Oldal: 7 / 23 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (568 összesen)
  1. #151
    Nálam is! (google chrome)

  2. #152
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    az egész oldal a gtr-masters.hu meg forum.gr-masters.hu is elég lassú illetve többször nem lehet elérni, nem túl rég óta csinálja nálam
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #153
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nálatok is ennyire belassult a fórum az elmúlt napokban?
    Néha.



  4. #154

    Kérdés

    Bocsesz hogy ide ebbe a fórumba írok. Nem találtam hova legyen...

    Köszöntenék mindenkit. Én lennék az az ember, aki alkalmanként megkeseríti majd a körülötte lévők dolgát.
    Már ha mindenre rájövök.
    Az renden van hogy tagdíj csak ha én most vetődtem ide, hogy legyen, meg ha nem gond talán egy rövidke felsorolás mit keressek, mert mostanában mindenre van időm csak tüzetesen átnézni dolgokat arra nincs.
    Na meg tudom már sokan kezdték ezzel, de miért is változtatnék a szokáson, szóval a bajnokságokról, egyéb fontosat hol találom..., estébé....

    Köszi.
    Utoljára módosította: eendre; 2010. 12. 20. 11:32.

  5. #155
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg eendre írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsesz hogy ide ebbe a fórumba írok. Nem találtam hova legyen...

    Köszöntenék mindenkit. Én lennék az az ember, aki alkalmanként megkeseríti majd a körülötte lévők dolgát.
    Már ha mindenre rájövök.
    Az renden van hogy tagdíj csak ha én most vetődtem ide, hogy legyen, meg ha nem gond talán egy rövidke felsorolás mit keressek, mert mostanában mindenre van időm csak tüzetesen átnézni dolgokat arra nincs.
    Na meg tudom már sokan kezdték ezzel, de miért is változtatnék a szokáson, szóval a bajnokságok egyéb fontosat hol találom..., estébé....

    Köszi.
    http://www.gtr-masters.hu/rules
    http://www.gtr-masters.hu/faq

    http://www.gtr-masters.hu/rules/hgtrm
    http://www.gtr-masters.hu/rules/htcm
    http://www.gtr-masters.hu/rules/hgtlm ez a három attól függ, melyik sorozatban akarsz indulni, de érdemes mind3-at áttanulmányozni, nem sok eltérés van köztük.

    Ha ezekkel megvagy, szerintem mindenre kaptál választ

  6. #156
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg eendre írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsesz hogy ide ebbe a fórumba írok. Nem találtam hova legyen...

    Köszöntenék mindenkit. Én lennék az az ember, aki alkalmanként megkeseríti majd a körülötte lévők dolgát.
    Már ha mindenre rájövök.
    Az renden van hogy tagdíj csak ha én most vetődtem ide, hogy legyen, meg ha nem gond talán egy rövidke felsorolás mit keressek, mert mostanában mindenre van időm csak tüzetesen átnézni dolgokat arra nincs.
    Na meg tudom már sokan kezdték ezzel, de miért is változtatnék a szokáson, szóval a bajnokságok egyéb fontosat hol találom..., estébé....

    Köszi.
    Üdv!

    A szervertagságról itt: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post112070

    A bajnokságokkal kapcsolatos témákról itt: http://forum.gtr-masters.hu/forumdis...-Bajnoks%E1gok

    Versenyszabályzatok a http://www.gtr-masters.hu/ honlap kapcsolódó oldalain, illetve GPL esetén itt: http://hgplm.gtr-masters.hu/?main=kupa&page=szabalyzat
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #157
    Basszus ez gyors volt még eszembe jutott egy két dolog, Köszönöm.
    Nézem.

  8. #158
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    A főoldal bal oldalán lévő táblázatoknál azt vettem észre, hogy a GTR2 bajnokság utolsó futamaiból nem derül ki, hogy melyik GT és melyik M/M (Mosler/Modena) liga

  9. #159
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    T. adminok, azt meg lehetne oldani hogy az Új hozzászólások lapon (http://forum.gtr-masters.hu/search.php?searchid=1033504) amelyik topikban az utolsó hsz tegnapnál régebbi ott ne csak annyit írjon ki hogy 2011. hanem hónap napot is (vagy azt hogy pl. szerda) ?



  10. #160
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    T. adminok, azt meg lehetne oldani hogy az Új hozzászólások lapon (http://forum.gtr-masters.hu/search.php?searchid=1033504) amelyik topikban az utolsó hsz tegnapnál régebbi ott ne csak annyit írjon ki hogy 2011. hanem hónap napot is (vagy azt hogy pl. szerda) ?
    Írja az, csak nem látszik, mert nem fér bele a boxba. Nálam most a "Tegnap 22:00"-ból is csak a "Tegnap" látszik, ha keskenyebbre veszem a böngészőablakot.

    Még anno a nagy fórummotorfrissítés idején (a tesztverzióban és dizájnokokból) kisebbre vettem ennek az oszlopnak a betűméretét, de aztán nem került át a véglegesbe, mert így is sok kézi változtatás van benne, amit minden verziószámugrásnál át kell vezetni...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #161
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Szabikám, kérlek könyörögve, csináljátok már meg, hogy az eredetileg remekül "beformázott" World doksit be tudjam úgy kopizni egy sima kontrollcé-kontrollvével, hogy ne kelljen utána fél óráig javítgatnom a program véletlenszerű egybeírásait, korrigálnom bután a formázást...
    Bár, írtam már egyszer erről, de a borsó meg a fal...
    Mindegy, de azért köszönöm előre is!

  12. #162
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Szabikám, kérlek könyörögve, csináljátok már meg, hogy az eredetileg remekül "beformázott" World doksit be tudjam úgy kopizni egy sima kontrollcé-kontrollvével, hogy ne kelljen utána fél óráig javítgatnom a program véletlenszerű egybeírásait, korrigálnom bután a formázást...
    Bár, írtam már egyszer erről, de a borsó meg a fal...
    Mindegy, de azért köszönöm előre is!
    Ervin, az ok nagyon egyszerű, a Word rengeteg szabad szemmel nem látható formázást teszt a szövegbe, melyeket az "intelligens" honlap megpróbál értelmezni és alkalmazni... kevés sikerrel. A megoldás nagyon egyszerű és mókás, a Word szöveget előbb helyezd át a jóval butább - a speciális jeleket értelmezni nem tudó - jegyzettömbe (notepad), majd utána szüntesd meg a kijelölést, jelöld ki újra az egészet (Ctrl + A) és illeszt be a fórumba!

    Trükk:
    A fórum szerkesztő felületén jobb oldalt felül van egy gomb rajta 2 db "A" betűvel. Ha azt megnyomod, akkor kód nézetben tudod szerkeszteni a szöveget és látod a rejtett formátum módosító utasításokat jellemzően kapcsos zárójelekbe burkolva.

    A szerkesztő felületen bal fülül szintén van egy gomb 2 db "A" betűvel, amivel a kijelölt szövegrész összes ilyen rejtett formázását gombnyomásra el lehet tüntetni. Ha egy Word-ből copyzol be szöveget, akkor van bőven mit eltüntetni....
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 30. 17:31.

  13. #163
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ervin, az ok nagyon egyszerű...
    Jézusom... na, mindegy, úrrá leszek a helyzeten, és kösz az instrukciókat!

  14. #164
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    http://www.gtr-masters.hu/cars/hgtrm
    Ezt lassan frissíteni kellene.

  15. #165
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Laci!

    Esetleg lehetne úgy beállítani a prequalon a nevet, hogy ha leadom a nevezésemet, utána is könnyen meg tudjam találni magamat? (mondjuk más színnel jelölni?)

  16. #166
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Laci!

    Esetleg lehetne úgy beállítani a prequalon a nevet, hogy ha leadom a nevezésemet, utána is könnyen meg tudjam találni magamat? (mondjuk más színnel jelölni?)
    Az ötlet az jó, bár nem számítottam rá hogy te fogod felvetni. (Az első helyet nem nehéz megtalálni... ) Viccet félretéve egész biztos hogy megvalósítható. Felvettem a listára, aztán meglátom mikor jutok el odáig.

  17. #167
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az ötlet az jó, bár nem számítottam rá hogy te fogod felvetni. (Az első helyet nem nehéz megtalálni... ) Viccet félretéve egész biztos hogy megvalósítható. Felvettem a listára, aztán meglátom mikor jutok el odáig.
    Alakul, de ne változzon meg külalak.....ha lehet kérni
    A név balra igazít, a többi maradjon középen. Ha jól látom, még a méret is megváltozott kicsit.
    Tudom, sok a baj velem!

  18. #168
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    EZAZ! Király vagy Laci!

  19. #169
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    EZAZ! Király vagy Laci!
    Elsőre nem úgy akart műköni, de megoldottam.

  20. #170
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Hali!

    Esetleg meg lehetne buherálni a versenyekhez tartozó grafikonokat?
    Szép színes cikk-cakkok vannak rajta, de a valósághoz semmi köze.

  21. #171
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Esetleg meg lehetne buherálni a versenyekhez tartozó grafikonokat?
    Szép színes cikk-cakkok vannak rajta, de a valósághoz semmi köze.
    Erre sajnos nemtudok gyógy módot. A kezdetektől fogva ilyen. Néha jó, néha használhatatlan, de 1-2 hiba mindig van benne...

  22. #172
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Igen nehezen érem el ma a fórumot.

    Remélem azért, mert a szolgáltatónál épp szerelnek valamit, mert már több hete igen nyögvenyelős a fórum működése. Ti is tapasztaltátok az elmúlt hetekben?

  23. #173
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen nehezen érem el ma a fórumot.

    Remélem azért, mert a szolgáltatónál épp szerelnek valamit, mert már több hete igen nyögvenyelős a fórum működése. Ti is tapasztaltátok az elmúlt hetekben?
    Igen. Mindig arra fogtam, hogy Laci biztos elütött valamit Viccet félretéve, volt most valami dataglobe-os gikszer. Reméljük, hogy fejlesztés történt
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #174
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen nehezen érem el ma a fórumot.

    Remélem azért, mert a szolgáltatónál épp szerelnek valamit, mert már több hete igen nyögvenyelős a fórum működése. Ti is tapasztaltátok az elmúlt hetekben?
    Direkt úgy állítottam be hogy 3szor megkerülje a földet mielőtt hozzád ér a weblap.
    Régebben is volt ilyen, de mostanában mintha gyakrabban előfordulna. Reméljük hogy az ilyen kimaradozások annak a jele hogy fejlesztenek.

  25. #175
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Direkt úgy állítottam be hogy 3szor megkerülje a földet mielőtt hozzád ér a weblap.
    Régebben is volt ilyen, de mostanában mintha gyakrabban előfordulna. Reméljük hogy az ilyen kimaradozások annak a jele hogy fejlesztenek.
    Hát, arról azért szokták értesíteni az előfizetőket. Nekem tegnap többször volt, hogy database error jött le a weblap helyett. Persze ez is lehet fejlesztés miatt, de gyanús...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 7 / 23 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •