Oldal: 28 / 32 ElsőElső ||| 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 UtolsóUtolsó
Találatok: 676 - 700 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #676
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem több ilyenre lenne szükség, nemhogy törölni. Nyilván, figyelembe véve, hogy egymásnak ne csináljanak konkurenciát a bajnokságokkal, de azoktól eltérő versenyek promóciójában segíthetnék egymást a ligák.
    De a világ nem így működik, mindenki elsősorban a saját termékét szeretné eladni. Ennyi erővel a Forma 1 is reklámozhatná a foci VB-t, vagy a kóla címkéjén is lehetne belga prémium sör reklám, mert nem közvetlen versenytársak, de attól még semmi garancia nincs rá, hogy ha rákapsz a foci VB-re, legközelebb nem azt választod valami trappista remekművel a kezedben az aktuális nagydíj helyett

  2. #677
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    De a világ nem így működik, mindenki elsősorban a saját termékét szeretné eladni. Ennyi erővel a Forma 1 is reklámozhatná a foci VB-t, vagy a kóla címkéjén is lehetne belga prémium sör reklám, mert nem közvetlen versenytársak, de attól még semmi garancia nincs rá, hogy ha rákapsz a foci VB-re, legközelebb nem azt választod valami trappista remekművel a kezedben az aktuális nagydíj helyett
    Látod, pont azért nem tud úgy működni, mert sokan így gondolkodnak

    Egyébként a példák kicsit sem állnak meg, mivel említett cégek profitorientáltak, míg a magyar ligák mindig is hangsúlyozzák nonprofit jellegüket. Már ez utóbbi miatt sem értem, hogy miért ez a görcsös "végvári vitézkedés", amikor szemmel láthatóan létszámhiánnyal küzd igen sok bajnokság. Ez esetben is igaz, hogy a kevesebb néha több - lenne.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 06. 20. 12:27.

  3. #678
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    amikor szemmel láthatóan létszámhiánnyal küzd igen sok bajnokság
    Egyébként lehet én látom rosszul, de most mintha úgy általánosságban is jelentősebben csökkent volna a szimulátorozási kedv, már ami a szervezett online eseményeket illeti és lehetne mondani, hogy nyáron nem sokan ülnek a kormány mögé amúgy sem, viszont már tél óta ez a tendencia, legalábbis azon szoftverek és közösségek esetén, amire van rálátásom. Talán a következő generációs szimulátorok majd megfordítják a folyamatot.

  4. #679
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként lehet én látom rosszul, de most mintha úgy általánosságban is jelentősebben csökkent volna a szimulátorozási kedv, már ami a szervezett online eseményeket illeti és lehetne mondani, hogy nyáron nem sokan ülnek a kormány mögé amúgy sem, viszont már tél óta ez a tendencia, legalábbis azon szoftverek és közösségek esetén, amire van rálátásom. Talán a következő generációs szimulátorok majd megfordítják a folyamatot.
    Nyilván a nyár is belejátszik, nekem is most kevesebb időm van, de egy egy kicsit öngerjesztő folyamat is szerintem. Ahogy csökken a létszám, úgy a kedv is. Aztán ez elér egy mélypontot és/vagy történik valami, bedob valaki egy jó és új ötletet, ami megint vonzóvá teszi a versenyzést. De sokakat elszippant szerintem az SRS, ami bizony nagy hiánypótlást végez. A legtöbbet én is ott versenyzem, mert praktikus, mert mindig vannak futamok, és mindig akadnak versenyzők akikkel valódi küzdés van. És ott sem lökdösnek ki jobban, mint akár itt.

    Nem nehéz belátni, hogy túl sok a vadász és kevés a fóka...

  5. #680
    Új ingyenes hivatalos tartalom

    March 761
    Brabham BT44B

  6. #681
    Úgy néz ki az a múltkori screenshot és a pletykák, hogy Niels Heusinkveld egy ideje az rF2-vel dolgozik nem hazudtak, mert a Reiza az imént jelentette be, hogy az Automobilista tartalmának egy része megjelenik rF2 alá DLC formájában:
    https://www.facebook.com/ReizaStudio...56658031352743

    Még ha egyfelől érdekesnek is hangzik, azért remélem nem ezzel próbálják kiváltani a crowdfunding kampány idején tett ígéreteket.

  7. #682
    A jó hír, hogy megjelent a lézerszkennelt Sebring, a rossz hír, hogy megkérik az árát
    https://www.studio-397.com/2018/07/sebring/

  8. #683
    Jön a lézerszkennelt Nordschleife is! Árat nem tudok, de biztosan nem lesz olcsó...

  9. #684
    Felkerült a Workshopba a három McLaren:

    McLaren M23
    McLaren MP4/8
    McLaren MP4/13

    (Állítólag Zandvoort végleges verziója is követi őket még a héten.)

  10. #685
    Sziasztok! Érdekel valakit esetleg 24h Nordschleife p1-gamingnél? Szívesen indulnék, de egyenlőre max 1 ember van rajtam kívül. Ha valaki szívesen csatlakozna, írjon nyugodtan privátban.

  11. #686
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Érdekel valakit esetleg 24h Nordschleife p1-gamingnél? Szívesen indulnék, de egyenlőre max 1 ember van rajtam kívül. Ha valaki szívesen csatlakozna, írjon nyugodtan privátban.
    Ismét felvetném a kérdést Valaki egy jó kis endurance? Az elsődleges célunk végigmenni, nekünk is ez lesz az első. McLaren GT3-al indulunk.

  12. #687
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Én egy olyan kérdéssel fordulnék hozzatok hogy rFactor 2-be nem akartok újra verseket szervezni?


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  13. #688
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy olyan kérdéssel fordulnék hozzatok hogy rFactor 2-be nem akartok újra verseket szervezni?
    Nem tudom van-e ilyen ambíciója valamelyik aktuális szervezőnek, de ha a versenyzőkből összeáll erre egy kis csapat, aki vállalná a szerezést, akkor természetesen támogatjuk a dolgot..

  14. #689
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom van-e ilyen ambíciója valamelyik aktuális szervezőnek, de ha a versenyzőkből összeáll erre egy kis csapat, aki vállalná a szerezést, akkor természetesen támogatjuk a dolgot..
    Sajnos ebbe semmi tapasztalatom nincsen ezért is kérdeztem hátha van ki megszervezni vagy szerveznek ilyet mert tök jó lenne nagyon szívesen versenyeznék ebbe is


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  15. #690
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ebbe semmi tapasztalatom nincsen ezért is kérdeztem hátha van ki megszervezni vagy szerveznek ilyet mert tök jó lenne nagyon szívesen versenyeznék ebbe is


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Futamok szervezéséhez nem kell tapasztalat. Akiben megvan a szándék az meg tudja csinálni. Minden lehetőség és segítség adott nálunk.
    Néhány próba futam alatt meg lehet tanulni a többi szervezőtől a legfontosabbakat. Nem csak mint versenyzők, a szervezők is segítik egymást. Ha van aki mögé áll és időt szán rá, akkor minden más adott hozzá.

  16. #691
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Karácsonyi leárazásban az rF2 meg a DLC-k
    22.-én 19 órakor lesz stream az új tartalmakról + meglepetések
    Nemsokára érkezik az rFchallengers pack is(Porsche 911 GT3R, BMW M6 GT3,Audi R8 LMS GT3,McLaren 720S GT3!,+1 GT3?)
    Úgyhogy a GT-GT3 mezőny itt is szépen összeállhat.

  17. #692
    A legutolsó helyzetjelentésükben az új Formula-E kocsiról is volt egy teaser



    Ami még szintén érdekes újításnak ígérkezik, hogy lecserélik az rF2 öregecske shader modelljét, amit eredetileg még az rF1-től örökölt, mostantól lehetőség lesz a kocsik felületén akár 6 különböző tulajdonságokkal rendelkező anyagot szimulálni, az rFchallengers pack ígéretük szerint ezzel együtt fog érkezni. Néhány minta kép
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 12. 21. 11:15.

  18. #693
    Tegnap meg is jelent a GT3 Challengers Pack


  19. #694
    Segítséget kérek.

    Szívesen kipróbálnám az rfactort, de valami gond van. Az egy dolog, hogy elég csunyán néz ki, de akármennyire veszem le a grafikai beallításokat, szaggat mint az állat, nem lehet értelmesen menni vele, ráadásul iszonyat input lag is van. A gépemben egy i5-4690 van, 16GB RAM, gtx1080, assetto corsa 4K közepes felbontással 140 fps körül, minimális input laggal megy, de még az ACC is elmegy 4K alacsony graf. beállítással.
    Van valami ötlet hol mit tudnék tenni, hogy menjen a dolog?
    Előre is köszi!

  20. #695
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget kérek.

    Szívesen kipróbálnám az rfactort, de valami gond van. Az egy dolog, hogy elég csunyán néz ki, de akármennyire veszem le a grafikai beallításokat, szaggat mint az állat, nem lehet értelmesen menni vele, ráadásul iszonyat input lag is van. A gépemben egy i5-4690 van, 16GB RAM, gtx1080, assetto corsa 4K közepes felbontással 140 fps körül, minimális input laggal megy, de még az ACC is elmegy 4K alacsony graf. beállítással.
    Van valami ötlet hol mit tudnék tenni, hogy menjen a dolog?
    Előre is köszi!
    A demo-t vagy a full-t próbálod?
    Egyébként látatlanba, kipróbálnám hd-be. Abból sokminden kiderül, úgy hogy megy.

  21. #696
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget kérek.

    Szívesen kipróbálnám az rfactort, de valami gond van. Az egy dolog, hogy elég csunyán néz ki, de akármennyire veszem le a grafikai beallításokat, szaggat mint az állat, nem lehet értelmesen menni vele, ráadásul iszonyat input lag is van. A gépemben egy i5-4690 van, 16GB RAM, gtx1080, assetto corsa 4K közepes felbontással 140 fps körül, minimális input laggal megy, de még az ACC is elmegy 4K alacsony graf. beállítással.
    Van valami ötlet hol mit tudnék tenni, hogy menjen a dolog?
    Előre is köszi!
    Ezeket érdemes próbálgatni:
    - a külső Launcherben a Video Settingsnél a Post Effects-et None-Low-Medium valamelyikére tenni
    - ha nem esőben vezetsz, a grafikai beállításokban a "Rain drops" opciót kikapcsolni
    - Opponent Detailt levenni medium-low-ra
    - Special Effects, Shadows, Reflecton low-mediumra

    Én i5-4690, 16 GB RAM, GTX1060-al játszom, de csak FullHD felbontáson, így nekem most maxra húzva fut 150 FPS körül, de jah a 4K problémásabb lehet.

  22. #697
    Full verziot probalom. Full hd-ban is probaltam (bar a 4K tv-en mar az sokat ront a látványon), post process meg minden levéve minimumra, es meg ugy is szaggat egy kicsit, plusz hatalmas input lag.
    Ugyanezt csinalta mikor gtx960-al probaltam, es most a 1080-al is ugyan olyan sz@r.
    Még a windows reinstall jutott eszembe, de azt nem ertetném.

  23. #698
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Full verziot probalom. Full hd-ban is probaltam (bar a 4K tv-en mar az sokat ront a látványon), post process meg minden levéve minimumra, es meg ugy is szaggat egy kicsit, plusz hatalmas input lag.
    Ugyanezt csinalta mikor gtx960-al probaltam, es most a 1080-al is ugyan olyan sz@r.
    Még a windows reinstall jutott eszembe, de azt nem ertetném.
    Hülye kérdés, csak öcsémnél pont ez volt a gond múltkor: annak idején esetleg nem még a DX11 béta verzióját próbáltad? Nála a béta branchen felejtődött a játék (Jobb klikk a játékon -> Tulajdonságok -> Béták) és nem is az aktuális változatot töltötte be.

  24. #699
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Full verziot probalom. Full hd-ban is probaltam (bar a 4K tv-en mar az sokat ront a látványon), post process meg minden levéve minimumra, es meg ugy is szaggat egy kicsit, plusz hatalmas input lag.
    Ugyanezt csinalta mikor gtx960-al probaltam, es most a 1080-al is ugyan olyan sz@r.
    Még a windows reinstall jutott eszembe, de azt nem ertetném.
    Ez esetben azt javasolnám, hogy butítsd le teljesen a grafikát amennyire lehet. Minden off (low ahol nincs). A launcher video settings-ben is. Ha úgy is lagos akkor két lehetőség van.
    - törölj ki mindent mentett beállítást és integrity chechk (a legtisztább ha könyvtárastul mindent törölsz a steam-ben és a win-ben)
    - ha ez sem segít akkor driver vagy más sw probléma, nem biztos hogy megéri a harcot

    Az input lag az bug lesz.
    De össze hasonlítás képen, nekem AC 240fps-körül mozog, ugyan ez rf2-be úgy hogy sokkal rondább, 140fps. Kb erre számolhatsz.
    ISI-t az összes "profi" versenyző akit ismerek minimum grafikán hajtja, a kezdetek óta. Szerintem csak akkor érdemes rf2-vel foglalkozni, ha csakis a fizika érdekel és semmi más. A többi megvalósítása, nem üti meg azt a szintet, ami ma az elvárás. Nem véletlen hogy még az RR is népszerűbb. A fizika nem lett rossz, megvan a maga varázsa.

  25. #700
    Input lagot okozhatja bekapcsolt V-Sync, vagy rosszul belőtt kormányzás, ha ez bug lenne valószínűleg nem egy Fanatec user panaszkodna. És azért ma már a mondandó többi része sem igazán állja meg a helyét, nálam jelenleg a különböző effektek vannak csak lejjebb véve/kikapcsolva és teljesen vállalható teljesítményt kapok gyengébb hardverrel, még az élőben rögzítés is belefér.

Oldal: 28 / 32 ElsőElső ||| 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •