Oldal: 27 / 32 ElsőElső ||| 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 651 - 675 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #651
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És milyen egyébként? Megéri megvenni? Eddig mindkét végletet olvastam, hogy tökéletes és minden pénzt megér, meg hogy pocsék és nehogy pénzt adj érte. De én egyébként is várok vele, egyrészt érdekel, hogy pontosan melyik négy GT3 készül majd el mellé, másrészt meg hogy hova fut majd ki ez az egész szemléletváltás, akkor érné meg igazán, ha pályák terén is lenne hozzájuk egy bővebb 'gyári' választék.
    Bekapcsolt TC-vel és ABS-szel (mint ahogy pl. a WFG versenyen és a valóságban is mennek) pontosan ugyanazt az élményt nyújtja, mint Assetto Corsa-ban, legalábbis nekem. Pontosan ugyanannyira könnyű és unalmas vele menni. Kikapcsolt TC-vel és ABS-szel azért már melósabb, mint AC-ban kikapcsolva minden factory segítséget.

    Amúgy rFactor2-s viszonylagokban kifejezetten jól néz ki és jól is szól, ha a Studio397 kontentjei bejöttek (USF2000, Radical), akkor ez is tetszene. Apex GT3 moddal pariban van, AI ellen lehet nyomni, ha esetleg arra vágyna az ember és nem akar 20 McLarent bámulni...

    EmptyBox videója a témában:


    Hangokra egy rövid videó (külső, belső):

  2. #652
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem meg van.6 skin van hozzá.
    Köszi! Ezt mondjuk igazán jelezhették volna a Steam shopban... Ha kijön mind az öt GT3-as autó, lehet, hogy beruházok én is.

  3. #653
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Ja hogy már ez is fizetős tartalom?
    Marketing és beetetés szempontból nem tudom, hogy nem e az lett volna jobb, hogy ez ingyenes pont emiatt sokan kipróbálják hogy van ez a Mclarenes téma és utána jön a full pack és az már pénzért akinek tetszik meg érez itt maradást ezen a platforomon úgyis megveszik. Bár emiatt a verseny miatt is biztos sokan megveszik...úgyhogy talán ez se rossz, bár nem vagyok én marketinges.
    De véleményem szerint jobb lett volna ha jött volna pár minőségi tartalom pályák/autók mint AC amivel beetetnek, aztán utána mikor ízlett a cucc akkor kiírni hogy ha még enni akarsz fizess, és mivel finom volt az előétel és szépen volt tálalva esélyes hogy a főétel és további fogásokra is befizetnének az emberek..most így a szinte eddig is meglévő rf2-re ami egy kicsit fel lett frissítve húznak rá egy fizetős modellt. ( De lehet én érzem rosszul, hogy azért a felhasználó bázis nem ugrott meg se itt se máshol, azért mert kicsit jobb lett a játék, szóval baromi nagy fizetőképes kereslet se lett).
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #654
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ja hogy már ez is fizetős tartalom?
    De véleményem szerint jobb lett volna ha jött volna pár minőségi tartalom pályák/autók mint AC amivel beetetnek, aztán utána mikor ízlett a cucc akkor kiírni hogy ha még enni akarsz fizess, és mivel finom volt az előétel és szépen volt tálalva esélyes hogy a főétel és további fogásokra is befizetnének az emberek..
    Nola, USF2000, GT500, Radical + a nemsokára megjelenő Zandvoort is ingyenes lesz.

  5. #655
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ja hogy már ez is fizetős tartalom?
    Marketing és beetetés szempontból nem tudom, hogy nem e az lett volna jobb, hogy ez ingyenes pont emiatt sokan kipróbálják hogy van ez a Mclarenes téma és utána jön a full pack és az már pénzért akinek tetszik meg érez itt maradást ezen a platforomon úgyis megveszik. Bár emiatt a verseny miatt is biztos sokan megveszik...úgyhogy talán ez se rossz, bár nem vagyok én marketinges.
    De véleményem szerint jobb lett volna ha jött volna pár minőségi tartalom pályák/autók mint AC amivel beetetnek, aztán utána mikor ízlett a cucc akkor kiírni hogy ha még enni akarsz fizess, és mivel finom volt az előétel és szépen volt tálalva esélyes hogy a főétel és további fogásokra is befizetnének az emberek..most így a szinte eddig is meglévő rf2-re ami egy kicsit fel lett frissítve húznak rá egy fizetős modellt. ( De lehet én érzem rosszul, hogy azért a felhasználó bázis nem ugrott meg se itt se máshol, azért mert kicsit jobb lett a játék, szóval baromi nagy fizetőképes kereslet se lett).
    Én megvettem, és tetszik! De nagyon várom a másik 4 GT3-as autót!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  6. #656
    Gondolom ez a 0.2-es verziószám arra utal, hogy Zandvoort még messze van a végleges formájától, de nem tudom volt-e értelme ilyen állapotban megosztani velünk, mert nem valami jó. Az aszfalt felülete túl sima, grafikailag meg borzasztóan kidolgozatlan az egész.

    A Radicallal sem tudom mi van, azt ígérték, hogy a visszajelzések alapján hamarosan jön a javított verzió, de azóta eltelt több, mint egy hónap.

  7. #657
    Megjelent a komplett GT3 pack az alábbi modellekkel:
    - McLaren 650S GT3
    - Bentley Continental GT3
    - Callaway Corvette C7 GT3-R
    - Mercedes AMG GT3
    - Radical RXC Turbo GT3

    Infók | Vásárlás

  8. #658
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Megjelent a komplett GT3 pack az alábbi modellekkel:
    - McLaren 650S GT3
    - Bentley Continental GT3
    - Callaway Corvette C7 GT3-R
    - Mercedes AMG GT3
    - Radical RXC Turbo GT3

    Infók | Vásárlás

  9. #659
    Házon belűl ennyire nincs érdeklődés az rF2 iránt?
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  10. #660
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Házon belűl ennyire nincs érdeklődés az rF2 iránt?
    Aki rF2-őzni akar, átjár a szomszédba, mert ott gyakrabban főznek azt...

  11. #661
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Szerintem lenne érdeklődés az rF2 iránt vagy nem
    Legtöbbet én avval szoktam jobban utána meg a raceroom

  12. #662
    Idézet Eredetileg selby87 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem lenne érdeklődés az rF2 iránt vagy nem
    Legtöbbet én avval szoktam jobban utána meg a raceroom
    Már nálam is lassan utoléri a RaceRoom-ot a játszott idők tekintetében. Legalább is a Steam szerint
    Utoljára módosította: Sury; 2017. 11. 27. 12:00.

  13. #663
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Már nálam is lassan utoléri a RaceRoom-ot a játszott idők tekintetében. Legalább is a Stem szerint
    Rendeznénk mi, de amikor meg rendeztünk akkor meg alig jöttetek néhányan

  14. #664
    Retro is, meg nem is, de remek. BMW 320si verseny a 2006-2008-as WTCC-s járgánnyal a kínai Zhuhai versenypályán. Az időjárás eléggé változó volt, így néha kicsit sötét hangulatú a helyszín, ez ne tévesszen meg senkit. Amúgy remek kombináció, illetve külön-külön is jól eltalált mod-ok.

    Innen tudod az autót letölteni: WTCC 2006-2008 BMW 320si mod letöltés

    Innen tudod a pályát letölteni: Zhuhai Intrenational Circuit letöltés

  15. #665
    Nem tudjátok véletlenül, hogy a Moscow Raceway-t hol lehet letölteni hozzá? Biztos, hogy létezik, mert a Youtube-on van róla videó. De az ismert forrásokon nem találom.

  16. #666
    Egyébként úgy látom, hogy végre a grafikai fejlesztés a finisbe ért (mondjuk a beígért új UI még mindig sehol, de ne legyünk telhetetlenek), kikerült a nyílt béta státuszból a DX11 és már az az alapértelmezett motor december vége óta, az elmúlt pár hónapban pedig pár modder serényen dolgozott rajta, hogy minél több pálya is elérhető legyen az új verzió alatt is, a Workshopban láttam ígéretes dolgokat. Szóval lehet most vonzóbb alternatíva lehetne, mint egy évvel ezelőtt, átmeneti állapotban.

  17. #667
    Frissült a Flat6 mod is DX11-re, kihasználva az új eső effekteket is


  18. #668
    Sajnos nincs időm nekiállni rfactor2-nek, talán majd nyáron, de ez a video igencsak megindította a nyáltermelésem

  19. #669
    Úgy néz ki előbb-utóbb az Endurance Series mod is ismételten frissül


  20. #670
    Tegnap megjelent az Enduracers mod 2.0 verziója
    Infók
    Workshop Link

    Új autók:

    Oreca 05 LMP2
    Ligier JSP3 LMP3
    Corvette C7.R GTE
    Ferrari F458 GTE
    Flat6 RSR Evo GTE


    Illetve az rF2-nek is új buildje jelent meg (1.1100)
    Infók

    Nem beszéltek mellé a teljesítményoptimalizálással, nálam lényegesen jobban fut most, olyan 10-20 FPS plusz átlagban legalább érzékelhető azonos beállítások mellett és TV cam nézetben is sokkal ritkábban jelentkezik micro-stuttering.

  21. #671
    Ma jelenik meg Le Mansra időzítve az új hivatalos DLC, az Endurance Pack



    GTE:
    Corvette C7.R
    Porsche 911 RSR
    BMW M8 GTE

    LMP3:
    Norma M30 LMP3

    LMP2:
    Oreca 07 LMP2

    Store Link
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 06. 15. 13:04.

  22. #672
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ma jelenik meg Le Mansra időzítve az új hivatalos DLC, az Endurance Pack



    GTE:
    Corvette C7.R
    Porsche 911 RSR
    BMW M8 GTE

    LMP3:
    Norma M30 LMP3

    LMP2:
    Oreca 07 LMP2

    Store Link

    Nem vagyok nagy rF2-es, de ezt be kellett szereznem

    Nagyon jól el lettek találva az autók.
    Főleg a BMW-t nyúztam Le Mansban, a többit is próbáltam mind nagyon jó verda És akkor a hongokról nem is beszéltem

    Ha lennénk rá elegen és újra lenne egy összefogás a ligák közt jó lenne ezzel egy WEC bajnokság

  23. #673
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok nagy rF2-es, de ezt be kellett szereznem

    Nagyon jól el lettek találva az autók.
    Főleg a BMW-t nyúztam Le Mansban, a többit is próbáltam mind nagyon jó verda És akkor a hongokról nem is beszéltem

    Ha lennénk rá elegen és újra lenne egy összefogás a ligák közt jó lenne ezzel egy WEC bajnokság
    Erre most én is lecsaptam egyből és nem bántam meg, az autók is nagyon jól meg vannak csinálva és az rF2-ben pont a hosszútávú versenyzéshez van meg minden, ugyan még nem ezzel a csomaggal, hanem az Endurance Series moddal, de indultam pénteken egy Le Mans-i futamon és a napszak változás baromi sokat ad hozzá az egyébként is korrekt vezetési élményhez.

    Ha egyébként valakinek hiányérzete lenne, közben egy licenc nélküli fizetős Ford GT mod is megjelent:



    Amennyire össze tudtam rakni a képet, minimum részben ugyanazok az emberek dolgoztak rajta, mint a hivatalos tartalmakon, állítólag az URD-s srácok munkálkodnak az S397 projektjeiben is, mindenesetre minőség alapján akár a hivatalos pakk része is lehetne. És a tervek szerint érkezik majd ugyanígy a hiányzó Aston és Ferrari is tőlük, illetve néhány prototípuson is gondolkodnak.

    Link

  24. #674
    Nem tudom, hogy ezt szabad-e, ha nem, akkor előre is bocsesz majd törlitek!
    Rögtön egy jó alkalom tesztelni az új packot egy 4 órás Sepang-gal, nemzetközi mezőnyben!

    http://www.chequeredflagendurance.co...n-up-open-soon

  25. #675
    Idézet Eredetileg Navy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy ezt szabad-e, ha nem, akkor előre is bocsesz majd törlitek!
    Rögtön egy jó alkalom tesztelni az új packot egy 4 órás Sepang-gal, nemzetközi mezőnyben!

    http://www.chequeredflagendurance.co...n-up-open-soon
    Szerintem több ilyenre lenne szükség, nemhogy törölni. Nyilván, figyelembe véve, hogy egymásnak ne csináljanak konkurenciát a bajnokságokkal, de azoktól eltérő versenyek promóciójában segíthetnék egymást a ligák.

Oldal: 27 / 32 ElsőElső ||| 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •