Oldal: 23 / 23 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23
Találatok: 551 - 568 (568 összesen)
  1. #551
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy valamiért a hozzászólásomat nem tudom módosítani/kiegészíteni. Alul eltűnt az erre való gomb vagy nem tudom én vagyok béna?
    Vagy erre van valamilyen időkorlát, régebben nem emlékszem ilyesmire. Köszi a választ aki tudja







  2. #552
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy valamiért a hozzászólásomat nem tudom módosítani/kiegészíteni. Alul eltűnt az erre való gomb vagy nem tudom én vagyok béna?
    Vagy erre van valamilyen időkorlát, régebben nem emlékszem ilyesmire. Köszi a választ aki tudja
    Nem nálad van a hiba.
    Régen nem volt. Ha jól emlékszem Szabi beállított valamennyi idő korlátot a történelmi hűség jegyében.

  3. #553
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37

    Név anomália

    Sziasztok!

    Olyan problémám volna, hogy van egy másik Balogh Gábor is itt és a rendszer összekever minket szerintem. Ha belépek és megnézem az eredményeimet akkor az övét látom az enyém helyett. illetve minden adat a mi nálam van az az övé.

    Erre lehet valami megoldás? Valószínűleg ezért vagyok mindig 2x a prekval listában is.

    Üdvözlettel: Balogh Gábor

  4. #554
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg gupszii írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan problémám volna, hogy van egy másik Balogh Gábor is itt és a rendszer összekever minket szerintem. Ha belépek és megnézem az eredményeimet akkor az övét látom az enyém helyett. illetve minden adat a mi nálam van az az övé.

    Erre lehet valami megoldás? Valószínűleg ezért vagyok mindig 2x a prekval listában is.

    Üdvözlettel: Balogh Gábor
    Elvileg, ha a Balogh Gábort átírod Balogh Gábor2-re itt es a jatekban is, akkor nem lesz keveredes. De majd a az uzemeltetok reszletezik. Nalunk Szabó Csabi2-vel ugyanez a helyzet.

  5. #555
    Idézet Eredetileg gupszii írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan problémám volna, hogy van egy másik Balogh Gábor is itt és a rendszer összekever minket szerintem. Ha belépek és megnézem az eredményeimet akkor az övét látom az enyém helyett. illetve minden adat a mi nálam van az az övé.

    Erre lehet valami megoldás? Valószínűleg ezért vagyok mindig 2x a prekval listában is.

    Üdvözlettel: Balogh Gábor
    Ez ügyben akartalak már keresni privátban, de akkor rendezhetjük itt is.
    A másik Balogh Gábor egy régi tagunk, ő már "lefoglalta" a Balogh Gábor nevet. A megoldás, hogy a "játékban használt nevet" átírod pl Balogh2 Gabor-ra vagy valami másra ami eltér, és ehhez igazítod a játékban is a profilnevet. Ezután nem lesz ilyen összeakadás.
    Ha kérdésed van írj itt vagy kereshetsz privátban is.

  6. #556
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez ügyben akartalak már keresni privátban, de akkor rendezhetjük itt is.
    A másik Balogh Gábor egy régi tagunk, ő már "lefoglalta" a Balogh Gábor nevet. A megoldás, hogy a "játékban használt nevet" átírod pl Balogh2 Gabor-ra vagy valami másra ami eltér, és ehhez igazítod a játékban is a profilnevet. Ezután nem lesz ilyen összeakadás.
    Ha kérdésed van írj itt vagy kereshetsz privátban is.
    Szia!

    Tökéletes köszönöm. Akkor átírom itt és a játékban is.

  7. #557
    Idézet Eredetileg gupszii írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Tökéletes köszönöm. Akkor átírom itt és a játékban is.
    Bocs, a valós nevet is írd at Balogh2-re, köszi!

  8. #558
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Névprobléma

    Sziasztok!

    A Kapcsolat részben is jeleztem a gondomat, mégpedig hogy névegyezés miatt egy másik Szabó Csabának számolja az oldal a köridőimet.
    Az Assetto ligánál átírtam a nevem itt is, és a játékban is de RaceRoomban és a többi játékban sem szeretném megváltozatani a nevemet.
    (Másik oldalon is van futó szeznom).

    Itt kiegíszíteném még annyival hogy az említett játékos utolsó mért köre 2015-ben került rögzítésre, esetleg megfoldható lenne hogy én használjam mégis a
    Valós név: Szabó Csaba, Játékos név: Csaba Szabo kombinációt!

    A profil linkje amire most az én nevem mutat:
    http://www.gtr-masters.hu/driverdeta...%C3%B3%20Csaba

    Előre is Köszönöm:
    Csaba

  9. #559
    Idézet Eredetileg Szabó Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A Kapcsolat részben is jeleztem a gondomat, mégpedig hogy névegyezés miatt egy másik Szabó Csabának számolja az oldal a köridőimet.
    Az Assetto ligánál átírtam a nevem itt is, és a játékban is de RaceRoomban és a többi játékban sem szeretném megváltozatani a nevemet.
    (Másik oldalon is van futó szeznom).

    Itt kiegíszíteném még annyival hogy az említett játékos utolsó mért köre 2015-ben került rögzítésre, esetleg megfoldható lenne hogy én használjam mégis a
    Valós név: Szabó Csaba, Játékos név: Csaba Szabo kombinációt!

    A profil linkje amire most az én nevem mutat:
    http://www.gtr-masters.hu/driverdeta...%C3%B3%20Csaba

    Előre is Köszönöm:
    Csaba
    Sajnos a RaceRoom profilnevek nem támogatnak számokat, ezért ott ha esetleg van, akkor utónévvel, vagy valamilyen becenévvel tudod megkülönböztetni magad. Pl. Csabi Szabo. Szintén elfogadható, ha játékos névnek Csaba Szabo <<nickname>>-et állítasz be, erre is volt már példa.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 06. 17. 09:10.

  10. #560
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    RE Névprobléma

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a RaceRoom profilnevek nem támogatnak számokat, ezért ott ha esetleg van, akkor utónévvel, vagy valamilyen becenévvel tudod megkülönböztetni magad. Pl. Csabi Szabo. Szintén elfogadható, ha játékos névnek Csaba Szabo <<nickname>>-et állítasz be, erre is volt már példa.
    Köszi a gyors választ!
    Mint említettem is, egy másik oldalon futó liga miatt ezt most nem tudom megtenni. (mármint hogy a játékban módosítom a nevet)
    Gondoltam hogy felkeresem az illetőt, de nincs használható kontakt infó amin elérném.
    Így nem tudok nevezni itt a RaceRoomos bajnokságra.

    Csaba

  11. #561
    Idézet Eredetileg Szabó Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a gyors választ!
    Mint említettem is, egy másik oldalon futó liga miatt ezt most nem tudom megtenni. (mármint hogy a játékban módosítom a nevet)
    Gondoltam hogy felkeresem az illetőt, de nincs használható kontakt infó amin elérném.
    Így nem tudok nevezni itt a RaceRoomos bajnokságra.

    Csaba
    Tudom, hogy elég kényelmetlen, de így ötletként még annyit tudok javasolni átmenetileg, hogy csak arra az időre írod át az RR profilban, amíg fellépsz a Masters szerverre.

  12. #562
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy elég kényelmetlen, de így ötletként még annyit tudok javasolni átmenetileg, hogy csak arra az időre írod át az RR profilban, amíg fellépsz a Masters szerverre.
    Igen ez még játszhat.
    Köszi!

  13. #563
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A napokban a szolgáltatónk szerver karbantartást végez. Előfordulhatnak kimaradások, vagy hibák.
    Ha olyan problémával találkoztok, ami néhány órán belül nem oldódik meg magától, akkor azt jelezzétek nekünk.

  14. #564
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A napokban a szolgáltatónk szerver karbantartást végez. Előfordulhatnak kimaradások, vagy hibák.
    Ha olyan problémával találkoztok, ami néhány órán belül nem oldódik meg magától, akkor azt jelezzétek nekünk.
    Mint kiderült a karbantartás egy szerver update volt. Ami a honlapunkat működésképtelenné tette.
    A leg égetőbb hibákat javítottuk. Változások mértékét tekintve várhatóan több dolog sem fog működni.

  15. #565

    Exclamation Url-ből hiányzik egy S

    Nem kötözködöm, csak idejövet minden szól hogy juj de nem jó, hogy az oldal nem HTTPS-es..., és hát 2022-van már... az is régen...

  16. #566
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg ledgeri írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kötözködöm, csak idejövet minden szól hogy juj de nem jó, hogy az oldal nem HTTPS-es..., és hát 2022-van már... az is régen...
    Koszonojuk az eszrevetelt Gergo!
    Remelhetoleg hamarosan at tudunk allni https-re.

  17. #567
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Sziasztok!

    Lehet tudni hogy hova tüntek a személyehez köthető eredmények, adatok?

  18. #568
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Lehet tudni hogy hova tüntek a személyehez köthető eredmények, adatok?
    Szia.

    Még nem volt alkalmam ránézni, de majdnem biztos hogy a szolgáltató update-elt valmit ezért nem működnek.
    Saját gépen új oprendszert telepítek, de ahogy lesz rá alkalmam ránézek.

Oldal: 23 / 23 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •