Oldal: 28 / 28 ElsőElső ||| 18 24 25 26 27 28
Találatok: 676 - 682 (682 összesen)

Téma: rFactor 2

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem több ilyenre lenne szükség, nemhogy törölni. Nyilván, figyelembe véve, hogy egymásnak ne csináljanak konkurenciát a bajnokságokkal, de azoktól eltérő versenyek promóciójában segíthetnék egymást a ligák.
    De a világ nem így működik, mindenki elsősorban a saját termékét szeretné eladni. Ennyi erővel a Forma 1 is reklámozhatná a foci VB-t, vagy a kóla címkéjén is lehetne belga prémium sör reklám, mert nem közvetlen versenytársak, de attól még semmi garancia nincs rá, hogy ha rákapsz a foci VB-re, legközelebb nem azt választod valami trappista remekművel a kezedben az aktuális nagydíj helyett

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.353
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    De a világ nem így működik, mindenki elsősorban a saját termékét szeretné eladni. Ennyi erővel a Forma 1 is reklámozhatná a foci VB-t, vagy a kóla címkéjén is lehetne belga prémium sör reklám, mert nem közvetlen versenytársak, de attól még semmi garancia nincs rá, hogy ha rákapsz a foci VB-re, legközelebb nem azt választod valami trappista remekművel a kezedben az aktuális nagydíj helyett
    Látod, pont azért nem tud úgy működni, mert sokan így gondolkodnak

Egyébként a példák kicsit sem állnak meg, mivel említett cégek profitorientáltak, míg a magyar ligák mindig is hangsúlyozzák nonprofit jellegüket. Már ez utóbbi miatt sem értem, hogy miért ez a görcsös "végvári vitézkedés", amikor szemmel láthatóan létszámhiánnyal küzd igen sok bajnokság. Ez esetben is igaz, hogy a kevesebb néha több - lenne.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 06. 20. 12:27.

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    amikor szemmel láthatóan létszámhiánnyal küzd igen sok bajnokság
    Egyébként lehet én látom rosszul, de most mintha úgy általánosságban is jelentősebben csökkent volna a szimulátorozási kedv, már ami a szervezett online eseményeket illeti és lehetne mondani, hogy nyáron nem sokan ülnek a kormány mögé amúgy sem, viszont már tél óta ez a tendencia, legalábbis azon szoftverek és közösségek esetén, amire van rálátásom. Talán a következő generációs szimulátorok majd megfordítják a folyamatot.

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.353
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként lehet én látom rosszul, de most mintha úgy általánosságban is jelentősebben csökkent volna a szimulátorozási kedv, már ami a szervezett online eseményeket illeti és lehetne mondani, hogy nyáron nem sokan ülnek a kormány mögé amúgy sem, viszont már tél óta ez a tendencia, legalábbis azon szoftverek és közösségek esetén, amire van rálátásom. Talán a következő generációs szimulátorok majd megfordítják a folyamatot.
    Nyilván a nyár is belejátszik, nekem is most kevesebb időm van, de egy egy kicsit öngerjesztő folyamat is szerintem. Ahogy csökken a létszám, úgy a kedv is. Aztán ez elér egy mélypontot és/vagy történik valami, bedob valaki egy jó és új ötletet, ami megint vonzóvá teszi a versenyzést. De sokakat elszippant szerintem az SRS, ami bizony nagy hiánypótlást végez. A legtöbbet én is ott versenyzem, mert praktikus, mert mindig vannak futamok, és mindig akadnak versenyzők akikkel valódi küzdés van. És ott sem lökdösnek ki jobban, mint akár itt.

Nem nehéz belátni, hogy túl sok a vadász és kevés a fóka...

Új ingyenes hivatalos tartalom

March 761
    Brabham BT44B

Úgy néz ki az a múltkori screenshot és a pletykák, hogy Niels Heusinkveld egy ideje az rF2-vel dolgozik nem hazudtak, mert a Reiza az imént jelentette be, hogy az Automobilista tartalmának egy része megjelenik rF2 alá DLC formájában:
    https://www.facebook.com/ReizaStudio...56658031352743

Még ha egyfelől érdekesnek is hangzik, azért remélem nem ezzel próbálják kiváltani a crowdfunding kampány idején tett ígéreteket.

A jó hír, hogy megjelent a lézerszkennelt Sebring, a rossz hír, hogy megkérik az árát
    https://www.studio-397.com/2018/07/sebring/

Oldal: 28 / 28 ElsőElső ||| 18 24 25 26 27 28

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •