Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (120 összesen)

Téma: HGTLM5 - Mid Ohio

  1. #76
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom miért történt úgy ahogy, lehet hogy kicsit túlcsúsztál a boxodon de épp csak annyira hogy még felemeltek téged, engem meg már nem akartak. Beálltam eléd és visszatolattam annyira hogy még meg is löktelek kicsit, hátha felemel de nem, úgyhogy tovább mentem, de ezzel az egész szarakodással nagyon bő fél percet bukhattam, GTR-ben már történt ilyen velem, hát most megkaptam GTL-ben is...
    Én így szoktam mindig megállni, - már ezen a pályán értem - de amint láthattad a következő körben is pont így tudtam csak megállni. Bár lehet nem vetted észre, de meglöktelek, boccs ezért, tolatnom kellett volna kicsit.

  2. #77
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Katasztrófa volt ez a verseny. 1x a rajtnál nem tudom mi történt, elvben mindent úgy csináltam ahogy kell (azért már nem az első állórajtom...) és mégsem indult el a kocsi, de le se fulladt pedig az auto-kuplung ki volt kapcsolva. Aztán amikor sikerült kicsit feljönnöm 1x érintettem a kerékvetőt a 2. szektor vége előtti jobbosban úgyhogy pörgés, de sebaj nyomtam tovább. Amikor már végre összeszedtem magam és úgy ahogy jó tempót is mentem, akkor jött a box történet, nem tudtam beállni a helyemre akárhogy próbálkoztam, mehettem még 1 kört és újra be a boxba, innentől már csak 15.-ig tudtam feljönni.

  3. #78
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Én így szoktam mindig megállni, - már ezen a pályán értem - de amint láthattad a következő körben is pont így tudtam csak megállni. Bár lehet nem vetted észre, de meglöktelek, boccs ezért, tolatnom kellett volna kicsit.
    észrevettem, de tök mindegy, az nem probléma egyáltalán

  4. #79
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Életkor
    39
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg Bakter írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtam, hogy hátul fogok végezni, de ennyire...
    A rajtot még egész jól elkaptam csak Horváth Csabitól kaptam ismét frászt.
    Csabi szerintem szerelj fel 1 hóekét és úgy hatékonyabban tudod eltakarítani azt aki előtted van!
    A második kör kezdetén aztán magamtól? eldobtam ami nagyon érdekes mert teljesen úgy éreztem, hogy a mögöttem jövő Csicsmányi Tamás tessékelt ki, de a replayen hozzám sem ért...
    Visszakecmergek a pályára gyök2-vel haladok látom, hogy hátulról jön 1 piros Cobra 1000-el.
    Elkezdek kicsit balra húzódni, de Rádi Peti meg balról akart kikerülni. Úgy megforgattott, hogy azt sem tudtam merről jöttem. Ismét visszaevickélek a pályára, de az már a szemközti egyenes volt úgyhogy abban a pillanatban: stop&go. Nembaj, még azért nincs minden veszve! Elkezdek gyorsulni, hosszú egyenes végén fék és már csattan is belém hátúlról Kababik kolléga. Kirepülök a kavicságyba, bukok még 20mp-t.
    Tök utcsó helyen tök egyedül 35 kör. Csudaklassz volt.
    Uh! Akkor ezek szerint a te opsidat tunkótam meg! NE haragudj má báttya, nem akartam! Igazából szerintem én lepődtem meg a legjobban, me fogalmam se vót, h mi van, me má elöbb is fékeztem és tökig! Következő futamon visszaadhatod, de csak ha bevársz és meccselünk kicsit! Tényleg ne haragudj!

    Hát a verseny az fantasztikus! Lett volna...
    Az elején ugye URH, aztán 1-2 kör után kb a 14. voltam. Voltak yo meccsek is végre, akik meg elengedtek azoknak köszönöm a sportszerűséget! Végre rohadtú tudtam élvezni, fajnú mentem, szinte madzagon húztak, majd 1xcsak 2es helyett lyukat váltok és dííírrr a gumifal! Eredmény kanyec futmű, 9. helyrő szálltam el asszem. Így úgy kellett mennem, mintha tojáshélyon siklanék. Persze nem alkalmazkodom elég gyorsan és a célegyenes ráfordítón a futómű nem viseli el a megszokott gázadást, kipördülök, neki a palánknak és szaltóztam párat... Fejem mint a hőlégbalon! A hosszú egyenesbe féktávon szintén nem bírja a futómű, elszállok, majd a következőbe még 1x! Nagy nehezen beértem a 17. helyen! Sajna az uccsó 10 kör rémálom volt! Gilbertóval volt még 1 kis csata, fajn vót. Közben jött Nibi, rámvillantott, erre összeszartam magam és kimentem a kavicsra lányos zavaromban!
    Noh mind1, úgylátszik a hiba gyárilag belém van kódolva! Amúgy télleg nagyon élvezetes móka volt! Köszi skacok!

  5. #80
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Kicsit alaposabban megnéztem a tegnapi futamot. Így a második futam után is annak örülök, hogy végig mentem.

    A rajt után, az első kanyarban történt baleseten átvergődtem koccanás nélkül. 204"-nél - talán a második körben - Szabó Andrissal volt egy kis afférom amiért százszor is elnézést kérek még. Sajnos az incidensel András az utolsó helyre eset vissza. Én 17-ik helyen autóztam tovább.

    A következő körben azt hiszemem Sziszka megelőzőtt az 1-es kanyarban és jött mögötte Barati István lendületesen. Nem vettem észre és kitessékeltem kicsit a fűre. István remélem nem haragszol érte, tekintve, hogy később simán elmentél mellettem, Albert társaságában.

    Rögtön ezután feltűnt mögöttem egy Alpne, amiről azt hittem András és autója, akit korábban kilöktem. Elengedtem, de kiderült nem is Andris, hanem Gilbert volt. Tudom "nem elvárás a bevárás", meg is tanultam.

    1260" környékén Horváth "druszám" Csabi utolért, a P22-ben, kicsit izmoskodtam vele, nem akartam csak úgy odaadni a P21-et , aztán csak úgy elvette .

    Niebel Zoli amikor előszőr utolért kicsit lehet feltartottam, későn vettem észre, elnézést.

    2125" és 2345" között történt a dupla boxkiállásos sztori Tomival, amiről már korábban írtam. Itt sok időt buktam, ugyhogy még Szabó Andris is, akit az elején kilöktem, a 20-ik helyről adott nekem egy kört.

    A végére is maradt némi izgalom, amikor Zoli másodszor is utolért, - pont a dombtetős kanyarban - óvatos akartam lenni és biztonságosan elengedni, de megforogtam, mögöttem még jöttek is. Gilbertre lehet ráhoztam a szívbajt, mert centikre ment el tőlem. Sorry!

    A levezető körben történt két koccanás, tudom nincs jelentősége, csak kíváncsi vagyok mi történt: Lakatos Laci csak úgy nekem jött hátulról, pedig nem változtattam hirtelen irányt, nem fékeztem, pár másodpercel később ugyanez történt Albertel.

    Hát ezek történtek hátul!

  6. #81
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Tilus,

    véleményem szerint az hogy mit kér a másik kivizsgálásként (Én nem szeretem a megóvás szót) az teljesen szubjektív magán véleménye! NEM BIZTOS, hogy a másik attól még vétkes! ...és ezt nem hiszem, hogy pont Neked, egy VB tagnak így kell lereagálni! Ezzel ezt a témát nem hogy segítenéd, inkább nehezíted az emberek számára, hogy vajon a jövőben hogyan is járjanak el kétes esetek ügyében! Véleményem szerint ebben az esetben nincs mitől tartanod, így csak a személyes ellentétekre tudok gondolni! Az meg megint nem emeli ennek a jó bajnokságnak a nívóját!

    ...és nem akarom védeni Gilbertet (majd megteszi Ő magának), csak már kicsit sok! Sokkal jobb pilóta és ember vagy Te annál, hogy ilyenbe belemenj! (Szerintem)
    Szándékosan nem vagyok VB tag, és szerintem is sok, de roppant finoman írtam le a véleményem minden esetben.
    Ez itt teljesen konkrét eset, azt gondolnám, hogy nemigen szorul magyarázatra..de látod, hogy mégis..ha ennyire eltorzul valakinek a látásmódja, helyzetfelismerő képessége..akkor szerintem ideje hogy valaki helyre tegye, mert ebből adódhatnak az állandó kontaktok, balesetek.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 19. 11:00.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #82
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Ez egy jó futam volt! Köszi Nibinek a tanácsot a kuplungról sokat segített, a végére egész szépen megszoktam!
    A rajtnál Csicsmányi Tomi sajna lefulladt, balszerencsére pont előttem, így nem tudtam kikerülni, így sajna hátulról meglöktem.

    Idézet Eredetileg Gilb3rto írta Hozzászólás megtekintése
    h
    A rajt utána T1-ben nemtudom mi történt igazából annyit látok hogy nemtudom ki nagyon belül akart nagyon későn fékezni besett mellém külső íven valaki hibázott, próbáltam elkerülni harapófogót
    A rajt után az a valaki én voltam, de korántsem fékeztem későn, egyszerűen a belső íven fordultam, és a két ív talákozott! Szerintem azért a rajtnál ilyenre számítani kell

    A rajt után jót csatáztam Tömöl Tomival pár körig, ezután jött Tilus és az egyensben mint a szél elment mellettem, ezután sikeren megelőztem Tomit.
    A boxig nagyot csatáztunk Tarr Dáviddal, néha hozzá értem egy kicsit remélem nincs harag.
    A box előtt pár körrel Lakatos Laci jött ki elénk, és ahhoz képest, hogy egy kör hátránya volt, szépen elkezdett csatázni velünk, hát ez azért nem volt szép, kb két-három körrel később észbe kapott, de már későn.

    Összeségében jó futam volt 5. lettem ennek egészen örülök.

  8. #83
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál Csicsmányi Tomi sajna lefulladt
    Nem fulladtam le !

  9. #84
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Akkor bocs, műszaki hiba volt

  10. #85
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Laci,

    aszem' akit időmérőn lekoccoltál, az Én voltam!
    Nagyon köszönöm, hogy egy másodpercekkel gyorsabb kocsival nem vársz ki akkora helyet, hogy ne érjél utol, és ráadásul még ki is löksz! Be kell ülni egy ilyen 0 kredites kocsiba és máris nem lesz ilyen gondod, sőt, majd nem fogsz csodálkozni azon sem, hogy miért sikerül a top3 helyre be qualifikálni magad!
    Azt meg ugye nem képzeled, hogy qualin félrehúzódok a gyors körömön azért, mert Te hátulról egy klasszisokkal jobb kocsival jössz! Az meg egyenesen felháborító, hogy ha már nem vártál ki annyi helyet, hogy szabad legyen az út előtted és beérsz egy lassabb kocsit, azt még ki is lököd a gyors körén! Ott és akkor 4 tizeddel voltam gyorsabb az akkori leggyorsabb körömnél! Ha pluszban lettem volna, akkor természetes, hogy engedlek!
    Az addig ok hogy te is meg én is gyorsabbak voltunk a saját indönknél, azzal nincs i gond. Mögöttem is jött Nibi a qualin aki mind tudjuk gyorsabb volt nálam és nem is engedtem el egészen addig amíg a neve mellett a t1-nél nem váltottát zöldre, mivel magamnál akkor gyorsabb voltam, Nibi meg az elsőtől volt gyorsabb, így elengedtem. Én elszoktam engedni a nálamnál gyorsabb autokat aki mögöttem van legyen akármilyen ídőm, mind qualin mind a futamokon. És volt szerencsém 0 kredites +sokkal gyengébb autokkal menni máshol. Ja még valami aszem nekem nem világított a lámpád nekem meg igen, és gyors körön azzal tudatod a másikkal. Nordon pont fordítva lex, te mehetsz a nagy kredites kocsikkal, én meg a kis kreditessel.

  11. #86
    Poszmik2 Gilbert Regisztrált Gilb3rto logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    166
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Gyengébbek kedvéért...emelkedő után egyenes jön. Emelkedőn se a Cobra se a Corvette ellen semmi esélyed. Te kiválasztottad a belsőbb jobb oldali ívet. Mivel én lendületből jöttem, és tudtam, hogy simán elmegyek, ezért választanom kellett ívet, és mivel a bal oldalit hagytad szabadon...én arra mentem. Erre nem nekem jössz, leszorítasz oldalról? Hmmm.. Ennél jobban nem tudok lehúzódni. Mennyi helyet akarsz még? A teljes pálya a Tied volt tőlem jobbra. Gondolom nem láttál.. feltehetőleg az előtted lévőre figyeltél, de ezt megóvni igencsak nevetséges. Ismétlem magam és én ezzel ezt lezártnak tekintem. Ennél sokkal több figyelmet, türelmet és tiszteletet várok el azoktól akikkel versenyzem.

    MEGINT NEKIMENTÉL 2 AUTÓNAK TELJESEN FELESLEGESEN.
    Egy nem választottam semilyen belső jobb oldali ívet szimplán a kanyarban csak úgy tudtam fordulni hogy odajutott az autó, mivel a kanyarsebessége lényegesen nagyobb mint azoknak a benga dögönek amivel ti mentetek. Másrészt ott azért volt a kisebb kocc az elöttem lévővel , mert pont ebből az okból kifolyólag el akartam kerülni a nagy csattanást és hogy mind2en a falban végezzük ezért kellett a kanyar elött beljebb mennem, jóval hamarabb is fékeztem mint szoktam de úgy gondolom az most mellékes nem történt ott speciel semmi poziciót nem vesztett senki, sőt időt sem (najó 3-4 tizedet)...
    Amúgymeg nálam az eset a replayen máshogy néz ki konkrétan kb 15 centit vagy benn melletem, amikor már összeérnek az autók és megindul a fara.... Amúgymeg ha te jösz hátulról és úgyis tudod hogy azzal a nagy hajóval simán elmész mellettem simán kivárhattad volna a célegyenest is, nem kellet volna egyből az első nem is tiszta lehetőségnél mellém jönnöd......mintha ugyanez lett volna nekem elmondva multkor hogy várjam meg míg tiszta előzési pontot találok...

    U.i.: részemről a dolog lezárva majd VB nélküled kivizsgálja az esetet, azt majd mond valamit azt ennyi
    Utoljára módosította: Gilb3rto; 2010. 03. 19. 12:39. Indoklás: u.i hozzáadva:D

    Leave The World Behind You

  12. #87
    Poszmik2 Gilbert Regisztrált Gilb3rto logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    166
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése

    A rajt után az a valaki én voltam, de korántsem fékeztem későn, egyszerűen a belső íven fordultam, és a két ív talákozott! Szerintem azért a rajtnál ilyenre számítani kell
    Számítottam, mint mondtam azért is kértem az esett kivizsgálását mert nemtudom ki hibázott, mert én egyszerűen máshova nem tudtam menni, mivel a külső íven valaki hibázott és bebicskázott elém a verdával!

    Leave The World Behind You

  13. #88
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    ...Ja még valami aszem nekem nem világított a lámpád nekem meg igen, és gyors körön azzal tudatod a másikkal.
    Ezt most honnan? Ez hol van szabályozva? Ezt Ki mondta? Felejtsd el!

    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Én elszoktam engedni a nálamnál gyorsabb autokat aki mögöttem van legyen akármilyen ídőm, mind qualin mind a futamokon.
    Tedd azt, Én itt versenyezni vagyok, nem kocsikázni! Nem hiszem, hogy hozzád kell hogy igazodjak!

    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Mögöttem is jött Nibi a qualin aki mind tudjuk gyorsabb volt nálam és nem is engedtem el egészen addig amíg a neve mellett a t1-nél nem váltottát zöldre, mivel magamnál akkor gyorsabb voltam, Nibi meg az elsőtől volt gyorsabb, így elengedtem.
    Én úgy csinálom, hogy amikor a gyors köröm megkezdem, figyelek arra, hogy az előttem haladó és gyors kört kezdő játékostól olyan távolságot tartsak, hogy jó esetben ne érjem utol! Nyilván ha ront, lecsúszik az útról, stb... akkor elvárható hogy elengedjen! Egyéb esetben viszont nem! ..és ez itt a GTLben hatványozódik, hiszem a kocsik között néhol óriási a külömbség! De ha már mégis úgy történne, hogy beérem az elöttem lévőt, aki gyors körön van, akkor sem lököm le, ezzel mindkettőnk idejét elrontva! Tudod, le kell nyelni a békát ilyenkor! De az is elég lett volna, hogy "bocs"! (de most már nem várom el)

  14. #89
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Idézet Eredetileg Gilb3rto írta Hozzászólás megtekintése
    Számítottam, mint mondtam azért is kértem az esett kivizsgálását mert nemtudom ki hibázott, mert én egyszerűen máshova nem tudtam menni, mivel a külső íven valaki hibázott és bebicskázott elém a verdával!
    Ok akkor majd meglátjuk, legalább ebből is tanulunk! Sztem amúgy versenybaleset.

  15. #90
    Poszmik2 Gilbert Regisztrált Gilb3rto logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    166
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ok akkor majd meglátjuk, legalább ebből is tanulunk! Sztem amúgy versenybaleset.
    Ígyvan, sztem is esélyes

    Leave The World Behind You

  16. #91
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt most honnan? Ez hol van szabályozva? Ezt Ki mondta? Felejtsd el!
    Ez konkrétan le van fektetve a szabályzatban...
    "Időmérő edzésen, a gyors körön haladó pilóta – és csak ő – kapcsolja fel az autó fényszóróit, így az előtte és mögötte haladók is láthatják, hogy éppen gyors körét teljesíti. Ha valaki elrontja a gyors körét – akár úgy hogy picit hibázik, de már tudja, hogy addigi leggyorsabb idejét nem fogja tudni megdönteni – akkor köteles lekapcsolni a fényszóróit és a mögötte érkező autók zökkenőmentes elhaladását biztosítani! Aki ezt nem teszi meg, illetve feleslegesen feltart, vagy szükségtelenül előzni próbál, az büntetést kap! Aki még nem gyakorolta be kellőképpen az adott pályát, az ezt a szabadedzésen tegye meg, az időmérő edzésre mindenki felkészülten érkezzen, hogy ne kelljen a többieknek „mozgó akadályokat” kerülgetni folyamatosan a pályán!"

    Ehhez képest mióta itt versenyzek, nem igazán láttam, hogy hásználnák az emberek (egy-két kivételtől eltekintve)...

  17. #92
    Poszmik2 Gilbert Regisztrált Gilb3rto logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    166
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ok akkor majd meglátjuk, legalább ebből is tanulunk! Sztem amúgy versenybaleset.
    Ígyvan, sztem is esélyes

    Leave The World Behind You

  18. #93
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    No, az úgy kezdődött, hogy terv szerint 8-tól 9-ig a versenysetupot tesztelem. Ehhez képest mire kiderítettük a skin-es mizéria okát, addigra már ment is a quali. Ez eléggé kibillentett a lelki egyensúlyomból és Sziszka nem éppen készséges és csalódást keltő hozzáállása sem segített a dolgon. Én ugyanis a februári első versenyem előtt szépen felraktam a Szabályzatban lévő Car és Track Pack-ot is. Más kérdés, hogy azóta a Car Pack link valamikor fel lett javítva és immár egy másik, nagyobb pack-ra mutat... Csakhogy erről nekem nem volt semmilyen infóm... de lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el...
    A qualin futottam egy egész jó kört, ezzel meg lett a 4-ik hely. A rajtot közepesen kaptam el, az első kanyar utáni egyenesben láttam némi piszkot Nagy Laci kocsijának bal oldalán, gondoltam letörlöm neki, hisz jó fej vagyok. 1-2 körig Dáviddal próbálkoztam, de megjött Bazsi és ellene kellett védekeznem. Közben surranópályán megérkezett Tilus is, aki hozott egy 32 előzés / körös átlagot és máris ott dübörgött mögöttem... majd kisvártatva előttem. Ettől annyira zavarba jöttem, hogy Bazsi is simán ellépett mellettem. Na eddig volt jó a futam, mert ami ezután történt, az egyenesen katasztrófa volt. Először egy figyu a jól ismert T1 miatt. Később a hosszú egyenes végi féktávon megúszott a kocsi és a jobbos kanyar belső kerékvetőjén belül a füvön sikerült kivégeznem néhány arra kószáló motorsport rajongó szöcskét... Kaptam rá egy stop&go-t. Remek pálya, igazán! Na ettől teljes koncentráció és motiváció vesztés következett be, ami jónéhány megpörgésben manifesztálódott. Később a szöcskeírtós manőveremet még kétszer sikerült ugyanúgy eljátszanom és mind a kétszer megkaptam érte a stop&go-t...

  19. #94
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtot közepesen kaptam el, az első kanyar utáni egyenesben láttam némi piszkot Nagy Laci kocsijának bal oldalán, gondoltam letörlöm neki, hisz jó fej vagyok.

  20. #95
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Gilb3rto írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgymeg nálam az eset a replayen máshogy néz ki konkrétan kb 15 centit vagy benn melletem, amikor már összeérnek az autók és megindul a fara.... Amúgymeg ha te jösz hátulról és úgyis tudod hogy azzal a nagy hajóval simán elmész mellettem simán kivárhattad volna a célegyenest is, nem kellet volna egyből az első nem is tiszta lehetőségnél mellém jönnöd......mintha ugyanez lett volna nekem elmondva multkor hogy várjam meg míg tiszta előzési pontot találok...
    1. Egyenesben mindegy mennyire érnek melléd, ne gyere nekem, egyáltalán ne mejn senkinek, semmilyen körülmények között sem. Te kormányoztál, én egyenesen mentem..tehát Te jöttél nekem.
    2. Ezt hívják lagnak! Ezért nem kéne túlságosan közel menni egymáshoz, ezért nem kéne lökdösődni, és ezért mázli minden kocc amit megúszunk online. Most nem úsztad meg. Előtted haladó Cobra is csak mázlival úszta meg..
    3. Kanyarban gyorsabban jöttem (a hajóval). Kigyorsítani is jobban sikerült. Egyenesben mentünk. Egyenesen mentem. Már az egyenes első felében melléd értem. Emelkedős egyenesben mentem V8-al 1300ccm mellett. Mire jön a kanyar simán előtted lettem volna. Ennél nincs tisztább lehetőség!

    Őszintén nem tudom, hogy szándékosan csinálod-e, vagy figyelmetlenségből, netán csak ennyire nem érzed mi fair, és mi nem fér bele. Egy biztos..nem ügyetlen vagy, nem is lassú. Viszont kib*szott nagy gond van az egész hozzáállásoddal, ha nem változtatsz rajta akkor még nagyon sokáig foglak fikázni miatta.

    Azért nem vagyok VB tag, mert az ilyen rendszeres esetekért eltiltást, meg kizárást osztogatnék, és rendszeresen könnyek potyognának meg vér folyna. Azt senki se akarja, hogy elfogyjunk...de én személy szerint szeretném, hogy mindenki megértse vagy csak elfogadja, hogy itt sportszerüen nyomjuk és alapkövetelmény, hogy az elkerülhető esetekbe ne menjünk bele.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 19. 15:32.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #96
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    mivel nem volt gumisurlódásos hangom nagy féktávokat vettem. ennek következtében Sziszkával nagyon élvezetes köröket mentem, nem is érdeket hányadik helyen vagyok, egyszerűen csak élveztem az autózást. Kár hogy eldobatad Sziszka, gondolom dolgozott még a mézesmeggyessör Ha tudom hogy az első körben annyi az egész futamomnak én sem egy unicumot iszom munka után..

  22. #97
    Poszmik2 Gilbert Regisztrált Gilb3rto logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    166
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése

    Azért nem vagyok VB tag, mert az ilyen rendszeres esetekért eltiltást, meg kizárást osztogatnék, és rendszeresen könnyek potyognának meg vér folyna. Azt senki se akarja, hogy elfogyjunk...de én személy szerint szeretném, hogy mindenki megértse vagy csak elfogadja, hogy itt sportszerüen nyomjuk és alapkövetelmény, hogy az elkerülhető esetekbe ne menjünk bele.
    téged éríntő esetben nem is szólhatsz bele a döntésbe...

    mársrészt énis egyenesen mentem

    Leave The World Behind You

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Én elszoktam engedni a nálamnál gyorsabb autokat aki mögöttem van legyen akármilyen ídőm, mind qualin mind a futamokon...
    Szíved joga, de tekintve hogy ez alapvetően egy autóverseny, így ezt egyáltalán nem várhatod el a többiektől... (azt kell mondjam hál istennek )

    És fényszóró ide vagy oda, nem toljuk le az előttünk lévőt a pályáról, semmilyen esetben SEM!

  24. #99
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Gilb3rto írta Hozzászólás megtekintése
    téged éríntő esetben nem is szólhatsz bele a döntésbe...

    mársrészt énis egyenesen mentem
    Természetesen nem szólhatok bele, ahogy eddig se tettem soha. Többször kértek fel versenybírónak, de nem vállaltam el. Vitás esetről elmondom a véleményem, ha kikérik.

    Akkor hogyan kerültél bele az autómba?? Azért tettem fel a videot + képeket, hogy lásd hogy először jobbra aztán balra húztál.


    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 19. 19:08.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #100
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    'Há gyerekek én sikítok a röhögéstöl amiket itt olvasok...(persze vannak tanulságos írások)

    Rövid leszek kirvára élveztem jó így tét nélkül autókázni, hogy nem az frusztrál jaj mos hanyadik leszek hanem élvezem és ez bszott jótudom mindenkinek javasolni aki nem a kormányra hajt...(ha értitek)
    Köszönöm mindenkinek a verseny, de kiemelve Knyihár Bazsit akinek borsot törtem a orra alá, de teljesen sportszerűen állta a sarat grat szerintem kelett hozzá türelem aztán köszönöm a szerelőimnek akiket ezúton értesítek ki vannak rúgva najo csak felfuggesztett egyversenyes büntit kapnak, mer má meggint nem tudom micsináltak 15 másodpercig vagy csak a "nyalokás" emberem aludt el akkor neki szól
    Dani háteis kész vagy ezzel az autóval reméltem hogy elkopik a gumid és akkor nem tudsz kigyorsítani ez bejött, viszont nagyot mentél és gratula magamnak amiért olyan ügyes vagyok hogy a uccsó kanyarban eldobom, mert ugye az nem lehet hogy vettével hibátlanul egy teljes versenyt menniviszont minden "rosszban" a jót kell nézni 0.5 kredittel többet szereztem háhááá nordon az egy autóval több választási lehetőség; király merakkor már 2 autót választhatok shállálá
    Ja és kérem Tilus autójának a motorját szétszedni darabokra megnézni nincsen e benne tuning(remélem érted)
    JA és grat a csapattársamnak is mer nehogy má neki ne gratuláljak
    Majdnem rövid lett, tévedtem haha..ami kimaradt, az meg nem került ide.....
    <-ez meg mindenkinek
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •