Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 111 (111 összesen)
  1. #101
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    Skin Masters16 > Masters

    Masters16-os stílus át lett nevezve simán Masters-re, ez lett alapértelmezett stílusra állítva a fórumban.
    Az alfórumonkénti (autómatikus) stílusváltás megszünt. Ha vki vmelyik régebbi skin-t választaná (hgtrm,hgplm,gtl,ac..), az az egész oldalra érvényes marad.

    Ha bármi anomáliát tapasztaltok a stílussal kapcsolatban, irjátok le, mi-hol, és befoltozom.

    Megamúgy lett kis Mobilos Masters skin is. Ez csak az alap mobilos nézet átszinezése.

    Plusz ha már ez a téma, ha festéshez, nyomtatáshoz, pingáláshoz, promóra, bármire kell Masters-es logó, itt talátok forrást: http://www.gtr-masters.hu/media
    Utoljára módosította: Kettel; 2017. 05. 26. 18:11.

  2. #102
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Masters16-os stílus át lett nevezve simán Masters-re, ez lett alapértelmezett stílusra állítva a fórumban.
    Az alfórumonkénti (autómatikus) stílusváltás megszünt. Ha vki vmelyik régebbi skin-t választaná (hgtrm,hgplm,gtl,ac..), az az egész oldalra érvényes marad.

    Ha bármi anomáliát tapasztaltok a stílussal kapcsolatban, irjátok le, mi-hol, és befoltozom.

    Megamúgy lett kis Mobilos Masters skin is. Ez csak az alap mobilos nézet átszinezése.

    Plusz ha már ez a téma, ha festéshez, nyomtatáshoz, pingáláshoz, promóra, bármire kell Masters-es logó, itt talátok forrást: http://www.gtr-masters.hu/media
    Eddig jó volt. Mobilon nekem most olvashatatlan asztali verzióban. Mobil verziót meg nem szeretném megszokni.
    Tettem volna screenshotot is, de mobilverzioban azt sem találom. :/

  3. #103
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig jó volt. Mobilon nekem most olvashatatlan asztali verzióban. Mobil verziót meg nem szeretném megszokni.
    Tettem volna screenshotot is, de mobilverzioban azt sem találom. :/
    Létrehoztam egy új al-stílust: Masters (auto scale)

    Az eredeti-be skálázás (scale) fix 1-re van rakva, ami azt jelenti hogy pixelhelyesen méretezi az oldalt, töri az oldalt, nagyok a betük, nem tudsz belenagyítani mobilon.
    Az autoscale meg mint a régi oldalak, az egész full oldalt lekicsinyíti, belezsúfolja a kijelzőbe. Kis betük, de bele tudsz nagyitani.

  4. #104
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Létrehoztam egy új al-stílust: Masters (auto scale)

    Az eredeti-be skálázás (scale) fix 1-re van rakva, ami azt jelenti hogy pixelhelyesen méretezi az oldalt, töri az oldalt, nagyok a betük, nem tudsz belenagyítani mobilon.
    Az autoscale meg mint a régi oldalak, az egész full oldalt lekicsinyíti, belezsúfolja a kijelzőbe. Kis betük, de bele tudsz nagyitani.
    Most jó! Köszi!
    és a későbbiekben ezt az alstilust hogyan tudom előhozni anélkül, hogy a linkre kattintanék?

    Még egy észrevétel: a hozzászólások alatti rész túl átlátszó, nem nagyon látható a a fehér betűs "válasz" "módosítás" stb.

  5. #105
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Tetszik az új design!
    Alapértelmezettre nem lehet ezt rakni?
    Mert jelenleg ha nem vagyok bejelentkezve akkor a régi design van...(profilomban már beállítottam ezt)
    az újonnan idelátogatók is gondolom csak a régit látják...


    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  6. #106
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Most jó! Köszi!
    és a későbbiekben ezt az alstilust hogyan tudom előhozni anélkül, hogy a linkre kattintanék?

    Még egy észrevétel: a hozzászólások alatti rész túl átlátszó, nem nagyon látható a a fehér betűs "válasz" "módosítás" stb.
    Ha be vagy jelentkezve, akkor stílust váltani, menteni a beállításaidban tudsz. Valamint amit a bal alsó sarokban a legördülő gyorsválasztóban kiválasztasz, az is megmarad, elmentődik ha minden igaz.

    Hozzászólások alatti szürke lehetőségek, direkt egy kicsit háttérbe vannak tolva. Első körben az olvasást szándékoztam ezzel segíteni, többen olvassák csak a fórumot, az ember nem használja annyit a hsz jelentése,módosítása, válasz gombokat. De ha másnak is túlságosan átlátszó, nehezen megtalálható az a rész, akkor sötétebbre, erősebbre rakhatom.


    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Tetszik az új design!
    Alapértelmezettre nem lehet ezt rakni?
    Mert jelenleg ha nem vagyok bejelentkezve akkor a régi design van...(profilomban már beállítottam ezt)
    az újonnan idelátogatók is gondolom csak a régit látják...
    Pedig elvileg pont alapértelmezett a "Masters" stílus. Ha más böngészőből nézem, kijelentkezve, privát fülben, akkor is az új, átlátszós témát látom.
    Reload esetleg? Majd még ránézek, tesztelem.

  7. #107
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Nem tudom, ide tartozik-e, nem találtam jobb témát:
    Miért nincs linkelve a bajnokságok állása a bajnokság kiírásában (első hsz-ben)? Pl. 2017 GT3-nál én nem láttam sehol. A végleges állás gondolom az utolsó futam utáni 8. napon lesz, de ez akkor is hiányzik.

  8. #108
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, ide tartozik-e, nem találtam jobb témát:
    Miért nincs linkelve a bajnokságok állása a bajnokság kiírásában (első hsz-ben)? Pl. 2017 GT3-nál én nem láttam sehol. A végleges állás gondolom az utolsó futam utáni 8. napon lesz, de ez akkor is hiányzik.
    A főoldalon a menüből elérhető, de jogos a felvetés, beraktam a GT3 bajnokság kiírásába is a linket.

  9. #109
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    OK, thx, de ez lehetne általános megoldás, mondjuk a mostani GT4-be is mehet.

  10. #110
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    OK, thx, de ez lehetne általános megoldás, mondjuk a mostani GT4-be is mehet.
    Úgy lesz, de most gyorsban csak ennyire volt időm.

  11. #111
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Főoldalon módosításokat eszközöltünk az oldalban.
    Többek között új, hambis reszponzív menü lett a mobilokhoz.
    Ha valami nagyon szét lenne csúszva, akkor nyomjatok a böngészőtökben egy párszot a frissítés gombra.
    F5, F5...
    Vagy Ctrl + F5 hogy az oldalhoz tartozó cache-t is ürítse.
    Ha továbbra is valamii furcsaságot láttok, jelezzétek.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •