Oldal: 27 / 27 ElsőElső ||| 17 23 24 25 26 27
Találatok: 651 - 656 (656 összesen)

Téma: rFactor 2

Halmi József Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    51
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És milyen egyébként? Megéri megvenni? Eddig mindkét végletet olvastam, hogy tökéletes és minden pénzt megér, meg hogy pocsék és nehogy pénzt adj érte. De én egyébként is várok vele, egyrészt érdekel, hogy pontosan melyik négy GT3 készül majd el mellé, másrészt meg hogy hova fut majd ki ez az egész szemléletváltás, akkor érné meg igazán, ha pályák terén is lenne hozzájuk egy bővebb 'gyári' választék.
    Bekapcsolt TC-vel és ABS-szel (mint ahogy pl. a WFG versenyen és a valóságban is mennek) pontosan ugyanazt az élményt nyújtja, mint Assetto Corsa-ban, legalábbis nekem. Pontosan ugyanannyira könnyű és unalmas vele menni. Kikapcsolt TC-vel és ABS-szel azért már melósabb, mint AC-ban kikapcsolva minden factory segítséget.

Amúgy rFactor2-s viszonylagokban kifejezetten jól néz ki és jól is szól, ha a Studio397 kontentjei bejöttek (USF2000, Radical), akkor ez is tetszene. Apex GT3 moddal pariban van, AI ellen lehet nyomni, ha esetleg arra vágyna az ember és nem akar 20 McLarent bámulni...

EmptyBox videója a témában:

Hangokra egy rövid videó (külső, belső):

Surányi Géza Szervertag 2017 Sury logója
    Város
    Eger
    Üzenetek
    469
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem meg van.6 skin van hozzá.
    Köszi! Ezt mondjuk igazán jelezhették volna a Steam shopban... Ha kijön mind az öt GT3-as autó, lehet, hogy beruházok én is.

Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.120
    Ja hogy már ez is fizetős tartalom?
    Marketing és beetetés szempontból nem tudom, hogy nem e az lett volna jobb, hogy ez ingyenes pont emiatt sokan kipróbálják hogy van ez a Mclarenes téma és utána jön a full pack és az már pénzért akinek tetszik meg érez itt maradást ezen a platforomon úgyis megveszik. Bár emiatt a verseny miatt is biztos sokan megveszik...úgyhogy talán ez se rossz, bár nem vagyok én marketinges.
    De véleményem szerint jobb lett volna ha jött volna pár minőségi tartalom pályák/autók mint AC amivel beetetnek, aztán utána mikor ízlett a cucc akkor kiírni hogy ha még enni akarsz fizess, és mivel finom volt az előétel és szépen volt tálalva esélyes hogy a főétel és további fogásokra is befizetnének az emberek..most így a szinte eddig is meglévő rf2-re ami egy kicsit fel lett frissítve húznak rá egy fizetős modellt. ( De lehet én érzem rosszul, hogy azért a felhasználó bázis nem ugrott meg se itt se máshol, azért mert kicsit jobb lett a játék, szóval baromi nagy fizetőképes kereslet se lett).
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Halmi József Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    51
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    De véleményem szerint jobb lett volna ha jött volna pár minőségi tartalom pályák/autók mint AC amivel beetetnek, aztán utána mikor ízlett a cucc akkor kiírni hogy ha még enni akarsz fizess, és mivel finom volt az előétel és szépen volt tálalva esélyes hogy a főétel és további fogásokra is befizetnének az emberek..
    Nola, USF2000, GT500, Radical + a nemsokára megjelenő Zandvoort is ingyenes lesz.

Varga Ákos Szervertag 2017 Varga Ákos logója
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    692
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Marketing és beetetés szempontból nem tudom, hogy nem e az lett volna jobb, hogy ez ingyenes pont emiatt sokan kipróbálják hogy van ez a Mclarenes téma és utána jön a full pack és az már pénzért akinek tetszik meg érez itt maradást ezen a platforomon úgyis megveszik. Bár emiatt a verseny miatt is biztos sokan megveszik...úgyhogy talán ez se rossz, bár nem vagyok én marketinges.
    De véleményem szerint jobb lett volna ha jött volna pár minőségi tartalom pályák/autók mint AC amivel beetetnek, aztán utána mikor ízlett a cucc akkor kiírni hogy ha még enni akarsz fizess, és mivel finom volt az előétel és szépen volt tálalva esélyes hogy a főétel és további fogásokra is befizetnének az emberek..most így a szinte eddig is meglévő rf2-re ami egy kicsit fel lett frissítve húznak rá egy fizetős modellt. ( De lehet én érzem rosszul, hogy azért a felhasználó bázis nem ugrott meg se itt se máshol, azért mert kicsit jobb lett a játék, szóval baromi nagy fizetőképes kereslet se lett).
    Én megvettem, és tetszik! De nagyon várom a másik 4 GT3-as autót!

"If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

Polgár Balázs Szervertag 2017 balage06 logója
    Üzenetek
    495
    Gondolom ez a 0.2-es verziószám arra utal, hogy Zandvoort még messze van a végleges formájától, de nem tudom volt-e értelme ilyen állapotban megosztani velünk, mert nem valami jó. Az aszfalt felülete túl sima, grafikailag meg borzasztóan kidolgozatlan az egész.

A Radicallal sem tudom mi van, azt ígérték, hogy a visszajelzések alapján hamarosan jön a javított verzió, de azóta eltelt több, mint egy hónap.

Oldal: 27 / 27 ElsőElső ||| 17 23 24 25 26 27

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •