Oldal: 11 / 23 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (568 összesen)
  1. #251
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ...amúgy Mozillát használok, azt ez a motor nem díjazza.
    Én is azt használok (v23.0.1) és Nálam működik!

  2. #252
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Laci be van állítva megnéztem, de mégsem csinálja. Akkor ez böngésző függő mint a videó, amúgy Mozillát használok, azt ez a motor nem díjazza.
    Nekem megy a rókával...

  3. #253
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Ez valami újabb/másabb szerkesztő elem. vB_Editor_001 néven fut az ID-je. Úgy sejtem, hogy ez valami saját fejlesztése a vB-nek, és egyelőre nem minden böngésző tudja tökéletesen kezelni.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #254
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Laci be van állítva megnéztem, de mégsem csinálja. Akkor ez böngésző függő mint a videó, amúgy Mozillát használok, azt ez a motor nem díjazza.
    Nálam linux-on és win-en is tökéletesen működik firefox-al, több verzióval is. A win-en frissítés után újra be kellet kapcsolni, linux-on meg csak megy.
    Ahogy Szabi írta a fórumnak nincs köze a helyesírás ellenőrzéshez, az a böngésződben van. Próbálgasd a beállításokat, működnie kell.

  5. #255
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Na úgy néz ki meg van nálam a hiba, mert a ugyan valóban be volt kapcsolva a helyesírás ellenőrzés, de nem magyarra volt állítva
    a lényeg, most már minden koser működik a helyesírás ellenőrzés. Kösz a segítséget mindenkinek én voltam a bal..sz.......







  6. #256
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603

    Keresés

    Én egy olyan hibát vettem észre, hogy ha keresek a fórumban és rámegyek a találatra nem ugrik arra a hsz-re hanem szimplán csak az adott témát megnyitja. Régen ha jól emlékszem arra a bejegyzésre ugrott alapból amelyikben megtalálta.


  7. #257
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Na úgy néz ki meg van nálam a hiba, mert a ugyan valóban be volt kapcsolva a helyesírás ellenőrzés, de nem magyarra volt állítva
    a lényeg, most már minden koser működik a helyesírás ellenőrzés. Kösz a segítséget mindenkinek én voltam a bal..sz.......
    Ugyan ez volt a problémám, de nem foglalkoztam vele. Aztán most szóba került, így próbálkoztam vele egy kicsit. Ugyan be volt kapcsolva a helyesírás-ellenőrzés, magyarra is volt állítva, de -csak ennél a fórum motornál- mégsem működött. a megoldás az volt, hogy a jobb gombos menüben, a "nyelvek" opciónál az egy darab "magyar"t is be kellett újra állítani.
    Más fórum-motoroknál zokszó nélkül működött, úgy hogy összefügg.

    Snap748_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Egyébként a a BB-kód gombok egy része magyar (videó beillesztése, stb.) a másik része angol (nem zavar, csak jelzem).

  8. #258
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan ez volt a problémám, de nem foglalkoztam vele. Aztán most szóba került, így próbálkoztam vele egy kicsit. Ugyan be volt kapcsolva a helyesírás-ellenőrzés, magyarra is volt állítva, de -csak ennél a fórum motornál- mégsem működött. a megoldás az volt, hogy a jobb gombos menüben, a "nyelvek" opciónál az egy darab "magyar"t is be kellett újra állítani.
    Más fórum-motoroknál zokszó nélkül működött, úgy hogy összefügg.

    Snap748_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Egyébként a a BB-kód gombok egy része magyar (videó beillesztése, stb.) a másik része angol (nem zavar, csak jelzem).
    Jaja, azt elfelejtettem mondani, hogy én is erre gondoltam Andris. A jobb gombos menüben állítottam át és azóta működik. még egy dolog ami feltűnt, hogy ha hosszabb mondatot írsz és van benne helyesírásilag helytelen szó egy idő után eltűnik a hullámos piros vonal alóla, majd a következő hiba után visszatér. De ez egyébként a korábbi fórum verziónál is volt már!







  9. #259
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Írjatok hejesen!!!


  10. #260
    Hiába, hakimaradnak betűk, szóközök egyéb okból

  11. #261
    Lehet, hogy ez csak egy apró hülyeség, de régebben a forum.gtr-masters.hu és a gtr-masters.hu oldalaknak a lapfülön és így természetesen a könyvjelzők között is különböző ikonjai voltak. Pár napja viszont a fórum ikonja is a gtr-masterses kis fekete ikon lett. Biztos csak engem zavar ez egy kicsit, de zavar egy kicsit...

  12. #262
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Sziasztok!
    Egy apró kérdésem van. Miért lett a fórum olyan apró,hogy nagyítóval kell néznem a monitort,hogy e ltudjam olvasni a hozzászólásokat. Az Eredmények menüre kattintva továbbra is normál méretű.
    Kérek segítséget, mert így agygörcsöt kapok 5 perc után!

  13. #263
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy apró kérdésem van. Miért lett a fórum olyan apró,hogy nagyítóval kell néznem a monitort,hogy e ltudjam olvasni a hozzászólásokat. Az Eredmények menüre kattintva továbbra is normál méretű.
    Kérek segítséget, mert így agygörcsöt kapok 5 perc után!
    Nálad van a hiba. Elvileg Ctrl-0 (nulla) a böngészőben és minden OK lesz
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #264
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    ... és az miért van, hogy az e-mail értesítőben kapott linkre kattintva, a Címlapra jutok, a post helyett. Ez már elég régi probléma, csak kapom az értesítőket, de sosem olvasom el a postot, mert odáig nem jutok el, hogy meg is keressem ténylegesen. Most rászántam magam. Találkozott már más is ezzel? Mi a megoldás?

    E-mailben kapott link:
    http://forum.gtr-masters.hu/http://f...k&goto=newpost

    Valódi link:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...203#post175203

    Az elsőben valamiért kétszer szerepel egymásután a fórum domain.
    Utoljára módosította: vmaxter; 2013. 09. 19. 21:20.

  15. #265
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálad van a hiba. Elvileg Ctrl-0 (nulla) a böngészőben és minden OK lesz
    Köszönöm! Sikerült!

  16. #266
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Már többször akartam írni, de mindig elfelejtettem...


    1.) Telefonról, Operával böngészve nem tudok írni a szöveg-boxba. Hiába bökök rá, nem ugrik fel a billentyűzet!
    2.) PC-ről (Firefox-ot használok, de Explorer alatt sem jó) privát üzeneteknél nem tudok (nem jelenik meg a "mellékletek kezelése" lehetőség) csatolni file-t!

    Lehet minden jó, csak Én bénázok? Köszi a választ!

  17. #267
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Már többször akartam írni, de mindig elfelejtettem...


    1.) Telefonról, Operával böngészve nem tudok írni a szöveg-boxba. Hiába bökök rá, nem ugrik fel a billentyűzet!
    2.) PC-ről (Firefox-ot használok, de Explorer alatt sem jó) privát üzeneteknél nem tudok (nem jelenik meg a "mellékletek kezelése" lehetőség) csatolni file-t!

    Lehet minden jó, csak Én bénázok? Köszi a választ!
    1. Szerintem nem ismeri fel a böngésző, hogy szerkeszthető szöveg mezőben vagy. Ha van options, akkor ott körülnézhetsz, hátha tudod engedélyezni.
    2. Ha a menüpontot nem találod, akkor azt jóval a szöveg mező alatt (elkülönítve) találod meg egy nyomógomb formájában.

  18. #268

  19. #269
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Maximálisan tárolhtó levelek számát 50-ről nemlehetne megemelni, tán 100-ra? Nemtudom mennyi plussz helyet foglalna, de elég idegesítő tud lenni.
    Tudom nem itt kell tárolni, meghogy rend a lelke, éshogy ez csak buffer, email-ben meglehet az összes, de sokszor kényelmetlen.

  20. #270
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt Barzo Laci tudja megoldani.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #271
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Maximálisan tárolhtó levelek számát 50-ről nemlehetne megemelni, tán 100-ra? Nemtudom mennyi plussz helyet foglalna, de elég idegesítő tud lenni.
    Tudom nem itt kell tárolni, meghogy rend a lelke, éshogy ez csak buffer, email-ben meglehet az összes, de sokszor kényelmetlen.
    Kétszer annyi helyet foglalna De hidd el, nem érdemes megnövelni, ugyanúgy kevés lenne.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #272
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Maximálisan tárolhtó levelek számát 50-ről nemlehetne megemelni, tán 100-ra? Nemtudom mennyi plussz helyet foglalna, de elég idegesítő tud lenni.
    Tudom nem itt kell tárolni, meghogy rend a lelke, éshogy ez csak buffer, email-ben meglehet az összes, de sokszor kényelmetlen.
    A PM a "szia mizu" jellegű beszélgetések lebonyolítására alkalmas, finoman szólva is fapados, keresésre és rendszerezésre csak mazochisták használják. Arra teljesen alkalmatlan.

    Üzenetek arhiválása és rendszerezése Gmailben.:
    lenyitod a kereső ablakot, vagy belépsz a settings-be és létrehozol egy szűrőt, az alábbiak szerint.

    googlefilter01.jpggooglefilter02.jpg
    Amennyiben nem szeretnéd az értesítő email-eket olvasni csak keresésre és rendszerezésre akarod használni a google-t akkor pipáld ki a "skip the inbox" option-t. Ha pedig témák szerint szeretnél rendszerezni akkor a "Has the words" option-ben adhatsz meg konkrét kifejezéseket, amivel tovább bonthatod témánként az üzeneteket.

    Ha a teljes privát fiókod akarod arhíválni akkor azt a PM web-es felület alján teheted meg, 3 formátumban mentheted el a privát üzeneteket. Amikben szintén tudsz keresni és rendszerezni arra alkalmas software-ekkel.

  23. #273
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Utána nézek. De jó lenne ha konkrétan leírnád hogy a fórum melyik funkcióját használod.

  24. #274
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy hibát, javítottam. Ha továbbra is jelentkezik nálad a probléma akkor jelezd.

  25. #275
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Hali

    Az miért van hogy nagyjából csütörtök óta a gtr-masters.hu hivatkozásra a fórum oldala jön be, és ezt mondja: Nem vagy bejelentkezve vagy nincs jogosultságod megtekinteni ezt az oldalt. Ennek a következő okai lehetnek: ...

    Ha bejelentkezek, és újra a gtr-masters.hu -ra megyek akkor minden oké. Nem láttam olyan jellegű információt, mely szerint a gtr-masters.hu kezdőoldal csak bejelentkezés után tekinthető meg.

Oldal: 11 / 23 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •