Találatok: 1 - 14 (14 összesen)
  1. #1

    GTR2 - F1RFT 2010

    Üdv mindenkinek.

    Sompir vagyok és rfactorra készítek F1-es modokat.
    Azzal a kérdéssel fordulok felétek, hogy érdemes-e GTR2-re F1-es modot készíteni?
    Ezt azért kérdezem, mert az rfactor2 már nem fog megjelenni, és szeretnénk olyan játékkal játszani, ahol a változó időjárást alkalmazni lehet. A sima rfactor ezt nem témogatja. Arra gondoltam, hogy GTR2 re készítem el az F1RFT 2010-es változatát. Nekem megvan egy crackelt GTR2 változat, de nem találom a változó időjárás csúszkáját. Pedig, ha jól emlékszem ebben a játékban van ilyen. A dedicated szerveren sem találok semmi hasonlót.
    Bármi kérdésetek lenne szívesen válaszolok. Elóre is kössz.

  2. #2
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Akár a gyakorlás akár a versenyhétvége opciót válsztod mindkettőben megvan a csuszka.ESŐ 0-100%.A dedikált szervernél meg rainfall elnevezéssel van.
    .

  3. #3
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Mi történt rFactor2-vel?
    Ez elég szomorú...e szerint nemigen lesz modernizált szimünk a következő ÉVEKBEN.
    Nem látom ki töltené be az ürt rFactor óta az évek alatt csak iRacing próbálkozott.

    Leragadtak az rF proval és az F1 csapatokkal?
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 02. 23. 16:27.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #4
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Akár a gyakorlás akár a versenyhétvége opciót válsztod mindkettőben megvan a csuszka.ESŐ 0-100%.A dedikált szervernél meg rainfall elnevezéssel van.
    Köszi. de ti, gyakorlott GTR2 szimulátorosok vagytok, ezért fordultam hozzátok, hogy megéri-e a munkát, hogy a GTR2 re készítsek formula 1-es modot?

  5. #5
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg sompir írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi. de ti, gyakorlott GTR2 szimulátorosok vagytok, ezért fordultam hozzátok, hogy megéri-e a munkát, hogy a GTR2 re készítsek formula 1-es modot?
    Erre nem tudok válaszolni. De azt tudom, hogy GTR2ben az időjárás nem százas.
    Rendszeresen előfordul, hogy villámlik, zuhog az eső, az autók esőfüggönyt húznak meguk mögött, de száraz gumikon lehet a leggyorsabb köröket futni
    Gyakorlatilag független a látvány a tapasztalható körülményektől, és kipróbálás nélkül szinte semmi mód nincs rá hogy kitaláld mi lesz az ideális gumiválasztás.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #6
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Erre nem tudok válaszolni. De azt tudom, hogy GTR2ben az időjárás nem százas.
    Rendszeresen előfordul, hogy villámlik, zuhog az eső, az autók esőfüggönyt húznak meguk mögött, de száraz gumikon lehet a leggyorsabb köröket futni
    Gyakorlatilag független a látvány a tapasztalható körülményektől, és kipróbálás nélkül szinte semmi mód nincs rá hogy kitaláld mi lesz az ideális gumiválasztás.

    Ez azert igy nem teljesen igaz.
    Attol fugg hany % az eso.

  7. #7
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ez azert igy nem teljesen igaz.
    Attol fugg hany % az eso.
    OK akkor úgy fogalmazok hogy a változó időjárás ilyen bugos.
    Ott nem tudhatod hány % az eső de 3ból 1-2x előfordulhat hogy villámlik, esik, vizet ver fel az autó, és mégis slickel kell menni.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #8

    Vásárlás vagy crack

    Kössz a válaszokat.

    Ahogy láttam, crackel nem lehet multiban játszani, esetleg hamachin keresztül, de az már nálam nem jön be. Akkor marad a vásárlás. Jelenleg mennyibe kerül? Tudtok-e olcsó eladót?

  9. #9
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg sompir írta Hozzászólás megtekintése
    Kössz a válaszokat.

    Ahogy láttam, crackel nem lehet multiban játszani, esetleg hamachin keresztül, de az már nálam nem jön be. Akkor marad a vásárlás. Jelenleg mennyibe kerül? Tudtok-e olcsó eladót?
    Cd galaxisban most 1.790 Ft.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  10. #10
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Cd galaxisban most 1.790 Ft.
    És még kedvesek is

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    OK akkor úgy fogalmazok hogy a változó időjárás ilyen bugos.
    Ott nem tudhatod hány % az eső de 3ból 1-2x előfordulhat hogy villámlik, esik, vizet ver fel az autó, és mégis slickel kell menni.
    A változó időjárással nincs semmi baj, csak grafikailag nincs lemodellezve. Ahogy te is mondtad vagy esik az eső, vagy nem. Így aki ez alapján tesz fel esős gumikat, azt gyakran meglepetés éri.

  12. #12
    Dobos László Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 25.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    47
    Idézet Eredetileg sompir írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt azért kérdezem, mert az rfactor2 már nem fog megjelenni
    Ezt azért így kijelenteni nem kellene, mert nem igaz, megbizható forrásból tudom (INGY), hogy nincs kilőve az rF2 projekt, csak nem ez az elsődleges.

  13. #13

    rfactor 2 -rft 2010

    Újabb infók azt igazolják hogy lesz rf2!!! ezért érdeklődnék hogy még mindig fent áll az hogy gtr2-re lesz elkészítve az rft 2010?

  14. #14
    Én nagyon szeretném hogy elkészítsd a GTR2 F1RFT 2010-et !
    Lécci csináld meg!
    Utoljára módosította: Berci97; 2010. 11. 03. 14:13.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •