Oldal: 4 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (568 összesen)
  1. #76
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Nem emlékszel melyik?
    Nekem a sima válasz / hozzászól a témához is RGB-t ad be.



    Viszont ha egy hsz számára kattintok (#xx), végre nem csak ahhoz az 1 db hsz-hez ad linket, hanem az egész témát megmutatja, a képernyő tetején meg az adott hsz van. : )
    Utoljára módosította: SzegletG; 2010. 02. 24. 16:21.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem én írtam be az rgb-t, hanem valamelyik szerkesztőfelület adta
    Nekem a régi fórummal is gyakran volt ilyen gondom, bár a törvényszerűséget nem sikerült felfedeznem a jelenségben...

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az oldal alján lévő menüsorban ott a cím/link.

    De folyamatban van az összevonás, tehát hamarosan (egy hét? két hét?) a felső menüben is elérsz mindent.
    Hmmm....igazából a Hírek fülön ugyan az van, mint a főoldalon...

    Ha be tudjátok ide hozni a főoldal menüsorát, akkor a főoldal jelenlegi formájában fölöslegessé is válna ...vagy teljesen más irányba gondolkodtok?

  4. #79
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hmmm....igazából a Hírek fülön ugyan az van, mint a főoldalon...

    Ha be tudjátok ide hozni a főoldal menüsorát, akkor a főoldal jelenlegi formájában fölöslegessé is válna ...vagy teljesen más irányba gondolkodtok?
    Szerintem az a végcél, bár én nem vagyok bennfentes.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #80
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Ahhoz, hogy kinézetében is passzoljon a www.gtr-masters.hu oldal ehhez a fórumos oldalcsoporthoz, Ferinek teljesen át kell gyúrni a www oldal alapjait. Ha ez megtörtént, akkor itt a főmenüben nyílnak majd új menüpontok, a www.gtr-masters.hu cím pedig erre a Hírek oldalra fog mutatni, míg a forum.gtr-masters.hu pedig a Fórum főoldalra.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #81
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    forum..JPG

    Lehet, hogy már írták, de észre vettem, hogy az oldal szélessége és hossza nincs maximalizálva 100%ig. Amúgy tetszik az új design

  7. #82
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    forum..JPG

    Lehet, hogy már írták, de észre vettem, hogy az oldal szélessége és hossza nincs maximalizálva 100%ig. Amúgy tetszik az új design
    35 pixeles jobb és bal oldali margó van megadva, alul-fölül pedig alig néhány pixel. A GPL Masters-stílus kivételével minden stílus ki is tölti ezt a teret. Esetleg akkor torzulhat az oldal, ha például túl nagy kép van beillesztve egy hozzászólásba. Egyébként csak valami helyi/pillanatnyi betöltődési probléma lehet. Mindig így látszik nálad? Hányas Operát használsz?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #83
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Üdv!

    Azt meglehetne oldani, hogy egy mozdulattal lehessen megváltoztatni a postok időrendi megjelenését?
    Vannak esetek, amikor egy témát az elején akarok elolvasni, esetleg keresek valamit és kíváncsi vagyok a téma indító postra.

    Köszcsi!

  9. #84
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Azt meglehetne oldani, hogy egy mozdulattal lehessen megváltoztatni a postok időrendi megjelenését?
    Vannak esetek, amikor egy témát az elején akarok elolvasni, esetleg keresek valamit és kíváncsi vagyok a téma indító postra.

    Köszcsi!
    Hello!

    Egy témán belül elég jól és gyorsan lehet közlekedni a lapozóval (Első, Utolsó, stb). Vélhetően mindenkinek megvan a maga megszokott alapértelmezett beállítása a postok rendezésére (nálam pl. új postok felül), ami alapján rögtön tudja, hogy a témaindító hsz-t melyik végén kell keresni.

    A rendezést változtató gomb persze nem lehetetlenség, de mivel minden ilyen szerkezetbeli változtatást minden kisebb fórumfrissítésnél is ismét el kell végezni, ezért mégis inkább a lapozót ajánlanám.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Csak felmerült bennem egy kérdés, vagy gondolatsor, amit szeretnék veletek megosztani:

    Ugye itt van nekünk új lehetőségként a személyes Blog írása/készítése, viszont nem nagyon tudom még megítélni, hogy miként lehetne értelmesen használni... úgy értem, hogy mi az ami a blogba való és mi az ami inkább a fórumba, minek hol lenne a legjobb helye. Csak felmerült bennem, hogy jó lenne talán ebben is valami féle következetességet tartani, hogy ne kutyolódjanak össze a dolgok nálunk.

    Például azt vettem észre, hogy több versenyzőtársunk a futambeszámolóját már a sajt blogjába írja, amikor is van nekünk minden egyes futamra egy "Futambeszámolók" nevű topik, ahol közösen meg lehet dumálni, hogy kivel mi volt a versenyen és megosztani az élményeket. Így futamonként vannak csoportosítva az élmények és megvan az interakció is a felek között, a blogolással pedig versenyzőként történik meg a rendszerezés, és nyomon lehet követni az egyéni fejlődést, vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy az egyéni "karriert" .
    De ha össze-vissza írogat majd mindenki mindenhova, akkor már lehet kicsit nehézkes lesz követni az eseményeket...


    Konkrétan nem akarok mindezzel kilyukadni én semmire, inkább csak hangosan gondolkoztam...
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 02. 25. 17:10.

  11. #86
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak felmerült bennem egy kérdés, vagy gondolatsor, amit szeretnék veletek megosztani:

    Ugye itt van nekünk új lehetőségként a személyes Blog írása, készítése, viszont nem nagyon tudom még megítélni, hogy miként lehetne értelmesen használni, úgy értem, hogy mi az ami a blogba való és mi az ami inkább a fórumba, minek hol lenne a legjobb helye. Csak felmerült bennem, hogy jó lenne talán ebben is valami féle következetességet tartani, hogy ne kutyolódjanak össze az dolgok nálunk.

    Például azt vettem észre, hogy több versenyzőtársunk a futambeszámolóját már a sajt blogjába írja, amikor is van nekünk minden egyes futamra egy "Futambeszámolók" nevű topik, ahol közösen meg lehet dumálni, hogy kivel mi volt a versenyen és megosztani az élményeket. Így futamonként vannak csoportosítva az élmények és megvan az interakció is a felek között, a blogolással pedig meg versenyzőként történik a rendszerezés, és nyomon lehet követni az egyéni fejlődést, vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy az egyéni "karriert" .
    De ha össze-vissza írogat majd mindenki mindenhova, akkor már lehet kicsit nehézkes lesz követni az eseményeket...


    Konkrétan nem akarok mindezzel kilyukadni én semmire, inkább csak hangosan gondolkoztam...
    Ez jogos felvetés. Mivel mindkét dologban van ráció, talán az a legjobb, hogy alapból a beszámolókhoz írja mindenki az élményeit, majd pedig --aki még külön blogot is akar vezetni ezekből-- az egyszerűen használja a "Hozzászólás blogolása" opciót
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #87
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Feri, azt meg tudnád oldani, hogy a "Hsz blogolása" gomb ne rakja rögtön idézetbe a szöveget? Vagy nem bug hanem ez fícsör?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez jogos felvetés. Mivel mindkét dologban van ráció, talán az a legjobb, hogy alapból a beszámolókhoz írja mindenki az élményeit, majd pedig --aki még külön blogot is akar vezetni ezekből-- az egyszerűen használja a "Hozzászólás blogolása" opciót
    Meg szerintem felmerül a "veszélye" annak is, ha nem alakul ki vmi féle következetesség a dologban, hogy előbb utóbb mindenféle ügy, téma megtalálható lesz majd a fórumban, illetve a blogban...és akkor gyakorlatilag oda jutunk majd, mintha egyszerre 2 db fórumunk futna párhuzamosan és kétszer annyi "meló" lesz majd mindkettőre figyelni és képben lenni...és átlátni a történéseket

  14. #89
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez jogos felvetés. Mivel mindkét dologban van ráció, talán az a legjobb, hogy alapból a beszámolókhoz írja mindenki az élményeit, majd pedig --aki még külön blogot is akar vezetni ezekből-- az egyszerűen használja a "Hozzászólás blogolása" opciót
    Szerintem a futambeszámolókat blogolni sok értelme nincs, annak meg főleg nem hogy fórumba és blogba is megírja valaki. Futambeszámolók célja inkább az, hogy a résztvevők megbeszéljéki a történéseket, ezért a fórumban a helye.

    A blogba sokkal közérdekűbb írásokat érdemes írni, pl. tippekről-trükkökről, setup-olásról, ki hogy készül fel egy futamra, hogyan kell használni a fórumot (), stb. Magyarul olyan témákról ami a látogatók számára érdekes vagy hasznos lehet.

    http://forum.gtr-masters.hu/entry.ph...og-haszn%E1lat
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2010. 02. 25. 20:55.

  15. #90
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a futambeszámolókat blogolni sok értelme nincs, annak meg főleg nem hogy fórumba és blogba is megírja valaki. Futambeszámolók célja inkább az, hogy a résztvevők megbeszéljéki a történéseket, ezért a fórumban a helye.

    A blogba sokkal közérdekűbb írásokat érdemes írni, pl. tippekről-trükkökről, setup-olásról, ki hogy készül fel egy futamra, hogyan kell használni a fórumot (), stb. Magyarul olyan témákról ami a látogatók számára érdekes vagy hasznos lehet.

    http://forum.gtr-masters.hu/entry.ph...og-haszn%E1lat
    vagy ami sokkal inkább rólad szól, szintén néhány példa:

    * mentél egy kört egy SEAT-al a Hungaroringen
    * mentél két kört egy SEAT-al


    Feri!!!!! Váááá

  16. #91
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    35 pixeles jobb és bal oldali margó van megadva, alul-fölül pedig alig néhány pixel. A GPL Masters-stílus kivételével minden stílus ki is tölti ezt a teret. Esetleg akkor torzulhat az oldal, ha például túl nagy kép van beillesztve egy hozzászólásba. Egyébként csak valami helyi/pillanatnyi betöltődési probléma lehet. Mindig így látszik nálad? Hányas Operát használsz?
    9.6-ot használok, gondolom ezzel lesz gond. Mindig így jön be az új oldal.

  17. #92
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    9.6-ot használok, gondolom ezzel lesz gond. Mindig így jön be az új oldal.
    Én 10.10-est, de azzal nekem teljesen jól néz ki a fórum.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #93
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Egy furcsaság:

    ha be erre a linkre kattintok és be vagyok jelentkezve, akkor az adott hsz.-hez navigál a fórum, de ha nem vagyok bejelentkezve, akkor az adott topik elejére...

  19. #94
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egy furcsaság:

    ha be erre a linkre kattintok és be vagyok jelentkezve, akkor az adott hsz.-hez navigál a fórum, de ha nem vagyok bejelentkezve, akkor az adott topik elejére...
    Melyik oldal generálta ezt a linket?

    A helyes link az ez lenne, ez mindkét esetben a hsz-hez visz: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ll=1#post80358

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik oldal generálta ezt a linket?

    A helyes link az ez lenne, ez mindkét esetben a hsz-hez visz: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ll=1#post80358
    Ezeket a linkeket a régi fórummal állítottam elő, mégpedig ha jól emlékszem úgy, hogy rákattintottam a hsz jobb felső sarokban lévő sorszámára, így csak az az egy darab hozzászólás jelent meg, amire szükségem volt és így a címsorban megjelenő URL-t tettem be végül a linkbe. Akkor ez remekül működött, de most úgy látom, hogy némileg változtak az URL kódok is, és nem minden pont úgy működik, mint régen....például most már a téma neve is megjelenik bennük, nem csak a sorszáma

    Szóval a lényeg az, hogy a régi fórum által előállítot linkeket használtam.

  21. #96
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Újdonságok / Új blogbejegyzések lista

    "Utolsó hozzászólás: Tegnap 22:34
    írta Rupa+Zolt%E1n"
    Ilyen csúnyán hozza a szóközös, ékezetes nevet.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #97
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik oldalon jelenik ez így meg?
    Újdonságok / Új blogbejegyzések
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #98
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402
    fórumban a logó alatti infók alatt (vagy akár máshol) szerintetek érdemes lenne kiegészíteni a következővel:
    - kormány típusa
    - cockpit típusa?
    és akár ezeket a feliratokat linkelhetővé lehetne tenni

  24. #99
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg thee írta Hozzászólás megtekintése
    fórumban a logó alatti infók alatt (vagy akár máshol) szerintetek érdemes lenne kiegészíteni a következővel:
    - kormány típusa
    - cockpit típusa?
    és akár ezeket a feliratokat linkelhetővé lehetne tenni
    Éppen ma reggel jutott eszembe, hogy felteszem a kérdést ki milyen kormányt használ?
    A cockpit típusát nem tudom, hogy kell érteni...

    ...de megszavazom, jó ötlet!

  25. #100
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg thee írta Hozzászólás megtekintése
    fórumban a logó alatti infók alatt (vagy akár máshol) szerintetek érdemes lenne kiegészíteni a következővel:
    - kormány típusa
    - cockpit típusa?
    és akár ezeket a feliratokat linkelhetővé lehetne tenni
    A kormánytípus ott lesz, ha minden jól megy (Feri már ígérte). A cockpit az nem tudom kell-e, hiszen olyan igazi cockpitje nem sok mindenkinek van.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 4 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •