Oldal: 19 / 32 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 451 - 475 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #451
    Idézet Eredetileg El Gigante írta Hozzászólás megtekintése
    Hol tudom levenni az erősségét?
    Belépsz egy versenyre, jobb oldalon Settings gomb, aztán azon belül a Controls-ban lesz középtájt valami FFB érték. Én azt csökkentettem. Egyelőre jobban nem mélyedtem bele, meg alapvetően jó minden, csak kicsit erősnek éreztem.

  2. #452
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinek köszönöm a segítséget, nem használt semmi. Win reinstall lett a vége, viszont ez megoldotta.

  3. #453
    Én a launcherben írtam át a nevemet, nekem működött.

  4. #454
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Én a launcherben írtam át a nevemet, nekem működött.
    és azt hogy?
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  5. #455
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    és azt hogy?
    Jobb felső sarokban kattints a nickedre, utána én át tudtam írni.

  6. #456
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Érdekes.

    OFF: Én ott ahol mondod nem tudtam át írni a nick nevet csak a frist name meg a last name-be írtam nem változott semmi. Át írtam a player.JSON- ba a nicekt akkor a jobb felső sarokba már jó volt majd ahogy felléptem a szerverre ugyan úgy nem volt jó (steamet is újra indítottam). Vissza írtam a fájlba a nickemet és ezután mentem fel ts-re és ott azt mondták próbáljam a linkelt progival. Megcsináltam, jó lett.

  7. #457
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    OFF: Én ott ahol mondod nem tudtam át írni a nick nevet csak a frist name meg a last name-be írtam nem változott semmi.
    nálam is ez a helyzet!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  8. #458
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nekem is csak a progival sikerült átirni a nickemet.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  9. #459
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    rFactor 2\UserData\player\player.JSON nemnyer?

    "Player Name"
    "Player Nick"
    Utoljára módosította: Kettel; 2016. 12. 28. 00:20.

  10. #460
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    rFactor 2\UserData\player\player.JSON nemnyer?

    "Player Name"
    "Player Nick"
    nem

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  11. #461
    Micsoda adatbázis ez, köszönjük!!!

    Javaslom, hogy próbáljátok ki az URD EGT modot mondjuk Brands Hatchben. A mod nagyjából olyan GT autókat tartalmaz, mint az Assetto Corsa, a vezetési élmény mégis teljesen más. Az AC sínautó jellegű, itt viszont borotvaélen kell táncolni, de ha kicsit hibázol, még lehet korrigálni. Szenzációs! Csak a grafikát tudnám feledni

  12. #462
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Micsoda adatbázis ez, köszönjük!!!

    Javaslom, hogy próbáljátok ki az URD EGT modot mondjuk Brands Hatchben. A mod nagyjából olyan GT autókat tartalmaz, mint az Assetto Corsa, a vezetési élmény mégis teljesen más. Az AC sínautó jellegű, itt viszont borotvaélen kell táncolni, de ha kicsit hibázol, még lehet korrigálni. Szenzációs! Csak a grafikát tudnám feledni
    Tudsz esetleg linket az UTD EGT-hez?

  13. #463
    Sziasztok!

    A következő lenne a problémám: bizonyos pályákon néhány textúrát csak akkor tölt be normálisan, amikor már csak pár méterre van előttem.
    Pl: az aszfalton lévő felfestések. A távolban nem is látszódnak, kicsit közelebb teljesen elmosottak, és csak előttem élesek. Elég idegesítő számomra.
    Milyen grafikai beállítást kellene módosítanom?
    Egy példa, amin remélem látszódni fog, hogy mire gondolok:
    https://lh3.googleusercontent.com/MU...=w1602-h901-no

  14. #464
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Egy kis segítség, kinek a nevét módosítani kell és nem akar bűvészkedni (nálam így működött):

    1) fájlkezelő megnyitása (én TC-al csináltam)
    2) a rejtett fájlokat/mappákat engedélyezed
    3) megkeresed a C:\Felhasználók\Felhasználóneved\AppData\Roaming\. rfactor
    4) itt van egy "rFactor.name" file, ezt kell szerkeszteni
    I. Keresztnév (Zoltan)
    II. Vezetéknév (Szabo)
    III. Nicknév (Zoltan Szabo)
    5) Elmented (én írásvédetté is raktam)
    6) Elrejted a rejtett cuccokat
    7) indítod a játékot

  15. #465
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Ezek durva kis videók a fizika képeségeit illetően




    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  16. #466
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan itt tippre ezt próbálnám meg lejjebb venni mondjuk 3-4ezerre:
    "Gearbox effects strength":10000,
    Nekem is bevált, most már kevésbé ránt mondjuk lehet veszek még le rajta. Köszi a tippet

    Furcsa, hogy a többi szimulátorhoz képest itt a fájlban kell átírni ha valami nem tetszik. A másik furcsaság meg az, hogy ezek a rántási effektek nem mindenkinél jelentkeznek.
    Utoljára módosította: yeti95; 2016. 12. 29. 01:34.

  17. #467
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Nah meg ez is. Elég nagy konkurencia ez a többi simnek, ha kijön rá a DX11 vagy DX12 amit mondtak többen is. Már nem is lesz annyira csúnya és 2x annyi FPS lesz mint a mostani DX9nél

    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  18. #468
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Nah meg ez is. Elég nagy konkurencia ez a többi simnek, ha kijön rá a DX11 vagy DX12 amit mondtak többen is. Már nem is lesz annyira csúnya és 2x annyi FPS lesz mint a mostani DX9nél
    Nálam az Assetto is minimumon van, szóval nem sokkal csúnyább
    Amúgy ha már mastersen get real a felfogás akkor ezt a simet kellene nyomni / reklámozni. A gumizódás ahogy néztem videót, elvileg valós és nem olyan mint az AC-ban, hogy csak (legalábbis tudtommal) egy százalék érték. De videókat elnézve még gumitörmelék is van

    Eső ahogy olvastam nem az igazi, de azért egy próbát megér a videó alapján. Nagyon szépen szárad a pálya az íven:


    De ugye a gumizódásról is van videó:


    Régen volt egy felülnézetes 3-4 éve egy kanyarról, hogy hogy gumizódik, de már nem találom
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 29. 01:18.

  19. #469
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam az Assetto is minimumon van, szóval nem sokkal csúnyább
    Amúgy ha már mastersen get real a felfogás akkor ezt a simet kellene nyomni / reklámozni. A gumizódás ahogy néztem videót, elvileg valós és nem olyan mint az AC-ban, hogy csak (legalábbis tudtommal) egy százalék érték. De videókat elnézve még gumitörmelék is van

    Eső ahogy olvastam nem az igazi, de azért egy próbát megér a videó alapján. Nagyon szépen szárad a pálya az íven:
    De ugye a gumizódásról is van videó:
    Régen volt egy felülnézetes 3-4 éve egy kanyarról, hogy hogy gumizódik, de már nem találom
    Próbálgattam a különböző napszakokat, és az időjárást is. Látni, és hallani is lehet az esőt, és valóban szépen szárad az ideális ív. Tegnap előtt voltam Varga Balázsnál, és ment egy váltakozó időjárással egy versenyt. Az AI eltaktikázta és mentek a pálya vizes részeire gumit hűteni. Ha nem látom, el se hiszem!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  20. #470
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Gumifizikában #1
    Kérdés hogy futam közben, pláne zártkasztnis autóknál, minek görcsöljön ennek a számításával?
    Ugyaniigy a kasztnicsavarodás, meg a szélárnyék számítás...
    Széljárás jópofa, de nemfogunk sírni ha kvali utáni megváltozik a széljárás és 70km-es szél fog fújni oldalról?
    Dinamikus napszakváltozás is tökjó, éjszakai verseny, esős körülmények. De néha még az is gondot okoz hogyha az árnyék 50cm-el alrébb került, elmérjük a féktávot. Flatspot oké, de akarjuk hogy rázzon a kormány? AC-ben ez is probléma volt egyeseknél. ABS-es kocsiknál meg tökmindegy ha nemlehet elfékezni. Geek-es, techdemó. Tegyük fel a kérdést, hogy ezeket az effekteket miért cserébe?
    Talán elkényelmesedtünk, és félünk a változó körülményektől, kihívásoktól?

    Eddig a kedvenceim a régi F1-es vasak (brabham,eve), pneumatikus látványorgia, besüpped a kanyarokba. Ó, ahogy az ellenfél kerekei közé beékelődik az én kerekem, és párosan megyünk szaltózni a rétre. Széteső kocsidarabok, a porfelhő meg csak utánam érkezik meg. Tükörben régi emlék gyullad fel, -nicsak csak nem ég valami?

    Flat6-os endu porsit is nagyon megkedveltem. Olyan pont jó kis izmos, fürge, elindulós, de még kezes

  21. #471
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Nah meg ez is. Elég nagy konkurencia ez a többi simnek, ha kijön rá a DX11 vagy DX12 amit mondtak többen is. Már nem is lesz annyira csúnya és 2x annyi FPS lesz mint a mostani DX9nél

    Jó lenne, azt hittem simán megy maximum beállításon, tévedtem.

  22. #472
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Nah meg ez is. Elég nagy konkurencia ez a többi simnek, ha kijön rá a DX11 vagy DX12 amit mondtak többen is. Már nem is lesz annyira csúnya és 2x annyi FPS lesz mint a mostani DX9nél]
    DX11 lesz az.
    Erőforrás fog felszabadulni, no nem 2x-es az biztos. Valamint plusz poszt-effekteket lehet majd rárakni.
    Nekem a gondom az elnagyoltság, leginkább pályáknál, de ez köszönhető a 1000 féle forrású modoknak is. A kanyarok kockássága. A szalagkorlátok, fehérvonalak vonalzóval húzása. Polygonhiány, részlethiány. Lásd automobilistát, vagy r3e-t hogy dx9-ből, és régebbi ISI motorból is mit kilehetne hozni.

    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Furcsa, hogy a többi szimulátorhoz képest itt a fájlban kell átírni ha valami nem tetszik. A másik furcsaság meg az, hogy ezek a rántási effektek nem mindenkinél jelentkeznek.
    Techdemó szerűség. Kész egy remek alap, keret, a többit majd vki más megcsinálja. Míg AC-ben "fogd az egeret és rakd oda" lehet rakosgatni a hud elemeket, addig itt keresd meg az ini-t, iird át az értéket, nézd meg az eredményt, kalkuláld újra, stb.
    Amúgy minden apró dolgot belehet állítani, csak ilyen anti felhasználóbarát módon.

    Pl. akit zavar a hátsó virtuális tükör széthúzottsága, abban tudok segíteni, imént javiitottam.
    Utoljára módosította: Kettel; 2016. 12. 29. 02:30.

  23. #473
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    10 körös futam zanzásítva!

    Settings: https://i.imgbox.com/w4sHHEnh.jpg

    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  24. #474
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam az Assetto is minimumon van, szóval nem sokkal csúnyább
    Amúgy ha már mastersen get real a felfogás akkor ezt a simet kellene nyomni / reklámozni. A gumizódás ahogy néztem videót, elvileg valós és nem olyan mint az AC-ban, hogy csak (legalábbis tudtommal) egy százalék érték. De videókat elnézve még gumitörmelék is van

    Eső ahogy olvastam nem az igazi, de azért egy próbát megér a videó alapján. Nagyon szépen szárad a pálya az íven:


    De ugye a gumizódásról is van videó:


    Régen volt egy felülnézetes 3-4 éve egy kanyarról, hogy hogy gumizódik, de már nem találom
    Eső látványra sem iazi, sőt kifejezetten felejtős, de a gumi is alkalmatlan rá ...mivel csúszás alapján számol hőfokot a csuszkűlós esős pályán felforr minden gumi ....Gumizódás az real, igen, ha tök más nyomvonalon mennének az autók akkor ott gumizódna .Törmelék szerintem nincs .

  25. #475
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ha már mastersen get real a felfogás akkor ezt a simet kellene nyomni / reklámozni. A gumizódás ahogy néztem videót, elvileg valós és nem olyan mint az AC-ban, hogy csak (legalábbis tudtommal) egy százalék érték. De videókat elnézve még gumitörmelék is van
    Egyrészt csak olyan dologgal tudunk versenyeket rendezni, amire van is valódi igény/érdeklődés, másrészt az még hogy rengeteg minden le van modellezve, az még nem jelenti azt, hogy jó is az a modell...

    Remélem mindkét kérdése fény derül a következő hetek során.

Oldal: 19 / 32 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •