Oldal: 20 / 32 ElsőElső ||| 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 476 - 500 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #476
    Az Enduracers modokat próbálta még valaki? Nekem az az alap tartalmakhoz képest eléggé csalódás volt, főleg annak tükrében, hogy annak idején az rF 1 verzióját az egyik legrealisztikusabb kiegészítőnek tartották. A Flat6 modban a Porsche össze-vissza imbolyog, de olyan tapadása van, hogy szinte driftelve is lehet vele lazán közlekedni és az Endurance modban is valahogy olyan fürgén fordulnak a GT autók is, hogy nekem furcsa élmény volt őket vezetni.

  2. #477
    Azt vajon hogyan kell kiiktatni, hogy a kormány "daráljon" verseny közben? Az Assettoban külön lehet állítani, hogy mennyire érzékelje a szegélyköveket, vagy az út egyenetlenségeit, de ilyet az fFactor2-ben nem találtam. A FFB erősségét jó lenne 100%-on hagyni, csak ezt a darálást kellene valahogy megszűntetni. Tudna valaki segíteni?

  3. #478
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    FFB SMOOTHING értéket emeld!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  4. #479
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    10 körös futam zanzásítva!

    Settings: https://i.imgbox.com/w4sHHEnh.jpg

    Videó alapján nem olyan ronda ez. Így, hogy már az appok is a helyükre kerültek nem is rossz, de amíg ezt eléred az nem egyszerű
    Leszedtem egy nagyon jó appot versenyre, de kvalin is ott van. Hogy tudom ki be kapcsolni? Időmérőre ugye nem kellene

    Amúgy:
    http://www.racedepartment.com/downlo...ve-time.12931/
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 29. 12:41.

  5. #480
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Videó alapján nem olyan ronda ez. Így, hogy már az appok is a helyükre kerültek nem is rossz, de amíg ezt eléred az nem egyszerű
    Leszedtem egy nagyon jó appot versenyre, de kvalin is ott van. Hogy tudom ki be kapcsolni? Időmérőre ugye nem kellene
    Szerintem ez is gombra van rakva, ha jól emlékszem 5 v. 6!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  6. #481
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Egy nagyon jó Plugin:

    Testre szabható, egységenként áthelyezhető, méretezhető és sok infót ad vissza.

    http://www.internationalsimracing.com/forum/index.php?topic=3320.0



    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #482
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pl. akit zavar a hátsó virtuális tükör széthúzottsága, abban tudok segíteni, imént javiitottam.
    Akkor én kérnék segítséget!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  8. #483
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor én kérnék segítséget!
    UserData\player\player.json
    "Rearview Height":14 --> 4 (Nekem 4-esen van, nagyjából azt látom a tükörben amit akarok, aránya rendben, bár egy kicsit mintha még túl közel lennének a követők)

  9. #484
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    UserData\player\player.json
    "Rearview Height":14 --> 4 (Nekem 4-esen van, nagyjából azt látom a tükörben amit akarok, aránya rendben, bár egy kicsit mintha még túl közel lennének a követők)
    Köszi!


    Tapatalkkal küldve az én VFD 600 eszközömről

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  10. #485
    Menüben billekhez lehet rendelni minden tükör állítást, csak győzze megjegyezni a sok kombót az ember

  11. #486
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Menüben billekhez lehet rendelni minden tükör állítást, csak győzze megjegyezni a sok kombót az ember
    Már 20 perce ezt keresem, de nem találom sehol!

    Amit Kristóf javasolt a széthúzott tükörkép ellen, szintén jó, viszont ehhez egy bizonyos üléspozíció kell, hogy lássak is valamit!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  12. #487
    Majd megnezem hol van, de tuti van ...De az is lehet ugyanaz mint az ules allitas, csak plusz ctrl, alt vagy valami.....Megnezem majd .
    De tuti van , lehet do tani, forgatni tukor fovot allitani billel mert en is ugy szoktam.

  13. #488
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Majd megnezem hol van, de tuti van ...De az is lehet ugyanaz mint az ules allitas, csak plusz ctrl, alt vagy valami.....Megnezem majd .
    De tuti van , lehet do tani, forgatni tukor fovot allitani billel mert en is ugy szoktam.
    Ennyi! Shift+ülésállító gombok!

    Plusz: Shift+Q/E = betekintési szög!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  14. #489
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy nagyon jó Plugin:

    Testre szabható, egységenként áthelyezhető, méretezhető és sok infót ad vissza.

    http://www.internationalsimracing.com/forum/index.php?topic=3320.0
    Most hogy sikerült beállítani, nagyon jó. Meg merem kockáztatni, hogy az Assetto Corsa szintjét így elértem az appokkal. A térképet is át lehet váltani teljes verzióra.

  15. #490
    Kanyarban való váltásnál ne rántson a kormány, hogyan kapcsoljam ki? Ez van az ini.ben: "Gearbox effects on steer axis":0, mégis rángat...

  16. #491
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg El Gigante írta Hozzászólás megtekintése
    Kanyarban való váltásnál ne rántson a kormány, hogyan kapcsoljam ki? Ez van az ini.ben: "Gearbox effects on steer axis":0, mégis rángat...
    Ugyan itt tippre ezt próbálnám meg lejjebb venni mondjuk 3-4ezerre:
    "Gearbox effects strength":10000,
    vagy lejjebb

  17. #492
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Egy kis tesztelés után a következő véleményre jutottam:

    Pozitívumok:
    -Az autók mozgása, de főleg a gumi viselkedése nagyon jól sikerült, de ez már a játék megjelenésekkor is jó volt. A gumikon lehet érezni, hogy rugóznak, mozognak és ez miatt elég összetett vezetési élményt kapunk. Az autót megfékezni elég nehéz elsőre, mert finomabban kell adagolni a féket jóval mint a többi szimben, talán még IR-ben érezhető ennyire az autó súlypontváltozása a féktávon.
    -Az autó setupra jól reagál, az történik vele amit szeretnék az egyes állítgatások során.
    -A netkód jónak tűnik, hasonló mint a race07, vagy rfactorban volt. Egyetlen egy laggot se láttam és a kisebb megtámasztásokat jól kezelte, nem tört szét az autó egyből.
    -3 monitor estén már beállítható a congig fileban a valós nézet. (Hasonlóan lehet megadni monitorok méretét és az elforgatási szögét, mint IR-ben, vagy Asseto-ban).
    -High grafikai beállításokkal 3 fullhd monitoron 80-100 fps, egy 970 videokarival és egy i5-4.4Ghz procival.

    Negatívumok:

    -DX9-es "Grafika": Az autók nem néznek ki rosszul, de a pályák minősége hasonló mint rac07-ben vagy rfactorban volt. Asseto, Raceroom és IR után ez a szint sajnos kiábrándító.
    -A pályák kidolgozottsága sajnos a vezetési élményt is nagy mértékben rontja, mert az aszfalt és a kerékvetők nincsenek kellően kidolgozva. Minden olyan sík és sima, hiába próbáltam Bathurstot, nincsenek meg azok huplik amik a laser scanelt pályákon megvannak és még valósághűbbé teszik a vezetést.

    Összességében jó volt újra kipróbálni a játékot, a fizika még mindig jó, talán több fps tapasztaltam mint megjelenéskor.
    A változó - esős időjárást nem teszteltem, de ez még lehet a játék erőssége, ezek kiszámíthatatlanabbá tennék a versenyzést.

  18. #493
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    -A pályák kidolgozottsága sajnos a vezetési élményt is nagy mértékben rontja, mert az aszfalt és a kerékvetők nincsenek kellően kidolgozva. Minden olyan sík és sima, hiába próbáltam Bathurstot, nincsenek meg azok huplik amik a laser scanelt pályákon megvannak és még valósághűbbé teszik a vezetést.
    "Szürke" mezsgyén, okosba, AC-s lézeres pályákon is kilehet próbálni hogy mit tud a gumi/fizika.
    Mondjuk ha mindkét progi megvan véve, nemtudom mennyire "szürke".

  19. #494
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Prequal amúgy volt már valaha rFactor 2-höz vagy azt majd még a pozitív visszajelzések után kellene összehegeszteni? (tudok benne segíteni)

  20. #495
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Ha futott idők nyilvántartására gondolsz, akkor létezik már régóta egy. Neve: LiveRacers.

    http://liveracers.com/



  21. #496
    Balázs Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 14.
    Város
    Győr <-> Budapest
    Üzenetek
    133

    Question

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este mentem egy versenyt a BTCC-s Chevy Cruze-al (naná, mi mással?) Sepang-ban. Rajt az utolsó helyről, hogy lehessen küzdeni, erősség 100, agresszivitás maradt az alap 25%. Meglepően korrektül mentek a "kollégák", ezt a mentalitást simán elfogadnám a bajnokságokban is. Amellett, hogy a versenyélmény is rendben volt, a kis ütközéskor viselkedés is tetszett. Leszorultam a fűre, kiforgattak, megtámaszkodtam máson, de soha nem pattantam le úgy, mint néha AC-ban vagy legutóbb Spa-ban Ákosról a a Raceroom-nál. A hang az sajnos gagyi, de a grafika sem olyan rossz már, kezdem megszokni
    A bekapcsolható app-ok, információk is jól elrakosgathatóak ide-oda és roppant hasznosak tudnak lenni. A jobb felső sarokba tett szektoridő különösen tetszett, de a tapadásvesztést jelző kis diagram is a kijelzőtől bal alulra.
    ezeket az appokat hogy lehet kivarázsolni a képernyőre?

  22. #497
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg likeaRAINBOW írta Hozzászólás megtekintése
    ezeket az appokat hogy lehet kivarázsolni a képernyőre?
    TrackMapPlugin:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post236680

  23. #498
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért nem tudom előcsalni az appokat!Segítsetek pls!
    Radar app működik rendesen,sweetfx is műkszik bár nekem még így is elég gagyi.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #499
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért nem tudom előcsalni az appokat!Segítsetek pls!
    Radar app működik rendesen,sweetfx is műkszik bár nekem még így is elég gagyi.
    Ha mindent jó helyre másoltál akkor elvileg egyből kellene működnie a TrackMap-nak, nekem úgy volt, első versenyen egyből nem is láttam semmit a pályából. Alt + Space-t próbált még ki.
    Radar Appnál meg ugyan úgy iniből tudod állítani a pozíciót, de én csak balra tudtam pozícionálni.

  25. #500
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért nem tudom előcsalni az appokat!Segítsetek pls!
    Radar app működik rendesen,sweetfx is műkszik bár nekem még így is elég gagyi.

    nyomtAm egy Atl+tab-ot, utánna a tab hozza elő és tünteti el a plugint és nem a kocsik felett a kiírást. A másik hogy játék betöltése után jön egy plusz kép eléd hogy trackmap plugin. Ha ez nincs akkor valószínű a plugin bemásolás nem volt sikeres. Másold be újra, de a megfelő helyre

    Single playerben indítsd el a játékot és ott lehet a grafikán húzni felfelé. Ott maxold ki az egészet ha nem tetted volna meg. Egészen jól néz ki max grafikán. Nekem az árnyékot kellett high-ra visszavennem max-ról, mert bugos volt, de így már ég és föld a kinézetbeli különbség. 3 monitorral nekem lement 42 fps-re, de majd látod hol lehet kompromisszumot kötni és miből kell levenni ha egyátalán neked kell. Bujék!
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

Oldal: 20 / 32 ElsőElső ||| 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •