Oldal: 3 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (568 összesen)
  1. #51
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Egy másik kérdés: mit jelent az, hogy az Újdonságok/Új hozzászólások-nál a téma előtt kék vagy piros a "boríték?
    Ha a fórum főoldalról belépsz egy témacsoportba (pl. http://forum.gtr-masters.hu/forumdis...PL-Bajnoks%E1g ), akkor az oldal alján találsz egy Ikon magyarázat dobozt, ame leírja hogy ez egyes ikonok mit jelentenek. Pl. van-e a témában olvasatlan üzenet, vagy "forró a téma" (több mint 150 megtekintés, vagy 15 hozzászólás), hozzászóltál-e a témához, stb. Ezeket jelentik az ikonok, ott a magyarázat a témacsoport alján.

    (többek között az ilyen az információk megismerése céljából is szeretném ha nem csak az Újdonságok funkciót használnátok)

    Szerk.: amikor írok egy hsz-t, ott, ahol ebben a pillanatban is vagyok, láthatnám az összes Standard Smilies-t? De ez nem már nem oly fontos, szal esetleg csak amikor már egyszer nagyon ráértek
    De.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2010. 02. 22. 21:13.

  2. #52
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a fórum főoldalról belépsz egy témacsoportba (pl. http://forum.gtr-masters.hu/forumdis...PL-Bajnoks%E1g ), akkor az oldal alján találsz egy Ikon magyarázat dobozt, ame leírja hogy ez egyes ikonok mit jelentenek. Pl. van-e a témában olvasatlan üzenet, vagy "forró a téma" (több mint 150 megtekintés, vagy 15 hozzászólás), hozzászóltál-e a témához, stb. Ezeket jelentik az ikonok, ott a magyarázat a témacsoport alján.

    (többek között az ilyen az információk megismerése céljából is szeretném ha nem csak az Újdonságok funkciót használnátok)
    Ja, hogy AZOK a borítékok! Én félreértettem.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #53
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Pl én is előbb prequal, főoldal, és max utána nézem a forumot, aminek a színvilágát ha egyénire lehetne szabni az lenne a legjobb, vagy legalább valami kevésbé rikító és kevésbé világító kontrasztot.
    Az nekem is jó lenne, sőt, még ha a sajtóban megjelenő híreket is személyre tudnám szabni az még jobb lenne, vagy az eredményeket, hogy mindig én legyek az első.
    Viccet félretéve, sajnos nem lehet az oldal színvilágát személyre szabni.

  4. #54
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva, nekem az a fura, hogy valaki nem direktbe a fórumra jön. Nekem a fórum kezdőoldala van bookmarkolva, ezt nézem napi sokszor, itt van történés. A bajnokságok honlapján napközben mi változik? Szóval egy felesleges dolognak tűnik előbb a bajnokság honlapjára menni, és onnan egy linkkel jönni a fórumra.
    A GTR/GTL/RACE bajnokságok honlapján Prekvalifikációs rendszerben elég gazdag "történés" folyik...
    Arról én nem tehetek hogy a HGPLM oldalon nincs "történés", azt nem én csinálom

    Ugyanakkor egy 12 éves játékkal játszol, Te tényleg várod a történést?
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2010. 02. 22. 21:19.

  5. #55
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Arról én nem tehetek hogy a HGPLM oldalon nincs történés, azt nem én csinálom

    Ugyanakkor egy 12 éves játékkal játszol, Te tényleg várod a történést?
    Kikérem magamnak!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #56
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A GTR/GTL/RACE bajnokságok honlapján Prekvalifikációs rendszerben elég gazdag "történés" folyik...
    Arról én nem tehetek hogy a HGPLM oldalon nincs "történés", azt nem én csinálom

    Ugyanakkor egy 12 éves játékkal játszol, Te tényleg várod a történést?
    Szerintem finoman szólva nem egyformán értelmeztétek a "történés" szót.
    Ja prekvalunk tényleg nincs, de gondolom ezen nem lepődsz meg túlságosan...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  7. #57
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor egy személyes észrevétel

    Engem spec. zavar, hogy nem ugrik a szemem elé, ki van éppen online. Régen rögtön tudtam, hogy ha XY-nak válaszoltam és ő éppen online van, akkor nem megyek messzire, mert hamar jöhet a viszontválasz. Persze most is lehet nézegetni a a "Gyors linkek"/"Jelen lévő aktív" tagok oldalt, de az két teljes kattintás

    És hogy hová képzelem el? Az "itt vagyok most" sor alá apróbetűsen, valahogy úgy mint a csatolt képen.
    Bookmark-old be ezt: http://forum.gtr-masters.hu/online.php és csak 1 kattintás...
    Egyébként egy fórumban szerintem sokkal fontosabb hogy miről írnak, mint az hogy épp ki az aki figyel minket, vagy ki az akit figyelni akarunk.

    (egyébként csak csendben jegyzem meg: ez a régi verzióban is csak a fórum főoldalán jelent meg, és ott most is megjelenik. Régen bal oldalt, mostl alul, szóval ez nem igényel több kattintást)

  8. #58
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Kikérem magamnak!
    Nem neked szólt, de kikérheted

  9. #59
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A GTR/GTL/RACE bajnokságok honlapján Prekvalifikációs rendszerben elég gazdag "történés" folyik...
    Arról én nem tehetek hogy a HGPLM oldalon nincs "történés", azt nem én csinálom

    Ugyanakkor egy 12 éves játékkal játszol, Te tényleg várod a történést?
    Nem nagyon tudom mi célod volt ezzel a posttal, szóval inkább hallgatok...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #60
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Fehér és nagyonvilágoskéket melyik stílusban látsz? Elvileg csak a defaultban lehet ilyen, de --megintcsak elvileg-- gyakorlatban a GTR a default.
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, ehhez még annyit, hogy ha jól értem és egy kategórián belül nézed a témalistát, akkor ott a színnel (is) kiemelt témák az un. "kiemelt" (a régi "fontos") témák, nem az olvasatlanok.
    A mellékelt képen bejelöltem, mire értettem.
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    amikor írok egy hsz-t, ott, ahol ebben a pillanatban is vagyok, láthatnám az összes Standard Smilies-t? De ez nem már nem oly fontos, szal esetleg csak amikor már egyszer nagyon ráértek
    De.
    Le vagyok kötelezve

    A IE bug meg túl van tárgyalva, annyira azért úgysem zavar...
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 1..JPG (95,1 KB, 21 megtekintés)



  11. #61
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Ugy vettem eszre, hogy az Uj hozzaszolasok menupontban nem szerepel jol idorendben minden topic. Pl. az ovasokbol hianyzik a HGTRM7 Paul Ricard-os topic.

  12. #62
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ugy vettem eszre, hogy az Uj hozzaszolasok menupontban nem szerepel jol idorendben minden topic. Pl. az ovasokbol hianyzik a HGTRM7 Paul Ricard-os topic.
    Valószínűleg azért mert nem tartalmaz számodra olvasatlan üzenetet. Az Új hozzászólások (és az Újdonságok), csak azokat a témákat listázza amelyekben van olyan hozzászólás amit nem olvastál még el.
    Pl. nekem megjelenik a HGTRM7 Paul Ricard óvások, mert még nem olvastam egyáltalán.

  13. #63
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Sikerült kijavítani a fórum foldalon jobb oldalt lévő Legfrissebb hozzászólások dobozt.
    A legutóbbi frissült 15 témát tartalmazza, a legutolsó hozzászólás dátumával és a legutolsó hozzászóló logójával. (A lista kb. 5 percenként frissül, tehát ha azonnal nem jelenik meg egy új téma, akkor kb. 5 perc múlva már látni fogod.)
    A téma címére kattintva a legfrissebb olvasatlan üzenetre fog ugrani.

    Ez így gyakorlatilag ugyanazt a funkciót látja el mint a régi fórum címlapján szereplő legfrissebb lista.

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon tudom mi célod volt ezzel a posttal, szóval inkább hallgatok...
    Csak viccelt

  15. #65
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    A mellékelt képen bejelöltem, mire értettem.
    OK, vettem, felírtam.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Pl én is előbb prequal, főoldal, és max utána nézem a forumot, aminek a színvilágát ha egyénire lehetne szabni az lenne a legjobb, vagy legalább valami kevésbé rikító és kevésbé világító kontrasztot.
    Van összesen 4 db téma, állítsd be azt, amelyik neked a leginkább tetszik! Alapértelmezetten a GTR-es stílus jelenik meg mindenkinek (kiveve a bajnokságok topikjai), de egy kattintással átállítható egy szimpatikusabbra...

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült kijavítani a fórum foldalon jobb oldalt lévő Legfrissebb hozzászólások dobozt.
    A legutóbbi frissült 15 témát tartalmazza, a legutolsó hozzászólás dátumával és a legutolsó hozzászóló logójával. (A lista kb. 5 percenként frissül, tehát ha azonnal nem jelenik meg egy új téma, akkor kb. 5 perc múlva már látni fogod.)
    A téma címére kattintva a legfrissebb olvasatlan üzenetre fog ugrani.

    Ez így gyakorlatilag ugyanazt a funkciót látja el mint a régi fórum címlapján szereplő legfrissebb lista.

    Köszi szépen Feri, barátkozom a dologgal!

  18. #68
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült kijavítani a fórum foldalon jobb oldalt lévő Legfrissebb hozzászólások dobozt.
    A legutóbbi frissült 15 témát tartalmazza, a legutolsó hozzászólás dátumával és a legutolsó hozzászóló logójával. (A lista kb. 5 percenként frissül, tehát ha azonnal nem jelenik meg egy új téma, akkor kb. 5 perc múlva már látni fogod.)
    A téma címére kattintva a legfrissebb olvasatlan üzenetre fog ugrani.

    Ez így gyakorlatilag ugyanazt a funkciót látja el mint a régi fórum címlapján szereplő legfrissebb lista.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  19. #69
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Színezés

    [COLOR="rgb(255, 140, 0)"]Valamiért nem működik a színezés a(z aláírás) szerkesztésénél. Nem színez, hanem simán megjeleníti a kódot...[/COLOR]

    Szerk.: A színezés egyáltalán nem működik.

    Szerk2.: Nos, úgy tűnik, hogy amikor RGB kódot szúr be akkor nem működik, egyébként igen.
    Utoljára módosította: Leo67; 2010. 02. 23. 19:58.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #70
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    [COLOR="rgb(255, 140, 0)"]Valamiért nem működik a színezés a(z aláírás) szerkesztésénél. Nem színez, hanem simán megjeleníti a kódot...[/COLOR]

    Szerk.: A színezés egyáltalán nem működik.

    Szerk2.: Nos, úgy tűnik, hogy amikor RGB kódot szúr be akkor nem működik, egyébként igen.
    A [color] bbcode használata: http://forum.gtr-masters.hu/misc.php?do=bbcode#color
    Miből gondolod hogy tudnia kéne rgb kódot használnia?

  21. #71
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A [color] bbcode használata: http://forum.gtr-masters.hu/misc.php?do=bbcode#color
    Miből gondolod hogy tudnia kéne rgb kódot használnia?
    Nem én írtam be az rgb-t, hanem valamelyik szerkesztőfelület adta
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #72
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem én írtam be az rgb-t, hanem valamelyik szerkesztőfelület adta
    Nem emlékszel melyik?

  23. #73
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Nem emlékszel melyik?
    Az aláírás módosítása ablakban. Most próbáltam és megint RGB-t szúr be.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #74
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152
    A fórumról hogyan lehet visszajutni a www.gtr-masters.hu oldalra? Mindig be kell írni vagy van valahol egy közvetlen link esetleg?

  25. #75
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    A fórumról hogyan lehet visszajutni a www.gtr-masters.hu oldalra? Mindig be kell írni vagy van valahol egy közvetlen link esetleg?
    Az oldal alján lévő menüsorban ott a cím/link.

    De folyamatban van az összevonás, tehát hamarosan (egy hét? két hét?) a felső menüben is elérsz mindent.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 3 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •