Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 120 (120 összesen)

Téma: HGTLM5 - Mid Ohio

  1. #101
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez konkrétan le van fektetve a szabályzatban...
    "Időmérő edzésen, a gyors körön haladó pilóta – és csak ő – kapcsolja fel az autó fényszóróit, így az előtte és mögötte haladók is láthatják, hogy éppen gyors körét teljesíti. Ha valaki elrontja a gyors körét – akár úgy hogy picit hibázik, de már tudja, hogy addigi leggyorsabb idejét nem fogja tudni megdönteni – akkor köteles lekapcsolni a fényszóróit és a mögötte érkező autók zökkenőmentes elhaladását biztosítani! Aki ezt nem teszi meg, illetve feleslegesen feltart, vagy szükségtelenül előzni próbál, az büntetést kap! Aki még nem gyakorolta be kellőképpen az adott pályát, az ezt a szabadedzésen tegye meg, az időmérő edzésre mindenki felkészülten érkezzen, hogy ne kelljen a többieknek „mozgó akadályokat” kerülgetni folyamatosan a pályán!"

    Ehhez képest mióta itt versenyzek, nem igazán láttam, hogy hásználnák az emberek (egy-két kivételtől eltekintve)...
    Én se szoktam soha! Ha hotlapon utolérek valakit és nem enged el, akkor tudom, hogy az nem véletlenül van... Szar dolog, olykor előfordul, és ahogy Taky is írta: le kell nyelni a békát...
    Semmiképp nem szabad küzdeni vele!

    Szóval az tényleg a Te hibád volt Laca...

    A futamomról:
    Ez is egy oltári nagy menekülős futam volt.
    Szerencsére jól kaptam el a rajtot, Dávidot ki tudtam zárni a 2. kanyarban, így másokkal kellett küzdenie, közben mehettem a saját köreimet, ami azé jól megy.
    Örültem, hogy Laci csapattársam tudta tartani a tempómat, jókat mentünk pár körig, míg el nem kezdett hibázgatni.
    Először az Elanoktól féltem, hogy a boxban visszaelőznek, majd Tilus kergetett a végén, és ő tudjuk mennyire tud jönni, ha akar valamit.
    Nem cseréltem gumikat, 1.5-2 mp-et lassultam már körönként, de még így is megérte. Ha cserélek szerintem előbb érek célba (ha egyedül kell továbbra is autóznom), de akkor tuti Gombi mögé jövök vissza, és Tilus is bazi közel lett volna. Akkor meg cseszhetem a friss gumikat.
    A boxban történt egy érdekesség: Rádi Petivel egyszerre mentem be, ő volt előttem. Beállok a helyemre, erre látom, hogy ő tolatgat, keresi a helyét... Hát persze az én helyem kellett neki... Csak azt nem értem, hogyan kerültem eléd a boxutcában... Peti arról a boxodról majd írj pár mondatot lécci.

    Aztán az utolsó körökben már láttam, hogy Tilus nem bír velem, akkor kicsit kiengedve behoztam a szép kis Jaguáromat célba.
    Laca is jól szerepelt, sok sok csapatpontot szereztünk ezzel, jeeeeee.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2010. 03. 19. 22:17.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #102
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én se szoktam soha! Ha hotlapon utolérek valakit és nem enged el, akkor tudom, hogy az nem véletlenül van... Szar dolog, olykor előfordul, és ahogy Taky is írta: le kell nyelni a békát...
    Semmiképp nem szabad küzdeni vele!

    Szóval az tényleg a Te hibád volt Laca...

    A futamomról:
    Ez is egy oltári nagy menekülős futam volt.
    Szerencsére jól kaptam el a rajtot, Dávidot ki tudtam zárni a 2. kanyarban, így másokkal kellett küzdenie, közben mehettem a saját köreimet, ami azé jól megy.
    Örültem, hogy Laci csapattársam tudta tartani a tempómat, jókat mentünk pár körig, míg el nem kezdett hibázgatni.
    Először az Elanoktól féltem, hogy a boxban visszaelőznek, majd Tilus kergetett a végén, és ő tudjuk mennyire tud jönni, ha akar valamit.
    Nem cseréltem gumikat, 1.5-2 mp-et lassultam már körönként, de még így is megérte. Ha cserélek szerintem előbb érek célba (ha egyedül kell továbbra is autóznom), de akkor tuti Gombi mögé jövök vissza, és Tilus is bazi közel lett volna. Akkor meg cseszhetem a friss gumikat.
    A boxban történt egy érdekesség: Rádi Petivel egyszerre mentem be, ő volt előttem. Beállok a helyemre, erre látom, hogy ő tolatgat, keresi a helyét... Hát persze az én helyem kellett neki... Csak azt nem értem, hogyan kerültem eléd a boxutcában... Peti arról a boxodról majd írj pár mondatot lécci.

    Aztán az utolsó körökben már láttam, hogy Tilus nem bír velem, akkor kicsit kiengedve behoztam a szép kis Jaguáromat célba.
    Laca is jól szerepelt, sok sok csapatpontot szereztünk ezzel, jeeeeee.
    Érdekes meccs volt.
    Nekem sajnos kereket kellett cserélnem. Igy is csak ~8 kört bírt ki rendes tempóban, és 15 kör után már +2-3mp, így a végére nem maradt gumim. Szerintem jól tetted, hogy nem cseréltél.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 20. 13:53.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #103
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Mellesleg most, hogy jobban megnéztem az esetet, te mozdultál rám egy kicsit, nem én rád. Ezek szerint az én kocsim volt piszkos... átkozott lusta szerelők!

  4. #104
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Mellesleg most, hogy jobban megnéztem az esetet, te mozdultál rám egy kicsit...
    Ajjaj Laca...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #105
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Mellesleg most, hogy jobban megnéztem az esetet, te mozdultál rám egy kicsit, nem én rád. Ezek szerint az én kocsim volt piszkos... átkozott lusta szerelők!
    Én? Tartottam egyenesbe, te meg cikáztál jobbra balra kvittek vagyunk, és nem lett semmi bajunk.

  6. #106
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Én? Tartottam egyenesbe, te meg cikáztál jobbra balra kvittek vagyunk, és nem lett semmi bajunk.
    Így van, ennyi kocc bele kell, hogy férjen. Azért nézd meg a replay-t, mondjuk a te szemszögedből, de felső nézetből (amikor a kamera kb. 20 méter magasan van feletted). Figyeld az autód mozgását a pályát szegélyező fehér vonalhoz képest. Ha egyenesen mentél volna, akkor végig párhuzamosnak kellett volna lennie. De te távolodtál...
    Csak a mihez tartást végett...

  7. #107
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Rövid leszek kirvára élveztem jó így tét nélkül autókázni, hogy nem az frusztrál jaj mos hanyadik leszek hanem élvezem és ez bszott jótudom mindenkinek javasolni aki nem a kormányra hajt...(ha értitek)
    Áááh, ilyen flameket csináltam már teljesen tét nélküli szitukban is. Szerencsére kevesen érdemelték ki...összesen volt ezzel együtt 4 eset 10+év alatt, mind online, bár egyszer gyakorlás közben majdnem felpofoztam a Kecskeméti polgármestert...a pálya szélén, de ő jól viselte a kritikát és elnézést kért. Érdekes, hogy mástól nem láttam real life ilyen viselkedést, pedig versenyezgettem jópár évig amatőr és pár futam erejéig nemzeti profik között is. Ott én számítottam az agresszornak..pedíg a hozzáállásom nem sokat változott.
    Többnyire gyorsan megemésztem, vagy másnapra elmúlik, esetleg megbeszéljük békésen.

    Tény, hogy most eldöntöttem, hogy az nekem KELL és ettől van egy kis extra motivációm, de az ami engem igazán motivál az az állandó fejlődés, a futamok közbeni adrenalin, és a jól végzett meló utáni dopaminroham Nomeg szeretnék már végre aktívan iRacingelni (világbanjokságban, top 50 a cél) de a G25 pedál engem roppantul hátráltat.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 20. 23:54.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #108
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Adjak egy kivénhedt momo pedált? az hátha nem hátráltat(csak egy rugó van a fékpedálban...)
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  9. #109
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Adjak egy kivénhedt momo pedált? az hátha nem hátráltat(csak egy rugó van a fékpedálban...)
    Momo pedál jobb ennél...squash labdát bele..adhatod
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #110
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Nagyon nyüzsgős volt a rajt. Sikerült türelmesen átfüzni magam, de így is a legparásabb rajt volt amit eddig átéltem, ezért megörökítettem:

    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nyüzsgős volt a rajt. Sikerült türelmesen átfüzni magam, de így is a legparásabb rajt volt amit eddig átéltem, ezért megörökítettem:
    Nagyon gyönyörű vidiket csinálsz, gondolom jó kis vas lehet alattad, gtart!

    Amikor ilyen videót csinálsz, feelingesebb lenne, ha visszakapcsolnád a kormány és a kezek megjelenítését... épp most lineltem be a vididet egy topikba, hogy azért még mindig elég jól néz ki a GTL, de még élvezhetőbb lenne, ha lenne a cockpitben egy kis mozgás!

  12. #112
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon gyönyörű vidiket csinálsz, gondolom jó kis vas lehet alattad, gtart!

    Amikor ilyen videót csinálsz, feelingesebb lenne, ha visszakapcsolnád a kormány és a kezek megjelenítését... épp most lineltem be a vididet egy topikba, hogy azért még mindig elég jól néz ki a GTL, de még élvezhetőbb lenne, ha lenne a cockpitben egy kis mozgás!
    Tuningolt Core2Duo és ati4850, semmi extra, manapság ez "olcsó" kategóriás vas, de azért köszi
    Kormány azért nincs bekapcsolva mert nem úgy mozog ahogy tekerem, ráadásul annyira közel "ülök" hozzá, hoyg nem is igen látszik.. csak jelképes értéke van, de legközelebb bekapcsolom a kedvedért
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  13. #113
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Tuningolt Core2Duo és ati4850, semmi extra, manapság ez "olcsó" kategóriás vas, de azért köszi
    Én azt gondoltam, hogy a Fraps-es HD rögzítéshez igen komoly vas kell alá, de ezek szerint, akkor annyira azért nem vészes...

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Kormány azért nincs bekapcsolva mert nem úgy mozog ahogy tekerem, ráadásul annyira közel "ülök" hozzá, hoyg nem is igen látszik.. csak jelképes értéke van, de legközelebb bekapcsolom a kedvedért
    Igen, már én is kikapcsoltam vezetés közben, de replayen meg jól néz ki, ott hiányzik, ha nincs..

  14. #114
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt gondoltam, hogy a Fraps-es HD rögzítéshez igen komoly vas kell alá, de ezek szerint, akkor annyira azért nem vészes...
    1366x768-ban rögzítek, ezt kódolom x264be, és ugyanebben a felbontásban töltöm fel.
    Ha fut a cucc 100fps körül online, akkor a replayt is simán tudom rögzíteni 30fpsel. Igaz van 4gb ram a gépben, ez biztos sokat segít a lemezre íráskor.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #115
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Mivel az óvások már lezárt téma, és megint korrekt módon az utólsó pillanatban került ki oda valami, hogy reagálni se tudjon rá aki nem jár arra késő este(igen ez most apró kötözködés és még meg sem néztem mi lett óvva).
    A helytelen óvásra hívnám fel a figyelmet, írom ezt annak tudatában, hogy fogalmam sincs az érintett játékosok nevéről.!
    A helyes óvás: név, pozíció, idő pont megjelöléssel kell, hogy történjen, nem pedig ilyen formában és esetleg az eset rövid leírásával.Ez már az elöző óvásnál is problémám volt csak gondoltam nem kötözködök egyből, de most ilyen napom van....Tehát, ha helytelenül van valami megóvva, akkor az nem minősül óvásnak!Persze ha VB kivizsgálja szive joga, lelke rajta
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  16. #116
    Lakatos László Versenyző László Lakatos logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    245
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel az óvások már lezárt téma, és megint korrekt módon az utólsó pillanatban került ki oda valami, hogy reagálni se tudjon rá aki nem jár arra késő este(igen ez most apró kötözködés és még meg sem néztem mi lett óvva).
    A helytelen óvásra hívnám fel a figyelmet, írom ezt annak tudatában, hogy fogalmam sincs az érintett játékosok nevéről.!
    A helyes óvás: név, pozíció, idő pont megjelöléssel kell, hogy történjen, nem pedig ilyen formában és esetleg az eset rövid leírásával.Ez már az elöző óvásnál is problémám volt csak gondoltam nem kötözködök egyből, de most ilyen napom van....Tehát, ha helytelenül van valami megóvva, akkor az nem minősül óvásnak!Persze ha VB kivizsgálja szive joga, lelke rajta
    Szerintem nem kell hogy az érintetek reagáljanak és vitázzanak, úgyis a tisztelt VB. dönt.

  17. #117
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg László Lakatos írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem kell hogy az érintetek reagáljanak és vitázzanak, úgyis a tisztelt VB. dönt.
    Teljesen névtelen óvás lenne a legtisztább.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #118
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ha nem is kéne óvni az lenne a legtisztább
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #119
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem is kéne óvni az lenne a legtisztább
    Ha nem lenne MIT megóvni...az milyen szép lenne.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #120
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem lenne MIT megóvni...az milyen szép lenne.
    ÁMEN
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •