Oldal: 26 / 32 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 626 - 650 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #626
    Ideje volt kipróbálnom már a TCR mod-ot. Sajna a talált Hungaroring mod borzalmasan nézett ki, így végül egy gyári pályán, a skóciai Loch Drummond-ban futottam egy versenyt az Audi TT-vel. Sok AC és R3E után megint fülig ért a szám a gumifizikától

    Akinek nincs még rFactor 2, annak tényleg ajánlom, hogy szerezze be. Július 5-ig nagy akció van, lásd a linket eggyel feljebb!

  2. #627
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ideje volt kipróbálnom már a TCR mod-ot. Sajna a talált Hungaroring mod borzalmasan nézett ki, így végül egy gyári pályán, a skóciai Loch Drummond-ban futottam egy versenyt az Audi TT-vel. Sok AC és R3E után megint fülig ért a szám a gumifizikától
    Audi TT TCR-be? Ford Fiesta? Én maradtam le valamiről? :O
    Amúgy ez már hivatalos mód? Ha igen akkor egy linket dobsz én is szívesen kipróbálnám....
    Akár itt is futhatnánk vele egy tesztet hátha népszerűbb ez a téma mint a Porsche volt (mégiscsak ez egy népszerű dolog a való életben is, illetve csak egyszerűbb mint az a buta hátsókerékhajtású VW Bogár )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  3. #628
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Audi TT TCR-be? Ford Fiesta? Én maradtam le valamiről? :O
    Amúgy ez már hivatalos mód? Ha igen akkor egy linket dobsz én is szívesen kipróbálnám....
    Akár itt is futhatnánk vele egy tesztet hátha népszerűbb ez a téma mint a Porsche volt (mégiscsak ez egy népszerű dolog a való életben is, illetve csak egyszerűbb mint az a buta hátsókerékhajtású VW Bogár )
    Úgy tűnik, valóban te maradtál le róla. Egyébként én is
    A Sim Race Series szervez vele bajnokságot, ők modderkednek is, ha jól tudom. Biztosan népszerű lehetne, mert nem vészes megszokni, jó az autóválaszték. Ráadásul új pályákon lehetne versenyezni, ami van rfactor2-ben, de máshol nincs. A gond nem is ezzel van, hanem a szokásos: másik liga, másik fórum, másik szervezet, megoszlik a tábor, mindenhol kevesebb versenyző emiatt...

  4. #629
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy tűnik, valóban te maradtál le róla. Egyébként én is
    A Sim Race Series szervez vele bajnokságot, ők modderkednek is, ha jól tudom. Biztosan népszerű lehetne, mert nem vészes megszokni, jó az autóválaszték. Ráadásul új pályákon lehetne versenyezni, ami van rfactor2-ben, de máshol nincs. A gond nem is ezzel van, hanem a szokásos: másik liga, másik fórum, másik szervezet, megoszlik a tábor, mindenhol kevesebb versenyző emiatt...
    Köszi a linket, majd kipróbálom, ha tetszik még lehet be is nevezek....
    Nem feltétlen konkurenciának gondoltam inkább csak kedvcsinálónak illetve rF2 vonal felpezsdítőnek, nyári tesztnek vagy valaminek pár mód/kocsi mint ahogy anno kezdtük, na mindegy csak hangosan gondolkodtam.
    (Valóban én voltam lemaradva visszanéztem a korábbi TCR sorozatokat és 2015-be tényleg volt Audi TT meg Ford is, a Ford még 16-ba is. )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #630
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Nem feltétlen konkurenciának gondoltam inkább csak kedvcsinálónak illetve rF2 vonal felpezsdítőnek, nyári tesztnek vagy valaminek pár mód/kocsi mint ahogy anno kezdtük, na mindegy csak hangosan gondolkodtam.
    Abszolút egyetértek, szívesen versenyeznék ilyen autókkal néha. Abszolút fun jelleggel, nem kellenének a nagyon erős és nehezen uralható vasak, amikkel gyakorolni és setup-olni kell. Beugrani és menni, új pályákon, éjjel, esőben, lazítani és szórakozni.
    A tizedek hajszolására és a setup-ok végletekig finomítására ott vannak a bajnokságok.

  6. #631
    Ide nézzetek mi érkezik az rFactor2-höz!

  7. #632
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ide nézzetek mi érkezik az rFactor2-höz!
    Lézerszkennes Hungaroring.
    De azt írja hogy elég halovány az esélye hogy rF2-be is megjelenjen.

  8. #633
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Lézerszkennes Hungaroring.
    De azt írja hogy elég halovány az esélye hogy rF2-be is megjelenjen.
    Én meg természetesennek vettem, hogy rFactor2-höz készül. Tévedtem!

  9. #634
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Abszolút egyetértek, szívesen versenyeznék ilyen autókkal néha. Abszolút fun jelleggel, nem kellenének a nagyon erős és nehezen uralható vasak, amikkel gyakorolni és setup-olni kell. Beugrani és menni, új pályákon, éjjel, esőben, lazítani és szórakozni.
    A tizedek hajszolására és a setup-ok végletekig finomítására ott vannak a bajnokságok.
    Ja én így gondoltam, hogy csak fun jelleggel kipróbálni aztán szórakozni kicsit, nem konkurenciát csinálni nekik. Ha lesz vmi rF2 akkor mindenképp olyannal ami máshol nem megy, hogy legyen értelme ide is jönni....

    Ez a lézerszkennert Hring meg baromi jó lenne, de a cikk alapján nem nagy a valószínűség, azért hátha!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  10. #635
    Tapasztaltabbaktól kérdezem, hogy ha rfcmp fájlból manuálisan telepítek valamit, akkor utána ér bármilyen hátrány abból, ha magát a package fájlt törlöm? Fölöslegesen ne foglalja már kétszer a helyet.

  11. #636
    Ezúttal két mod-ot próbáltam egyszerre, autóból a Seat Leon Eurocup 2014-es mezőnyét és a méltán közkedvelt Istanbul GP pályát. Nálam mindkettő bevált. Ezt a pályát amúgy is kedveltem mindig, a Seat pedig egy könnyen kézben tartható túraautó. A verseny elején nem sokat hallottam a saját motorhangomból

  12. #637
    Pár napja az AC add-on pályáknál lett körbetapsolva a Jerez-i ring, most ezt ebben a szimben próbáltam ki, mégpedig a Simco WTCC 2016-2017-es mod-jával. Mit ne mondjak, duplán ért fülig a szám, a pálya és a mod miatt is. Szeretem a Raceroom-os WTCC-t, de ez most így nagyon tetszett, legfőképp a remek fizika miatt. Csak az AI-k voltak gyanúsan lassúak, mert 100%-on 10 másodpercet kaptak egy körön. Végül a maximális 120%-ra állítva őket a 10 körös versenyen végigelőztem a 20 fős mezőnyt. E tekintetben valami nem volt teljesen kóser.

    WTCC 2016-2017 mod letöltés (kijár ezért némi támogatás Emerico-éknak)

  13. #638
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Pár napja az AC add-on pályáknál lett körbetapsolva a Jerez-i ring, most ezt ebben a szimben próbáltam ki, mégpedig a Simco WTCC 2016-2017-es mod-jával. Mit ne mondjak, duplán ért fülig a szám, a pálya és a mod miatt is. Szeretem a Raceroom-os WTCC-t, de ez most így nagyon tetszett, legfőképp a remek fizika miatt. Csak az AI-k voltak gyanúsan lassúak, mert 100%-on 10 másodpercet kaptak egy körön. Végül a maximális 120%-ra állítva őket a 10 körös versenyen végigelőztem a 20 fős mezőnyt. E tekintetben valami nem volt teljesen kóser.

    WTCC 2016-2017 mod letöltés (kijár ezért némi támogatás Emerico-éknak)
    Csak ajánlani tudom én is a WTCC modot. Vannak kisebb hibák, pl ha az ember nagyon erőlteti a kanyarokban, akkor hajlamos beremegni (főleg a Lada), illetve az AI-k is gyengék, de összességében a legjobb elsőkerekes túraautó mod.

  14. #639
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    https://www.studio-397.com/2017/07/r...ate-july-2017/

    Új infok rF2 háza tájról.
    Kíváncsi leszek erre a World"s Fastest Gamer versenyre...
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  15. #640
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.studio-397.com/2017/07/r...ate-july-2017/
    Új infok rF2 háza tájról.
    Kíváncsi leszek erre a World"s Fastest Gamer versenyre...
    Ohjea, jönnek a fizetős tartalmak. Ami most nemtudom hogy jót tesz-e majd, vagy ellenkezőleg a platformnak


  16. #641
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ohjea, jönnek a fizetős tartalmak. Ami most nemtudom hogy jót tesz-e majd, vagy ellenkezőleg a platformnak
    Szerintem nagyon nem, amúgy is kicsi a bázisa, és nem csak itt hanem világszerte akármennyire is jó a fizika. Valahogy valami hiányzik vagy nem elég népcsalogató, pont ilyen rendezvények kellenének amik arra ösztökélné a népeket, hogy próbálják ki, gyakoroljanak vele, illetve egy zsák tartalom bele (értem én hogy van egy csomó mód, lehet csak én nem kedvelem annyira illetve ezt a módot hogy minden szerverhez fel kell telepítsek vmit még ha automatán is csinálja), aztán utána lehetnének pénzes tartalmak ilyen szempontból sztem az AC jó modell felépítettek egy vonzó platformot telenyomták kontenttel és most már lehet szépen mindenért kérni pénzt illetve csöpögtetni egy-egy ingyen dolgot....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  17. #642
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ohjea, jönnek a fizetős tartalmak. Ami most nemtudom hogy jót tesz-e majd, vagy ellenkezőleg a platformnak
    Az rFactor egy kifilézet hal csontváza. Annak lehet nagyon jó, de halászlevet nem tudsz főzni belőle és csontlevesnek sem lehet eladni...
    Egy gyári széria komplett feldolgozása, meg hozzá egy évadnyi pálya, szerintem a lehető legjobb dolog ami az rFactorral valaha történhetne. Talán egyszer...

  18. #643
    Én mérsékelten örülök ennek. Az rF legnagyobb problémája, hogy hiába az egyik legjobb szimuláció, hogyha a tartalmak túlnyomó többsége hatszáz szimulátoron keresztül oda-vissza konvertálgatott tákolmány. Én jobban örülök a célzottan erre a platformra készülő akár fizetős tartalmaknak, ha cserébe legalább alapvető minőségi kritériumoknak megfelelnek.

  19. #644
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Szerintem is valami olyasmire kellene áttérniük, mint az iRacing. Kizárólag saját vagy válogatott tartalmak és szervezett versenyek. Bőven lenne benne pénz

  20. #645
    Elérhető a McLaren 650S GT3 Steamen. A GT3 pack egyelőre szintén csak azt tartalmazza, de a szeptemberben megjelenő további négy GT3 autót is hozzácsapják majd
    http://store.steampowered.com/itemstore/365960/browse/

  21. #646
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Elérhető a McLaren 650S GT3 Steamen. A GT3 pack egyelőre szintén csak azt tartalmazza, de a szeptemberben megjelenő további négy GT3 autót is hozzácsapják majd
    http://store.steampowered.com/itemstore/365960/browse/
    Micsoda fejlődés Már elővételben lehet venni rF2 zsákbamacskát 15 ajróért Remélem tényleg jó lesz

  22. #647
    Valaki megvette már esetleg ezt a McLarent? Ha igen, hány skint adnak hozzá?

  23. #648
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nekem meg van.6 skin van hozzá.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #649
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem meg van.6 skin van hozzá.
    És milyen egyébként? Megéri megvenni? Eddig mindkét végletet olvastam, hogy tökéletes és minden pénzt megér, meg hogy pocsék és nehogy pénzt adj érte. De én egyébként is várok vele, egyrészt érdekel, hogy pontosan melyik négy GT3 készül majd el mellé, másrészt meg hogy hova fut majd ki ez az egész szemléletváltás, akkor érné meg igazán, ha pályák terén is lenne hozzájuk egy bővebb 'gyári' választék.

  25. #650
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És milyen egyébként? Megéri megvenni? Eddig mindkét végletet olvastam, hogy tökéletes és minden pénzt megér, meg hogy pocsék és nehogy pénzt adj érte. De én egyébként is várok vele, egyrészt érdekel, hogy pontosan melyik négy GT3 készül majd el mellé, másrészt meg hogy hova fut majd ki ez az egész szemléletváltás, akkor érné meg igazán, ha pályák terén is lenne hozzájuk egy bővebb 'gyári' választék.
    Nem rossz egyébként de nekem pl az assetto-s jobban bejön hangilag és kinézetileg.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 26 / 32 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •