Oldal: 31 / 32 ElsőElső ||| 21 27 28 29 30 31 32 UtolsóUtolsó
Találatok: 751 - 775 (778 összesen)

Téma: rFactor 2

  1. #751
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Ákos, próbáld meg a videóm alapján, öcsémnek összejött anno..
    https://mega.nz/file/sstR1LwZ#3kZm7U...9L2oSS2VcNaB6c ...........
    Köszi szépen!
    Holnap meg is nézem.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  2. #752
    Szerk.: false alarm, sorry, a Ferrari először felkerült a workshopba, aztán lekerült és a storeban érhető el



    az új Bentley GT3 pedig ingyenes update, ha megvan a régi modell



    Nemrég pedig a GTE és GT3 osztályok BoP frissítésen estek át, szóval lehet érdemes újabb próbát tenni velük.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 09. 30. 15:42.

  3. #753
    Uh, a tavaly GPL-hez elkészült Isle of Man megérkezett rF2-re is (az eredeti készítő engedélyével). Ezt ki kell próbálni
    https://steamcommunity.com/workshop/...?id=2261065561



  4. #754
    rF2-ben sem maradunk laser scannelt Spa nélkül


  5. #755

  6. #756

    Historix vintage autók

    Tisztelt Fórumtársak,

    (az rFactor minden ismerete nélkül érdeklődöm) a neten bukkantam rá
    a pár éve emlegetett, a programhoz kapcsolódó Historix GT és túrakocsi modra (vagy esetleg ez a hivatalos program utólagos kiegészítése volt?) Viszont semmi aktuális infót nem találtam róla, a hivatalos honlapon sem. Ott csak néhány '60-'70 F1-es kocsi van a szortimentben. Viszont a neten találtam egy listát, lenyűgöző kocsiparkkal az említett érából, azt a Historixként feltüntetve. Egy külföldi hozzászólás arról szólt, hogy jogi viták miatt visszavonták ezt a modot. Tudna valaki ez ügyben felvilágosítást adni, mert egyébként nem indulok el rFactor irányba.

    Köszönettel:
    Norbert

  7. #757
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg MuNo írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Úgyrémlik a HistoriX mod-ot hajdanán még próbálgattam, de hogy mi lett belőle, volt-e már olyan jó, hogy jogi viták martalékává vált volna azt nem tudom. Itt van egy kis szó róla, autólistával: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-Glory-HistorX

  8. #758
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Úgyrémlik a HistoriX mod-ot hajdanán még próbálgattam, de hogy mi lett belőle, volt-e már olyan jó, hogy jogi viták martalékává vált volna azt nem tudom. Itt van egy kis szó róla, autólistával: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-Glory-HistorX
    Mille (Miglia) Grazie, Maestro!

  9. #759
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Esetleg valaki szokott még játszani rFactor 2-vel online? Vagy lenne kedv néha összeülni egy kicsit körözgetni közösen?

  10. #760
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg valaki szokott még játszani rFactor 2-vel online? Vagy lenne kedv néha összeülni egy kicsit körözgetni közösen?
    Én egy éve felhagytam vele, mert úgy éreztem, hogy egy csomó apróság sosem kerül javításra és néhány fejlesztést is inkább visszalépésként éltem meg (pl. az új UI szerintem pocsék). De ha valami kihagyhatatlan ötletetek van, lehet visszatérnék.

  11. #761
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy éve felhagytam vele, mert úgy éreztem, hogy egy csomó apróság sosem kerül javításra és néhány fejlesztést is inkább visszalépésként éltem meg (pl. az új UI szerintem pocsék). De ha valami kihagyhatatlan ötletetek van, lehet visszatérnék.
    Sajnos az UI pocsék, alig lehet bármit megtalálni benne, viszont néha leülünk és versenyezgetünk, mert kell egy kicsit más, mint a megszokott. Kihagyhatatlan ötlet? Hát... Szerintem már nincs új a nap alatt. Ez tényleg csak arra jó, hogy nem kell sokat gondolkodni, csak menni. A fizikája elég jó az autóknak szvsz.

  12. #762
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Kihagyhatatlan ötlet? Hát... Szerintem már nincs új a nap alatt.
    Képletesen értettem, hogy ha esetleg sikerülne olyan kategóriát találni, ami sokakat érdekel és még nekem személyesen is tetszik. Néhány éve volt már rá próbálkozás, csak akkor sehogysem találtunk olyan tartalmat, ami mindenkinek egyaránt tetszett volna.

  13. #763
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Most hétvégén (jan.15) lesz a hivatalos LeMans24 virtuális verseny, rfactor2-vel, másodjára.

    Itt a nevezési lista, egypár ismerős névvel:
    https://lemansvirtual.com/wp-content...ist_060122.pdf

  14. #764
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Most hétvégén (jan.15) lesz a hivatalos LeMans24 virtuális verseny, rfactor2-vel, másodjára.

    Itt a nevezési lista, egypár ismerős névvel:
    https://lemansvirtual.com/wp-content...ist_060122.pdf
    Van néhány ismerős név. Nem kicsit meglepődtem

  15. #765
    Én szívesen részt vennék pár fun futamon, ha összegyülnénk páran.

  16. #766
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042

    2022 virtual lemans 24


  17. #767
    Na, új UI, csapó kettő.


  18. #768
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Na, új UI, csapó kettő.

    Le is kell tesztelni.... Még a végén valami nagyot fognak alkotni


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #769
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Le is kell tesztelni.... Még a végén valami nagyot fognak alkotni
    Áh, sajna az egyhelyben toportgás megy, érdemi fejlesztés vajhmi kevés.

  20. #770
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Áh, sajna az egyhelyben toportgás megy, érdemi fejlesztés vajhmi kevés.
    Rfactornál ezt már érdemi fejlesztésnek lehet nevezni Jelen pillanatban, ez az egyik sarkalatos pontja, ami igazán fejlesztésre szorult szerintem.

  21. #771
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    Fun szerver

    Sziasztok,

    Úgy néz ki lassan alakulgat az rFactor 2 fun szerverünk. Várunk mindenkit szeretettel, aki egy kicsit szeretne versenyezgetni, az jöjjön fel nyugodtan, illetve Discordon beszéljünk össze, hogy ki mikor szeretne körözgetni egy kicsit.

    Név: GTR-Masters.hu #Alpine
    Jelszó: wearegtrmasters

    2021-es Alpine-okkal megyünk (nem a GT4).

    Várunk mindenkit szeretettel!

  22. #772

    probléma

    Sziasztok!

    Van egy olyan hiba, hogy a boxban állva nem tudom sebességbe tenni az autót. Kormány és pedál váltás előtt nem volt ilyen gond. Most TS-PC-t és load cell pedált használok egy 16bit-es Leo Bodnar vezérlővel. Ezeket jól látja az rfactor2, működnek is. Sebesség váltás is kiosztva (külső szeki) a vátóra. Mi lehet a gond szerintetek? Előre is köszönöm!

  23. #773
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Van egy olyan hiba, hogy a boxban állva nem tudom sebességbe tenni az autót. Kormány és pedál váltás előtt nem volt ilyen gond. Most TS-PC-t és load cell pedált használok egy 16bit-es Leo Bodnar vezérlővel. Ezeket jól látja az rfactor2, működnek is. Sebesség váltás is kiosztva (külső szeki) a vátóra. Mi lehet a gond szerintetek? Előre is köszönöm!
    Szóval windows-ban, control panel-ban működnek a gombok, kormány, pedálok?
    Rf2 főmenüjében, a controls-ban mindezek be vannak lőve, kalibrálva, és ott is jók?
    A pitben (azaz az AID/difficulty menüben valahol) kapcsold ki/be az auto clutch, és auto gear segítséget. Ezeket is rakd gombokra. Illetve a kuplung pedált is kalibráld, állítsd be. Lehet csak kuplungolva enged váltani.

  24. #774
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval windows-ban, control panel-ban működnek a gombok, kormány, pedálok?
    Rf2 főmenüjében, a controls-ban mindezek be vannak lőve, kalibrálva, és ott is jók?
    A pitben (azaz az AID/difficulty menüben valahol) kapcsold ki/be az auto clutch, és auto gear segítséget. Ezeket is rakd gombokra. Illetve a kuplung pedált is kalibráld, állítsd be. Lehet csak kuplungolva enged váltani.
    Köszönöm a segítséget! Sikerült megoldani. Thrustmaster control panel újra telepítés és rfactorban nulláról kalibrálás. Nagyon tetszik a fizika és az FFB. Egyedül az autók hangjával nem vagyok kibékülve. Nem tudom hogyan írjam le de olyan semmilyen, vödör hangjuk van. Youtube videókban sokkal szebben szólnak. A fülesemmel elvileg nincs gond mert ha zenét hallgatok vele akkor szépen szól. Raceroom meg egyenesen fülorgazmus. Lehet kipróbálok majd egy equalizert.

  25. #775
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a segítséget! Sikerült megoldani. Thrustmaster control panel újra telepítés és rfactorban nulláról kalibrálás. Nagyon tetszik a fizika és az FFB. Egyedül az autók hangjával nem vagyok kibékülve. Nem tudom hogyan írjam le de olyan semmilyen, vödör hangjuk van. Youtube videókban sokkal szebben szólnak. A fülesemmel elvileg nincs gond mert ha zenét hallgatok vele akkor szépen szól. Raceroom meg egyenesen fülorgazmus. Lehet kipróbálok majd egy equalizert.
    Remek.
    A hangok nem tartoznak a program erősségei közé. Mivel mindenféle mod-autó-pálya van hozzá, ezért a minőségük is rém hullámzó. Lehet valamelyiknek tetszeni fog a hangja. De szerintem sokszor még a gyári tartalom sem garancia. Amit tudok ajánlani kedvenc autóim, aza Flat6-os porsche kupa, illetve a V8 supercars (ennek a hangja is odaverős), mindkettő elég elöl van a steamwork-ös ranglistán.

Oldal: 31 / 32 ElsőElső ||| 21 27 28 29 30 31 32 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •