Oldal: 25 / 32 ElsőElső ||| 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 601 - 625 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #601
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    és végre elimináljuk a Raceroomot
    Szerintem egyszerűbb lenne kirakni az aláírásodba, vagy nyitni egy kiemelt topicot, hogy ne kelljen folyton leírni. (Bocs.)

  2. #602
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ezek szerint végre kell használni az ablaktörlőt és működni is fog? Ez kb az első dolog amit ki fogok próbálni
    Vagy legalábbis idővel bekapcsolhatnák, csak az hiányzik az esőhöz már

    De folyamatosan érdemes leírni / súlykolni, mert annyira feldühített a 4 hónap alatt a játék, amíg próbáltam játszani vele

  3. #603
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    De folyamatosan érdemes leírni / súlykolni, mert annyira feldühített a 4 hónap alatt a játék, amíg próbáltam játszani vele
    Elég sokan viszont nem így vagyunk vele, mégsem írjuk le, hogy eliminálni kellene téged, mert unjuk már ezt az "propagandát".

  4. #604
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Talán majd gtr masters esetén is bekerül a kedveltebb simek közé és végre elimináljuk a Raceroomot
    Értem én, hogy neked volt vele gondod (bár gondolom a javaslatot nem fogadtad meg, h írj a fejlesztőknek, pedig a hibáik mellett ez pozitív, hogy gyorsan válaszolnak és segítőkészek), de ismerek olyat, akinek AC-val volt gondja. Akkor mostantól azzal se indítsunk? Az elmúlt egy évben nem volt olyan bajnoki amin 20 fő alatt lettünk/lettek volna a srácok. Ezek alapján azt mondom létjogosultsága van. Főleg, hogy az rFactor2-re ilyen kevesen jönnek. Szóval a "végre elimináljuk a Raceroomot" kijelentés kicsit erős, főleg, hogy a döntés nem is a Te kezedben van. Piisz

  5. #605
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Értem én, hogy neked volt vele gondod (bár gondolom a javaslatot nem fogadtad meg, h írj a fejlesztőknek, pedig a hibáik mellett ez pozitív, hogy gyorsan válaszolnak és segítőkészek), de ismerek olyat, akinek AC-val volt gondja. Akkor mostantól azzal se indítsunk? Az elmúlt egy évben nem volt olyan bajnoki amin 20 fő alatt lettünk/lettek volna a srácok. Ezek alapján azt mondom létjogosultsága van. Főleg, hogy az rFactor2-re ilyen kevesen jönnek. Szóval a "végre elimináljuk a Raceroomot" kijelentés kicsit erős, főleg, hogy a döntés nem is a Te kezedben van. Piisz
    Én részemről befejeztem ezzel:
    Nem "neked volt vele gondod" hanem csak és kizárólag azzal volt eddig gondom vagy 5-10 alkalommal, amikor próbáltam. Amikor nem tudtam bejelentkezni egy napig, gondoltam hogy írok nekik, de az oldaluk sem ment. De ugye semmi baj sincs vele, hiszen a legutóbbi WTCC futam is szépen lezajlott, mert elfogadta a jelszót a szerver és nem kellett ez miatt két héttel tolni a bajnokságot. És a 20 fő is egy szerveren van ugye, mert nem 15 fő a limit amit egy szerver tud értelmesen kezelni...

    De visszatérve a sim-ekhez, remélem hogy tényleg minőségi javulás lesz ez az új patch grafika szinten, mert több figyelmet érdemelne ez a játék, mint amit kap

  6. #606

  7. #607
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szimulátorosok más ünnepet tartanak május elsején

  8. #608
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szimulátorosok más ünnepet tartanak május elsején
    VR támogatás!

  9. #609
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Első képen az elmenő kocsi elején nincs, vágott a blur, hátul már nem. Harmadik képen az első kocsinak mintha csillagszóró lenne a lámpa helyén. Egy lámpa első sorban világítani szokott, nem csillogni. Nekem gyanus. Nemigazán áll össze.

  10. #610
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Első képen az elmenő kocsi elején nincs, vágott a blur, hátul már nem. Harmadik képen az első kocsinak mintha csillagszóró lenne a lámpa helyén. Egy lámpa első sorban világítani szokott, nem csillogni. Nekem gyanus. Nemigazán áll össze.
    Valószínűleg az éjszakai képeken sem véletlenül mutogatják pont a Formula Renault 3.5-öst, aminek nincs saját kivilágítása. Biztos még dolgoznak a fényen.

  11. #611
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Ez most akkor Május 1-én jön?
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  12. #612
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Ez most akkor Május 1-én jön?
    Elméletileg igen!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  13. #613
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

  14. #614
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Chatet nem tudjátok hogyan lehet arrébb tenni? Középen alul van ugye, de a kormány miatt alig látom

  15. #615
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Chatet nem tudjátok hogyan lehet arrébb tenni? Középen alul van ugye, de a kormány miatt alig látom
    Steam/steamapps/common/rFactor2/MOdDev/HUD/

    ...konfigurációs beállítások

    CHATBOX_SCREENXPOS = 0.000000
    CHATBOX_SCREENYPOS = 0.779000

    Gondolom itt, de csak tipp
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 04. 24. 22:41.

  16. #616
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Itt meg az új UI (bár mintha úgy rémlene,hogy azt olvastam korábban, hogy ez még csak béta lesz) - elég jól néz ki ez is.

    https://www.youtube.com/watch?v=E-EI0UnrEYc

    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  17. #617
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Itt meg az új UI (bár mintha úgy rémlene,hogy azt olvastam korábban, hogy ez még csak béta lesz) - elég jól néz ki ez is.

    https://www.youtube.com/watch?v=E-EI0UnrEYc

    Nekem a régivel sincs bajom, persze a szinhasznalat nem a legjobb de azon kívül semmi baja. Trackmapon javithatnanak, a dizajn borzalmas, de az meg nem az övék.

    Hopp trackmapot említve, az dx9es és nem fog menni dx11en

  18. #618
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a régivel sincs bajom, persze a szinhasznalat nem a legjobb de azon kívül semmi baja. Trackmapon javithatnanak, a dizajn borzalmas, de az meg nem az övék.

    Hopp trackmapot említve, az dx9es és nem fog menni dx11en
    Nekem tetszik ez az új, a régi az olyan mint a grafika el lehet vele lenni...de nagyon öreg hatása van.

    Igen az úgy jár gondolom mint a XD (Race07 alatt) anno a frissítésekkel, de reméljük a fejlesztők gyorsan reagálnak majd.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #619
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    rFactor 2 - DX11

    Ide jöhetnek a DX11-es témában a hsz-ek:

    rFactor 2 - DX11

    Illetve lehet csinálni kéne további rF2 altémákat, van ötlet mire lenne még szükség?
    (Problémák, Autók, Pályák, Config/FPS, Setup, stb...)
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 03. 11:19.

  20. #620
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Hali mindenkinek itt is!

    Nem rég sikerült beszereznem nekem is a gémet. Az egyik haverommal egyetemben, és kicsit meglepődve látjuk, hogy a Flat6 CUP milyen sorsra jutott.

    Viszont, mivel jön a valódi LeMans24h WEC futam, azon töprengtünk, hogy nem lehetne-e esetleg felrakni egy Endurance Series moddal, egy LeMans pályát. A valódival teljesen párhuzamosan, csak a móka kedvéért miközben nézzük, mi nyomni fogjuk offline, botokkal. Jó lenne egy kicsit közösen készülni.

    De ha csak nekünk lenne igényünk ilyesmi körözésre akkor persze tekintsétek tárgytalannak. Nem tudom milyen plusz vonzatai lennének, ha most 2 hétig élne egy ilyen szerver.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  21. #621
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Hali mindenkinek itt is!

    Nem rég sikerült beszereznem nekem is a gémet. Az egyik haverommal egyetemben, és kicsit meglepődve látjuk, hogy a Flat6 CUP milyen sorsra jutott.

    Viszont, mivel jön a valódi LeMans24h WEC futam, azon töprengtünk, hogy nem lehetne-e esetleg felrakni egy Endurance Series moddal, egy LeMans pályát. A valódival teljesen párhuzamosan, csak a móka kedvéért miközben nézzük, mi nyomni fogjuk offline, botokkal. Jó lenne egy kicsit közösen készülni.

    De ha csak nekünk lenne igényünk ilyesmi körözésre akkor persze tekintsétek tárgytalannak. Nem tudom milyen plusz vonzatai lennének, ha most 2 hétig élne egy ilyen szerver.
    Június 24.-én lesz a 12 órás leMans-i futam! Érdeklődjetek, és jelentkezzetek a bajnokságra!
    http://simraceseries.com/forum/index.php

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  22. #622
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Június 24.-én lesz a 12 órás leMans-i futam! Érdeklődjetek, és jelentkezzetek a bajnokságra!
    http://simraceseries.com/forum/index.php
    Mondtam a srácoknak, annyira nem jöttek lázba tőle Főleg, hogy a csapatban 2-en vagyunk akik tényleg rendszeresebben nyomjuk. A többiek évente 1-2 alkalommal csak.

    Szóval most igazából, csak olyan lehetőséget keresnénk, ahol rendszeresen körözhetünk, és látjuk az időket, meg, hogy mennyire vagyunk töketlenek esetlegesen.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  23. #623
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Mondtam a srácoknak, annyira nem jöttek lázba tőle Főleg, hogy a csapatban 2-en vagyunk akik tényleg rendszeresebben nyomjuk. A többiek évente 1-2 alkalommal csak.

    Szóval most igazából, csak olyan lehetőséget keresnénk, ahol rendszeresen körözhetünk, és látjuk az időket, meg, hogy mennyire vagyunk töketlenek esetlegesen.
    A GTR-Master.hu #3-as csapat éppen csapattársakat keres a futamra 2 embert. Én örülnék ha beugornátok, mert a #2-es csapat nem ér rá sajnos a Racedepartment 24 órás futam miatt! Sipos Tamás egyedül van és fél!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  24. #624
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A GTR-Master.hu #3-as csapat éppen csapattársakat keres a futamra 2 embert. Én örülnék ha beugornátok, mert a #2-es csapat nem ér rá sajnos a Racedepartment 24 órás futam miatt! Sipos Tamás egyedül van és fél!

    Nah meg beszéltük, sajna nem jön össze, mert más programunk lesz.

    Viszont ha valakit érdekel, itt tudja nézni ahogy offline nyomjuk négyen:

    https://www.twitch.tv/huntertaylortrt

    2 órákat vezetünk és váltunk kb.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  25. #625
    Summer Sale! 50%-os leárazás az rF2-re.
    http://store.steampowered.com/app/365960/rFactor_2/

Oldal: 25 / 32 ElsőElső ||| 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •