Oldal: 4 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #76
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    A beta tölthető innen:
    Letöltési link: rFactor 2 beta build49

    Persze már töltöm, de gondolom, millióan rácuppantak, jó lassú a link (előirányzat: 50 perc!).

  2. #77
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Csekély 90 dodóért aktiválható... ha valakit érdekel.
    Szemetek. Kicsinálták Kenny-t...

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Csekély 90 dodóért aktiválható... ha valakit érdekel.
    Szemetek. Kicsinálták Kenny-t...
    Tudtommal 44 dodó az alap játék + 1 éves online előfizu ... a 90 dodó az az örökélet az onlányra

  4. #79
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal 44 dodó az alap játék + 1 éves online előfizu ... a 90 dodó az az örökélet az onlányra
    Pontosan!
    Így mulat egy igazi úr...

  5. #80
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal 44 dodó az alap játék + 1 éves online előfizu ... a 90 dodó az az örökélet az onlányra
    Ja és Te már megint nem alszol!
    Mert, hogy én nem, az oké, de Te dolgozdába kell, hogy menj!
    Vagy munkanélküli lettél?

  6. #81
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és Te már megint nem alszol!
    Mert, hogy én nem, az oké, de Te dolgozdába kell, hogy menj!
    Vagy munkanélküli lettél?
    Nem kérlek, má'n dolgozom is!

  7. #82
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kérlek, má'n dolgozom is!
    Azért 90 dolcsi nem kevés. Mondjuk kitart ez is vagy 4-5 évig... Nem tudom megéri-e?

    ui.:

    Szabi 18 és 19 óra között alszik. Pár hete is akkor hívom, de csak nagy álmosan válaszolgatott...

  8. #83
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    A "szokott" modolási lehetőséget persze rögtön lekódolták (nem nagyon, csak picit), még várni kell arra, hogy a szokott .mas kiterjesztésű fájlok kibontására alkalmas új törőprogit kirakja valaki a netre a korábbi MAS_203 helyett. Szerintem órák kérdése...
    Egyébként a játék alapszerkezete egyszerűsödött (valamelyest), kevesebb a mappa, de azok rendesen nagyok, lényegében a GTL és a GTR2 szokott szerkezete felé mentek el (szerencsére) a fejlesztők.
    Maga az .exe fájl 500 mega körüli, tehát kell a hely a játéknak. És ez még csak béta...
    Ami viszont fenomenális: a gumifizika!
    Azt aztán rendesen átdolgozták! Ami az egyik kis előzetesen látható (torzuló profil, több helyen folyamatosan számolt adatok a futófelület különböző pontjain, a változó tapadási felület folyamatos korrekciója, stb.) azt TÉNYLEG tudja a fizika!
    Most a fejlesztés alatt lévő Camaro alá be is fogom pajszerolni, ha fel tudom nyitogatni a vonatkozó mappákat.
    Természetesen idő, idő, idő...

  9. #84
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Sokkal érdekesebb, hogy mit nem tud még a béta-verzió:

    General
    ========
    -While driving Historics, AI can not safely slow down and enter their pit stall
    Networking
    ========
    -Server does not warn user if IPort is already in use
    -No Server ping in MP Lobby
    -Some odd collision behavior is happening in multiplayer.
    Graphics
    ========
    -Multiview is not working anymore / and very limited
    Replay
    ======
    -There are some issues with special effects (smoke, skids, etc.) and loose objects (cones, haybales, etc.)
    -The 'Private Practice' option incorrectly affects replay, making other cars invisible or visible when they shouldn't be.
    Tire Model
    ==========
    -Contact patch load distribution model is not final, which means tire pressure does not have the full effect that it should.
    -Aquaplaning is not implemented, so wet weather driving is only properly modelled when the track is damp but with no standing water.
    -Wear (meaning both abrasion and degradation) is incomplete in several aspects.
    -There are other relatively minor loose ends.
    -Curbs, white lines have almost no grip in rain
    Collision
    =========
    -Loose objects (cones, haybales, etc.) "fall asleep" inappropriately, sometimes up in the air, and essentially turn into solid objects.
    -Sometimes intense collisions cause the simulation to fall out of realtime, which is very unpleasant. This is usually caused when objects manage to get partly inside each other, which unfortunately happens more often in multiplayer due to imperfect prediction.
    Weather/RealRoad
    ================
    -Groove build-up and track wetness/drying happen at an artificial, accelerated rate.
    -Wind and humidity do nothing.
    Controllers
    ===========
    -Some older force feedback drivers cannot handle rFactor2's high-fidelity update rate and in fact make the simulation fall out-of-realtime (you'll notice if things get jerky and slow and the purple bar on the CPU Time graph goes to 100%). There are two possible fixes: 1) get updated drivers from your hardware manufacturer (recommended), or 2) open up controller.ini and set "Skip Updates" to a non-zero value. Note that the presets for new Thrustmaster wheels include the second fix in case users haven't updated their drivers. Again, we recommend updating the drivers and setting "Skip Updates" back to 0.

    A gumifizikában a legbájosabb kifejezés:
    "Vannak viszonylag elvarratlan szálak..."
    Ami viszont gond: ha a bétáért is ennyit fizetünk, hol lesz a fejlesztés vége (időben) és a végén mennyit gombolnak még le rólunk?

  10. #85
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Ha lehetne, akkor magyarra plz Nincs kedvem fordítgatni xD

    Scuderia Giudice #099#

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Ami viszont gond: ha a bétáért is ennyit fizetünk, hol lesz a fejlesztés vége (időben) és a végén mennyit gombolnak még le rólunk?
    Nem a bétáért fizetsz, hanem a magáért a teljes programért. Nem kell megvenned még egyszer, ha már elkészült, csupán ugyan azon az áron már előbb hozzáférsz a még nem végleges tartalomhoz.

    Olyan ez, mintha vennél egy autót eredeti áron, de a gyárban te gördülnél le vele a futószalagról és vinnéd el próbakörre még kárpitok, meg hifi nélkül

  12. #87
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a bétáért fizetsz, hanem a magáért a teljes programért. Nem kell megvenned még egyszer, ha már elkészült, csupán ugyan azon az áron már előbb hozzáférsz a még nem végleges tartalomhoz.

    Olyan ez, mintha vennél egy autót eredeti áron, de a gyárban te gördülnél le vele a futószalagról és vinnéd el próbakörre még kárpitok, meg hifi nélkül
    Erről a régi vicc jut eszembe:
    Erdőszélen nyuszika rohan ezerrel. Kérdi a róka:
    -Hova rohansz, nyuszika?
    -Nem hallottad, kormányzati döntés született, hogy kilövik a barnamedvéket!
    -Nyuszika, Te nem vagy barnamedve...
    -Tévedtek ezek már nagyobbat is!

    Egyszóval: nemigen tudható, mikor lesz istibizti végleges program, és mégis... nem gondolják-e meg, hogy (mint a Steam alatt pl. a Race kiegészítőkért) kérnek még 20-30-50 ruppót. Egyszercsak.

  13. #88
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan ez, mintha vennél egy autót eredeti áron, de a gyárban te gördülnél le vele a futószalagról és vinnéd el próbakörre még kárpitok, meg hifi nélkül
    nem éppen...
    Veszel egy autót, amit használhatsz, csak éppen nincsenek benne a kárpitok, a hifi, a légkondi, az ülésfűtés meg egyéb kutyafasza, mert azt majd akkor fejlesztik ki hozzá ha megfinanszíroztad a vételárral, csak éppen nem biztos hogy ezek az apróságok olyanok lesznek amit vártál !

  14. #89
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Jól sejtettem...
    Máris kinn van a tört verzió több linken...
    Ennyit a kódokról meg a warezről..
    És ez mind az ilyen hülyék zsírján, mint én, aki tisztességgel kifizettem a közel kilencven zöldhasút!
    Rohadjon meg minden kis megosztó patkány!
    Költsék gyógyszerre!

  15. #90
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Jól sejtettem...
    Máris kinn van a tört verzió több linken...
    Ennyit a kódokról meg a warezről..
    És ez mind az ilyen hülyék zsírján, mint én, aki tisztességgel kifizettem a közel kilencven zöldhasút!
    Rohadjon meg minden kis megosztó patkány!
    Költsék gyógyszerre!
    oké, de ha tetszik valakinek és online is akar játszani megveszi, szval.... egyébként meg az rF1 is törten fut szerintem a felhasználók 95%-l.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #91
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan ez, mintha vennél egy autót eredeti áron, de a gyárban te gördülnél le vele a futószalagról és vinnéd el próbakörre még kárpitok, meg hifi nélkül
    Ha így gördül le a futószalagról a gép, azt anyaghiánynak hívják és nincs próbakör, hanem megy a kocsi a "Hold Up"-ra és ha megjöttek a kárpitok, akkor lesz beszerelve.... meg ilyesmi

  17. #92
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Jól sejtettem...
    Máris kinn van a tört verzió több linken...
    Ennyit a kódokról meg a warezről..
    És ez mind az ilyen hülyék zsírján, mint én, aki tisztességgel kifizettem a közel kilencven zöldhasút!
    Rohadjon meg minden kis megosztó patkány!
    Költsék gyógyszerre!
    Kerestem, de nem találtam tört verziót, persze ez csak idő kérdése és lehet hogy nem jó helyen kerestem, de ha nem tetszik amit kaptál akkor még visszakérheted a pénzed. Mellesleg az ISI is a torrentes terjesztést választotta, mert ez a leggyorsabb, legproblémamentesebb manapság.
    Online kód nélkül pedig sokat nem érsz, offline körözhetsz, de nekem pont erre kéne.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #93
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Kerestem, de nem találtam tört verziót, persze ez csak idő kérdése és lehet hogy nem jó helyen kerestem, de ha nem tetszik amit kaptál akkor még visszakérheted a pénzed. Mellesleg az ISI is a torrentes terjesztést választotta, mert ez a leggyorsabb, legproblémamentesebb manapság.
    Online kód nélkül pedig sokat nem érsz, offline körözhetsz, de nekem pont erre kéne.
    Kedves Tilus!

    Nyilván elveim ellen való hogy felrakjak ide valami kis féreg által megtört verziót (mindegyik ilyen nyálas görény pusztuljon!), de hidd el, már reggel fél hétkor fenn volt az első...
    Hogy a keze szakadna ki tőből az ilyen patkánynak, aki a mások évek munkájával összerakott és baromi sok pénzt felemésztő fejlesztéseit "tördösi".
    Ugyanaz, mint amikor a kismetrón a jegy nélkül utazó kis taknyot simán kilököm a szerelvényből: ne az én előre kifizetett éves bérletemen potyázzon a szemét kis majom!
    Eszem ágában nincs visszakérni a zsét - remek kis játék (lesz) ez!
    Az ISI (szerintem) a teljesen torrentmentes linket adta ki (amit fentebb én is kiraktam, töklegális, hivatalos). A letöltés kb. 38 perc volt (éjjel), az .exe azonnal indítható volt, az install kb. 6-7 perc (nyilván erősen gépfüggő), és aztán már csak azt kellett kiválasztanod, hogy hogyan fizetsz (3 féle lehetőség, szokás szerint).
    Szerintem ez korrekt a fejlesztők részéről (főleg, ha az "örökös" birtoklás után tényleg nem kérnek több susnyát, esetleg évek múlva sem...).
    Mindenesetre a legális verziót tényleg próbáljátok ki! Én már folyamatosan azon agyalok, hogy elsőként a gumifizikát, utána meg a kormány-effekteket hogyan tudom a GTL-be átültetni, mindenki (remélhető) örömére!

  19. #94
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    nem éppen...
    Veszel egy autót, amit használhatsz, csak éppen nincsenek benne a kárpitok, a hifi, a légkondi, az ülésfűtés meg egyéb kutyafasza, mert azt majd akkor fejlesztik ki hozzá ha megfinanszíroztad a vételárral, csak éppen nem biztos hogy ezek az apróságok olyanok lesznek amit vártál !
    Ok, na de mindennek tudatában nálad a döntés, hogy beleugrasz má'n most, vagy kivárod...

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Az ISI (szerintem) a teljesen torrentmentes linket adta ki (amit fentebb én is kiraktam, töklegális, hivatalos).
    Az ISI hivatalos oldaláról lehet leszedi a torrent fájlokat, nekem extra sebességgel a gépem is volt 3 giga cucc. Attól még hogy vmi torrent, még nem warez!

  21. #96
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Indítottam egy szervert Formula Reanult-al

    Szerve: Sinkatest
    pass:test1

  22. #97
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése


    Hogy a keze szakadna ki tőből az ilyen patkánynak, aki a mások évek munkájával összerakott és baromi sok pénzt felemésztő fejlesztéseit "tördösi".
    Ugyanaz, mint amikor a kismetrón a jegy nélkül utazó kis taknyot simán kilököm a szerelvényből: ne az én előre kifizetett éves bérletemen potyázzon a szemét kis majom!
    Én tuti a törtet fogom kipróbálni(én potyázó szemét kis majom vagyok) először ha már nem képes egy szaros demo-t kiadni a fejlesztőgárda ahogy volt ez sok nagy elődnél pl gtr-gtr2 rfactor. nem vagyunk sokan olyan helyzetbe hogy 0 teszteléssel kibasszak az ablakon 90 dollárt de akár 20 at is. lenne egy fasza demo 1 autó-1 pálya verzióval hogy ne legyen zsákbamacska, lássam mit veszek meg.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  23. #98
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Én tuti a törtet fogom kipróbálni(én potyázó szemét kis majom vagyok) először ha már nem képes egy szaros demo-t kiadni a fejlesztőgárda ahogy volt ez sok nagy elődnél pl gtr-gtr2 rfactor. nem vagyunk sokan olyan helyzetbe hogy 0 teszteléssel kibasszak az ablakon 90 dollárt de akár 20 at is. lenne egy fasza demo 1 autó-1 pálya verzióval hogy ne legyen zsákbamacska, lássam mit veszek meg.
    Csöndesen gratulálok...
    A mentalitás jellemző korunkra és kicsiny hazánk dicső, korrekt hozzáállására.
    Biztos ezért (meg az ilyen mentalitásért) "favorizálja" vagy két éve gyönyörű országunkat pl. a SONY (tudniillik, hogy kb. két héttel később mutatják be mozifilmjeiket nálunk, mint pl. a tahólandnak tartott Romániában...).
    Szeretnek minket szerte a világban hatalmas eszünkért és korrektségünkért.
    Hozzáteszem: én ugyan nem kevés munkát fektettem eddig nem túl gyenge mod-ok megírására és több hónapos tesztelésére, de soha eszembe nem jutott, hogy húsz fillért kérjek értük.
    Azért dolgozom tök ingyé', hogy játszhassak és mások is felhőtlen örömmel játszhassanak.
    Talán némi szövegértési segédlettel fogható, mit is akartam mondani.

  24. #99
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Én tuti a törtet fogom kipróbálni(én potyázó szemét kis majom vagyok) először ha már nem képes egy szaros demo-t kiadni a fejlesztőgárda ahogy volt ez sok nagy elődnél pl gtr-gtr2 rfactor. nem vagyunk sokan olyan helyzetbe hogy 0 teszteléssel kibasszak az ablakon 90 dollárt de akár 20 at is. lenne egy fasza demo 1 autó-1 pálya verzióval hogy ne legyen zsákbamacska, lássam mit veszek meg.
    Csak azért mert tájékozatlan vagy, ne a fejlesztő banda legyen a szemét!

    Lesz demó, amit a program eléri a végleges változatát, ez itt egy open béta teszt! (Open, azaz nem free ). Ez azoknak szól, akik nem bírnak várni még 3-5-6 hónapot várni a végleges szoftverre, azok már most megvehetik előre a cuccot és hajthatják a béta verziót!

    Minden egyes szoftver esetében van béta teszt, csak azok többnyire zárt, vagy szűkebb körűek...és csak ezért nem tudsz róluk.

  25. #100
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azért mert tájékozatlan vagy, ne a fejlesztő banda legyen a szemét!

    Lesz demó, amit a program eléri a végleges változatát, ez itt egy open béta teszt! (Open, azaz nem free ). Ez azoknak szól, akik nem bírnak várni még 3-5-6 hónapot várni a végleges szoftverre, azok már most megvehetik előre a cuccot és hajthatják a béta verziót!

    Minden egyes szoftver esetében van béta teszt, csak azok többnyire zárt, vagy szűkebb körűek...és csak ezért nem tudsz róluk.
    Kedves Szabi!

    Már régóta érlelődik bennem, hogy érdemes lenne egy mellékszálként az ilyesféle (pl. feltört játékkal szerverre való bejelentkezés és annak frankó kis lefagyasztása stb.) témákra (ill. annak gyökeres kiirtására) egy topic-ot nyitni.
    Ez a téma is kicsit elkanyarodott a valós alaptól, és még egy szerény megjegyzés:
    ezzel a helyesírással, stílussal (szóhasználattal) és hozzáállással hogyan lehet valaki "Szervező" ebben a kiváló fórumban és ezen a remek kis oldalon?
    Megborzongtam...
    Át kellene gondolni sokaknak a világ becsületes és tisztességes oldalához való közelítését.
    Ezért javaslom a külön topic-ot - ha egyetértesz.
    Wega barátomnak viszont a legnagyobb tisztelettel javaslom, hogy ha még ennek az istennek az idejében valaha is egy általam fejlesztett (lényegében a nullából újraírt) autóval netán futam lesz, Ő tegye meg azt a szívességet, hogy oda ne nevezzen.
    Elvi okokból.

    Üdvözlettel

    Tuza Ervin

Oldal: 4 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •