Oldal: 2 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (568 összesen)
  1. #26
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem leheten, hogy ez a lista szimplán az elmúlt időszak (mondjuk 1 hét) legfrissebb üzeneteit (és egyéb eseményeit) mutatná időrendi sorrenben lefelé, attól függetlenül, hogy olvastam-e már, vagy nem? Sztem az lenne a legideálisabb és a legkevesebb "zavart" okozó..
    Egyelőre továbbra is csak "az elmúlt 24 óra üzenetei" linket tudom ajánlani erre a célra: http://forum.gtr-masters.hu/search.php?do=getdaily

    Sajnos minden topikcímet kövéren mutat, azaz olvasatlanként, de ezt szerintem majd tudja orvosolni Feri. Addig is ott a témák címe előtt az "olvasatlan üzenet" ikon. ()
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #27
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a lista mi alapján van sorbarendezve? Úgy látom nem időrenben és még az utolsó üzenetek dátumai sem stimmelnek benne. Nem lehetne odabiggyeszteni a kis dupla nyilacskás linket ide is, hogy "Menj az utolsó üzenethez?
    Szerk: ezzel az üzenetemmel például nem frissült most a jobb oldali lista, Tomit írja utolsó hozzászólónak és teljesen falsnak tűnő időponttal..
    Az időpontok totál rosszak, az valami javítható kisebb hiba.

    Az utolsó (olvasatlan?) üzenetes link valóban sokat segítene azon a listán.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre továbbra is csak "az elmúlt 24 óra üzenetei" linket tudom ajánlani erre a célra: http://forum.gtr-masters.hu/search.php?do=getdaily

    Sajnos minden topikcímet kövéren mutat, azaz olvasatlanként, de ezt szerintem majd tudja orvosolni Feri. Addig is ott a témák címe előtt az "olvasatlan üzenet" ikon. ()
    Sztem ez teljesen jó, nem lehetne ezt bekötni az "Újdonságok" gomb alá? (úgy értem, hogy egyből ez jöjjön ki, ha rákattintok)

    A napi lekérdezés helyett meg lehetne mondjuk inkább heti és akkor mindenki egyszerűen vissza tudná keresni, hogy miről maradt le, ha esetleg nem dugta volna ide az orrát az elmúlt 1 héten..
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 02. 22. 11:20.

  4. #29
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Fórum fordítási problémák

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Valahogy ötvözni kéne a kettőt...
    Kábé ahogy eddig volt. Ugyanis elmondom így mi történik: reggel ránézek a fórumra, rákattintok az Újdonságokra, nagyon szuper, ott van minden topik, időrendben visszafelé, lehet ugrani a végére is. Elolvasod. Újra Újdonságok, de mivel az előzőt elolvastad, eltűnt, hiszen egy csak egy lista a nem olvasott topikokról. Szóval keresheted.
    Csak azok a témák tűnnek el az Újdonságok listából, amelyeket el is olvastál. Ha egyszer elolvastál egy témát, akkor miért akarod megint, nem értetted meg elsőre?
    Egyébként ha szeretnéd mégegyszer elolvasni, akkor ott a jobb oldali Legfrissebb hozzászólások és ott láthatod a témákat, azokat is amiket olvastál.

    De ha ez van, hát ez van, majd megszokjuk.
    Próbáld megszokni
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2010. 02. 22. 11:55.

  5. #30
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Srácok, látom ugyanazt mondjátok újra és újra. Kérlek olvassátok el ezt (aki már olvasta az mégegyszer), mert ebben mindent leírtam amit az új hozzászólások kereséséről és működéséről tudni kell.
    http://forum.gtr-masters.hu/entry.ph...E1k-keres%E9se

    Próbáljatok megbarátkozni az új működéssel.

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Uhh, Feri bocs, véletlenül válasz helyet belemódosítottam a te hsz.-edbe és kitöröltem amit írtál...

    erre reagáltam volna ezt:
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Ha egyszer elolvastál egy témát, akkor miért akarod megint, nem értetted meg elsőre?
    Alapvetően navigálásra használom/nám ezt a képernyőt, és bizony gyakran előfrodult - pláne szervezőként -, hogy vissza kell mennem többször is olyan topikokba, amiket már olvastam. Ilyenformán nagy könnyebbség volt eddig, hogy volt egy jól rendszerezett és áttekinthető lista az épp aktuális témákról, amit 1 kattintással elértem és nem kellett bogarászni.

    Nagyon hasznos lenne és én nagyon örülnék neki, hogy ha a Jani által az imént belinkelt getdaily lista egyetlen kattintással elérhető lenne valahol, sőt az még jobb lenne, ha nem napi, hanem mondjuk 72 órás lenne, vagy esetleg heti (nem tudom van-e get weekly? ), azt gondol az minden igényt kielégítene. Engem speciál nem zavar az, ha látom azt, amit már olvastam, de fordítva igen.
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 02. 22. 11:54.

  7. #32
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Uhh, Feri bocs, véletlenül válasz helyet belemódosítottam a te hsz.-edbe és kitöröltem amit írtál...
    Inkább olvasnád el amít írtam, ahelyett hogy csak írsz

  8. #33

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon hasznos lenne és én nagyon örülnék neki, hogy ha a Jani által az imént belinkelt getdaily lista egyetlen kattintással elérhető lenne valahol, sőt az még jobb lenne, ha nem napi, hanem mondjuk 72 órás lenne, vagy esetleg heti (nem tudom van-e get weekly? ), azt gondol az minden igényt kielégítene. Engem speciál nem zavar az, ha látom azt, amit már olvastam, de fordítva igen.
    Ezt én is nagyon támogatom!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  9. #34
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően navigálásra használom/nám ezt a képernyőt, és bizony gyakran előfrodult - pláne szervezőként -, hogy vissza kell mennem többször is olyan topikokba, amiket már olvastam. Ilyenformán nagy könnyebbség volt eddig, hogy volt egy jól rendszerezett és áttekinthető lista az épp aktuális témákról, amit 1 kattintással elértem és nem kellett bogarászni.
    Navigálásra használhatod a jobb oldali legfrissebb témák listáját. Ezt megpróbálom rendberakni mert tényleg problémás az időpontok tekintetében.

    A régi fórumon az egy külön fejlesztett szoftver volt ami a címlapon megjelenítette a 15 legfrissebb téma listáját. Az a szoftver itt most nincs, helyette vannak azok a lehetőségek amit a blogban felsoroltam.
    Próbáljátok megszokni.
    Illetve lehet navigálni a fórum főoldaláról is, szépen témacsoportok szerint. Próbáljatok ismerkedni azzal is, nagyon hasznos. Például a Bajnokságok->HGTLM Bajnokság témacsoportban találod azokat a témákat amelyek legjobban érdekelhetnek. A témacsoportokon belül a témák a legutolsó hozzászólás dátuma szerinti időrendi sorrendben jelennek meg, témák előtt ikonok jelzik, hogy melyik tartalmaz olvasatlan üzenetet, sőt még azt is jelzi külön ikon, hogy hozzászóltál-e már ahhoz a témához.
    Nagyon hasznos, próbáljatok ismerkedni vele.

    (pl. volt aki tegnap azt sem tudta, hol találja a versenykiírást - feltételezem azért mert csak a legfrissebb témákat használta navigálásra - holott évek óta ugyanabban a témacsoportban van.)

  10. #35
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Nekem ez a link van elmentve. http://www.gtr-masters.hu/prequal/hgtrm
    Általában innen használom a fórumlinket.
    Az újdonságok szerintem megteszi a dolgát, mellé még felkerülhetne Jani linkje úgy mint aktuális témák vagy hasonló címszóval.

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve lehet navigálni a fórum főoldaláról is, szépen témacsoportok szerint. Próbáljatok ismerkedni azzal is, nagyon hasznos. Például a Bajnokságok->HGTLM Bajnokság témacsoportban találod azokat a témákat amelyek legjobban érdekelhetnek. A témacsoportokon belül a témák a legutolsó hozzászólás dátuma szerinti időrendi sorrendben jelennek meg, témák előtt ikonok jelzik, hogy melyik tartalmaz olvasatlan üzenetet, sőt még azt is jelzi külön ikon, hogy hozzászóltál-e már ahhoz a témához.
    Nagyon hasznos, próbáljatok ismerkedni vele.

    (pl. volt aki tegnap azt sem tudta, hol találja a versenykiírást - feltételezem azért mert csak a legfrissebb témákat használta navigálásra - holott évek óta ugyanabban a témacsoportban van.)
    Az Oké, persze, ez eddig is így volt.... (ez számomra a bogarászás) ...de tényleg meglepő, hogy volt aki eddig ezt nem ismerte

  12. #37
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az Oké, persze, ez eddig is így volt.... (ez számomra a bogarászás) ...de tényleg meglepő, hogy volt aki eddig ezt nem ismerte
    Őszintén szólva, nekem az a fura, hogy valaki nem direktbe a fórumra jön. Nekem a fórum kezdőoldala van bookmarkolva, ezt nézem napi sokszor, itt van történés. A bajnokságok honlapján napközben mi változik? Szóval egy felesleges dolognak tűnik előbb a bajnokság honlapjára menni, és onnan egy linkkel jönni a fórumra.

    De persze kinek a pap, kinek a papné...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva, nekem az a fura, hogy valaki nem direktbe a fórumra jön. Nekem a fórum kezdőoldala van bookmarkolva, ezt nézem napi sokszor, itt van történés. A bajnokságok honlapján napközben mi változik? Szóval egy felesleges dolognak tűnik előbb a bajnokság honlapjára menni, és onnan egy linkkel jönni a fórumra.

    De persze kinek a pap, kinek a papné...
    Sztem te most vmi teljesen másról beszélsz, itt csak is a fórumról volt szó, és az azon belüli legkönnyebb navigálásról....vagy rossz embert idéztél, mert azt Laci írta, hogy először a Prekvalra megy fel, aztán a fórumra, de a prekvalon aztán van pezsgés bőven

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre továbbra is csak "az elmúlt 24 óra üzenetei" linket tudom ajánlani erre a célra: http://forum.gtr-masters.hu/search.php?do=getdaily
    Elmúlt 1 hét eseményei:
    http://forum.gtr-masters.hu/search.p...etdaily&days=7

    Jani, a blogokat és kommenteket hogy lehet belefűzni az utasításba?
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 02. 22. 16:24.

  15. #40
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem te most vmi teljesen másról beszélsz, itt csak is a fórumról volt szó, és az azon belüli legkönnyebb navigálásról....vagy rossz embert idéztél, mert azt Laci írta, hogy először a Prekvalra megy fel, aztán a fórumra, de a prekvalon aztán van pezsgés bőven
    Hogy pontosak legyünk, én csak téged idéztelek...
    Az viszont biztos, hogy vannak emberek, akik az általam leírt módon keresik fel a fórumot. Csak leírtam, hogy számomra ez nem logikus, nem értem. De ez egy szabad ország...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #41
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elmúlt 1 hét eseményei:
    http://forum.gtr-masters.hu/search.p...etdaily&days=7

    Jani, a blogokat és kommenteket hogy lehet belefűzni az utasításba?
    Passz... Ezt a részét én nem látom.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #42
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Nekem a kérdésem/kérésem az lenne, hogy ha belemegyek egy topikba, lehetne eltérőbb színnel jelölni a már olvasott hsz-eket? Mert ez a fehér - (nagyon) világoskék kombó elég hasonló színeket takar...

    Egy másik kérdés: mit jelent az, hogy az Újdonságok/Új hozzászólások-nál a téma előtt kék vagy piros a "boríték?

    És egy észrevétel: nem tudom másnak is elcsúszik-e a "teteje". Lásd kép.

    Mindemellet minden tiszteletem az erőfeszítéseitekért, és ahogy már többen említették, majd megszokjuk Jó lesz ez

    Szerk.: amikor írok egy hsz-t, ott, ahol ebben a pillanatban is vagyok, láthatnám az összes Standard Smilies-t? De ez nem már nem oly fontos, szal esetleg csak amikor már egyszer nagyon ráértek
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 1..JPG (121,9 KB, 22 megtekintés)
    Utoljára módosította: convar; 2010. 02. 22. 17:13.



  18. #43
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a kérdésem/kérésem az lenne, hogy ha belemegyek egy topikba, lehetne eltérőbb színnel jelölni a már olvasott hsz-eket? Mert ez a fehér - (nagyon) világoskék kombó elég hasonló színeket takar...

    Egy másik kérdés: mit jelent az, hogy az Újdonságok/Új hozzászólások-nál a téma előtt kék vagy piros a "boríték?

    És egy észrevétel: nem tudom másnak is elcsúszik-e a "teteje". Lásd kép.

    Mindemellet minden tiszteletem az erőfeszítéseitekért, és ahogy már többen említették, majd megszokjuk Jó lesz ez

    Szerk.: amikor írok egy hsz-t, ott, ahol ebben a pillanatban is vagyok, láthatnám az összes Standard Smilies-t? De ez nem már nem oly fontos, szal esetleg csak amikor már egyszer nagyon ráértek
    Nekem Firefox-ban jó a teteje. Használj normális böngészőt!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #44

    idézet

    az idézetek betűtípusa/stílusa elég zavaró, nehezen olvasható az italic (nekem legalábbis) . Amúhgy ok

  20. #45
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a kérdésem/kérésem az lenne, hogy ha belemegyek egy topikba, lehetne eltérőbb színnel jelölni a már olvasott hsz-eket? Mert ez a fehér - (nagyon) világoskék kombó elég hasonló színeket takar...

    Egy másik kérdés: mit jelent az, hogy az Újdonságok/Új hozzászólások-nál a téma előtt kék vagy piros a "boríték?

    És egy észrevétel: nem tudom másnak is elcsúszik-e a "teteje". Lásd kép.

    Mindemellet minden tiszteletem az erőfeszítéseitekért, és ahogy már többen említették, majd megszokjuk Jó lesz ez

    Szerk.: amikor írok egy hsz-t, ott, ahol ebben a pillanatban is vagyok, láthatnám az összes Standard Smilies-t? De ez nem már nem oly fontos, szal esetleg csak amikor már egyszer nagyon ráértek
    A boríték színe stílusfüggő. Csere után még előfordulhat, hogy az előzőleg aktív stílus ikonjai látszanak.

    A lap teteje bug, az IE bug. Ahogy Gyula mondja, más böngészőt kell használni. (Nem csak emiatt.)

    Opera - http://my.opera.com/community/downlo...=opera_desktop
    Firefox - http://www.mozilla-europe.org/hu/firefox/
    SeaMonkey - http://www.seamonkey-project.org/
    Safari - http://www.apple.com/safari/download/
    Chrome - http://www.google.com/chrome

    Jóformán bármit, csak IE-t ne

    Fehér és nagyonvilágoskéket melyik stílusban látsz? Elvileg csak a defaultban lehet ilyen, de --megintcsak elvileg-- gyakorlatban a GTR a default.

    A standard grimaszok a hsz szerkesztő menüjében is ott vannak, oldalt a "még több"-re pedig ugyanúgy előjön az összes ahogy régen
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #46
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    az idézetek betűtípusa/stílusa elég zavaró, nehezen olvasható az italic (nekem legalábbis) . Amúhgy ok
    Igen, erről voltak "viták" a tesztüzem alatt Az élsímítást kell állítgatni, kevéssé lesz kontrasztos a betű. Úgy általában is jót fog tenni a honlapok megjelenésének.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #47
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a kérdésem/kérésem az lenne, hogy ha belemegyek egy topikba, lehetne eltérőbb színnel jelölni a már olvasott hsz-eket? Mert ez a fehér - (nagyon) világoskék kombó elég hasonló színeket takar...
    Ja, ehhez még annyit, hogy ha jól értem és egy kategórián belül nézed a témalistát, akkor ott a színnel (is) kiemelt témák az un. "kiemelt" (a régi "fontos") témák, nem az olvasatlanok.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #48
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy pontosak legyünk, én csak téged idéztelek...
    Az viszont biztos, hogy vannak emberek, akik az általam leírt módon keresik fel a fórumot. Csak leírtam, hogy számomra ez nem logikus, nem értem. De ez egy szabad ország...
    Pl én is előbb prequal, főoldal, és max utána nézem a forumot, aminek a színvilágát ha egyénire lehetne szabni az lenne a legjobb, vagy legalább valami kevésbé rikító és kevésbé világító kontrasztot.
    (De jó is lenne egy szabad ország, ami nem függ 50 másiktól )
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  24. #49
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    És akkor egy személyes észrevétel

    Engem spec. zavar, hogy nem ugrik a szemem elé, ki van éppen online. Régen rögtön tudtam, hogy ha XY-nak válaszoltam és ő éppen online van, akkor nem megyek messzire, mert hamar jöhet a viszontválasz. Persze most is lehet nézegetni a a "Gyors linkek"/"Jelen lévő aktív" tagok oldalt, de az két teljes kattintás

    És hogy hová képzelem el? Az "itt vagyok most" sor alá apróbetűsen, valahogy úgy mint a csatolt képen.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #50
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Ja azt már el is felejtettem írni hogy amúgy tetszik az újjítás. Mire lezárul a "bétateszt" szerintem nagyon patent lessz. Mindenképp nagy előrelépés a régihez képest. Az meg hogy ennyi a kívánság meg "siránkozás" az csak azt mutatja hogy a régi sem volt rossz.

Oldal: 2 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •