Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (207 összesen)

Téma: IndyCar

  1. #1
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    IndyCar

    Kicsi a rakás! Szerintetek mit érzett Andretti (ő van alul)?

    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 10. 08. 00:04.



  2. #2
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsi a rakás! Szerintetek mit érzett Andretti (ő van alul)?
    Sato megérkezett az IndyCarba

  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Sato megérkezett az IndyCarba
    Mondhatjuk úgy is, hogy berobbant a köztudatba

    Én egyébként csíptem Szatót az F1-ben
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #4
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondhatjuk úgy is, hogy berobbant a köztudatba

    Én egyébként csíptem Szatót az F1-ben
    Én is, és örültem is mikor megtudtam, hogy megy az indycarba! No meg persze jót kacagtam mikor néztem a rajtot...
    Amúgy elég eseménydús, fain futam volt! Ajánlom mindenkinek F1 helyett, ha mind ilyen lesz, mint a bahreini...

  5. #5
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Én is, és örültem is mikor megtudtam, hogy megy az indycarba! No meg persze jót kacagtam mikor néztem a rajtot...
    Amúgy elég eseménydús, fain futam volt! Ajánlom mindenkinek F1 helyett, ha mind ilyen lesz, mint a bahreini...
    Hát ha Sato elindul valahol akkor eseményben biztos nem lesz hiány, azt garantálni lehet
    Egyébként kiváncsi leszek, hogy hogy fog szerepelni majd az Ovál pályákon.

  6. #6
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Legyen külön téma az IndyCar

    Új témába emeltem ezeket az üzeneteket.

    Hol lehet egyébként ezt a sorozatot nézni? SportKlubon megy még?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #7
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Új témába emeltem ezeket az üzeneteket.

    Hol lehet egyébként ezt a sorozatot nézni? SportKlubon megy még?
    Tavaly csak az Indianapolisi futamot adták élőben, összefoglalókat adott tavaly(remélem idén is fog ), egyébként meg a Justin.tv-n szokták streamelni, vagy még a hivatalos Honlapon. Tavaly lehetett nézni ott is.
    Utoljára módosította: Leitner Norbert; 2010. 03. 18. 15:33.

  8. #8
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Nem, sajnos idén nem fogja adni egy magyar adó sem, a Sportklub sem Nem baj, majd lesz helyette foci, az még úgysincs elég



  9. #9
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Új témába emeltem ezeket az üzeneteket.

    Hol lehet egyébként ezt a sorozatot nézni? SportKlubon megy még?
    RacingUndergroundról HDben
    7GB,720p, ilyen minőség:
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 18. 16:12.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #10
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    RacingUndergroundról HDben
    7GB,720p, ilyen minőség:
    Vagy akinek nincs még tagsága (ahogy néztem, sokan vagyunk így ezzel), a piranha-n is fentvan. Oda lehet meghívó nélkül is regelni.



  11. #11
    Üdv!
    Ha valaki nem látta volna a versenyt itt az összefoglaló:
    http://www.youtube.com/watch?v=c553A...ayer_embedded#
    Utoljára módosította: Casual; 2010. 03. 19. 11:32.

  12. #12
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy akinek nincs még tagsága (ahogy néztem, sokan vagyunk így ezzel), a piranha-n is fentvan. Oda lehet meghívó nélkül is regelni.
    Hol is van az pontosan? Ez a HD-s indycar letöltés teccik
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  13. #13
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Hol is van az pontosan? Ez a HD-s indycar letöltés teccik
    A linkje vmiért nem működik (nem navigál oda), de ha rámész a Browse-re, ott van az első oldalon IndyCar.2010.Round01.Brasil.mp4 UPDATED néven.



  14. #14
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Köszi, így már megvan.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #15
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Ismét volt Indycar verseny is a hétvégén, szokás szerint rengeteg látnivalóval:



    Az igaz, hogy Melbourne az F1-hez képest jó futamnak számított, de ezt látva még így is szembeötlő, hogy ebben a szériában mennyivel több akciót láthat az ember...



  16. #16
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ismét volt Indycar verseny is a hétvégén, szokás szerint rengeteg látnivalóval:

    Az igaz, hogy Melbourne az F1-hez képest jó futamnak számított, de ezt látva még így is szembeötlő, hogy ebben a szériában mennyivel több akciót láthat az ember...
    Azért itt alapvető különbségek vannak:
    - Minden autó egyforma
    - Irgalmatlan méretü gumik vannak az autókon, ami sokkal jobb mehanikai tapadást nyújt
    - A Safety Car rendszeresen összerázza a mezőnyt
    - Push to pass gomb
    - Nem lehet, érsd: szabálytalan és kapásból büntetendő a blokkolás, tehát az ideális ívről meg se moccanhatsz hogy védd a poziciód

    Ezek elég mesterséges szabályok, de tény, hogy érdekes és akciódús futamokat hoznak.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #17
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hát akkor legyenek itt is nagyobb gumik. Bridgestone úgyis kiszáll az év végén. Az autókra mondhatjuk, hogy majdnem egyformák, legalábbis tudás szempontjából. Kivéve az újakat.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #18
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azért itt alapvető különbségek vannak:
    - Minden autó egyforma
    - Irgalmatlan méretü gumik vannak az autókon, ami sokkal jobb mehanikai tapadást nyújt
    - A Safety Car rendszeresen összerázza a mezőnyt
    - Push to pass gomb
    - Nem lehet, érsd: szabálytalan és kapásból büntetendő a blokkolás, tehát az ideális ívről meg se moccanhatsz hogy védd a poziciód

    Ezek elég mesterséges szabályok, de tény, hogy érdekes és akciódús futamokat hoznak.
    Ok, akkor az elsőt leszámítva legyen minden az F1-ben is így De az aerodinamikai szabályaik is jobbak lehetnek. Nem értem, az amcsik el tudják találni a szárnyakat, az F1-ben meg évek óta ezzel görcsölnek. Ja, és úgy jobbak, hogy sztem még szebbek is az indy kocsik, bár ez tudom, nem elsődleges szempont

    Mondjuk ez az előzésnél lévő szabály, hogy nem védheted a belső ívet, nekem új, eddig nem tűnt fel. Bár most hogy mondod és ennek fényében nézem a vidit... De oválra nem vonatkozhat mert ott rendszeres a külső íves előzés.



  19. #19
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, akkor az elsőt leszámítva legyen minden az F1-ben is így De az aerodinamikai szabályaik is jobbak lehetnek. Nem értem, az amcsik el tudják találni a szárnyakat, az F1-ben meg évek óta ezzel görcsölnek. Ja, és úgy jobbak, hogy sztem még szebbek is az indy kocsik, bár ez tudom, nem elsődleges szempont

    Mondjuk ez az előzésnél lévő szabály, hogy nem védheted a belső ívet, nekem új, eddig nem tűnt fel. Bár most hogy mondod és ennek fényében nézem a vidit... De oválra nem vonatkozhat mert ott rendszeres a külső íves előzés.
    Ovált nem nézek, de roadon tuti igy van.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #20
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, akkor az elsőt leszámítva legyen minden az F1-ben is így De az aerodinamikai szabályaik is jobbak lehetnek. Nem értem, az amcsik el tudják találni a szárnyakat, az F1-ben meg évek óta ezzel görcsölnek. Ja, és úgy jobbak, hogy sztem még szebbek is az indy kocsik, bár ez tudom, nem elsődleges szempont

    Mondjuk ez az előzésnél lévő szabály, hogy nem védheted a belső ívet, nekem új, eddig nem tűnt fel. Bár most hogy mondod és ennek fényében nézem a vidit... De oválra nem vonatkozhat mert ott rendszeres a külső íves előzés.
    Oválon TILOS blokkolni az ívet/a kanyarba változtatni az ívet, ha van melletted valaki vagy a közeledbe van valaki. Roadon szerintem szabad védeni az ívet, de azt már az egyenesbe megkell változtatni. Féktávon nem vmi népszerű a másikat blokkolni. Ha megfigyelitek, a kanyarba hagynak a másiknak helyet, hogy eltudjanak fordulni mindketten, nem úgy mint F1ben, hogy én ideális íven vagyok és azt csinálok amit akarok, a másik lesz a hibás ha nekem jönnek.

  21. #21
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Oválon TILOS blokkolni az ívet/a kanyarba változtatni az ívet, ha van melletted valaki vagy a közeledbe van valaki. Roadon szerintem szabad védeni az ívet, de azt már az egyenesbe megkell változtatni. Féktávon nem vmi népszerű a másikat blokkolni. Ha megfigyelitek, a kanyarba hagynak a másiknak helyet, hogy eltudjanak fordulni mindketten, nem úgy mint F1ben, hogy én ideális íven vagyok és azt csinálok amit akarok, a másik lesz a hibás ha nekem jönnek.

    Sajnos most nem találom a szabályzatot, de roadon is tilos a blokkolás, ebben 100%ig biztos vagyok. Semmilyen módon nem védheted a poziciód. Ezt szigoruan be is tartják és büntetik is.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 31. 14:12.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #22
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos most nem találom a szabályzatot, de roadon is tilos a blokkolás, ebben 100%ig biztos vagyok. Semmilyen módon nem védheted a poziciód. Ezt szigoruan be is tartják és büntetik is.
    Oválon evidens a dolog, de hogy roadon is...hmmm...érdekes. Így könnyű



  23. #23
    Roadon lehet védeni a pozíciót, csak blokkolni tilos (értsd: Nem húzódhatsz mindig elé ha melléd akar menni) Szal az ilyen Webber féle akkor sem engedem el ha belém jön dolgokat itt már büntetik.

  24. #24
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Casual írta Hozzászólás megtekintése
    Roadon lehet védeni a pozíciót, csak blokkolni tilos (értsd: Nem húzódhatsz mindig elé ha melléd akar menni) Szal az ilyen Webber féle akkor sem engedem el ha belém jön dolgokat itt már büntetik.
    Csak nézd meg az összefoglalót. Nem mennek le az ívről, hogy védekezzenek. Egyáltalán:


  25. #25
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nézd meg az összefoglalót. Nem mennek le az ívről, hogy védekezzenek. Egyáltalán:

    Láttam a verseny élőben de azért köszi a linket . Azért nem húzódtak be, mert azzal odaadták volna az ideális ívet. De igazából tök mind1 hogy most behúzodnak-e vagy nem mert ha gyorsabb autó van mögöttük akkor így vagy úgy de meg fogja előzni, szal igazából semmi értelme izmozni, meg kockáztatni egy ütközést, mert lehet hogy fél kör múlva ő lesz a gyorsabb. A Forma1-ben nincs tiltva a blokkolás szal ott úgy rántják rá a kormányt egymásra ahogy akarják, meg ott az választ ívet aki elöl van szóval egészen mások a szabályok, azért tűnhet furcsának ez a fajta előzés.

Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •