Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (72 összesen)

Téma: FIA GT 2010

  1. #1
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    FIA GT 2010

    Már nem 2009, hanem idén, de ezért nem nyitok új topicot.

    A GT futamról már lemondhatunk, de úgy tűnik, a Lemans sorozat ellátogat hozzánk !!!

    http://www.lemans-series.com/en/s52_...php?circuit=20
    Aug 21-22
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  2. #2
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Én tuti megyek, ilyet nem hagyok ki, hallani akarok megint visító v8 Judd-ot vagy Zytek et, az olajkályhák nem érdekelnek
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #3
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Az "olajkályhák" engem sem, egy kivételt vagyok hajlandó tenni.
    Norbi !!!!
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #4
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A GT futamról már lemondhatunk,
    Na erről lemaradtam, néztem a hivatalos oldalt, valóban nincs GT! Tudsz valamit Levi?

  5. #5
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Na erről lemaradtam, néztem a hivatalos oldalt, valóban nincs GT! Tudsz valamit Levi?
    Valamikor ősszel, amikor kiadták a 2010-es versenynaptárt, akkor még benne volt a ring, de aztán egyszercsak eltűnt belőle. Többet én sem tudok, csak amit az fiagt.com oldalon el lehet olvasni.
    De ez a LM futam talán kárpótol minket.
    Tudtommal Nigel Mansell is indít egy csapatot. Nem versenyez, csak csapatfőnök, de mégiscsak ő az
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #6
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Valamikor ősszel, amikor kiadták a 2010-es versenynaptárt, akkor még benne volt a ring, de aztán egyszercsak eltűnt belőle. Többet én sem tudok, csak amit az fiagt.com oldalon el lehet olvasni.
    De ez a LM futam talán kárpótol minket.
    Tudtommal Nigel Mansell is indít egy csapatot. Nem versenyez, csak csapatfőnök, de mégiscsak ő az
    Hát ez van! Nem baj a LM futamra, - ha Isten is úgy akarja - ismét össze verbúválódhat a kis csapatunk, és ismét lesz versenyélményünk! A Fia GT-t már úgy is "unnám" ismét megnézni!

  7. #7
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Már csak ezért érdemes lesz kimenni.

    http://www.gyorsasagimagazin.hu/gy/olvas/1/633


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  8. #8
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Nagyon durván beleszállt a gumifalba :

    http://www.vezess.hu/hirek/noi_pilota_260_nal/23927/

    Szerintem senki sem gondolta volna, hogy ekkora bukótér nem elég. És mégis.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #9
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon durván beleszállt a gumifalba :

    http://www.vezess.hu/hirek/noi_pilota_260_nal/23927/

    Szerintem senki sem gondolta volna, hogy ekkora bukótér nem elég. És mégis.
    Szakszerű volt...
    10 éve én is jártam így egy kiherélt Zsigulival, hogy beakadt a lábam a gázba, de ott az árok jött, nem fal, úgyhogy jobban megúsztam!
    Ilyenkor azért elgondolkodom, hogy tényleg olyan jó-e az aszfaltozott bukótér... Bár Schumi silverstone-i akciója is hasonló volt, ott nem sokat fogott a kavics. Ezek ugyanakkor jóval nehezebb autók, szerintem jelen esetben jobb lett volna a kavicságy, a súlya belenyomta volna, főleg úgy, hogy elől fogott a fék (asszem a Schumié hátul ment el annó).

  10. #10
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Lauda ezt mondta róla: "Natacha a legjobb női autóversenyző, akit valaha láttam. Úgy döntöttem, ezentúl személyesen egyengetem a karrierjét, mert szeretném őt a Forma-1-ben látni."



  11. #11
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Kérném valaki segítségét FIA GT ügyben, mert elvesztettem a fonalat.

    Most a hétvégén, a Phoenix Racing /CarSport színeiben Hezemans - Kumpen páros indul, vagy Hezemans - Piccini? Mert múltkor az utóbbi páros indult, azonban a mai két szabadedzéshez az előbbi párosítás van írva:

    http://gt1world.com/news/article/ber...-free-practice

    http://gt1world.com/news/article/bob...aserati-on-top

  12. #12
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Ez szánalmas gyerekek...
    Véletlenül elkaptam az előbb az eurosporton a Spai 1000 km-es rajtját.
    Az egyik Peugeot tisztán láthatóan kipördült a T1-ben, (a 2. helyről!) de természetesen ezt a drága kommentátor elmulasztotta, mi másra figyelne a rajtnál. Majd mondja egy fél körig a hülyeségeit (2 pözsó az élen), de láthatóan zavarban volt, mert valami nem stimmelt.
    Majd el kellett ismernie, hogy hiányzik az egyik, de fogalma nem volt mi történt...
    Ezek mind a Palik iskolába járnak?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #13
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Szolnokról négyen megyünk csak vasárnapra egy 307-es pezsóval és még egy emberkét el tudunk vinni ha van érdeklődő. Sok nagy masters-es, kis helyen is elfér - jeligére itt lehet jelentkezni!
    A király nem Elvis volt...

  14. #14
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Szolnokról négyen megyünk csak vasárnapra egy 307-es pezsóval és még egy emberkét el tudunk vinni ha van érdeklődő. Sok nagy masters-es, kis helyen is elfér - jeligére itt lehet jelentkezni!
    Mi kint leszünk már egész hétvégén, mikorra terveztek kiérni?

  15. #15
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Mi kint leszünk már egész hétvégén, mikorra terveztek kiérni?
    Még annyira nem mentem bele a tervezgetésbe de olyan 8 körül ott szeretnék lenni. Mivel nem voltam még ott és nem vagyok ismerős kicsit talán előbb kell indulni gondolom,olyan 4 körül. Mi a véleményed?
    A király nem Elvis volt...

  16. #16
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Még annyira nem mentem bele a tervezgetésbe de olyan 8 körül ott szeretnék lenni. Mivel nem voltam még ott és nem vagyok ismerős kicsit talán előbb kell indulni gondolom,olyan 4 körül. Mi a véleményed?
    Mi mindig jó korán indultunk, mert jellemző ránk a masszív időhúzás és fölösleges pöcsölés...
    Szolnokról azért nem biztos hogy 4kor elég elindulni, még ha majdnem végig autópályán megy is az ember. Legjobb esetben is bő 1 óra Budapest, onnan legalább másfél óra a határ, utána még legalább másfél, de inkább 2 Brno. Plusz pisi-kávé-cigiszünetek...
    Amúgy ha pályán jöttök, tök egyértelmű, Pozsonytól végig ki van táblázva Brno és Prága, Brno előtt meg a pálya is (grand prix néven fut a táblákon). De a lényeg, hogy végig a Prágába menő autópályát kell követni, aztán Brno után pár kilométerrel van a pálya lehajtója, nem lehet eltéveszteni!

  17. #17
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Mi mindig jó korán indultunk, mert jellemző ránk a masszív időhúzás és fölösleges pöcsölés...
    Szolnokról azért nem biztos hogy 4kor elég elindulni, még ha majdnem végig autópályán megy is az ember. Legjobb esetben is bő 1 óra Budapest, onnan legalább másfél óra a határ, utána még legalább másfél, de inkább 2 Brno. Plusz pisi-kávé-cigiszünetek...
    Amúgy ha pályán jöttök, tök egyértelmű, Pozsonytól végig ki van táblázva Brno és Prága, Brno előtt meg a pálya is (grand prix néven fut a táblákon). De a lényeg, hogy végig a Prágába menő autópályát kell követni, aztán Brno után pár kilométerrel van a pálya lehajtója, nem lehet eltéveszteni!
    Nincs semmi kaka,pisi,kutyaszex út közben csak a tempó,matricát is csak lassítva veszünk!
    A király nem Elvis volt...

  18. #18
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs semmi kaka,pisi,kutyaszex út közben csak a tempó,matricát is csak lassítva veszünk!
    Matricát már intéztük az autoklubnál, úgyhogy tegyetek egy próbát, az is időspórolás. Ha koronázni akartok, nem eurózni, akkor itthon váltsatok, mert a cseh jószágok még szeretik leszedegetni a 10% komissziót...

  19. #19
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Matricát már intéztük az autoklubnál, úgyhogy tegyetek egy próbát, az is időspórolás. Ha koronázni akartok, nem eurózni, akkor itthon váltsatok, mert a cseh jószágok még szeretik leszedegetni a 10% komissziót...
    De mit ajánlasz?Ájrót váltsunk vagy koronát. Én holnapra terveztem a váltást, úgyhogy addig plz válaszolj! Köszi!!!!

    Scuderia Giudice #099#

  20. #20
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    De mit ajánlasz?Ájrót váltsunk vagy koronát. Én holnapra terveztem a váltást, úgyhogy addig plz válaszolj! Köszi!!!!
    Nem tudom, hogy a pályán melyik a jobb. Mi egész hétvégén kint leszünk, így a városban is lófrálunk majd, a szombat estéről nem is beszélve, úgyhogy mi koronát intéztünk, hogy biztos ne legyen fennakadás sehol (fene tudja, hogy az útszéli kiskocsmában mit kezdenek az ojróval).

  21. #21
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    A parkoló gondolom fizetős és korona kő nekik ugye? Tudsz valami okosságot Palesz?
    A király nem Elvis volt...

  22. #22
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    A parkoló gondolom fizetős és korona kő nekik ugye? Tudsz valami okosságot Palesz?
    Jaja, általában fizetős szokott lenni, de ÚGY EMLÉKSZEM, hogy mindkettőt elfogadják. Nem vagyok benne 100%-ig biztos... A koronát biztos beveszik!
    Viszont az indulási időponthoz kalkuláljátok bele, hogy most olvastam, hogy járhatatlan az M1-es, több helyen beszakadt a pálya az árvíz miatt, és tele van terelésekkel. Azt mondták az okosok, hogy csak az ár levonulása után tudják elkezdeni az állapotfelmérést, és csak utána a javítási munkálatokat, így feltételezem, hogy a hétvégén még zárva lesz!

  23. #23
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, általában fizetős szokott lenni, de ÚGY EMLÉKSZEM, hogy mindkettőt elfogadják. Nem vagyok benne 100%-ig biztos... A koronát biztos beveszik!
    Viszont az indulási időponthoz kalkuláljátok bele, hogy most olvastam, hogy járhatatlan az M1-es, több helyen beszakadt a pálya az árvíz miatt, és tele van terelésekkel. Azt mondták az okosok, hogy csak az ár levonulása után tudják elkezdeni az állapotfelmérést, és csak utána a javítási munkálatokat, így feltételezem, hogy a hétvégén még zárva lesz!
    Konkrétan az M1:

    m1.jpg

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  24. #24
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Konkrétan az M1:
    Ha olyan szakember gárda dolgozik arra is mint errefelé akkor gondban vannak az arra élők! Remélem vasárnapra kirajzolódik valami köztes megoldás.
    A király nem Elvis volt...

  25. #25
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Szép. 20 centi döngölt föld, 5 centi beton, megint 5 centi aszfalt. Nem csoda, ha szarrá megy
    Jó, ezt a vizet nehezen bírná ki, de mostmár értjük, miért süllyed meg állandóan.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •