Oldal: 23 / 32 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 551 - 575 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #551
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nade milyen autókról van szó?



    Ezzel kapcsolatban annyi a vitaindító megjegyzésem (és anélkül, hogy állást foglalnék), hogy egyáltalán nem biztos, hogy az a reálisabb, amit a végtelenségig meg lehet fogni. Nekem az LFS kapcsán volt mindig az az érzésem régen, hogy na jó, ez már azért túlzás, ennyire ügyes nem lehetek...
    rf2 lm vagy milyen kategória, ill. 92-es F1 mclaren honda (de igazéból mindegyik eddigi tesztfutamos rwd-re igaz ez) vs AC gt2/gtr (de mindegyik AC-s rwd-re igaz ez, amit eddig próbáltam), rf2-ben sokkal inkább érezhető volt a tapadáshatár, minimális időráfordítás után...
    ez főleg olyanoknak számít, mint én, aki nem érzi a driftelést úgy általában, és emiatt könnyedén megforog...

  2. #552
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt nem igazán értem miért mondjátok folyton... AC-ben bármilyen drift-et, vagy power slide-ot a végtelenségig ki lehet tartani, úgy játszol az autó seggével, ahogy csak akarsz. Az meg a másik, hogy ne a GT3-as gépeket hasonlítsátok már össze a Clio-val... igaz kicsi az átfedés az autókínálatban, de a korrekt és érzelem mentes összehasonlításhoz azonos pályán, azonos kategóriájú autókat kellene hajtani.


    Autókból ott vannak a különböző GT gépek (Camaro GT3, Corvette GT2), utcaiból a Corvette, historicból a Cobra, illetve még jó pár Formula gép, amiket talán érdemes összenézni.
    Pályákból sajnos csak Silverstone jöhet szóba, ami mindkettőben gyári tartalom.
    Pedig jobb lesz, ha lassan elhiszed, mert ez az igazság. Hasonlíthatunk bármilyen autót bármilyennel. Egyértelmű, hogy rf2-ben sokkal élvezetesebb a visszajelzés. Mint ahogy az is egyértelmű, hogy AC a szebb grafikailag. Mondom ezt úgy, hogy kb 200 órát drifteltem AC-val, tehát a gt autókat is "viszonylag" könnyen megfogom, ha már gyorsan nem tudok velük menni újabban...

    Egyébként pusztán csak tisztázni szeretném, hogy nem akarok egy szimet sem ledegradálni, sem másokat jobb színben feltűntetni, mint amilyenek. Rf2 egy remek szimulátor, inkább az olyan adatbuzi/hardcore vezetési élményt kereső játékosoknak való, mint én. Sokkal összetettebb. De eddig szinte senki se ment vele, mert drága volt, ahhoz képest, hogy milyen rusnya. Kicsit olyan, mint a ronda lány az osztályból, akit mindenki került, de csak miután megismerted tudtad meg róla, hogy olyan krumplistésztát tud főzni, hogy bekakibepisi. Én szeretném, ha sokkal nagyobb bázisa lenne itthon, mert sztem megérdemli, de ez nem jelenti azt, hogy azt szeretném, ha mindez AC kárára menne. Az is remek szim, csak másképp.

  3. #553
    Kovács László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 01. 28.
    Város
    Live For Speed
    Üzenetek
    21
    Milyen kormány beállítást érdemes használni a játékban? Elsőre valahogy nagyon furcsa az alap beállítás, de lehet, hogy csak meg kellene szokni.

  4. #554
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig jobb lesz, ha lassan elhiszed, mert ez az igazság.
    Egyébként pusztán csak tisztázni szeretném, hogy nem akarok egy szimet sem ledegradálni, sem másokat jobb színben feltűntetni, mint amilyenek.
    Én egyrészt nem hiszek soha senkinek , másrészt még nem öltem elég időt bele az rF2-be, hogy kialakuljon a saját markáns véleményem.

    Én csupán arra a nem először olvasott véleményre reagáltam, hogy az AC-ben nehéz megfogni a megcsúszásokat, mert ezt egyszerűn nem értem, nem tudom hova tenni, az LFS-t leszámítva még soha nem volt ennyire könnyű (nekem). Illetve azt vetettem fel, hogy attól még hogy vmi könnyű, vagy adja magát, még nem feltétlenül reális... persze ugyan ez igaz fordítva is, nem attól lesz vmi hardsim, hogy brutálisan nehéz. A lényeg talán csak az, hogy ne keverjük össze a sikerélményt a realitással.

    Platform vitát meg nem szeretnék, nekem tök mindegy mivel megyünk, csak legyünk elegen és nyomjuk!

    És ha a srácok nem szavaznak le, én majd szeretnék egy menetet ezzel a bitang döggel is:
    Howston Dissenter 1974


  5. #555
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én egyrészt nem hiszek soha senkinek , másrészt még nem öltem elég időt bele az rF2-be, hogy kialakuljon a saját markáns véleményem.

    Én csupán arra a nem először olvasott véleményre reagáltam, hogy az AC-ben nehéz megfogni a megcsúszásokat, mert ezt egyszerűn nem értem, nem tudom hova tenni, az LFS-t leszámítva még soha nem volt ennyire könnyű (nekem). Illetve azt vetettem fel, hogy attól még hogy vmi könnyű, vagy adja magát, még nem feltétlenül reális... persze ugyan ez igaz fordítva is, nem attól lesz vmi hardsim, hogy brutálisan nehéz. A lényeg talán csak az, hogy ne keverjük össze a sikerélményt a realitással.

    Platform vitát meg nem szeretnék, nekem tök mindegy mivel megyünk, csak legyünk elegen és nyomjuk!

    És ha a srácok nem szavaznak le, én majd szeretnék egy menetet ezzel a bitang döggel is:
    Howston Dissenter 1974
    Én nem nagyon vezettem még GT3-as autót, így nem tudom hogy melyik játékban reális a megcsúszás
    Van valakinek GT3-as ismerőse?

    Ez a kocsi egy száguldó koporsó, tetszik

  6. #556
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És ha a srácok nem szavaznak le, én majd szeretnék egy menetet ezzel a bitang döggel is:
    Howston Dissenter 1974
    Ha mondasz hozzá egy jó, hozzáillő pályát még akár lehet is

  7. #557
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha mondasz hozzá egy jó, hozzáillő pályát még akár lehet is
    Éppen most lőjük el a hozzáillő pályát (Toban). A steamen is olyan screenshot-ok vannak. https://www.youtube.com/watch?v=9VeS...ature=youtu.be

  8. #558
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem nagyon vezettem még GT3-as autót, így nem tudom hogy melyik játékban reális a megcsúszás
    Van valakinek GT3-as ismerőse?
    Nekem van egy pár. Ő megfelel?
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg Sch.jpg (24,8 KB, 408 megtekintés)

  9. #559
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem van egy pár. Ő megfelel?
    Mondjuk nem tudom ki Ő, de ha játszik AC-vel, (és/vagy RF2-vel, vagy akár RaceRoom-mal) és hajlandó is megosztani a véleményét ezügyben akkor biztosan autentikusabb mint a miénk

  10. #560
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk nem tudom ki Ő, de ha játszik AC-vel, (és/vagy RF2-vel, vagy akár RaceRoom-mal) és hajlandó is megosztani a véleményét ezügyben akkor biztosan autentikusabb mint a miénk
    Ez Bernd Schneider, korábbi Forma-1 versenyző és ötszörös DTM bajnok. Sőt, Kesjár Csaba csapattársa volt a német F3-ban! Már nyugdíjas (a maga 52 évével), de puszta szórakozásból versenyez GT3-as autókkal. Azt nem kérdeztem tőle, hogy szokott-e szimulátorozni

  11. #561
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem kérdeztem tőle, hogy szokott-e szimulátorozni
    Akkor mire megyünk vele?
    Ha nem töltött el mindegyik szóban forgó címmel egységesen napokat-heteket teszteléssel, akkor nem sok mindent tudna hozzátenni a témához..

    Amugy ezek a nagy öregek ritkán szokták csipázni az ilyesmit.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 26. 11:13.

  12. #562
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mire megyünk vele?
    Ha nem töltött el mindegyik szóban forgó címmel egységesen napokat-heteket teszteléssel, akkor nem sok mindent tudna hozzátenni a témához..

    Amugy ezek a nagy öregek ritkán szokták csipázni az ilyesmit.
    Semmire sem megyünk vele, csak valaki azt kérdezte, hogy van-e valakinek GT3-as ismerőse Amúgy a magyar mezőnyből lehetne még valakit megkérdezni, egy tippem lenne is.

  13. #563
    Nem tudom, hogy láttátok-e már, szerintem szenzációs: https://www.google.com/maps/d/viewer...151.067719&z=8

  14. #564
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Ritkán ér pozitív meglepetés, de most evvel a rFactor2-vel az történt.
    Anno még 2-3 éve vettem egy 1 éves előfizetést, amivel játszottam egy darabig, de annyira nem mozgatott meg, úgyhogy az éves licence végére már nem nagyon használtam ezért nem is újítottam meg.
    Most meg pár napja láttam, az emailem között (vmelyik almappába), hogy van lehetőség áthozni stream-re, nem nagyon értettem, hogy az én lejárt licencemet miért, hogyan...de gondoltam egy próbát megér és hát a lejárt-ból így lett egy streames használható játék
    (Észleltem is streamen, hogy mostanság egyre többen játszanak rFactor2-vel, nem tudtam mire vélni még akkor, de most, hogy kicsit "kénytelen" voltam vele foglalkozni, látom, hogy átkerült stream-re, meg hogy "új" stúdió stb, még akár lehet hogy lesz is belőle vmi)

    Úgyhogy akinek esetleg anno volt egy éves licence nézzen körül az emailei mélyebb bugyraiba (promóció, spam, stb), mert még ma át tudja migrálni a játékot!

    Amúgy jó kis szimulátor lehetne ez, nem indultak el rossz irányba, csak sajnos a nem nagyon fejlesztés, szinte zéró új tartalom, nem túl kecsegtető, főleg a versenytársakat látva (Assetto, iRacing, Raceroom), de hátha ez most némiképp változik, jó lenne, mert alapvetően a fizika nagyon jó volt benne az szerinte AC vagy annál jobb, az AI-k világiak én ilyen jót még nem láttam semmilyen autós játékba illetve a versenyzési élmény, ahogy mész az autók között/mögött mellett én ebbe tudtam a legjobban oda érezni magam illetve kissé valós feelingem volt. Sajnos ami ront a dolgon az a grafika az vmi borzalom és ahogy nézem ez sokat nem változott, bár hallom jön rá a DX11, ami gondolom segít majd ezen is meg a hw igényén is némiképp, mert az meg a másik volt. A menün látom némi csiszolás volt az már eggyel jobb. Mondjuk ez a mód másolgatás/letöltés, meg ahány szerver annyi mód ez nekem anno se jött be meg most se. Szóval van pár jó része ami miatt lehet érdemes vele foglalkozni, főleg ha lesz fejlesztve a dolog.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  15. #565
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    lemaradtam erről a jó akcióról, lesz vajon még ilyesmi a közeljövőben?
    Any Given Sunday!

  16. #566
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    most szombat megfelel?
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  17. #567
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    most szombat megfelel?
    arra gondolok hogy óccson hozzájutni, megvenni
    Any Given Sunday!

  18. #568
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    arra gondolok hogy óccson hozzájutni, megvenni
    Sajnos nem. Karácsony után sokáig nem szokott rendes akció lenni

    Szerintem 30 euró sem sok érte, ha nem zavar a grafika

  19. #569
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    upsz!

    ...amúgy meg!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  20. #570
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    lemaradtam erről a jó akcióról, lesz vajon még ilyesmi a közeljövőben?
    Húsvét.

  21. #571
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Már a szombati konfigurációban fut a szerver, lehet gyakorolni.
    Játékban használt neveteket ellenőrizzetek! Leírás ITT

  22. #572
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    GTL szerelmeseinek: http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=803586071
    kipróbálva és nem tudom abbahagyni (DRM Revival feeling)
    Ugyancsak a régmúltból: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=582567883

  23. #573
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    GTL szerelmeseinek: http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=803586071
    kipróbálva és nem tudom abbahagyni (DRM Revival feeling)
    Ugyancsak a régmúltból: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=582567883
    Ha még mindig nem bírod abba hagyni, akkor itt folytathatod: LINK

  24. #574
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha még mindig nem bírod abba hagyni, akkor itt folytathatod: LINK
    Köszi az invitálást

  25. #575
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    GTL szerelmeseinek: http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=803586071
    kipróbálva és nem tudom abbahagyni (DRM Revival feeling)
    Ugyancsak a régmúltból: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=582567883
    Zseniális ez a kocsi, eddigi legjobb

Oldal: 23 / 32 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •