus színekben? Ha jól emlékszem nem úgy kezdte a szezont.
    http://automenedzser.hu/sport/201003...s_indycar.aspx



  15. #65
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Holnap Indy500!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #66
    Indycar előfutama és nevelőszériája az Indylights tegnap mente a versenyét:

    Ez alapján jó versenynek nézünk elébe holnap

  17. #67
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Egy remek promovideó a 93. Indy 500-hoz (93., szal értetek ezt nevezem én grand prix legendnek ): micsoda emlékképek, én komolyan mondom majdnem elsírtam magam




    Itt a rajtfelállás (bár ez nem Monaco, szal akkora jelentősége nincs ):

    http://www.indycar.com/news/show/55-...arting-lineup/

    Hajrá Danica! De sajnos elég hátul van, ebből így hogy lesz megint pódium?


    És te hol nézitek majd? Milyen steamet tudtok? Én ezt találtam, remélem majd műkszik:

    http://www.myp2p.eu/competition.php?...&allowedDays=1

    Ezek szerint, magyar idő szerint 19:00-től, nemde?



  18. #68
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Nézi vki? Tudtok egy rendes, nem szaggató streamet? Légyszi



  19. #69
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nézi vki? Tudtok egy rendes, nem szaggató streamet? Légyszi
    Ez? Nálam csak nagyon picit akad.

    http://racecontrol.indycar.com/RaceControl.swf

  20. #70
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ez? Nálam csak nagyon picit akad.

    http://racecontrol.indycar.com/RaceControl.swf
    Hibátlan! Köszi!
    Mekkora iracing hirdetés
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #71
    még kameraállást is lehet változtatni. pl Danica-ra

  22. #72
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    még kameraállást is lehet változtatni. pl Danica-ra
    Ja, de eddig elég lassú :S Amúgy köszi , de ezt ismerem, én vmi abc-s cuccra gondoltam



  23. #73
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Compete módot próbáltátok? Két versenyzőt lehet nézni egyszerre.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #74
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nézi vki? Tudtok egy rendes, nem szaggató streamet? Légyszi
    Na, én csak találtam egy abc-t, ami nem szaggat. Ésha nekem nem, akkor senkinek

    http://widget.veetle.com/view/index.html#4bfc2b32bba83



  25. #75
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    még kameraállást is lehet változtatni. pl Danica-ra
    Hol hol hol?

    O a kis kedvencem!

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •