Oldal: 21 / 23 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó
Találatok: 501 - 525 (568 összesen)
  1. #501
    A checkboxot be kell pipálni, hogy mentse el az üzenetedet, alapból nem teszi. De ez így van, mióta regisztráltam.

  2. #502
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A checkboxot be kell pipálni, hogy mentse el az üzenetedet, alapból nem teszi. De ez így van, mióta regisztráltam.
    És tényleg. Ezt jó lenne default beállítássá tenni, mert így nem a legjobb. Nem hiszem hogy hatalmas tárhely növekedéssel járna

  3. #503
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    És tényleg. Ezt jó lenne default beállítássá tenni, mert így nem a legjobb. Nem hiszem hogy hatalmas tárhely növekedéssel járna
    Találtam egy ilyent az általános beállításokban, szóval csak egyszer kell beállítani

    Elküldött privát üzenetek:
    • Az elküldött üzeneteket mentse az Elküldött mappába alapértelmezés szerint.

  4. #504
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    A szervezőkhöz szólna a kérésem / kérdésem.

    Nem lehetne a prequal-os linkeket rendes elérési úttal megadni a fórumban, hogy később is megtalálhatóak legyenek?

    Tehát így:

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/10112

    És ne mondjuk így:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/AC2016_A01

    Az a link van az összes GT3-as futamnál. Rendkívül zavaró sajnos, nem lehet visszakeresni a korábbi időket

  5. #505
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A szervezőkhöz szólna a kérésem / kérdésem.

    Nem lehetne a prequal-os linkeket rendes elérési úttal megadni a fórumban, hogy később is megtalálhatóak legyenek?

    Tehát így:

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/10112

    És ne mondjuk így:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/AC2016_A01

    Az a link van az összes GT3-as futamnál. Rendkívül zavaró sajnos, nem lehet visszakeresni a korábbi időket
    Mint nem teljesen illetékes arra gondolok, hogy az utóbbi egy "fix" oldal/link ahova a rendszerünk begenerálja az időket, automatikusan, míg az utóbbi az egy kézi lementés a zárás után.
    Egyébként elérhetőek a korábbi prekvalok is már az archívumból, de hogy a régi kiírást nem frissítjük az új linkkel, azt talán el lehet nézni.

  6. #506
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Mint nem teljesen illetékes arra gondolok, hogy az utóbbi egy "fix" oldal/link ahova a rendszerünk begenerálja az időket, automatikusan, míg az utóbbi az egy kézi lementés a zárás után.
    Egyébként elérhetőek a korábbi prekvalok is már az archívumból, de hogy a régi kiírást nem frissítjük az új linkkel, azt talán el lehet nézni.
    És az archívumban hol? Én ott 2016ból csak AC Historic Summer Cup -ot látok, de például ezt nem:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-Le-Mans-09-11

  7. #507
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetne a prequal-os linkeket rendes elérési úttal megadni a fórumban, hogy később is megtalálhatóak legyenek?
    Az a link van az összes GT3-as futamnál. Rendkívül zavaró sajnos, nem lehet visszakeresni a korábbi időket
    Nem, mert lusták vagyunk mindig átírogatni (legalábbis én ), így meg csak copy-paste!

    A korábbi prekval köridők elérhetők a főoldalról:
    Bajnokságok menü --> Versenynaptár --> Prekval idők (piros lapocskák)
    Archívum menü --> Naptár (sárga lapocskák) --> Prekval idők (piros lapocskák)

    Nézegessétek a Masters főoldalt is, egy csomó hasznos és/vagy érdekes dolog elérhető onnan!

  8. #508
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, mert lusták vagyunk mindig átírogatni (legalábbis én ), így meg csak copy-paste!

    A korábbi prekval köridők elérhetők a főoldalról:
    Bajnokságok menü --> Versenynaptár --> Prekval idők (piros lapocskák)
    Archívum menü --> Naptár (sárga lapocskák) --> Prekval idők (piros lapocskák)

    Nézegessétek a Masters főoldalt is, egy csomó hasznos és/vagy érdekes dolog elérhető onnan!
    Igen, sok mindent megtaláltam, de a GT3as 2016os tesztfutamok nincsenek ott

  9. #509
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, sok mindent megtaláltam, de a GT3as 2016os tesztfutamok nincsenek ott
    Azoknak az eredményeit nem töltöttük fel, sztem a prekval sem mentődött, de majd utána nézek... melyik futam érdekel konkrétan?

  10. #510
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azoknak az eredményeit nem töltöttük fel, sztem a prekval sem mentődött, de majd utána nézek... melyik futam érdekel konkrétan?
    Le Mans-hoz akartam időt, akkor tűnt fel ez a dolog. Keresgetéssel megtaláltam amúgy, hogy hol van még korábban, csak gondoltam jelzem
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/10106

  11. #511
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Sziasztok!

    Fórumon megkapom a privát üzeneteket a beérkező mappába be is kerül, de ha írok vagy válaszolok és elküldöm nem kerül be az elküldött mappába és azt sem tudom, hogy a címzett megkapja e a levelem.
    Mi a bibi?

  12. #512
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Fórumon megkapom a privát üzeneteket a beérkező mappába be is kerül, de ha írok vagy válaszolok és elküldöm nem kerül be az elküldött mappába és azt sem tudom, hogy a címzett megkapja e a levelem.
    Mi a bibi?
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A checkboxot be kell pipálni, hogy mentse el az üzenetedet, alapból nem teszi. De ez így van, mióta regisztráltam.
    Oldaltetején!

  13. #513
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    de ha írok vagy válaszolok és elküldöm nem kerül be az elküldött mappába és azt sem tudom, hogy a címzett megkapja e a levelem
    Mindenképpen megkapja, ha nem lehet elküldeni, akkor kiírja, hogy hiba van.. ha nem ír semmit, akkor Oké.
    Amúgy meg be kell pipálni az elküldött üzenetek mentését, ami külön funkció.

  14. #514
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenképpen megkapja, ha nem lehet elküldeni, akkor kiírja, hogy hiba van.. ha nem ír semmit, akkor Oké.
    Amúgy meg be kell pipálni az elküldött üzenetek mentését, ami külön funkció.
    Akkor meg is kaptad az üzim?

  15. #515
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor meg is kaptad az üzim?
    Biztosan, de az hogy b*szik válaszolni nem fórumtechnikai kérdés

  16. #516
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, mert lusták vagyunk mindig átírogatni (legalábbis én ), így meg csak copy-paste!

    A korábbi prekval köridők elérhetők a főoldalról:
    Bajnokságok menü --> Versenynaptár --> Prekval idők (piros lapocskák)
    Archívum menü --> Naptár (sárga lapocskák) --> Prekval idők (piros lapocskák)

    Nézegessétek a Masters főoldalt is, egy csomó hasznos és/vagy érdekes dolog elérhető onnan!

    Nem is tudtam, hogy a WTCC01-et én nyertem
    Bakter, hogy ez miért nincs reklámozva. 2 éve nyomom, de ez nekem új: http://www.gtr-masters.hu/champstat/r3e_wtcc02

  17. #517
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is tudtam, hogy a WTCC01-et én nyertem
    Bakter, hogy ez miért nincs reklámozva. 2 éve nyomom, de ez nekem új: http://www.gtr-masters.hu/champstat/r3e_wtcc02
    Mert még új. Pár hete írtam, hogy comingsoon meg minden, azóta Kristóf elkészült vele. Valahol ki is írta, hogy kész, de most nem találom.
    A WTCC01 eredményei még feltöltés alatt, sajnos a régi log fájlok nem kompatibilisek a rendszerrel, így több meló van vele.
    Bajnokok fala is felkerült, illetve, ha pl prequalon a pilóta nevére kattintasz, akkor látszanak a R3E+AC eredmények is.

  18. #518
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mert még új. Pár hete írtam, hogy comingsoon meg minden, azóta Kristóf elkészült vele. Valahol ki is írta, hogy kész, de most nem találom.
    A WTCC01 eredményei még feltöltés alatt, sajnos a régi log fájlok nem kompatibilisek a rendszerrel, így több meló van vele.
    Bajnokok fala is felkerült, illetve, ha pl prequalon a pilóta nevére kattintasz, akkor látszanak a R3E+AC eredmények is.
    Hát ez.... ez nagyon állat lett!

  19. #519
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    A GT3 Sepang óvások topikra ránézne valaki olyan, aki nem 2017-es standardeknek megfelelő felbontással él? Mondjuk kisebb mint 1366x768as felbontás érdekelne, mert lehet át kell majd méreteznem a táblát, mert a fórummotor nem kezeli dinamikusan. Céges gépen sajnos lockolt a vezérlőpultom...
    Köszi.

  20. #520
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A GT3 Sepang óvások topikra ránézne valaki olyan, aki nem 2017-es standardeknek megfelelő felbontással él? Mondjuk kisebb mint 1366x768as felbontás érdekelne, mert lehet át kell majd méreteznem a táblát, mert a fórummotor nem kezeli dinamikusan. Céges gépen sajnos lockolt a vezérlőpultom...
    Köszi.
    1280x1024-en látszik a táblázat, de mit kéne néznem? Lezárt téma, így kipróbálni nem tudom.

  21. #521
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    1280x1024-en látszik a táblázat, de mit kéne néznem? Lezárt téma, így kipróbálni nem tudom.
    Nem akartam élesítés előtt, hogy ott legyen a chat róla, de arra lennék kíváncsi, hogy széltében meddig látod? Minden cella megvan?
    Megnyitom neked, egy idézetet légyszíves eszközölj róla

  22. #522
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Átállítottam a felbontást, szerintem használható:

    Csatolt képek Csatolt képek

  23. #523
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A GT3 Sepang óvások topikra ránézne valaki olyan, aki nem 2017-es standardeknek megfelelő felbontással él? Mondjuk kisebb mint 1366x768as felbontás érdekelne, mert lehet át kell majd méreteznem a táblát, mert a fórummotor nem kezeli dinamikusan. Céges gépen sajnos lockolt a vezérlőpultom...
    Köszi.
    Egy hasznos eszköz, hogy bármilyen weboldalt, bármilyen eszközön és bármilyen felbontásban tudj ellenőrizni:
    http://quirktools.com/screenfly/
    Én is ezzel szoktam megnézni, mi hogyan néz ki ilyen-olyan telefonokon, tableten, stb...

  24. #524
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egy hasznos eszköz, hogy bármilyen weboldalt, bármilyen eszközön és bármilyen felbontásban tudj ellenőrizni:
    http://quirktools.com/screenfly/
    Én is ezzel szoktam megnézni, mi hogyan néz ki ilyen-olyan telefonokon, tableten, stb...
    A különböző felbontások teszteléséhez nem kell semmi csak egy böngésző. Akkorára méretezed amekkorára akarod, akár pixelenként.
    Kivéve ha valami elbaltázott honlapra tévedsz, ami a screen méret alapján statikusan rendereli az elemek méretét.

  25. #525
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam élesítés előtt, hogy ott legyen a chat róla, de arra lennék kíváncsi, hogy széltében meddig látod? Minden cella megvan?
    Megnyitom neked, egy idézetet légyszíves eszközölj róla
    Látszik rendesen. Lezárhatod.

    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 1.jpg (26,4 KB, 97 megtekintés)
    • Fájl típus: jpg 2.jpg (23,2 KB, 95 megtekintés)

Oldal: 21 / 23 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •