Oldal: 22 / 23 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó
Találatok: 526 - 550 (568 összesen)
  1. #526
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A különböző felbontások teszteléséhez nem kell semmi csak egy böngésző. Akkorára méretezed amekkorára akarod, akár pixelenként.
    Kivéve ha valami elbaltázott honlapra tévedsz, ami a screen méret alapján statikusan rendereli az elemek méretét.
    Lehet úgy is, bár ezzel egyszerűbb számomra és nem kell tudnom, hogy például az iPhone 5-ösnek mekkora a felbontása, hanem csak kiválasztom és kész. Ráadásul nem minden weboldal használja ugyanazt a sablont a desktop és a mobile forgalomhoz.

  2. #527
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Köszönöm a visszajelzéseket!

  3. #528
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Egyre érdekesebb a honlap. Mostmár Chromeban nem tudok az egér görgőjével görgetni kb 1 hete, csak ha lenyomom és feljön a scroll gomb.
    Volt valami vbulletin update vagy nincsenek ilyen naprakész automata frissítések a rendszerben?

  4. #529
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Egyre érdekesebb a honlap. Mostmár Chromeban nem tudok az egér görgőjével görgetni kb 1 hete, csak ha lenyomom és feljön a scroll gomb.
    Volt valami vbulletin update vagy nincsenek ilyen naprakész automata frissítések a rendszerben?
    Nekem mukodik a gorgetes hibatlanul.

  5. #530
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mukodik a gorgetes hibatlanul.
    Én addig tudok, amíg nem írok egy kommentet. Utána már restart chrome kell.

  6. #531
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Nálam is jól működik a görgetés (Verzió: 58.0.3029.96 (64-bit))

  7. #532
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Egyre érdekesebb a honlap. Mostmár Chromeban nem tudok az egér görgőjével görgetni kb 1 hete, csak ha lenyomom és feljön a scroll gomb.
    Volt valami vbulletin update vagy nincsenek ilyen naprakész automata frissítések a rendszerben?
    Nem volt update már elég rég.
    Tegyél egy próbát másik böngészővel, ha nem tudod reprodukálni a hibát akkor chrome, bug.

  8. #533
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Akivel levelezős viszonyban vagyok, és amennyiben szeretne választ kapni az üzeneteire, az kérem takarítson kicsit az üzenetek körül, mert betelt a postafiókja

    Erre talán jó lenne valami üzi a felhasználónak, mert még üzenetet se tudok neki küldeni, hogy betelt

  9. #534
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Akivel levelezős viszonyban vagyok, és amennyiben szeretne választ kapni az üzeneteire, az kérem takarítson kicsit az üzenetek körül, mert betelt a postafiókja

    Erre talán jó lenne valami üzi a felhasználónak, mert még üzenetet se tudok neki küldeni, hogy betelt
    A felhasználók kapnak üzenetet, hogy xy szeretett volna üzenni, de nincs helyed. Én is kaptam nem olyan rég ilyet, és töröltem is gyorsan

  10. #535
    Sziasztok!
    Miért lehet az, hogy nem látom a kimenő privát üzeneteket listázva, csak a bejövőket? Elküldi a rendszer, mert választ kapok, de nem lehetek benne biztos.

  11. #536
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Szatmári Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Miért lehet az, hogy nem látom a kimenő privát üzeneteket listázva, csak a bejövőket? Elküldi a rendszer, mert választ kapok, de nem lehetek benne biztos.
    Elküldött mappában nézed? http://forum.gtr-masters.hu/private.php?folderid=-1
    Illetve új üzenet küldésnél alul van olyan opció hogy "Üzenet másolása az Elküldött mappába." Pippád befele.

  12. #537
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve új üzenet küldésnél alul van olyan opció hogy "Üzenet másolása az Elküldött mappába." Pippád befele.
    Ezt eltartott volna egy darabig kiszúrni, köszi!

  13. #538
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szatmári Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Miért lehet az, hogy nem látom a kimenő privát üzeneteket listázva, csak a bejövőket? Elküldi a rendszer, mert választ kapok, de nem lehetek benne biztos.
    Minden alkalommal biztos lehetsz benne, hogy elment, ha nem szól a rendszer, hogy nem menet el.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 02. 13. 00:13.

  14. #539
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elküldött mappában nézed? http://forum.gtr-masters.hu/private.php?folderid=-1
    Illetve új üzenet küldésnél alul van olyan opció hogy "Üzenet másolása az Elküldött mappába." Pippád befele.
    Azért ez kicsit fapados Azt sem értem annyira, hogy mi ez az 50-es korlát, nem mintha kihasználnám, csak mégse 90-es években vagyunk, mikor spórolni kellett az adatbázissal.

  15. #540
    Vótmá'
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy ilyent az általános beállításokban, szóval csak egyszer kell beállítani

    Elküldött privát üzenetek:
    • Az elküldött üzeneteket mentse az Elküldött mappába alapértelmezés szerint.

  16. #541
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A szolgáltatótól azt az infót kaptuk hogy az elmúlt két órában javították az adatbázis szerverüket és nem okozott adatvesztést a kiesés. Ha esetleg mégis problémát tapasztaltok, azt itt jelezzétek.
    Köszönjük.

  17. #542
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Ma délután javítottam a Gt3-as időmön, de a prekvalon nem frissült. 4-5 óra körül, a szerver nem dobott le.

  18. #543
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Ma délután javítottam a Gt3-as időmön, de a prekvalon nem frissült. 4-5 óra körül, a szerver nem dobott le.
    Köszi. A köridők megvannak logfile-okban. A pótolás módja szimulátoronként és bajnokságonként eltérhet. Az adott bajnokságok topic-jában lesz rá válasz.

  19. #544
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Erre van valakinek bármi ötlete? Firefox és Chrome alatt is csinálja de csak a Masters oldalnál. Tűzfalon átengedve,sütik törölve.
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #545
    Nekem egyszer a WTCC hivatalos oldalával volt ilyen gondom. Ha router/modem restart, meg böngészési előzmények törlése sem oldja meg, akkor még egy parancssorban kiadott ipconfig /flushdns utasítás segíthet esetleg.

  21. #546
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Történt valami az oldallal a hétvégén (frissítés?), hogy a telefonomon megint nem tudom normál asztali nézetben megnyitni?
    Hiába állítom auto-scale-re.

  22. #547
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Történt valami az oldallal a hétvégén (frissítés?), hogy a telefonomon megint nem tudom normál asztali nézetben megnyitni?
    Hiába állítom auto-scale-re.
    Tudtommal nemvolt változás.

    Ha a fórumrészről van szó, és az újabb masters-es skin-t használod, akkor direkt van egy alstílus (autoscale) néven.

    Illetve ha a sima mobilnézetbe látod az oldalt, akkor annak a legalján van egy "fullsite" nevű link, ami az asztalira vezet.

  23. #548
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal nemvolt változás.

    Ha a fórumrészről van szó, és az újabb masters-es skin-t használod, akkor direkt van egy alstílus (autoscale) néven.

    Illetve ha a sima mobilnézetbe látod az oldalt, akkor annak a legalján van egy "fullsite" nevű link, ami az asztalira vezet.
    Nem volt.
    Nekem chrom fut mobilon desktop módban. Eddig nem találkoztam hibával.

  24. #549
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Köszi, valamiert visszaállt erre az osszenyomott nezetre. Hiába kertem a desktop módot (ipone safari) még alul is kellett a full site, es hiába volt elmentve a profilomban a masters autoscale, alul is a legördülőben át kellett állítani.
    First world problem.

  25. #550
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Még nem kaptam hivatalos választ, de ha jók az információim félre sikerült egy frissítés ami miatt leálltak a szerverek.
    Újabb leállás esetén az FB oldalunkat keressétek. https://www.facebook.com/GTRMasters

Oldal: 22 / 23 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •