Oldal: 5 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #101
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Én tuti a törtet fogom kipróbálni(én potyázó szemét kis majom vagyok) ...
    Meg moderátor is.

    A warez téma továbbra is tilos a fórumon. Aki ezirányú infót oszt meg, azt le fogom tiltani.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #102
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Már régóta érlelődik bennem, hogy érdemes lenne egy mellékszálként az ilyesféle (pl. feltört játékkal szerverre való bejelentkezés és annak frankó kis lefagyasztása stb.) témákra (ill. annak gyökeres kiirtására) egy topic-ot nyitni.
    Ez a téma is kicsit elkanyarodott a valós alaptól, és még egy szerény megjegyzés:
    ezzel a helyesírással, stílussal (szóhasználattal) és hozzáállással hogyan lehet valaki "Szervező" ebben a kiváló fórumban és ezen a remek kis oldalon?
    Megborzongtam...
    Át kellene gondolni sokaknak a világ becsületes és tisztességes oldalához való közelítését.
    Ezért javaslom a külön topic-ot - ha egyetértesz.
    Ervin, nincs külön topik, mivel ez a téma nem érdemel topikot sem a mi fórumunkban.

    Ugyanakkor kérlek ne ítélkezz mások felett, mindenkinek a maga dolga, hogy mit hogyan szerez be, és amíg a hogyant nem írja le a fórumban, addig mi ezt is tiszteletben tartjuk. Ugyan akkor, hogy kiből lesz moderátor/szervező, azt elsősorban az határozza meg, hogy ki mennyit dolgozik és mennyit teszt a közösségért, nem pedig a helyesírása ...még jó, különben én is kihullanék a rostán, aztán futam se lenne, ahol az autóidat meghajtjuk!

    Szóval csak toleránsan!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 01. 11. 18:43.

  3. #103
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ervin, nincs külön topik, mivel ez a téma nem érdemel topikot sem a mi fórumunkban.

    Ugyanakkor kérlek ne ítélkezz mások felett, mindenkinek a maga dolga, hogy mit hogyan szerez be, és amíg a hogyant nem írja le a fórumban, addig mi ezt is tiszteletben tartjuk. Ugyan akkor, hogy kiből lesz moderátor/szervező, azt elsősorban az határozza meg, hogy ki mennyit dolgozik és mennyit teszt a közösségért, nem pedig a helyesírása ...még jó, különben én is kihullanék a rostán, aztán futam se lenne, ahol az autóidat meghajtjuk!

    Szóval csak toleránsan!
    Toleránsan értettél teljesen félre, de már hozzászoktam.
    Egy dolog mindenesetre alapvető: itt a legmagasabb a szint minden fórum között, amit ismerek (és néha Veled együtt írok is rájuk), tehát a legfontosabb, kiemelkedő feladat:
    csakis magasabbra és még magasabbra. Mindent!
    Szakmai hozzáállást.
    Minőséget.
    Intelligenciát és műveltséget (amihez baromira hozzátartozik a szóhasználat és a helyesírás is, bármennyire is fáj...).
    Meg: a tisztességet, a másik teljesítményének megbecsülését és az européer normák betartását.
    Még akkor is, Kedves Szabi, ha ez sokaknak fáj is!
    Én ismételten csak a magam példáját tudom hozni: nekem a legkisebb erőfeszítést sem kell tennem ezeknek a mindennapi normáknak a természetes betartására. Másnak ez miért jelent gondot?
    Nem egy-egy elütésről beszélek a szövegben (én is gyakran melléütök, bár a remek kis helyesírás-ellenőrző mindenkinek rendelkezésére áll), hanem a hét főbűnről, amiről már sokszor írtam.
    Pl.: restség... kevélység... harag... emlékszünk, ugye?
    Abszolút nem értek egyet véleményeddel: pontosan azért érdemelne külön topikot ez a téma (a becstelen emberek kipellengérezése és az általános hozzáállás mindenkori korrektírozása, valamint a kulturált és finom modor előtérbe hozása), mert pont nem itt kellene erről eszmét cserélnünk - ez ugyanis az rFactor2 frankóságáról (vagy hibáiról) szólva indult.
    És pont ott van a fő gond: ki hogyan szerez be egy szoftvert (mert ha egy lepukkant kormányt megbugáz ötezerért, aztán két hétig foltozza-drótozza, azzal csak saját élményét befolyásolja, de ha egy görény tört verzióval feljelentkezik Nálatok, akkor lehet, hogy másik három ember felkészülését és szórakozását /netán a gépét/ vágja tönkre!).
    Talán fogható, hogy miért vagyok betegesen elszánt ellenfele mindenféle sunyi lapításnak, a lapító kis warezgézáknak...
    Ha valaki kipróbálja, hogy akár csak egy új lökhárító megszerkesztése mennyi idő, munka és próbálkozás, akkor talán fogalmat alkot arról, hogy miért védelmezem elszántan a szellemi tulajdont.
    És aki azt ellopja, az egy mocskos kis gazember tolvaj.
    Ugye világos a mondandóm...

    Tuza Ervin

  4. #104
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Valaki a játékról is írna valamit?

  5. #105
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki a játékról is írna valamit?
    Igen.
    Megéri a pénzét! Remek játék!
    Természetesen a legolcsóbb változatot is elegendő megvenni és aztán az egész későbbi fejlesztést (és a végső változatot) ezért a pénzért (előlegezve) megkapni. Ez valóban kb. 44 dollár, amit akár kártyáról (vigyázz, mert itt a bank az utaláskor a SAJÁT, és nem az MNB devizaközép árfolyama szerint számol, ami között akár 10-12 Ft is lehet a különbség dolláronként - segítség: http://www.mnb.hu/arfolyamok ) is fizethetsz, vagy PayPal módszerrel meg bárhogy. Másik segítség: pont most a dollár éppen 245.416 a nemzetközi tőzsdén.

  6. #106
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Ja, és a lényeg: igazán szépen kidolgozott, '60-as évek derekán futott szabadkerekes formula-1 autók is már benne vannak az alapcsomagban, amikkel igazán szép korhű pályákon (pl. Monaco-ban még rövid az alagút, nincs Tobacco-sikán, nincs uszoda és a Rascasse-étterem sem úgy néz ki, mint manapság, stb. szóval eszméletlenül jó) lehet nyomulni, és embertelenül élvezetes a gáma. Szerintem valójában a GPL alkonya (most még, elsőre), de ahogy kijöttek a korábbi infók, a GTL egyes kategóriái is veszélyben vannak... A modern műanyag dobozkákat még nem nézegettem, mert gyomorból utálom őket, de az is biztosan kiváló alkotás (esetleg egy Race-hívő kolléga is hozzászólhatna!).

  7. #107
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330


    de most komolyan, jobb oldalt a gumihőmérsékletet mutató ablakot nézzétek, 1 mp alatt 30 fokot melegszik eltelik még 1 mp és 30at visszahűl , az esőfüggöny lehet nincs mert beta de a gumi hőmérsékletének változása az nagyon gagyi.

    kell ezen még faragni, de nem lesz rossz, hátha a gtr3 kijön addig
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #108
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Wega barátomnak viszont a legnagyobb tisztelettel javaslom, hogy ha még ennek az istennek az idejében valaha is egy általam fejlesztett (lényegében a nullából újraírt) autóval netán futam lesz, Ő tegye meg azt a szívességet, hogy oda ne nevezzen.
    Elvi okokból.

    Üdvözlettel

    Tuza Ervin

    meglesz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #109
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "(pl. Monaco-ban még rövid az alagút, nincs Tobacco-sikán, nincs uszoda és a Rascasse-étterem sem úgy néz ki, mint manapság, stb. szóval eszméletlenül jó) lehet nyomulni,"
    Múltkor egymás mellé raktam az rFactor 2 demó videót Monacóból, és a Grand Prix 1966 című film jelenetit. Hát, kis túlzással azt kell mondjam, erősen kellett nézni, melyik a játék...
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #110
    Szeredi Norbert Versenyző Norbi82 logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    104
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése


    de most komolyan, jobb oldalt a gumihőmérsékletet mutató ablakot nézzétek, 1 mp alatt 30 fokot melegszik eltelik még 1 mp és 30at visszahűl , az esőfüggöny lehet nincs mert beta de a gumi hőmérsékletének változása az nagyon gagyi.
    Azok a számok nem a féktárcsa hőmérsékletét mutatják?

  11. #111
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése


    de most komolyan, jobb oldalt a gumihőmérsékletet mutató ablakot nézzétek, 1 mp alatt 30 fokot melegszik eltelik még 1 mp és 30at visszahűl , az esőfüggöny lehet nincs mert beta de a gumi hőmérsékletének változása az nagyon gagyi.

    kell ezen még faragni, de nem lesz rossz, hátha a gtr3 kijön addig
    Szia

    Csatoltam egy kis telemetriát, ha megnézed a kanyarokban illetve a féktávokon melegszik a gumi az "üzemi" hőfokra a nagyobb terhelésektől.
    Eső gumik általában még lágyabbak mint a slickek, ezért még nagyobb lehet a hőingadozás terhelt és terheletlen állapot között.
    telemetry.jpg
    Utoljára módosította: sinka; 2012. 01. 11. 22:49.

  12. #112
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Szia

    Csatoltam egy kis telemetriát, ha megnézed a kanyarokban illetve a féktávokon melegszik a gumi az "üzemi" hőfokra a nagyobb terhelésektől.
    telemetry.jpg
    érdekes, de nekem akkor is nagyon gyorsan változik
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  13. #113
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Norbi82 írta Hozzászólás megtekintése
    Azok a számok nem a féktárcsa hőmérsékletét mutatják?
    De.

  14. #114
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    és csak ezért nem tudsz róluk.
    És többnyire nem kérnek érte pénzt.
    Jelen állapotban én is csak a nem hivatalos "demo"-t fogom kipróbálni, mert a visszajelzések egyenlőre roppant vegyesek (gépigény, FF, grafika)
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #115
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    De.
    80 fokos fék? nem kötekedni akarok de kétlem hogy a fék lenne, bár neked van meg
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #116
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése


    de most komolyan, jobb oldalt a gumihőmérsékletet mutató ablakot nézzétek, 1 mp alatt 30 fokot melegszik eltelik még 1 mp és 30at visszahűl , az esőfüggöny lehet nincs mert beta de a gumi hőmérsékletének változása az nagyon gagyi.

    kell ezen még faragni, de nem lesz rossz, hátha a gtr3 kijön addig
    Ezt már iracingnél kiveséztük, nem mind1 mit mérsz, a felület másodpercenként simán melegedhet 30 fokot, de a gumi szerkezete nem. Ahhoz hogy rendesen bemelegedjen a szerkezetét is fel kell melegíteni a szám pedig régen a féktárcsa hőmérsékletét mutatta, de most valami nem stimm
    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 01. 11. 23:09.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #117
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt már iracingnél kiveséztük, nem mind1 mit mérsz, a felület másodpercenként simán melegedhet 30 fokot, de a gumi szerkezete nem. Ahhoz hogy rendesen bemelegedjen a szerkezetét is fel kell melegíteni a szám pedig a féktárcsa hőmérsékletét mutatja

    de mi az a 80?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #118
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    80 fokos fék? nem kötekedni akarok de kétlem hogy a fék lenne, bár neked van meg
    Nem állítom, hogy tökéletesen fedi a valóságot az adatsor, amit idézel - természetesen lehetnek buta hibák is egy új bétában (korábban írtam is idézetet a játék installált változatából átemelve azokról a még meg nem szerkesztett dolgokról, amiknek hiányában tudatosan adták ki a játékot, mert ez egy béta-verzió - szerintem még legalább fél év és 2-3 nagyobb patch, mire az alapjátékot összehozzák, tekintettel a megnövekedett visszajelzések számára).
    A gyakorlatot tekintve viszont: egy esős hideg pályán kiguruló autó féktárcsája végülis lehet 80 fok körül az induláskor. Az első lassításnál mindjárt ugrik azért a hőfok...
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2012. 01. 11. 23:32.

  19. #119
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Az mégsem fék..gázadásra is melegszik. Felületi hőmérséklet lehet tán. Gjon azt irta hogy 3-4-5 kör kell mire átmelegszik a gumi felülete is és ez után beáll az autó viselkedése is. Nem vágom, nem próbáltam, de a videok többsége rettentő gagyinak tűnik minden szinten, de érezni kéne FF-et és a gumi együtthatását.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #120
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Az mégsem fék..gázadásra is melegszik. Felületi hőmérséklet lehet tán. Gjon azt irta hogy 3-4-5 kör kell mire átmelegszik a gumi felülete is és ez után beáll az autó viselkedése is. Nem vágom, nem próbáltam, de a videok többsége rettentő gagyinak tűnik minden szinten, de érezni kéne FF-et és a gumi együtthatását.
    de ez player gázadáskor is nyomhatja a féket
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    És többnyire nem kérnek érte pénzt.
    Igen, viszont pár száz ember teszteli ellenőrzött körülmények között, akik meghatározott módon visszajelzéseket, tapasztalatokat küldenek a fejlesztőknek, tehát kvázi dolgoznak vele. Ez azért kicsit más.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 01. 11. 23:40.

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    de most komolyan, jobb oldalt a gumihőmérsékletet mutató ablakot nézzétek, 1 mp alatt 30 fokot melegszik eltelik még 1 mp és 30at visszahűl
    Nem tudom, hogy tesióráról mennyire ismerős neked, hogy a kötélmászáskor mikor vageszkodni akarsz visszafelé... és nagy arccal csak simán lecsúszni, akkor elég hamar megbánod, mivel 1-2 pillanat alatt a súrlódástól leégeted a kezed és combodat... és jön az upsz!

    Egyáltalán nem állítom, hogy értek hozzá, de mikor ilyen erők találkoznak egymással és két felület súrlódik, akkor a felület hőmérséklet sztem meglepően hamar meg tud változni.

  23. #123
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, viszont pár száz ember teszteli ellenőrzött körülmények között, akik meghatározott módon visszajelzéseket, tapasztalatokat küldenek a fejlesztőknek, tehát kvázi dolgoznak vele.
    Dolgozzanak is, mert ez így most rFactor 1.2-nek tűnik inkább. A most bekerült dolgokat (és még egy csomó mindent) még 2007-re beigérték rF1-hez, viszont az enginet még mindíg nem írták újra, még mindíg nem tud rendesen multi threadelni, azaz megint CPU limit lesz mindenkinél, hiába van akármilyen videokártyád, a CPU fogja visszafogni a dolgokat, ami egy szimuláció esetén elég problémás lehet mint ahogy az is a dolog iRacingben ami szintén egy ezer éves enginere épülget.
    Pozitív példa a CARS ahol egyszerre 40 thread fut, vannak is belőle gondok, de cserébe a videokártya vadul dolgozik, évekkel/generációkkal szebb mint az rF2 és nem kerül $90-ba a beta teszt viszont tartalom az van bőven..amire itt ne is várjunk, ha a mod csapatok akik eddig összerázódtak nem végeznek SOKKAL jobb "munkát!!!" ISI helyett mint eddig akkor megint 90%-a az autóknak és pályáknak használhatatlanul gyenge lesz és az emberek megint szétszóródnak a millió pálya és autó miatt random ligákba..ez a múlt, jövőt kéne már építeni nem a múltat.

    Kérdés, milyen a gumi és az FF?
    Csak ezért érdemes kipróbálni negyvenakárhány dollárért? Dani, mit mondasz?
    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 01. 11. 23:54.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #124
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Az mégsem fék..gázadásra is melegszik. Felületi hőmérséklet lehet tán. Gjon azt irta hogy 3-4-5 kör kell mire átmelegszik a gumi felülete is és ez után beáll az autó viselkedése is. Nem vágom, nem próbáltam, de a videok többsége rettentő gagyinak tűnik minden szinten, de érezni kéne FF-et és a gumi együtthatását.
    A G25 beállításához kiadtak egy külön kis ismertetőt, de különösebb változást nem lehet érezni a régi (Szabi, most örülj!) 900 fokos beállításhoz és a GTL-ben megszokotthoz képest (amin a múltkor jól összeverekedtünk - vagyis nem is ezen...).
    Az biztos, hogy a gumik viselkedése jelentősen más, mint amit megszoktunk, de még nem tudnám megmondani, hogy biztosan jobb-e, mint pl. a Chevelle GoodYear (igaz, az is csak azzal a futóművel jó persze). Biztos vagyok benne, hogy a gép több adatsort számol egyszerre, mint a GTL-ben, és valahogy gyorsabb a változás a pálya pillanatnyi viszonyaihoz képest (állítólag később kijön az is, hogy fokozatosan felgumizódik a pálya...).
    Az előbbi videóhoz: az a négy kis számjegy biztosan a féktárcsa hőfok (szerintem), gázadásra nemigen emelkedik, viszont a kanyarok külső ívén futó fék mindig melegebb, ami reális, még fékezés nélkül is (a csapágy minimális természetes lógása miatt mindig jobban ráfekszik a külső íven futó kerék a betétre, mint a belső).
    Ha már azt mondod, hogy gagyik a videók (én sajna, nem tudok ilyet kreálni, jól jönne most Csaba szakértelme!), de pl. ez nem olyan rossz azért, valljuk be:
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=V8rXhSZK7z8
    Oké, az árnyékok durvára vannak állítva és nem is mindig megfelelőek pl. a műszerfalon, de azért a feeling...
    Egy Forma-1-es futamot (még a Mansell-i időkben) alkalmam volt régebben végignézni a Casino-kanyar utáni lejtőre fordító jobbosban bal kéz felől álló Hotel Hermitage teraszáról, és mondhatom: a hangulat, a fények, a megvilágítás igencsak életszerű!
    Nekem nagyon bejön - és később még jobb lesz!

  25. #125
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    (állítólag később kijön az is, hogy fokozatosan felgumizódik a pálya...).
    Ezt már az rF1 is tudta meg GTL, GTR2 (ez az esőt is), és az összes többi ISI játék, a trükk ott van hogy ugyan nem mind1 hány autó van a szerveren (ettől füttően egyre jobban tapad a hétvégén a gumi) de mindegy merre mennek (vagy mennek egyáltalán) mindíg az ideális ív gumizódik, akkor is ha történetesen nem azt használjuk, és a gumizódás scriptelt (másképp hatalmas netigénye lenne).

    Sajnos a fontos kérdésekre nem kaptam pozitiv választ (gumi, FF) Ezen a téren volt a legnagyobb a lemaradása rfactornak már az első rész megjelenésének napján is.

    Szépséggel kapcsolatban pedig csak annyi hozzáfűzni valóm van, hogy valahogy így kéne kinéznie:

    Screenshotok: http://www.wmdportal.com/projectnews...ity-gallery-3/



    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 01. 12. 00:08.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 5 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •